mph1

تقابل جنگ ایران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

برق چيه با با تمامه ردiر ها ژينراتر دارن همه تجهزاته جنقی داريه ژينراتر هستند برق چيه با با

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونقدر درهم نوشتی که م نمیدونم از کجا شروع کنم.

saddam موشک داشت پس چی شد؟

این فقط تهدید صدام بود.
دیدی با تهدید چی شدند؟
نکنه میخوای بگی نیرو های عربستان شجاع ترین نیرو ها هستند؟

جتها عربستان سعودی درون پناهگاه هستند موشکها ایران نمی توانند b پناهگاه نفوذ konand

تنها جتها ایرانی می تواندآنهارابابمبها Bunker Buster حمله بکند يا با بمب 2000 پوندی قاص

کی گفته Shelter ها فقط با بمب های لیزری (GBU) نابود شدنی است؟
با بمب Mk-84 یا Mk-83 ex Snakeyes هم نابود شدنی است.
ببین. 10 تا BLU-107/B برای هر کردوم از باند های فرودگاه کافی تا برای 1 تا 2 روز(اگه شدیداً روی فرودگاه کارکنن) فرودگاه غیر قابل استفاده بشه.
بعداً با خیال راحت این 4 پایگاه رو ببندیم به شهاب 3 .
حالا دیگه شهاب 3 بیش از 4000 پوند مواد منفجره دارد.دیگه شلتر حالیش نیست.

و مشک ها شهاب ايرن اونقدر دقيق نيستند ک بتوانند پناهگها بتونی را از ايرن بزنن

تا بعد Mr.Fox
نکنه از مقاماتی؟
از کجا میدونی؟
بعدشم هدف ثابت همچین احتیاج به دقّت آنچنانی ندارد. گرای یک نقطه رو بگیر بزن اونجا.تمومه؟
دیگه از خمپاره که دقیق تره.با خمپاره گگرا میگرفتی میزدی تموم بود.

مشک ها بلاستک اراق آيا توانست نرو هوايي ايرن رو در دو روز داقون کند

یک ذرّه بیشتر توضیح بده در این مورد من هیچّی نیمدونم.

یا ماله اسرايل

که عراق اسراییل رو هم بمبارون کرد؟عجب؟؟؟؟ اینم نمیدونستم.

يا ماله امريکا را

امريکا اراق رو دو هفته اي داقون کرد چون ارق نيرو هوايی نداشت و مشک ها ارق همش رو زمين داقون شد چون اراق نتونست از هوا خود دفا کند

در عملیلت کمان 99 ما هم این کار را کردیم با این فرق که عراق از تمام دنیا حمایت میشد و سریع تجهیز.تا تجهیز میشد ما کامل نابود میکردیم.تازه به استفاده کننده اش هم بستگی داره.ببین همین عملیات رو(مشابهش) قبل از ما عراق انجام داد.نتیجه اون کجا و مال ما کجا.
دوست من نبود برق تو شهر میدونی چه ضربه ی اقتصادی به کشور هایی مثل عربستان میزنه؟
بازار بورسوشون تعطیل میشه چرا چون برق نیست و دستگاهها نمیتونن روشن بشن.بقیه رو بگیر و برو.
عراقی ها تو جنگ با ما نشان دادند هیچّ ...... نیستند.

ايرن هواپيما جنگی برايه دفا لازم دارد نه برايه حمله برايه حمله هواپيما ها ايرنی مثله ازرخش و شفق آينده خوبی خواهند داشت

مگه من چی گفتم؟
گفت نیرو هوایی نیاز نداریم؟
گفتم عربستان این چنین نیرو هوایی داره وقتی نتونه استفاده کنه به چه درد میخوره؟

و امرکا تنها کشوری هست ک هواپيما زد رادار دارد

خوب که چی؟ با داشتن اف 22 و اف 35 که تا حالا هیچ کاری نکرده.

سو-30 از ف-15 و ف-16 و ف-18 در هوا ب هوا خيلی برتر است و امرکا تنها 100 ف-22 دارد

میدونی خرج عملیاتی نگه داشتن 100 اف 22 چقدره؟
خیلی زیاده.اونم با این وضعیت مالی آمریکا.

اقر بخاطره خاتمی نبود ايرن الان هچی نداشت

مثلاً این مردک چی برامون به ارمغان آورد؟
جز تعلیق هسته ای؟

ايرن به اراق يک بيليون دلار مده ولی بودجه برنامه ها فزا اي سالی سد ميليون و بودجه باز سازی فردگّهّا سد ميليون

برايه چی بودجه نظامی ايرن از عربستان و اسريل کمتره وقتی ايرن از هر دو اين کيشور ها بشتر پول داره

چی نوشتی؟ الان دیروقته که دارم میخونم.این که نامفهومه.

زمانه خاتمی بودجه نظامی ايران %3.5- %5 گ.د.پ. بود
و آقای احمدينزاد ان را به %2.5 گ.د.پ آورد
در حالی که نيرو هوايی ايرن در بدترين موقع قرار داره و امريکا هی ما را تهديد مکند و در حال اين ک ايرن از لحاظ % گ.د.پ. و بودجه
از همه کشور ها منتقه کمتر خرج نيرو نظامی ميکند

منبع بده.

شما بايد از خود بپرسيد آيا کسی ک عاشق ايرن اين کار را مکند
يک بيليون به اراق مدهد 3.5 بيليون به سريه يک بيليون به نکاراگوه ولی خرجه هواپيما نو جنقی برايه ايران نمکند

مشکل شما اینه که یک زرّه هم فکر سیاسی نداری.یا داری فقط میخوای مخالفت کنی.

ما بايد جتها نو بخريم و هر رهبری ک جلو اين کر رو بگيره رهبر خوبی نيست

فرق منو تو اینه که من میگم باید مونتاژ داخل کنیم(اگه قراره بخریم) شما میگی نه بخریم و وابسته باشیم.
دیدی .
شما میگی هر کی با خرید هواپیما مخالفت کنه خائنه.
به عبارتی فقط شما درست میگی و همه اشتباه میکنن.
و هرکی مخالف شما است خائن است.نه عزیزم دیدی این مورد رو اشتباه فاحشی کردی؟
خریدن خیانت است.باز اگه مونتاژ کنیم این کار نیاز به این دارد فنّاوری فلان چیز که مونتاژ میکنیم رو داشته باشیم که این خودش یک جهش علمی بزرگ است.
کاشکی میدونستی همون خاتمی که سنگش رو به سینه میزنی کیه. منم که بیشتر از این میتونم دهنم رو باز کنم.
یاد اون زمانی میافتم که شهید شیرودی تو سخنرانی هاش گریه میکرد و میگفت ای کاش امام مصلحت میدید تا خیانت های بنی صدر رو اعلام کنم.ولی صبلاح مملکت نیست.بلی صلاح مملکت نیست.
یادت باشه خودت از خاتمی اسم بردی و خواستی ازش قهرمان و منجی مردم ایران بسازی.
خودت داری بحث رو منحرف میکنی.سیاسی میکنی.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام نمی خوام بحث سیاسی بکنم ولی معتدقم هم خاتمی مشکلات زیادی داشت هم احمدی نژاد داره هم خوبی های زیاد ببینید دوستتان نه جنگ مثل بازی رایانه ای کانتر و آی جی آی و امثالهم هست که راحت آدم بکشی و خودت نمیری اگه جونت به 10% هم رسید بازم عین روز اولت بتونی بجنگی و اگه مردی هم دوباره از اونجایی که سیو کردی شروع کنی اگه یه تیر بهت خورد دیگه نای تکون خوردن نداری عزیز ضمنا ما اینهمه نباید خودمون رو بالا بکشیم و دشمن رو ضعیف و خنگ فرض کنیم در عین حالی که نباید گول تجهیزات مدرن تر و بهتر اونا رو بخوریم و باید خودمون رو به تجهیزات جدیدتر مجهز کنیم و شیوه استفاده بهنیه از اونا در تمامی شرایط یاد بگیریم ببینید شاید عربستان نتونه به عنوان یه دشمن برای ایران محسوب بشه ولی نباید حمایت ها اعراب و آمریکا و انگلیس رو نادیده بگیریم و با یک بهانه کوچولو اونا هم میان توی معرکه و اونوقته که ناتو هم پاش باز میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من نميدونم شما از جون عربستان چي مي خواهيد! اخه عربستان كي به خاك ايران تجاوز كرد؟ كي ادعاي بخشي از خاك ما رو كرد؟ توي اين 70 سالي كه مستقل شده كي حتي يك بار ما رو تهديد كرد؟ چرا بايد با عربستان بجنگيم! احتمال جنگ با اين كشور از نظر نظامي و عقلي صفر است! صفر! اينقدر به شعور و وطن پرستي اعراب توهين نكنيد! همين ها بودند كه 1400 سال پيش با دست خالي امپراطوري ساسانيان تان را نابود كردند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا من نميدونم شما از جون عربستان چي مي خواهيد!
اخه عربستان كي به خاك ايران تجاوز كرد؟ كي ادعاي بخشي از خاك ما رو كرد؟ توي اين 70 سالي كه مستقل شده كي حتي يك بار ما رو تهديد كرد؟ چرا بايد با عربستان بجنگيم! احتمال جنگ با اين كشور از نظر نظامي و عقلي صفر است! صفر!
اينقدر به شعور و وطن پرستي اعراب توهين نكنيد! همين ها بودند كه 1400 سال پيش با دست خالي امپراطوري ساسانيان تان را نابود كردند !

همان عقل و منطقی که ازش اسم برید حکم میکند که ما تمام احتمالات را بررسی و برای هر شرایطی آمادگی لازم را کسب کنیم.

کی گفته با بحث کردن بین ایران و عربستان جنگی رخ میدهد؟!

اصلا شما معنی بحث نظامی را میدانید؟

اگر سری به آرشیو سازمانهای نظامی جهان مانند پنتاگون بزنید خواهید دید که حتی طرح جنگ با کشورهای متحدی مثل انگلیس را طراحی و سپس بایگانی کرده اند!

پس این بدین معنی است که آمریکا به دنبال جنگ با انگلیس است؟!

اون قسمت آخر حرفت هم خیلی مشکوک بود.

بله امپراطوری ساسانی ما ایرانی ها باعث افتخار ما ایرانی ها است به کوری چشم دشمنان ایران.

اعراب وحشی بادیه نشین هم با حمله به ایران کم جنایت و تجاوز مرتکب نشدن که اگر نمیدونین لطفا برین و مطالعه کنین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ویواک عزیز خطای موشک شهاب 3 طبق گفته سردار صفوی 50 متر است . یعنی می گی فرودگاه های عربستان کمتر از 50 متر هستند . ما برای نابودی هر کدوم از فرودگاه های عربستان فقط به 4 شهاب با کلاهک خوشه ای نیاز داریم . مثل اینکه باز ویواک عزیز دوباره داره حرف از سیاست می زنه . و مثل اینکه دوباره یه کاربر دیگه پیدا شد برای اخراج . برادرم ن اشتباه چند روز اول من تو این سایت رو تکرار نکنید . من روز های اول که اومده بودم توی این سایت فکر کردم این سایت یک سایت سیاسی نظامی است . ولی بعد از چندی دیدم نه اینکه سایت سیاسی نیست بلکه سایت به شدت با حرف های سیاسی مقابله می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شنيدم بيشتر از يك پنجم خلبان هاي جنگي عربستان اصلا عرب نيستند و از نيروهاي چند مليتي و آمريكايي (روي هواپيما) به كشور عربستان خدمت ميكنند. با اين وضعيت نيروي هوايي كشور عربستان با وجود اينهمه هماپيماي مدرن تنها و تنها در مانور ها ميتواند نمايش خوبي براي اراپه داشته باشد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نیرو وابستگی بسیار شدیدی به مستشاران و خلبانان خارجی و قطعات یدکی وارداتی داشته و تمام جنگنده های آن بقدری داونگرید شده اند که بطور مثال توانایی رزمی جنگنده مثلا پیشرفته F-15S در سطح F-4E میباشد! هر چی آیونیک حساس داشته از روش حذف کردن! دلیلش عدم اعتماد آمریکا و اروپا به این کشور وهابی است. مشکل بزرگتر و استراتژیک عربستان در تعداد اندک پایگاههای تاکتیکی آن مشخص است. این کشور کمتر از انگشتان دست پایگاه تاکتیکی داشته و تمام نیروی هوایی و به اصطلاح آن 400 جنگنده مدرن در این پایگاهها نگهداری میشوند! پایگاههایی که با یک حمله غافلگیرانه غیرعملیاتی شده و تمام جنگنده های این کشور زمینگیر میشود. در حالت کلی به علت استقرار پدافندهای پیشرفته ضدهوایی در جنوب و جنوب غرب ایران و برتری مطلق موشکی ایران نسبت به عربستان این انتظار میرود که در جنگ احتمالی نیروی هوایی ایران دست بالا را داشته باشد هر چند از نظر جنگنده در سطحی پائینتر قرار دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Mr. FoX va Karkas Mr. Fox به خاتمی مگه مردک هيچکی صداش در نمی ياد ولی من يک چيز در باره آقای دکتر ميگم همه سر من داد ميزنن سدام 60 موشک به آسرائل پرتاب کرد اگر نمی دانستی بدان و اگر اين را نميدانی پس چيزی راستش نميدانی اگر شاه جت ها ف-14، ف-4، ف-5 از امريکا نمی خريد شما خيال می کنيد ما می توانستم جت ها اذرخش را بسازيم مگر ما بچه نی نی هستيم ک هی بگيم خودم خودم خريد جت فقط ايران را وابسته نکرد تکنولوژی ايران را هم با لا برد کمان 99 عمليات نيرو هوايی بود و اوّل جنگ بود کمان 99 فقط احمّيت نيرو هوايی را نشان می دهد و اگر بخاتر ف-14 ها ايران نبود عراق هم می توانست همان بلا را سر ما بياورد برادر از تحه دلم مگم برو و کمی تاريخ جنگ ها جهان را بخان ما تا کنون نتوانستم يک جت با قابليتها ف-14 بسازيم اگر ما متوانستم يک جت با تمام قابلييتها يک F-14D تليد انبوه کنيم من هم می گفتم بله لازم نيست جت خارجی بخريم ولی هنوز نمی توانيم چين را نقاه کن آنها نزاشتن قرر جلو دفاع از کشورشان بگيرد برای همين Su-27 و جتها ديگر خريدن تا توانستن جت درست حسابی بسازن هند هم همين کار را دارد می کند برای چی؟ برای اين ک دفاع از کشور از همه چی مهمتر است مخسوسن برای کشوری مثل ايران ک هم نفت دارد و هم دشمنها بزرگی من از شما يک سواًل درم ايا استقلال %100 بدون آزادی و بدون امنييت بهتر است ؟ يا سقلال %98 با آزادی و با ايمنييت و با جمهری آسلامی ؟ و به من بگو بد از اين ک آمريکا ايران را تحديد کرد چه آدمی مياد بدجه نزامی ايران را کم کند؟ موشک نور، ردد، زيردريای ها ايران ، ساعقه، و و و همش زيره خاتمی بود چه از قرار داد های ک با کشورها بست چه از نزر بدجه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
vivak, دوست گرامی هدف شما از بیان این مسائل تفرقه افکنانه چیست؟ مطمئن باشید این اطلاعات سطحی که ذکر کرده و میگید بدانید! را بسیاری از کاربران سایت هم میدانند. بسیاری از کاربران این سایت خود صاحب وبلاگ و نویسنده بوده تمام این موارد را آگاه هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به خاتمی مگه مردک هيچکی صداش در نمی ياد
ولی من يک چيز در باره آقای دکتر ميگم همه سر من داد ميزنن

کاشکی می دونستی از کی داری دفاع میکنی؟
بعدشم مگه من طرفدار تعصبی احمدی نژادم؟
مگه گفتم احمدی نژاد هیچ اشتباهی نداره؟
آره موقع انتخابات 100 درصد بهش رای میدم.اگه بهتر از اون نباشه.
ولی اشتباه کردن با خیانت زمین تا آسمون فرق داره.
اگه این جور که شما میگی باشه .پس بنی صدر هم اشتباه کرد.با این فرق اون زمان مردم هنوز حرارت داشتند با تابلو کردن بنی صدر امام طبق نفوزی که داشت میتونست مردم رو کنترل کنه و کشور مخشوش نشه. ولی الان چون جوون های نسل 3 یا 4 هستند .دیگه اون ظلم از سگ آمریکایی پایین تر بودن رو ندیدن و شاید درک نکنن.

سدام 60 موشک به آسرائل پرتاب کرد اگر نمی دانستی بدان و اگر اين را نميدانی پس چيزی راستش نميدانی

راستش این رو نمیدونستم.ولی اینو میدونستم که صدّام مدافع مردم فلسطین است. و از حقوقشان دفاع میکند.

اگر شاه جت ها ف-14، ف-4، ف-5 از امريکا نمی خريد شما خيال می کنيد ما می توانستم جت ها اذرخش را بسازي

من با خرید مشکلی ندارم.ببین من نگفتم شاه اشتباه کرد یا نه.
من گفتم الان بجای خرید باید مونتاژ کنیم.
آخه مرد حسابی دیدی از هوافضا و هوانوردی هیچّی بارت نیست؟
فکر کردی مونتاژ یک هواپیما کم تر از ساخت اون است؟

مگر ما بچه نی نی هستيم ک هی بگيم خودم خودم

پس روسیه و همون چینی که مثال زدی بچّه نی نی هستند.

خريد جت فقط ايران را وابسته نکرد تکنولوژی ايران را هم با لا برد

بیشتر توضیح بده؟
وقتی نتونی چرخ یک هواپیما رو اورهال یا تعویض کنی کجا پیشرفت کردی؟حالا اف 22 داشته باش.

کمان 99 عمليات نيرو هوايی بود و اوّل جنگ بود کمان 99 فقط احمّيت نيرو هوايی را نشان می دهد

در این که شکّی نیست.
امّا من هم گفتم به کسی که از لین تجهیزات استفاده میکنه ربط داره.
دقّت کن قرمز مینویسم تا دقّت کنی.
قبل از ما عراق هم اینچنین عملیاتی انجام داد.نتیجه اون خلبانان احمق عراق چی شد؟ خلبانان ما چی شد؟

و اگر بخاتر ف-14 ها ايران نبود عراق هم می توانست همان بلا را سر ما بياورد

دقیقاً مخصوصاً اگه از نفتکش ها حفاظت نمیکردند الان فاتحه ما خونده بود.
در مورد اهمیّت نیرو هوایی یک چیز دیگه رو هم بگم و اون اینه.
اگه عملیات اچ-3 انجام نمیشد قطعاً خرمشهری هم نبود.فکر کنید 80 تا فیتر یا میگ یا... هرکردوم فقط 2 تا بمب خوشه ای سبک از کلاس CBU-59(این مدل آمریکایی است روسی رو نمیدونم) استفاده میکرد.40 تا از این 80 تا کافی بود تا نیرو های زمینی درو بشن.ولی نیروی هوایی عملاً اجازه چنین کاری رو نداد.

ما تا کنون نتوانستم يک جت با قابليتها ف-14 بسازي
اگر ما متوانستم يک جت با تمام قابلييتها يک F-14D تليد انبوه کنيم من هم می گفتم بله لازم نيست

فکر میکنی فرق اف 14 دی با آ و بی چیه؟
موتور هایش عوض شده و سیستم هایش به روز شده.همین.
برو به تاپیک اف 14 بومی ببین ما میتونیم این کار را بکنیم یا نه.

چين را نقاه کن
آنها نزاشتن قرر جلو دفاع از کشورشان بگيرد برای همين Su-27 و جتها ديگر خريدن تا توانستن جت
درست حسابی بسازن هند هم همين کار را دارد می کند
برای چی؟
برای اين ک دفاع از کشور از همه چی مهمتر است

همه این کشور ها رو که میگی میدونم.
چین اونقدر بیش از شاید 70 درصد محصولات تقلّبی جهان رو تولید میکنه و فروش زیادی داره.البته دیگه دستش رو شده.
هند هم فقیر زیاد داره.بیش تر از ما.بله کشور نسبتاً توسعه یافته ای است. ولی وابستگی زیادی هم به روسیه دارد.
من نه میگ محتاج روسیه بشیم و نه آمریکا.من دوست دارم آقا خودم باشم نه یک آمریکایی یا روسی .
مثل این که کاپیتالیسیون به کام شما شیرین آمده که اینقدر شاه شاه میکنید؟
بحث رو با خاتمی و احمدی نژاد و شاه منحرف نکن.
کلّه من درد میکنه برای حرف های سیاسی.ولی من اگه با شما بحث سایسی کنم یا هر دو اخراج میشیم یا سایت مسدود میشه و آقا سعید ضرر میکنه.

ايا استقلال %100 بدون آزادی و بدون امنييت بهتر است ؟
يا سقلال %98 با آزادی وبا ايمنييت و با جمهری آسلامی ؟

گزینه اوّل یعنی دیکتاتوری.که تو کشور ما دیکتاتوری وجود نداره.شاید شما هم مثل نیو دی هستی که میگی چون نمیشه به مسؤلین فحش داد پس آزادی نیست.یا مثال میارین تو انگلستان مردم تو پارک پشت سفرت (فکر کنم سفارت بود) نمیدونم کدوم کشور داشتن فحش خوار مادر میدادن.درجواب شما یک سوال دارم؟
از کی تا حالا بی تربیتی ، بی ادبی، شده آزادی بیان؟
حرف داری با ادب و نضاکت و سند معتبر بزن.
به قول استاد قمشه ای که میفرماییند .باید تو هر کشوری آزادی بیان باشه.اگه کسی کفر گفت نباید اعدامش کرد و یا .... .بهش بگین بیا با دلیل بحث کنیم.اگه ما حقّیم پس باکی نداریم.ایشان یم یک آدمی رو مثال زد که با یک سری برها ها گفته بود.واجب الوجود چند تا است و... .بعد صدر المتألّهین و چندین تن از علمای دیگر جوابش رو دادند و جالب اینجا است. که بحث و مباحث جدیدی از علوم فلسفی باز شد.
دقیقاً تو کشور ،دوّمی برقراره با کمی فرق. استقلال 100 درصد. آزادی (تا چی معنا بشه.) .امنیت: اگه آمریکا گورش رو گم کنه 100 درصد وگرنه 90 درصد هست.جمهوری اسلامی: پس با جمهوری اسلمی مخالفی؟دیدی چه خوب شد خودت رو نشون دادی؟
پس بحث با تو بی فایده است.

و به من بگو بد از اين ک آمريکا ايران را تحديد کرد چه آدمی مياد بدجه نزامی ايران را کم کند؟

به تو و تمام کاربران سایت میگم.
آقایون به این بوجه اعلام شده نگاه نکنید.یک بودجه دیگر هم وجود داره که هیچکس جز مقام معظّم رهبری میزانش رو تایین نمیکنه و این بودجه هیچ جا اتشار نمی یابد.نگید منبع خاٌی جز اسم دارم.که اسم هم نمیشه داد.

موشک نور، ردد، زيردريای ها ايران ، ساعقه، و و و همش زيره خاتمی بود چه از قرار داد های ک با کشورها بست
چه از نزر بدجه

با هات موافق نیستم.نه احمدی نژاد بود نه خاتمی.
هیچ کدوم.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب Mr. FoX اشتبحات لقتی من را ببخش چون وقط ندارم 2 ساعت با اين فنقليش ور برم يا حرف من را نميفهمی يا ....... من نميخام بلّايی سر اين دلت بياد برای همين مخام کشورم ايران جنقنده ها جديد برای دفاع از آزادی ها کشورم بخره اگر من دشمن اين دلت بدم هيچ وقط نمی خاستم اين دلت جنگنده جديد بخره شاه اشکالش خريده جنقنده نبد اشکالش اين بد ک داشت ايران را دو دستی ميداد دست سهيونيستا همين تور ک الان امريکا را اشقال کردن داشتن ايران را هم اشقال می کردن همه کشور ها تا هدّی به هم مستقل هستند بد از امريکا چين قدرتمند ترين کشور دنياست خيال ميکنی چين استقلال خود شو از دست داده چون 100 سو-30 ، 100 سو-27، 100 سو-33 و بشتر از 250 هلکپتر روسی نه با اين کار چين فقط تکنولژی چين را بالا برد رادار ف-14 آ برد 160 کيلومتر رادار ف-14 د برد 370 کيلومتر و ف-14 د دارای infra-red search and track new Data link Glass Cockpit Airborne self protection jammer من تو اذرخش و ساعقه را ديدم، گلس کوکپت ندارند دقه چه برسه به بقيه من از اين مترسم ک اين کشور از بين بره چون چند نفر ک نييت بدی ندارن ولی از جنگ چيزی سرشان نميشه دارن تسميم گيری می کنّند اگر ما می توانستيم موتر جت ف-14 را توليد انبوه کنيم 50 رد-33 روسی ک همش دود ميدن را نمی خريديم فرق من تو اين ک شما حاضری با آزادی ايران شرت بندی کنی ولی من، هيچ وقت ايران بايد کم کم 300 جنقنده جديد بخرد من هم به آقای دکتر رأی دادم برای اين ک خيال کردم اگر به آقای دکتر رأی بدم بدجه نزامی ايران را زياد مکند ولی چه اشتباهی کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام بحث آمریکا و عربستان رو تموم کنید امام گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تونه کنه حالا عربستان که پیش اون هیچه میخواد غلط بکنه آمریکا عرضه نداره به ایران حمله کنه این مضمون حرف امامه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا من نميدونم شما از جون عربستان چي مي خواهيد!
اخه عربستان كي به خاك ايران تجاوز كرد؟ كي ادعاي بخشي از خاك ما رو كرد؟ توي اين 70 سالي كه مستقل شده كي حتي يك بار ما رو تهديد كرد؟ چرا بايد با عربستان بجنگيم! احتمال جنگ با اين كشور از نظر نظامي و عقلي صفر است! صفر!
اينقدر به شعور و وطن پرستي اعراب توهين نكنيد! همين ها بودند كه 1400 سال پيش با دست خالي امپراطوري ساسانيان تان را نابود كردند !

ببین آقای محترم
ما از جون عربستان چیزی نمیخواهیم شما اگر تاریخ را مطالعه کرده باشی متوجه میشوی که این اعراب بودن که از اول با ایرانیان مشکل داشتند. به شما پیشنهاد مطالعه کتاب مروج الذهب نوشته علی بن محمد مسعودی را میدهم.
ما اگر ذره ای جلوی عربستان کوتاه بیاییم ادعای کل ایران را خواهد کرد.
شما با جمله آخرتان ثابت کردید که عرب هستید. امیدوارم به شما بر نخورد ولی اعراب چیزی که ندارند همین دو چیز است( شعور و وطن پرستی)
اعراب هیچ چیز از خودشان ندارند اگر با دست خالی امپراطور ساسانیان را نابود کردند به دلیل این بود که تازه مسلمان شده بودند و بربریت را کنار گذاشته بودند. اگر اعراب مرد بودند آنوقت که در اوج جاهلیت به سر میبردند امپراطوری ساسانی را نابود میکردند. بله دلیل چیرگی آنها بر امپراطوری عظیم ساسانی هم به دلیل این بود که تفکر اولیه اسلام را دریافته بودند. پس از چند سال که از دوره اولیه اسلام گذشت اعراب کم کم به همان وضعیت قبل از اسلام خود روی آوردند. اگر امپراطوری ساسانی را نابود کردند پس چرا 300 سال بعد نتوانستند سپاه اندک شارل مارتل پادشاه فرانسه را در آندلس شکست دهند. جواب بده.
یکی از اساتید ما (استاد محمد مهدی زند وکیلی) حدود 10 سال قبل به عربستان سفر کرده بود. ایشان یک شب ساعت 11 شب از هتل بیرون آمد و به سیاحت شهر ریاض پرداخت. ایشان میگفت اعراب ماشینهای گران قیمت خود را در کنار خیابان پارک میکردند و در کنار خیابان روی تختهای بزرگی مینشستند و شکمهای بزرگشان را روی تخت ولو میکردند و مشغول قلیان کشیدن میشدند. وقتی از یکی از اینها پرسیدم که شما برای چه زندگی میکنید.گفت برا ی کیف کردن. ما نفت داریم . نفتمان را به آمریکا میدهیم . آمریکا نوکر ما است . آمریکا همه چیز مورد نیازمان را تامین میکند.
واقعا شما باید خجالت بکشی که چنین حرفی را زدی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1.اگه واقعا آقای احمدی نژاد بودجه نظامی رو کم کرده باشه باید بهش آفرین گفت. پر واضحه که آمریکا یکی از اهدافش اینکه با تحریک ایران اونا وارد یک مسابقه تسلیحاتی کنه مخصوصا با کشور های عربی با این کار همون بلایی سر ایران میاد که سر شوروی اومد اقتصاد ما به سرعت فدای تجهیزات نظامی میشه. بنا بر این بهتر است ما به جای بلند پروازی به حداقل ها در مسایل نظامی اکتفا کنیم به همان اندازه که بقیه از انتقام ما بترسند که برای این کار هم همین موشک های ما کفایت می کنه و نیاز به هواپیماهای گران قیمت نیست. به هر حال هر چه قدر اقتصاد و قدرت ما افزایش پیدا کرد به مقدار نیاز باید تجهیزات نظامی رو هم باز سازی کنیم. 2. ما مشکلمون با آمریکاست توی این منطقه ما با هر کی در بیفتیم مثل اینه که با آمریکا وارد در گیری بشیم بنا بر این بهتره که اول به فکر اون باشیم که درگیری ایجاد نشه و بعد هم برنامه هامون رو در صورت درگیری برا ی ایا لات متحده آماده کنیم 3. عرب ها ی عربستان رو دستکم نگیرید مخصوصا این وهابی ها رو . یادتون باشه اینا همونایی هستند که تو افغانستان طالبان رو درست کردند .مشکل اینه که اون ها هم و قتی پای جنگ با ایران بشه مساله رو سریعا مذهبی می بینند یعنی جنگ شیعه وسنی و عقیدتی می جنگند مثل خود ما که این امر جنگ رو خونین می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.