Recommended Posts

من امشب ساعت 10:30 با فضایی ها قرار دارم میخواهید عکس یادگاری بیگرم بیارم :cry: تو این تاپیک هرکسی هر موضعی میگیره درسته چون از زاویه ای که اون نگاه میکنه درست میگه تو دنیا خدا هر کاری که انجام میده یعنی دستور به انجام اون کار میده عناصر بصورت علمی و با قانون کارشونو انجام میدن ولی خدا در شب معراج پیامبر پورت های آسمان رو بست تا نامحرمان نفوذ نکنن شاید اگر زمانی پورتها باز بشن کارایی بشه کرد و 1 جنگ ستارگانرا بیافته icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند روز پيش رفته بودم ( آفتاب تازه غروب كرده بود ) بالا پشتبوم تا از ماه عكس بندازم ، آخه اون شب خيلي قشنگ به نظر مي‌رسيد ، خلاصه ، رفتم بالا همين كه خواستم از ماه عكس بگيرم ديدم يه شيء خيلي پرنور در ارتفاع زياد و با سعرت بالا داره از غرب به شرق حركت مي‌كنه ، دوربينم همرام بود سريع گذاشتمش رو فيلم‌برداري شروع به گرفتن فيلم كردم بعد از حدود 10 ثانيه شيء ناپديد شد . برام خيلي جالب بود ، چند بار رفتم فيلم رو با دقت نگاه كردم ، روي يه خط مستقيم و با سرعت باورنكردني در حال حركت بود ، اگه وقت شد سعي مي‌كنم آپلودش كنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Ahmad6644اتفاقا منم همین دیشب یکی از اینا رو دیدم اما مسیرش از شمال به جنوب بود و خیلی ناگهانی محو شد.اما تقریبا تمام شبها از اینا میبینم .دیشب هم مثل دیوونه ها فندکمو واسش روشن و خاموش میکردم.در ضمن اگه میتونی فیلمنش رو بذار من میتونم یه شاهد برات باشم.cool-icon)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره اتفاقا من هم پريشب يكيشونو ديدم. از فاصله خيلي دور داشت پرواز ميكرد من هم فندكم رو زود زود براشون خاموش رو روشن كردم فكر كرد من زاگرس متالرم . يه ستون نور ازش خارج شد و 3 تاشون اومدند پايين. اومدن پيشم چايي تعارف كردم ولي گفتن ما نسكافه ميخوريم. خلاصه 1 ساعت داشتم براشون نسكافه حاظر ميكردم. كلي هم شعرهاي شهريار رو برام خوندن و ... خلاصه شب شعر داشتيم با هم . آقا اگه يه شاهد ديگه هم بخواي من هم هستم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپراطور عزیز

یک بار دیگه اون پستی رو گه دادی از اول بخون :|

در کدومش به سؤالات من پاسخ داده شد ....

امام زمان چه ربطی به آلبرت انیشتین داره ؟؟؟

جواب اين سوال شما را اينگونه بدهم كه زماني كه دانشمندان پس از فوت آلبرت انيشين مغز او را بعنوان قويترين مغز بشر امروزي مورد بررسي قرار دادند متوجه شدند كه اين دانشمند فقط از 11 درصد توانايي اين عضو هديه شده الهي استفاده كرده بود ( آدمهاي معمولي فقط از 7 درصد توانايي مغز خود استفاده مي كنند !!! ) پس طبيعيست با اين اوضاع سوالات و موارد بسياري در اين جهان هستي با اين دانش بشري توجيه علمي نداشته باشند و در زمانهاي آينده با تكميل دانش بشر يا بهتر بگويم تكميل مغز انسانها پاسخ اين ابهانات از لحاط علمي يافت شود ولي دوست من اثبات وجود امام زمان در اين دنيا چه ربطي به اثبات وجود يوفو داره ؟!!

دوست عزیز خوب چرا جواب می دی وقتی جواب رو نمی دونی . تا حالا علم ثابت کرده که سن انسان بیش از 130 تا 150 سال دیگه نمی کشه اون وقت چطور امام زمان بیش از 1000 و چندی سال عمر کردند . به داستان حضرت نوح یک نگاه بندازید . ایشون هم بیش از هزار سال عمر کرد . علم نمی تونه این ها رو ثابت کنه ولی ما اعتقاد داریم چون پیامبران این رو به ما توصیه کردند .

جواب من در اين موارد هم مشابه توضيحات بالا است بااين تفاوت كه در مورد قران كه يك معجزه قابل لمس و دسترس است تحقيقات بسيار علمي انجام گرفته كه شرح آنها را دوستان ديگر كه از من مطلع تر هستند ٬ لطف كرده و در اينجا برايتان بيان ميكنند.

تمام شد . این هم بی جواب ماند . به من ربطی نداره که بشر چقدر از ذهنش استفاده می کنه . به من این ربط داره که تا حالا علم تونسته معجزه رو ثابت کنه .
ما به معجزه اعتقاد داریم چون معجزه در معجزه است . حرف از معجزه در قرآن است و هم اکنون یک معجزه در دست مسلمانان است که یعنی همون قرآن و در این کتاب الهی بار ها به معجزات پیامبران اشاره شده . پس می بینیم که معجزه داره برای ما از معجزه می گه ولی یک کتاب از نظر علم نمی تونه یک معجزه باشه . ولی برای ما مسلمانان والا ترین معجزه است که قابل احترامه .

من افرادي را ميشناسم كه جن را با چشم خود ديده اند و در شمال ايران و مناطق جنگلي اين موجودات به وفور يافت ميشوند.

من هم افرادی رو می شناسم که این اشیاء پرنده رو دیدند . ممکنه اون کسانی که شما می شناسید خطای دید کرده باشند :lol: ( در جواب بعضی از دوستان که می گن اون شاهدین خطای دید داشتند . )) icon_frown
وجود جن در قرآن آمده . ممکنه ما نتونیم ببینیمش ولی بعضی از مواقع کسانی هستند که این رو ریئت کرده باشند .
ما در قرآن سوره ای به نام جن داریم پس بنابراین جن حقیقت داره چون به طور مستقیم به مسلمانان گفته شده .

به نظر من هر زمان که علم توانست ثابت کند که چرا اسم مستعار من و شما در این سایت امپراتور و کرکس است ، اثبات علمی اسامی اعظم هم آسان خواهد بود ، این موارد فقط قراردادی است و نه چیز دیگر فقط توصیف و صفاتی هستند از اسم واقعی ( البته منظورم از توصیف ،اسامی اعظم بود نه اسم های مستعار خودمان )

برادر من اسم اعظم والاترین اسم در کل جهان است و می شه با اون هر کاری کرد . شما اون رو با اسم هایی مثل امپراطور و کرکس مقایسه می کنید . این اسم یک اسم ویژه است . اسمی که باهاش بشه هر کاری کرد گوون نمی کنم که یک اسم عادی باشه و اون هم دارید در مورد نام خداوند صحبت می کنید .

خوب فقط شما توسنیتد به ما به صورت علمی وجود خداوند رو ثابت کنید . ولی در بقیه موارد من که چیزی نگرفتم .

یو اف او وجود داره و همچنین شاهد مثل شما که می گید من کسانی رو می شناسم که جن دیدند . من هم کسانی رو می شناسم که یو اف او رو دیدند .

چطور وجود جن که ممکنه خطای دید باشه رو انکار نمی کنید ولی وجود یو اف او که شاهد و عکس و رادار و که اون هم ممکنه خطای دید باشه رو انکار می کنید .

به کلی گیچ شدم . :mrgreen:

اصلا چی شد تو این تاپیک .

بحث چی بود چی شد :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسکو، 25 خرداد، خبرگزاری «نووستی»/ نوری المالکی نخست وزیر عراق معتقد است که نباید برای یادداشت تفاهمی که میان وزارتخانه های دفاع ایران و عراق امضا شده و به یک سری از مسائل محدود است، اهمیت زیادی داد.

به گزارش خبرنگار «نووستی» وی در دیدار با خبرنگاران اردنی و عراقی در عمان گفت: این یادداشت فقط به یک سری از مسائل محدود شده و در آن به احترام به استقلال، مرزها و امنیت دو کشور و همچنین عدم دخالت در امور داخلی کشور دیگر نکاتی اشاره شده است.

به غیر از این به گفته نخست وزیر عراق در این سند مطالب در خصوص تبادل اجساد کشته شدگان جنگ ایران و عراق طی سال های 1980-1988 ، تبادل نقشه میادین مین باقیمانده از زمان جنگ و تعیین مناطق استقرار چاه های نفتی در مناطق حاشیه مرزی اشاره شده است.

البته اين خبر يه جاهاييش مي لنگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center]درصد اعتماد مردم ترکیه به ایران و احمدی نژاد[/align]

عصر ایران- نتایج نظرسنجی یک موسسه تحقیقاتی آمریکا نشان می دهد: هرچند درصد اعتماد مردم ترکیه به ایران، برنامه هسته ای این کشور و محمود احمدی نژاد در سطح نسبتا پایینی قرار دارد اما از نگاه ترک ها ایران و رییس جمهور آن از وضعیت بهتری در مقایسه با سایر کشورها برخوردار هستند.

به گزارش عصر ایران (asriran.com) موسسه تحقیقاتی پیو مستقر در واشنگتن در یک نظرسنجی از مردم ترکیه اعلام کرد: "حدود 55 درصد ترک ها نظر مثبت و مساعدی نسبت به کشور همسایه خود، ایران ندارند."

این در حالی است که تنها 12 درصد مردم ترکیه با نظر مثبت به آمریکا نگاه می کنند که پایین ترین درصد در بین کشورهای مورد اعتماد ترک ها بوده است.

از سوی دیگر 59 درصد مردم ترکیه اعلام کردند: به محمود احمدی نژاد رییس جمهور ایران در ارتباط با امور جهانی بی اعتماد هستند.

در مورد برنامه هسته ای ایران نیز 65 درصد ترک ها این برنامه را تهدیدی برای صلح جهانی دانستند که از این نظر ترکیه یکی از شکاک ترین کشورهای اسلامی نسبت به برنامه هسته ای ایران محسوب می شود.

اما اعتماد پایین مردم ترکیه تنها به کشورهای ایران، آمریکا و رهبران آنها محدود نمی شود.

براساس نظرسنجی پیو نظر مساعد مردم ترکیه به آنجلا مرکل صدراعظم آلمان از 10 درصد سال گذشته به 6 درصد تقلیل یافته و در عین حال نیکولا سارکوزی رییس جمهور فرانسه که شدیدا با عضویت این کشور در اتحادیه اروپا مخالفت می کند تنها مورد قبول 5 درصد ترک ها قرار دارد.

اوضاع ولادیمیر پوتین نخست وزیر روسیه نیز چندان تعریفی ندارد به نحوی که تنها 9 درصد مردم ترکیه به وی اعتماد دارند.

در بخش دیگری از این نظرسنجی درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سئوال شد که ترک ها از باراک اوبامای دموکرات در مقابل مک کین جمهوریخواه حمایت کردند.

با این حال نزدیک به نیمی از مردم این کشور معتقد هستند انتخاب هر یک از این کاندیداها تغییری در سیاست خارجی آمریکا ایجاد نخواهد کرد.

گفتنی است این نظرسنجی در فاصله 17 مارس تا 21 آوریل صورت گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب! اینها که نسبت به همه بی اعتمادن! حالا خوبه وضعیت پرزیدنت احمدی نژاد از سارکوزی و این زنیکه مرکل و بوش و پوتین بهتره! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشون تحت فشار آمریکا یک سری زر مفت زدند دوستان جدی نگیرند! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center]آخر و عاقبت صادر کننده بخشنامه ازدواج اجباری!
[/align]
عصرایران - مدیر ارشد یکی از دستگاه های بزرگ نفتی - اقتصادی که پرسنل مجرد زیر مجموعه خود را تهدید به اخراج کرده بود برکنار شد.

به گزارش خبرنگار عصرایران ، مدیر مذکور با پیگیری های مقامات ارشد وزارت نفت برکنار شده است.

یک مقام مسوول در این باره به عصرایران گفت: بعد از انتشار بخشنامه ای از سوی این مدیر مبنی بر ضرورت ازدواج کارکنان مجرد تا تابستان امسال و تهدید به اخراج انان در صورت عدم انجام سنت حسنه ازدواج ،عامل صدور این بخشنامه به دلیل کج سلیقگی مدیریتی و بی تدبیری در این اقدام که بازتاب های منفی متعددی در رسانه های داخلی و نیز مجلس شورای اسلامی داشت، از کار برکنار و با وی برخورد شد.

این بخشنامه همچنین در برخی رسانه های خارج کشور نیز دستمایه تمسخر کشورمان قرار گرفته بود.

این خبر ربطی به مسائل نظامی نداشت ولی چون جالب بود و باعث تمسخر کشورمون در رسانه های خارجی و اپوزوسیون شده بود دلم نیومد نفرستمش! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در حالي كه شيعيان يمن در روزهاي گذشته تحت شديدترين حملات نظامي خشونت آميز ارتش اين كشور قرار گرفته اند، يك مقام امنيتي يمن ايران را متهم به مداخله در امور داخلي اين كشور كرد.

به گزارش "الف"، روزنامه الشرق الاوسط، به نقل از "رشاد العليمي" معاون نخست وزير يمن در امور امنيتي و دفاعي نوشت: "حوثي ها" كه با نيروهاي دولتي در جنگ هستند در ايران دوره‏هاي خرابكاري مي بينند و سپس براي اجراي آنها به يمن مي آيند.

حوثي‏ها، جوانان شيعه يمني هستند كه تحت فرماندهي "عبدالملك الحوثي" به تبعيض و گسترش خشونت ها عليه شيعيان اين كشور اعتراض کرده اند.

اين گزارش حاكيست، رشاد العليمي در شوراي نمايندگان يمن افزوده است: جنگ كنوني در صعده يك جنگ نظامي و امنيتي نيست بلكه يك جنگي فرهنگي و اعتقادي است.

اين مقام امنيتي يمن از سياستمداران و احزاب اين كشور خواست كه براي مقابله با آنچه كارهاي خرابكارانه حوثي ها خواند، در استان صعده اقدام كنند.

اين اظهارات درحاليست كه برخي منابع خبري از حمايت لجستيكي برخي كشورهاي عربي منطقه از ارتش يمن در كشتار شيعيان اين كشور خبر مي دهند.

اين گزارشها حاكيست، سه شنبه گذشته ياران الحوثي دو گروه نظامي وابسته به عربستان را در منطقه "ملاحيط" (غرب استان صعده) شناسايي كرده بودند.

هنوز دلايل حضور نيروهاي نظامي سعودي در مناطق درگيري صعده مشخص نيست.

يك منبع خبري نيز فاش كرد: روز دوشنبه گذشته رئيس ستاد ارتش سعودي در صنعاء با مقامات ارتش يمن ملاقات داشته و هماهنگي هايي براي مقابله با آنچه كه "تهديد شيعيان يمن" خوانده اند، انجام شده است.

بر اساس گزارش هاي رسيده از استان صعده، دولت يمن طي چند روز گذشته حملات بي سابقه اي را عليه شيعيان يمن در اين استان انجام داده است.

گزارشها حاكيست، در حال حاضر تمامی خطوط تلفن ثابت و موبایل استان صعده قطع شده و هیچ خبرنگار داخلی و خارجی اجازه سفر به استان صعده را ندارد و شیعیان یمن در پی‌گسترش جنگ در همه مناطق استان صعده‌به کوهستان‌ها پناه برده اند.

برخي منابع خبري اعلام كردند اقدامات خشونت آميز نظاميان دولت يمن در چند روز گذشته بي سابقه بوده است. منابع آگاه از به‌كارگيري گازهاي سمي در حمله به استان صعده و مثله‌كردن پيكر رزمندگان شيعه به دست نظاميان يمني خبر دادند.

اين منابع با اشاره به خشونت نظاميان يمني در برخورد با رزمندگان شيعه، تصريح كردند: نيروهاي ارتش زخمي‌ها را مي‌كشند و پيكر كشته‌ها را پس از مثله‌كردن در جاده‌ها رها مي‌كنند. اين افراد از مجامع بين‌المللي و سازمان‌هاي حقوق‌بشري جهاني خواستند دولت يمن را به‌علت اين اقدامات تحت فشار قرار دهد.

پيش از اين دكتر"عصام العماد" استاد دانشگاه و كارشناس يمني فاش كرده بود: نظاميان يمن كه در حمله به مناطق شيعه‌‏نشين اين كشور از به‌‏كارگيري هيچ سلاحي حتي بمب‌‏هاي شيميايي ابا ندارند، پس از قتل عام شيعيان در روستاها و شهرهاي استان "صعده" و مناطقي چون "الرزامات"، "حيدان"، "مران" و "آل‌‏شافعه"، پيكرهاي شهدا را به‌‏طور كامل مي‌‏سوزانند و سپس با بستن آنها به پشت خودروهاي نظامي و با هدف ارعاب مردم، اين اجساد را در كوچه و خيابان مي‌‏گردانند تا به قول خودشان مايه عبرت ديگران شود و اين نسل‌‏كشي به‌‏حدي رسيده كه "فهمي هويدي" روزنامه‌‏نگار سرشناس اهل‌‏سنت هم عنوان «دارفور يمن» را بر آن اطلاق كرده است.

تحليلگران، گسترش اقدامات خشونت آميز عليه شيعيان منطقه طي سالهاي اخير را با اظهارنظرهاي پي در پي مقامات برخي كشورهاي عربي مبني بر تهديدآميز بودن شيعيان مرتبط مي دانند.

حسنی مبارک، رئیس جمهور مصر ، طی مصاحبه ای با شبکه العربیه، شیعیان را متهم کرده بود که بیش از آنکه به کشور خود وابسته و دلبسته باشند، به ایران وابستگی دارند.

پیش از این سخنان که بازتاب های وسیعی را در پی داشت، پادشاه جوان و کم تجربه اردن نیز، نسبت به شکل گیری "هلال شیعی"، متشکل از ایران، بحرین، يمن و عراق سخن گفته بود.

در همين حال چندي پيش ۲۲ مفتي سلفي عربستان در بيانيه خود، به "خطر جنبش شيعيان در كشورهاي عربي" اشاره كرده بودند.

اقدامات جنايت كارانه عليه شيعيان منطقه در حالي صورت مي گيرد كه سازمان هاي بين المللي، بويژه سازمان ملل متحد و همچنين رسانه هاي بين المللي و منطقه اي با بي تفاوتي فاحش از كنار اين فجايع انساني عبور مي كنند.

تصویر

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كمي جالبه عبد الملك اونجا خرابكاري مي كنه عبد المالك اينجا :cry: icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنتشون کنه! البته اون عبدالملک با این یکی فرق داره این شیعه است اون وهابی و جنایتکار است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به خاطر اينكه خيلي حسودن به برنامه هسته اي ما اعتماد ندارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي از نشانه هاي ظهور حضرت ولي عصر قيام در يمن است.ان شا الله با ظهور مام زمان(عج)همه ظالمان طعم عدالت و قصاص را خواهند چشيد. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.