امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ممکنه به رزمایش سراسری پدافند غیرعامل کشور که همین امشب برگزار شده ربطی داشته باشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ممکنه به رزمایش سراسری پدافند غیرعامل کشور که همین امشب برگزار شده ربطی داشته باشه ؟[/quote]
یعنی یه سلاحی داشته باشیم که تا این حد بتونه آسمون رو تحت تاثیر قرار بده ؟ که تو همه کشور و چندتا کشور دیگه دیده بشه ؟ .
شاید هم به قضیه نوشابه پپسی ربط داشته باشه/ icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی خبر آنلاین نوشته شده

پدیده مشابهی نیز در آذر 1388 در آسمان نروژ مشاهده شد که در آن، موشک از مسیر خارج شده روسی مارپیچی نورانی در آسمان ایجاد کرد و از تمام نروژ مشاهده شد.

بر این اساس شاید این نور یه موشک باشه که بلایی سرش اومده و داشته سقوط می کرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه پدیده ای میتونه انقدر عظیم باشه که از توی چند کشور دیده بشه ؟ دیده شدن از توی چند کشور یعنی فاصله بسیار دور و این پدیده عظیم چقدر باید بزرگ باشه که از فاصله دوری دیده بشه ؟ عکس هایی که دیدم توی همشون به یه اندازه هست یعنی اون کسی که تو خارج بوده به همین اندازه ای دیده که منی که تو جنوب ایران بودم دیدم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت انتخاب دات آی آر نظر یکی از شاهدان رو قرار داده که به نظرم جالب اومد اینجا قرارش بدم

در همین حال، یکی از بینندگان "انتخاب" با ارسال متنی نوشت:

من اهل شهرک اکباتان تهرانم.سایتتونو خیلی دوست دارم که ترجیح دادم چیزیو که منو خیلیا که دور و بر ماشینم بودن دیدیمو واستون پست کنم.

امشب ساعت 10.30 بود که داشتم با خانومم از اکباتان میرفتیم کرج.
چیزی که رو پل ستاری منو خانومم و تمام ماشیتایی که پشت ترافیک دیدیم به قدری واضح بود که هیچ کی شک نداشت که چیزی که بالا سرمون بود یه ufo یا سفینه فضایی بود.شاید از کسای دیگه ای هم بشنوین.ولی ما رو پل ستاری UFO دیدیم.به قدری واضح که خانومم از ترس به گریه افتاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه بدونین ماهوراه ای با نام Artor-h5 RQ وجود نداره کلا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون خبر به نظر ساختگیه. پایگاه بایکنور وابسته به ناسا و "سفینه" ای که وجود خارجی نداره!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان منم توی اندیمشک (شمالی ترین شهر خوزستان) همین شی پرنده رو دیدم که یه هاله دود هم دور و بر و دنبالش بود البته ما تصورمون بر این بود هواپیماهای پایگاه چهارم شکاری دارن مانور انجام میدن و شاید یکی از هواپیماهاشون دچار نقص فنی شده یاشه

چندتا از دوستان هم همزمان با چند دقیقه فاصله توی چند نقطه دیگه مشاهده کردن که حتی یکیشون گفت که دور خودش میچرخیده واسه همین فکر میکرد هلی کوپتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه مردم از سراسر ایران دارن این خبر رو تائید می کنن که نوری در آسمان دیدن حالا این نور چی بوده خدا عالمه اگر به قول این شهروند اکباتانی که می گه من یه سفینه رو دیدم همچین چیزی واقعا از بالای سر اونا گذشته پس باید حتما رادار ها هم رویتش کرده باشن پس باید موند و دید آیا حرفی توی رسانه ها زده می شه یا در خبر گزاری های رسمی و معتبر یا نه مثل بقیه قضا یا سرش رو میزارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز اولین کسیکه اینو توی سایت مطرح کرد من بودم ... از من بپرس چی بود ! اصلا نه ربطی به هواپیما داره نه موشک نه اینکه حتی نزدیک زمین بوده ... یک چاله یا مخروط داخل فضای بالای جو زمین بود اینقدر هم بزرگ بود در اولین لحظه تصور کردم یک انفجار هسته ای توی فضا داره شکا میگیره اما بعد مخروط شروع کرد به دوران و یک شی نورانی در مرکزش وارد شد و ناگهان بوم ! همش بخار شد و در تمام جو پخش شد ! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب نکته مشرق هست که در خبری با قاطعیت این پدیده را مرتبط با رزمایش پدافند غیر عامل دونسته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشرق نوشته

به گفته یک منبع آگاه این وقوع این پدیده به دلیل برگزاری مانور پدافند غیر عامل در کشور بوده است.

تکمیلی

رزمایش سراسری پدافند غیرعامل به منظور ارزیابی واحدهای پدافندی کشور شب گذشته با موفقیت کامل به اجرا درآمد.
به گزارش روابط عمومی ستاد پدافند غیرعامل کشور ، شب گذشته با هدف ارزیابی آمادگی واحدهای پدافندی کشور رزمایشی سراسری با عنوان طلوع فجر برگزار و با موفقیت کامل انجام شد.

بنا بر این گزارش، رزمایش مذکور که بدون اطلاع قبلی واحدهای پدافندی انجام شد ، با عکس العمل بموقع و مناسب کلیه واحدها مواجه گردید و با موفقیت کامل به پایان رسید.

ها شا زندن ها شروع شد الان می گن کار پدافند توی رزمایش بوده و روی اصل قضیه رو می گیرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم