Recommended Posts

خوب به خاطر اینکه اگر چه من از عراقی ها خوشم نمی یاد و نسل ها به ما خیانت کردند ولی به هر حال این ها هم حقی دارند . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرگزاري رويترز، چهارشنبه در گزارش اختصاصي خود از يك ديپلمات غربي آورده است كه ايران در مجتمع هسته‌اي نطنز يك سانتريفيوژ پيشرفته را آزمايش مي‌كند. به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، يك ديپلمات غربي كه ادعا مي‌كند به اطلاعاتي درباره برنامه هسته‌اي ايران دسترسي دارد، گفت: «ايرانيان يك مدل پيشرفته را آغاز كرده‌اند. هنوز سطح اين آزمايش و شمار دقيق سانتريفيوژها مشخص نشده است، هرچند كه به نظر مي‌رسد ده‌ها مورد باشد.» تهران اين برنامه را براي توليد انرژي صلح‌آميز هسته‌اي، پيگيري مي‌كند، اما كشورهاي غربي به رهبري آمريكا ادعا مي‌كنند كه هدف ايران توليد سلاح اتمي است. اين گزارش مي‌افزايد: «تلاش ايران براي توليد ميزان مناسبي از سوخت هسته‌اي به خاطر استفاده از سانتريفيوژ نوع دهه هفتاد P1 به كندي پيش‌ رفته است. اين كشور تا نوامبر از اين دسته از سانتريفيوژها استفاده كرد كه از نظر فرضي براي غني‌سازي سه هزار سانتريفيوژ لازم براي سطح صنعتي لازم است، اما از آنها در ظرفيت پايين به كار برد.» اما ديپلمات‌هايي كه پرونده هسته‌اي ايران را بررسي مي‌كنند، گفتند: اين كشور آزمايش‌هاي مكانيكي را بدون وجود ماده هسته‌اي در يك مدل كارآمدتر در بخش آزمايشگاهي نيروگاه وسيع نطنز آغاز كرده است. يك ديپلمات ارشد نزديك به پرونده ايران در آژانس بين‌المللي انرژي اتمي تأييد كرد: اين كشور به تازگي آزمايش سانتريفيوژهايي را با طرح P2 آغاز كرده است كه در غرب كاربرد دارد و مي‌تواند دو تا سه برابر سريعتر از p1 اورانيوم را غني‌سازي كند. هنوز مشخص نشده كه اين آزمايش بدون مواد با دستگاه‌هاي جديد تا چه اندازه موفقيت‌آميز بوده و ايران نيز اظهارنظر سريع در اين باره نداشته است! و اين كه آيا محمد البرادعي، مدير كل آژانس، در گزارش جديد خود به اين موضوع اشاره خواهد كرد يا خير، هنوز مشخص نيست! «ديويد آلبرايت»، فيزيكدان و متخصص منع گسترش سلاح اتمي، گفت: «تغيير فعاليت به سوي سانتريفيوژ پيشرفته براي واحد آزمايشگاهي در نطنز، موجب مي‌شود اين برنامه تحت نظارت بيشتر آژانس قرار گيرد.» آلبرايت همچنين ادعا كرد: «من بر اين باورم كه اين به منزله توسعه‌اي مخرب بوده و به نظر مي‌رسد ايران در ساخت P2 پيشرفت داشته است و شايد به مرحله غني‌سازي اورانيوم با آن نزديك شده باشد.» ايران بارها اعلام كرده است كه برنامه هسته‌اي خود را براي مقاصد صلح‌آميز ادامه مي‌دهد و گزارش اخير آژانس بين‌المللي انرژي اتمي و برآورد جاسوسي ملي آمريكا، بر نبود انحراف در اين برنامه صحه گذاشته است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتر خبر هایی در مورد انرژی هسته ای رو در خبر ها و شبکه های خبری نگن که دوباره آمریکا جو بگیرش ولی تو این سایت بهتره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گزارش نهادهاي امنيتي آمريكا در مورد فعاليت هاي هسته اي ايران چندان هم كه تصور مي رود مثبت نبود در اين گزارش به طور غير مستقيم به فعاليت ايران در زمينه دستيابي به بمب اتمي تا سال 2003 اشاره شده است !!!

قطعا، به هر حال باید یه چیزی توی گزارش می نوشتن که بشه موضوع هسته ای ایران رو باز هم کش بدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال همین گزارش چیزی بود که تونست تمام دفتر دستک اون مقاماتی که در کاخ سفیر نشتند رو به هم بریزه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اون جایی که میشه باید به این صهیونیست های نامرد ضربه زد. مثلا به جای خرید پردازند های اینتل بهتره که از AMD استفاده منید که هم ارزون تر هستند و هم بهتر. به جای پپسی و کولا کولا و فانتا هم بهتره که دوغ بخوریم که اصالت هم داره و تازه مثل نوشابه پوکی استخوان نمیاره و .... تقریبا همه اقلام قابل جایگزینی هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب چرا ایران که با اسرائیل بده و با می دونه که این طوری کمک به این صهیونیست ها می شه خوب پس چرا کوکاکولا رو وارد می کنن به جای اون می شه از همین نوشابه های زمزم استفاده کرد که به قول خیلی ها بومی هم هست . ولی با این وجود هم نمی شه ورود این نوشابه ها رو ممنوع کرد . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نام اروند رود از ابتدا اروند رود بود و خواهد بود. اعراب عزیز بهتر است بجای این بچه بازیها که اسم خلیج فارس رو بکنیم خلیج عربی تا جهان بفهمه ما هم هستیم! از خواب خرگوشی بیدار بشن و بفهمن که همینها بودند اسپانیا را فتح و به مدت هفت قرن مدیترانه را به دریاچه اختصاصی مسلمانان تبدیل کردند. با این کارهای ابلهانه که بیان اسم یجایی رو عوض کنن سودی نخواهند کرد بجز خنده مردم عاقل به این مردم نادان. در مورد عراق هم قبلا توضیح دادم ولی باز هم میگم این نام از کلمه ایراک گرفته شده است (در انگلیسی همون ایراک رو میگن) که به معنای سرزمین ایرانیان میباشد. اجداد عراقیها هم ایرانی و اکثر مردم این کشور زبان فارسی را از پدر بزرگهای خود یاد گرفته اند. شهر بغداد را هم اولین بار ما ایجاد کردیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینا هیچ کدوم راه حل نیست امدیم فردا مثلا اینتل AMD را خرید یا .... پس اون وقت میگیم اصلا کامپیوتر نخرید چون پولش میره تو جیب صهیونیست ها !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید البته دلیل نمی شه همه یهودی ها رم بخوایم بد کنیم ها! بنده خودم چندتا رفیق اسرائیلی دارم از بعضی ایرانی نماها هم که بعضی هاشون می ان گاهی وقت ها توی این سایت بیشتر از ایران تعریف می کنند! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Lich جان درست می گی همه ی یهودی ها بد نیستند ولی باید حواسمون بهشون باشه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تغییر نام خلیج فارس به خلیج عرب یک مسئله ای هست که دیگه رئسای دولت اون رو پذیرفتند . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چندتا رفیق اسرائیلی دارم

رفتی با المرت سر میز مزاکره نشستی :oops: سعید جان این لیش رو بن کن رفته با اسرائیلی ها دوست شده :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه نپذیرفتن توی این شرایط نمی خوان زیاد موضوع رو گندش کنن بعد دیگه هر بچه ای میدونه اینجا اسمش خلیج فارس هست دلیلم دارم برای این حرفم یه بار داشتم Tactical Ops (یه چیزی تو مایه های کانتر هست ) انلاین بازی میکردم بعد اخرای بازی بود من موندم با حریفم یه خورده بازی کردیم بعد یارو گفت شما کجایی هستید منم گفتم پرشین هستم بعد بلا فاصله گفت اتفاقا امروز تو کلاس جغرافیشون داشتن در مورد پرشین گلف صحبت میکردن حالا یارو کجایی بود یه دختر بچه 14 ساله سوئدی !!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تغییر نام خلیج فارس به خلیج عرب یک مسئله ای هست که دیگه رئسای دولت اون رو پذیرفتند . :oops:

هر کی این کار رو کرده غلط کرده!! :oops: :oops: :oops: :x
اگر ما بخواهیم با این بهانه ها که این و اون قبول کردن تسلیم حرفاشون بشیم،تا یه سال دیگه ایرانی وجود نخواهد داشت. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.