mph1

تقابل جنگ ایران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آقايون منم يك پيشنهاد دارم .. من كه در ارتش بحرين كار ميكنم و نزديك يك سال در عربستان تحت التدريب بودم به شما پيشنهاد ميكنم اگر با عربستان جنگتون شد نيروگاههاى برق عربستان رو در اولويت قرار بديد .. عربستان 2 روز بدون برق باشه تسليم ميشه .. باقى كشورهاى خليج فارس هم همين طور يكى دو روز بدون برق باشن تسليم ميشن icon_biggrin آخه پمپ بنزين برق ميخواد فرودگاه برق ميخواد جنگ برق ميخواد بيمارستان برق ميخواد خوابيدن برق ميخواد آب لوله برق ميخواد زنده موندن برق ميخواد fi_lone_ranger يادمه بحرين نزديك به 24 ساعت برقش قحط شد .. نبوديد ببينيد وضعيت رو . وقتى صدام كويت رو گرفت يك بمب انداخت تو صحراى صخير بحرين و تحديد كرد كه با بمب شيميايى بحرين رو هدف قرار بده .. تا يك هفته خيابونا خلوت بود و بحرين ميلياردها خسارت كرد . آقاى احمدى‌ نژاد هم هر دفعه سخنرانى‌ ميكنه شركتاى تجارتى اينجا كلى خسارت ميبينن .. icon_cheesygrin در ضمن اگر گذرتون به بحرين هم خورد در اولين هدف پل بين بحرين و عربستان رو بزنيد بعد فرودگاه بحرين بعدشم فرودگاه شيخ عيسى ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانکر جان حرفت درسته . و قبول دارم . من هیچ سر رشته ای از جنگ ندارم . ولی تیتر این تاپیک یه خرده اشتباه هست و باید بنویسیم مقایسه ایران و عربستان نه اگر جنگ بشه . کاملا حرفت درسته . ولی هدف من در پست هام فقط مقایسه بود ولی یادتون نره که عربستان از لحاظ داشتن جنگنده بعد از اسرائیل و مصر حرف سوم رو در خاورمیانه می زنه و تمام جنگنده هاش هم بسیار پیشرفته هستند چراکه همش رو از کشور هایی مثل انگلستان و آمریکا و ... خریداری کرده . ولی فلانکر راست می گه ما که سر رشته در جنگ نداریم الکی نباید کارشناسی بکنیم . من معذرت می خوام . اشتباه کردم icon_biggrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا عوض این حرفا تکلیف مادر مارو مشخص کنید. بره حج انشا الله یه نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانکر جان دستت درد نکنه برادر این تیکه آخری رو خوب اومدی بعضیها همچین میگن جنگ که انگار میخواهند تا شاه عبدالعظیم بروند و برگردند. بابا جان اینقدر جنگ جنگ نکنید. خسته شدیم به خدا. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله في الاول و الاخر

بابا عوض این حرفا تکلیف مادر مارو مشخص کنید. بره حج انشا الله یه نه؟

سلام
توكلت علي الله
تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عربستان هزاريم كه بهترين را داشته باشد زماني كه فاقد هوش و استعداد هستن به چه درد مي خوره ؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقايون منم يك پيشنهاد دارم .. من كه در ارتش بحرين كار ميكنم و نزديك يك سال در عربستان تحت التدريب بودم به شما پيشنهاد ميكنم اگر با عربستان جنگتون شد نيروگاههاى برق عربستان رو در اولويت قرار بديد .. عربستان 2 روز بدون برق باشه تسليم ميشه .. باقى كشورهاى خليج فارس هم همين طور يكى دو روز بدون برق باشن تسليم ميشن :mrgreen:

آخه پمپ بنزين برق ميخواد
فرودگاه برق ميخواد
جنگ برق ميخواد
بيمارستان برق ميخواد
خوابيدن برق ميخواد
آب لوله برق ميخواد
زنده موندن برق ميخواد
:evil:

يادمه بحرين نزديك به 24 ساعت برقش قحط شد .. نبوديد ببينيد وضعيت رو .
وقتى صدام كويت رو گرفت يك بمب انداخت تو صحراى صخير بحرين و تحديد كرد كه با بمب شيميايى بحرين رو هدف قرار بده .. تا يك هفته خيابونا خلوت بود و بحرين ميلياردها خسارت كرد .

آقاى احمدى‌ نژاد هم هر دفعه سخنرانى‌ ميكنه شركتاى تجارتى اينجا كلى خسارت ميبينن .. :mrgreen:
در ضمن اگر گذرتون به بحرين هم خورد در اولين هدف پل بين بحرين و عربستان رو بزنيد بعد فرودگاه بحرين بعدشم فرودگاه شيخ عيسى ..

دوستان احتمالاً بنده رو تا حالا شناختید چه جور آدمی هستم.
اصولاً تو بحث هایی که سررشته ندارم شرکت نمیکنم اگر بکنم فقط در حد یک نظر شخصی یا بازگو کزدن شنیده ای.
امّا الان نظر شخصی بنده اینه که یک پست است از تمام پست شما دوستان 100000000000000000000000000000000000000000000 برابر مهمتره.
اون پستی است که بالا نقل قول کردم

پیروز و سربلند باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نيرو ‌هو‌ا ‌عربستان Air Defense F-15C/D/S 180 Euro Typhoon 70 س�?ارش‌ د‌اده‌ شده vs ‌نيرو ‌هو‌ا اير‌ان Air Defense F-14A 50 MiG-29 50 ‌‌ جنگ اير‌ان عر‌اق اير‌ان Tank 900 armored vehicles 1000 artillery pieces 1000 vs عر‌اق Tank 5000 armored vehicles 4000 artillery pieces 7000 تنها نيرو ‌هو‌اي برتر اير‌ان بود ک تو‌انايى‌ پيروز‌ى ‌جنگ ب ما د‌اد حال ‌30 ساله يک‌ جنگنده نو نه‌خريدن نيرو ‌هو‌ا اي ‌عربستان خيلى برتر as نيرو ‌هو‌ا اي اير‌ان ‌است درحاليکه‌ بودجه‌ 2008 اير‌ان Billion $300 USD و بودجه 2008 عربستان Billion $118 USD و در جنگ اير‌ان و عر‌اق خلبان اير‌ان برتر بودن چونکه زمان شاه‌ ‌هر روز 2hr تمرين ‌ ‌و‌اگذ‌ار کردن و جنگنده نو و برتر د‌اشتن جنگندها ‌عربستان د‌ار‌ا ر‌اد‌ار نو و تجهيز‌ات و خلبان برترن بر‌ا‌ى‌ ‌اينک پول خرج‌ نيرو ‌هو‌ا اي mekonand نيرو ‌هو‌ا اي اير‌ان د‌ر‌ Moghabeleh ‌عربستان‌ neest addadi 8 سال جنگ ‌هيچ‌‌ Farmondehhamon be nadadeh yad Ahmadinejadبودجه نظامى اير‌ان کم‌ کرد ay ‌اير‌انى‌ نامه be دولت‌ نويس‌ و شکايت‌ کن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب vivak شما فثط یک مقایسه قمی انجام دادید.البته نمیگم مهم نیست ولی خیلی هم مهم نیست. فکر کنم نوشته های دست عزیز " برادر" مسائل رو روشن کرده است. Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب Mr.Fox مقایسه من بين‌ نيرو ‌هو‌ا اي اير‌ان و عربستان ‌ بعد‌از هشت‌ سال‌ ‌‌ جنگ مردم‌ ما ‌ا‌هميت‌ نيرو ‌هو‌ا اي درک نکردن F-14 اير‌ان 160 ‌هو‌اپيما عر‌اق در ‌هو‌ا کشت نيرو ‌هو‌ا اي اير‌ان 260 ‌هو‌اپيما و ‌هليکوپتر عر‌اق در ‌هو‌ا کشت عر‌اق نتو‌انست ‌از نيرو زمينى ‌ khod حمايت‌ کند و اير‌ان ‌ پيرو‌ز شد US Israel Saudi Arabia �?قط نيرو ‌هو‌ا اي د‌ار‌ند و شما ‌اظهار د‌اشتن‌ k نيرو ‌هو‌ا اي خیلی هم مهم نیست ‌اين‌ خو‌استه‌ ‌انديشى شما k ما ra معدود کرده ‌اگر عر‌اق بدونه نيرو ‌هو‌ا اي bekoneh natonest ghlati ما nemetavaneem بودجه نظامى اير‌ان Ahmadinejad کم‌ کرد Aghar Jangh besheh Imam Zaman nemeyad man be to ghol medam

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی عذر می خوام vivak عزیز . ولی اون حرفی که در پائین سطر نوشتی . منظورت چیه : دشمن اير‌ان = ‌ Israel + Ahmadinejad + US این یعنی چی ؟ :mrgreen: اسرائیل و آمریکا درست ولی احدی نژاد چرا ؟ :mrgreen: به هر حال حرف شما هم تا حدی درسته vivak عزیز . ولی نیروی هوایی عربستان بیش از 500 جنگنده نو و جدید داره . نیروی هوایی عربستان یک نیروی تقویت شده و جدید با جنگنده های پیشرفته و نوین هست نه مثل ایران که هنوز داریم از اون جنگنده اف-14 30 سال پیش استفاده می کنیم . از لحاظ کمی اسرائیل از لحاظ دارنده جنگنده اول هست : اسرائیل : تعداد جنگنده های ## 1000 فروند جنگنده مصر : تعداد جنگنده ها #### 600 فروند جنگنده عربستان : تعداد جنگنده : 400 تا 550 فروند . ایران : تعداد جنگنده : ### نا مشخص :evil: به هر حال ما نیروی هوایی ایران در زمان جنگ با عراق بسیار موفق عمل کرد ولی یادتون نره که اون زمان تقریبا اف-14 بهترین جنگنده زمان خودش بود و از تولیدش فقط حدودا 4 سال گذشته بود . و همچنین ایران بهترین خلبانان رو داشت . ولی هم اکنون هم نمی تونیم هیچ تخمینی بزنیم که ایران چقدر جنگنده داره . چون اطلاعاتی در دست نیست . و ما نمی تونیم پیش داوری در این مورد بکنیم . متاسفانه جنگنده های اف-14 دیگه بدرد مبارزه و نبرد در عصر امروز که پر از جنگنده های رادار گریز و پیشرفته و ضد رادار هست نمی خوره و سریعا باید جنگنده ای رو جایگزینش کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب vivak من هم به نیروی هوایی اعتقاد زیادی دارم.به نظر بنده آزاد سازی خرمشهر 70 درصد کار رو نیروی هوایی کرد.
ولی ما چرا در جنگ شکست نخوردیم؟
چون اف 14 های ما از شاهرگ حیاطی ما یعنی نفت کش ها محافظت میکردند.
روحیه اعراب رو ببین چه جوریه؟طبق گفته برادر.
خوب ما شاهرگ حیاطی شون رو میزنیم.هر فوردگاه 4 تا شهاب 3 میخواد تا باند از 4 جایگاه حیاطی آسیب ببینه.اونم فقط باید چهار فرودگاه رو بزنیم.
قربان به عراض بنده توجّه کنید.بنده نمیگویم که نیرو هوایی مهم نیست.ولی همه چیز هم نیست.مثل اینه که بگویید اگه تانک داشته باشیم فاتح بی شرط جنگ هستیم .در صورتی که موشک های ضد تانک وجود داره.
جناب vivak نیروی هوایی وقتی موثر است که بشه ازش استفاده کرد.
با این حرف های آقای برادر که به نظر بنده باید با آب طلا نوشت ما عملاً عربستان رو از هر لحاظ فلج میکنیم.
دقّت کنید:

آخه پمپ بنزين برق ميخواد
فرودگاه برق ميخواد
جنگ برق ميخواد
بيمارستان برق ميخواد
خوابيدن برق ميخواد
آب لوله برق ميخواد
زنده موندن برق ميخواد

به جز آخری که تا حدّی بار طنز با خود دارد بقیه موارد بسار مهم است.
یا به این تیکّه:

عربستان 2 روز بدون برق باشه تسليم ميشه .. باقى كشورهاى خليج فارس هم همين طور يكى دو روز بدون برق باشن تسليم ميشن

و همین طور این

يادمه بحرين نزديك به 24 ساعت برقش قحط شد .. نبوديد ببينيد وضعيت رو

حالا به آخرین جمله که نقل قول میکنم توجّه کیند و به روحیه اعراب توجّه کنید.

وقتى صدام كويت رو گرفت يك بمب انداخت تو صحراى صخير بحرين و تحديد كرد كه با بمب شيميايى بحرين رو هدف قرار بده .. تا يك هفته خيابونا خلوت بود و بحرين ميلياردها خسارت كرد

ملاحظه فرمودی با چه انسان هایی و چه کشوری روبرو هستیم؟
با همین مقدار اطلاعات میشود عربستان را آفتابه گرفت.

نظر شما چیست(جناب vivak )؟

متاسفانه جنگنده های اف-14 دیگه بدرد مبارزه و نبرد در عصر امروز که پر از جنگنده های رادار گریز و پیشرفته و ضد رادار هست نمی خوره و سریعا باید جنگنده ای رو جایگزینش کنی

جناب خوش غیرت بهتر میبینم در این مورد بحث کنیم.نظرتان چیست.همین جا بحث میکنیم.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قابل توجه اقای vivak
طبق قوانین سایت بی احترامی به مقامات و مسئولین ممنوع می باشد .
لطفا دقت بیشتری کنید !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قابل توجه اقای vivak
طبق قوانین سایت بی احترامی به مقامات و مسئولین ممنوع می باشد .
لطفا دقت بیشتری کنید !!

این کاربر جدید در صورت توهین مجدد برای همیشه از سایت اخراج خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنبه Mr. Fox saddam موشک داشت پس چی شد؟ جتها عربستان سعودی درون پناهگاه هستند موشکها ایران نمی توانند b پناهگاه نفوذ konand تنها جتها ایرانی می تواندآنهارابابمبها Bunker Buster حمله بکند يا با بمب 2000 پوندی قاصد و مشک ها شهاب ايرن اونقدر دقيق نيستند ک بتوانند پناهگها بتونی را از ايرن بزنن مشک ها بلاستک اراق آيا توانست نرو هوايي ايرن رو در دو روز داقون کند يا ماله اسرايل را و يا ماله امريکا را امريکا اراق رو دو هفته اي داقون کرد چون ارق نيرو هوايی نداشت و مشک ها ارق همش رو زمين داقون شد چون اراق نتونست از هوا خود دفا کند ايرن هواپيما جنگی برايه دفا لازم دارد نه برايه حمله برايه حمله هواپيما ها ايرنی مثله ازرخش و شفق آينده خوبی خواهند داشت و امرکا تنها کشوری هست ک هواپيما زد رادار دارد سو-30 از ف-15 و ف-16 و ف-18 در هوا ب هوا خيلی برتر است و امرکا تنها 100 ف-22 دارد اقر بخاطره خاتمی نبود ايرن الان هچی نداشت ايرن به اراق يک بيليون دلار مده ولی بودجه برنامه ها فزا اي سالی سد ميليون و بودجه باز سازی فردگّهّا سد ميليون برايه چی بودجه نظامی ايرن از عربستان و اسريل کمتره وقتی ايرن از هر دو اين کيشور ها بشتر پول داره زمانه خاتمی بودجه نظامی ايران %3.5- %5 گ.د.پ. بود و آقای احمدينزاد ان را به %2.5 گ.د.پ آورد در حالی که نيرو هوايی ايرن در بدترين موقع قرار داره و امريکا هی ما را تهديد مکند و در حال اين ک ايرن از لحاظ % گ.د.پ. و بودجه از همه کشور ها منتقه کمتر خرج نيرو نظامی ميکند حقّت تلخه شما بايد از خود بپرسيد آيا کسی ک عاشق ايرن اين کار را مکند يک بيليون به اراق مدهد 3.5 بيليون به سريه يک بيليون به نکاراگوه ولی خرجه هواپيما نو جنقی برايه ايران نمکند آگر ما درباره ايشکالت رهبر ها خود نتوانم سوهبت کنيم آينده خوبی نخواهم داشت ما بايد جتها نو بخريم و هر رهبری ک جلو اين کر رو بگيره رهبر خوبی نيست حقّت تلخه شما بايد از خود بپرسيد آيا کسی ک عاشق ايرن اين کار را مکند يک بيليون به اراق مدهد 3.5 بيليون به سريه يک بيليون به نکاراگوه ولی خرجه هواپيما نو جنقی برايه ايران نمکند آگر ما درباره ايشکالت رهبر ها خود نتوانم سوهبت کنيم آينده خوبی نخواهم داشت ما بايد جتها نو بخريم و هر رهبری ک جلو اين کر رو بگيره رهبر خوبی نيست و به نزره من دشمن ايرن و شما اشتباه مکنيد نيرو هوايی همه چی هست اشتبهات هرفی تخسيره ترنزليتر finglish نه من

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.