Recommended Posts

لابی صیهونیست واقعا ناراحت كنندست همين شركت هاي صیهونیستی مگه چه شركت هاي هستند در چه زمينه هايي؟ واقعا انقدر براي اين اروپايي ها سود اور هستند؟

شرکت هایی مانند: نستله، اینتل، پپسی، کوکاکولا و... البته نسبت به صیهونیستی بودن مایکروسافت هم شک دارم! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراييل هم بر آمريكا تسلط داره هم بر اروپا!!! اونها مجبورند منافع اسراييل رو در نظر بگيرند!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لابی صیهونیست واقعا ناراحت كنندست همين شركت هاي صیهونیستی مگه چه شركت هاي هستند در چه زمينه هايي؟ واقعا انقدر براي اين اروپايي ها سود اور هستند؟

شرکت هایی مانند: نستله، اینتل، پپسی، کوکاکولا و... البته نسبت به صیهونیستی بودن مایکروسافت هم شک دارم! icon_frown

هرچي نوشابه هست كه مال اسرايل واقعا كه نستله اينا همشون در ايران ريختن و دولت هم عين خيالش نيست. :lol:
البته خودمونيم اين پپسي بهترين نوشابه دنياست نستله هم كه همه ميشناسيد . :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم منظور اون NIAC و IAPAC باشه که مدتی پیش در سایت الف در مورد اون ها و تقابلشون با AIPAC یه گزارش نوشته بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چی کار می شه کرد این ها مثل غدد سرطانی بد خیم هستند که اگه سعی در برداشتنشون بشه خطرناک ترند،یه چیزی تو مایه مار های روی دوش اژی دهاک.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوست عزيز ام آر جي تشكر مي كنم كه چنين پستي رو دادند كه به همه روشن شد / اين موضوع رو نبايد انكار كرد چراكه در قرآت به اون اشاره شده پس اگر انكار كني يعني تمام قرآن رو قبول نداري. icon_frown در ضمن سردار عزيز و بزرگوار اون عكس هايي كه گرفته شدند من موندم كجاش شبيه به شهاب سنگ است . ؟؟؟؟؟ در آسمان ايران ديده شد ... در زمان شاه يعني ...... خلبان چنين مي گفت و رادار ها هم چنين حرفي رو مي زدند كه يك شي نا شناس كه هيچ شباهتي به جنگنده يا هواپيما نداره داره با سيگنال هاي نامعلوم حركت مي كنه . رادار كه ديگه خطاي چشم نداره :cry: همين چند سال پيش در آسمان ايران ديده شد و ازش فيلم گرفته شد . در ضمن شما از كجا مي دوني اين اطلاعات در هيچ سازماني ثبت نشده ؟؟ :lol: در سازمان امنيتي اطلاعاتي كانادا چند وقت پيش رفته بودم ... ( كار داشتم از طرف دانشگاه )‌ .... در اونجا به اطلاعات و مداركي و تصاوير آرشيو شده اي برخوردم كه وجود اين سفينه ها رو تاييد مي كرد . :| اگر يك نگاهي به ناسا هم بندازيد خواهيد قهميد كه چنين اطلاعاتي وجود داره و تا كنون آمريكا سرمايه گذاري هاي زيادي در اين مورد كرده :mrgreen: در اين مورد ما عكس ---- ويديو ---- مدارك ---- رويداد ----- آيات در قرآن و شاهدين اين قضيه . و مهمتر از همه رادار هايي كه اين قضيه رو ثبت كردند . يعني تمام اين ها دروغ مي گن و شما راست مي گي :mrgreen: :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من حدود سال 83 تازه از یک NGO بیرون اومده بودم ولی همون موقع ها 1 تشکل جوانان در این مورد بحث میکرد که خیلی جالب ببود و عکسهایی از محل فرود بشقاب پرنده در مکانهای مختلف گرفته شده بود حتی 2 موجود فضایی هم که مرده بودند داشتن تو آمریکا و جنس وسیله ای که با اون پرواز میکردن معلوم نبود اما به نازکی کاغذ فویل بود که وقتی با چکش روش کوبیده میشد خم نمیشد و یا با دمای بسیار بالا حتی سرخ هم نمیشد حیف که اسم اون تشکل یادم نیست و دسترسی ندارم وگرنه حتما یک کپی از اسناد و مدارکشون رو اینجا میزاشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب کرکس برای بار سوم عرض می کنم: هیچ نهاد علمی این موارد(عکس های قلابی و خطای چشم) را تایید نکرده است. این همه سازمان علمی از ناسا گرفته تا ستی (که وظیفه جستجو حیات فرازمینی را دارند) هیچ مورد را تاکنون پیدا نکرده اند. احتمالا شما دوست دارید با این عکسها برای خودتان از آن تصاویر آدم فضایی و بشقاب پرنده ایجاد کنید و به نبرد آن ها بروید. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار عزیز چرا باز این حرف رو می زنی ؟ icon_frown برادر من بار ها و بار ها نیروی هوایی آمریکا و خیلی از کشور ها از جمله ایران با این اشیا درگیر شدند . حتما می خوای بگی همه ی این ها دروغه ؟؟؟؟ رادار که دیگه خطای چشم نداره :cry: شما دارید مسائلی که قران به اون اشاره کرده رو زیر سؤال می برید . در سال 1901 از این بشقاب پرنده برای اولین قبار در تاریخ عکس گرفته شد . من متوجه نیستم آخه اون زمون یعنی 100 سال پیش دستگاه های فتوگرافی و فتوشاپ کجا بود که بخوان قلبی از آبش در بیارن . می دونید چند تا محقق و دانشمند و چندین دانشگاه دارن بر روی این موضوع تحقیق می کنند /. عجب گیری کردیم ها :lol: اصلا می دونی چیه سردار عزیز اصلا بیخیال این موضوع . مثل اینکه شما با این موضوع کلا مشکل درای .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب آره من مشکل دارم. چرا هیچ یک از نهادهای متخصص(ناسا و ستی) در این امر که سال هاست تحقیق می کنند مدرکی بدست نیاورده اند ولی از نانوا در خانه گرفته تارییس جمهور آمریکا(ریگان) آدم فضایی دیده اند. :cry: باز هم من چیزی را رد نمی کنم که به طور مرتب از قرآن برای تصدیق این تصاویر استفاده می کنید. به طور مشخص تفسیر قرآن برای من و شما کار اشتباهی است که بخواهیم از آن استفاده کنیم. اصلا یک مثال می زنم در قرآن و آنچه در آسمانها و آنچه در زمين از جنبندگان و فرشتگان است، براي خدا سجده مي‌كنند و تكبر ‏نمي‌ورزند» خب همانطور مشخص است می توان منظور فرشتگان در آسمانها است. همین طور می تواند منظور پرندگان نیز باشد وهمین طور منظور از جنبندگان می تواند تک آغازیانی باشد که می توان احتمال داد که در لایه های آبی در سیارات دیگر باشد. حالا شما چظور متوجه بشقاب پرنده شده اید. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان
من حدود سال 83 تازه از یک NGO
بیرون اومده بودم
ولی همون موقع ها 1 تشکل جوانان در این مورد بحث میکرد که خیلی جالب ببود
و عکسهایی از محل فرود بشقاب پرنده در مکانهای مختلف گرفته شده بود
حتی 2 موجود فضایی هم که مرده بودند داشتن تو آمریکا
و جنس وسیله ای که با اون پرواز میکردن معلوم نبود اما به نازکی کاغذ فویل بود که وقتی با چکش روش کوبیده میشد
خم نمیشد
و یا با دمای بسیار بالا
حتی سرخ هم نمیشد
حیف که اسم اون تشکل یادم نیست و دسترسی ندارم وگرنه حتما یک کپی از اسناد و مدارکشون رو اینجا میزاشتم.

اگه با دماي بالا اون ماده سرخ نميشده فيلم ساختگيه. چون به فرمولي در فيزيك هست به اين صورت A=KT^4 كه تو اين فرمول T دما و A شدت تابشه. اين فرمول در مورد تمامي مواد صادقه. حتي ما دستگاههاي سنجش دما داريم كه دماي جسم رو فقط با استفاده از طيف رنگي كه جسم از خودش منتشر ميكنه به ما نشون ميده. به عبارت ساده تر هر دمايي بايد يك رنگ خاص داشته باشه و برعكس هر رنگي فقط معرف يك دماي خاصه. حالا جسم هر چيزي كه ميخواد باشه. آهن مذاب 1600 درجه همون رنگي رو داره كه تنگستن جامدي كه 1600 درجه گرم شده از خودش منتشر ميكنه. اين جزء ذات همه مواد هست كه از الكترون و پروتون و ... تشكيل بشن. اگه اون چيزي كه شما تو فيلم ديدي يك ماده بوده كه حتما هم ماده بود( چون اگه ماده نبود شما نميديدي!!!) اگه گرم ميكردن ختما بايد تغيير رنگ ميداد. اگه نداده اين فيلم ساختگيه و هيچ محقق و دانشمندي هم تو ساختگي بودن فيلم شك نميكنه چون از لحاظ علمي غيرممكنه
ولي در مورد فويلي كه با چكش روش بكوبي و خم نشه ميشه يه كارهايي كرد. خوب اون ماده تنش تسليمش زياد بوده كه خم نميشده حتي يه فولاد خيلي نرم رو هم ميشه بدون اينكه كوچكترين تغيير تركيب شيميايي توش بدي با گرم و سرد كردن با يك سيكل مشخص و كنترل شده اينقدر استحكامش رو بالا ببري كه با هيچ چكشي خم نشه و با هيچ اره اي هم نشه بريدش . توي مباحث علمي به اين كار heat treatment ميگن توي صنعت ايران هم مصطلح شده بهش ميگن آب دادن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار عزیز ناسا یکی از بزرگترین شرکت هایی است که داره بر روی این امر تحقیق می کنه و وجود بشقاب پرنده رو که همین 2 سال پیش تایید کرد icon_frown برادر عزیز شما این رو به من جواب بده : آیا رادار هم خطای دید داره ؟؟؟ :cry: مسلمه که نداره . در سال 1977 _ اگر اشتباه نکنم _ برج فرودگاه مهر اباد بهش خبر می دن گه در اطراف تهران ک شی مرموز دیدند و رادار هم این حرف رو تایید می کنه و یک جنگنده _ فانتوم ) که اگر اشتباه نکنم برای این عملیات حاضر می شن و به پرواز در می یان . شی بی حرکت بوده ولی به محض دیدن جنگنده با سرعت باور نکردنی دور می شه . به نظر ما یک شهاب سنگ می تونه بیاد و از اتمسفر زمین رد بشه و در یک جا معلق بشه و بعد شروع کن به طرف بالا حرکت کردن اون هم با اون سرعت . اصلا شهاب سنگ سیگنال داره که راداره ا می گیرنش. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان
من حدود سال 83 تازه از یک NGO
بیرون اومده بودم
ولی همون موقع ها 1 تشکل جوانان در این مورد بحث میکرد که خیلی جالب ببود
و عکسهایی از محل فرود بشقاب پرنده در مکانهای مختلف گرفته شده بود
حتی 2 موجود فضایی هم که مرده بودند داشتن تو آمریکا
و جنس وسیله ای که با اون پرواز میکردن معلوم نبود اما به نازکی کاغذ فویل بود که وقتی با چکش روش کوبیده میشد
خم نمیشد
و یا با دمای بسیار بالا
حتی سرخ هم نمیشد
حیف که اسم اون تشکل یادم نیست و دسترسی ندارم وگرنه حتما یک کپی از اسناد و مدارکشون رو اینجا میزاشتم.

اگه با دماي بالا اون ماده سرخ نميشده فيلم ساختگيه. چون به فرمولي در فيزيك هست به اين صورت A=KT^4 كه تو اين فرمول T دما و A شدت تابشه. اين فرمول در مورد تمامي مواد صادقه. حتي ما دستگاههاي سنجش دما داريم كه دماي جسم رو فقط با استفاده از طيف رنگي كه جسم از خودش منتشر ميكنه به ما نشون ميده. به عبارت ساده تر هر دمايي بايد يك رنگ خاص داشته باشه و برعكس هر رنگي فقط معرف يك دماي خاصه. حالا جسم هر چيزي كه ميخواد باشه. آهن مذاب 1600 درجه همون رنگي رو داره كه تنگستن جامدي كه 1600 درجه گرم شده از خودش منتشر ميكنه. اين جزء ذات همه مواد هست كه از الكترون و پروتون و ... تشكيل بشن. اگه اون چيزي كه شما تو فيلم ديدي يك ماده بوده كه حتما هم ماده بود( چون اگه ماده نبود شما نميديدي!!!) اگه گرم ميكردن ختما بايد تغيير رنگ ميداد. اگه نداده اين فيلم ساختگيه و هيچ محقق و دانشمندي هم تو ساختگي بودن فيلم شك نميكنه چون از لحاظ علمي غيرممكنه
ولي در مورد فويلي كه با چكش روش بكوبي و خم نشه ميشه يه كارهايي كرد. خوب اون ماده تنش تسليمش زياد بوده كه خم نميشده حتي يه فولاد خيلي نرم رو هم ميشه بدون اينكه كوچكترين تغيير تركيب شيميايي توش بدي با گرم و سرد كردن با يك سيكل مشخص و كنترل شده اينقدر استحكامش رو بالا ببري كه با هيچ چكشي خم نشه و با هيچ اره اي هم نشه بريدش . توي مباحث علمي به اين كار heat treatment ميگن توي صنعت ايران هم مصطلح شده بهش ميگن آب دادن.

سلام دوست من
فیلمی در این خصوص ندیدم و فقط عکسها و مدارکی بود که آن گروه داشت
و چون الان در دسترس نیستن و من هم چیز زیادی خاطرم نیست
ترجیح میدم در موردش بحث نکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپیما جاسوسی ماهواره های سطح پرواز پایین هواپیما های روسی و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.