Recommended Posts

حالا چرا براي جنگ ؟ فيلم روز استقلال نيست كه تازه اگر هم براي جنگ قرار بود بيايند تا حالا امده بودند شايد منتظرند امريكا و روسيه جنگنده هاي نسل 8 خود را نيز بسازند ولي به قول شما اقاي كركس اگر هم براي جنگ بيايند تنها بايد دست به دامن تاكتبك هاي تخيلي و پيشرفته ي حزب الله شد. icon_frown :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

karkas, شما از کجا میگی خطر بالقوه برای جهان است؟! اصلا فرض کنیم موجودات فضایی وجود داشته و از سیاره فسقلی ما دیدن میکنن! حالا این موجوداتی که در طول چند میلیون سال عمر بشر کوچکترین کاری به کارش نداشتن میشن خطر؟ از اون طرف هم احتمالا یا بهتره بگم مطمئنا آمریکا میشه فرشته نجات زمین! بعد یه آمریکایی میره و تمام زمین رو نجات میده! به همین سادگی یه فیلم آخر الزمانی میسازن که بگن ما هم منجی داریم! آمریکا از اول با جنگ بوجود آمد و یکی از پایه های ماندگاری آن این است که همیشه باید دشمن داشته باشد تا مردم آمریکا مالیات اضافی بدهند و ارتش برود و مردم بی سلاح آفریقایی و عراقی و افغانی و ... را کشته و در عوض نفت و گاز و اورانیوم و مس و طلا و الماس و نقره ... آنها را به بانکهای غربی منتقل کند! موجودات فضایی بر فرض وجود مطمئن باشید از ما انسانها بسیار انسان تر هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشالله امام زمان با اینا میاد به جنگ اسرائیل! فکر کنم اونا بیشتر برای کمک اومدن!نمونش هم اون علامت های روی گندم و زلزله ها که به نظر من بر اثر شرارت های مردم به وقوع می پیونده. icon_frown :cry: سعید راست می گه ما خودمون زامبی هستیم !! خودمون داریم خودمون رو می کشیم!اونا برای ادم کردن ما میان!(نه با جنگ)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من این ماجرار رو از سرهنگ خفن پرسیدم: گفت که وارد مرز ابی ایران شده بودن بعد قایق ایرانی گفته خودتون رو معرفی کنین نکردن 1 بار دیگه گفته نکردن اخر گفته اگر نگین ما شما را منفجر می کنیم بعد کاپیتان کشتی با ناله و زاری اومده تا پسر عمو و جد و ... رو گفته!! icon_frown :cry: این عمر یک عمر عادیست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر موجودات فضایی همونهایی باشند که در عهد باستان به اونها اشاره شده از نظر تکنولوژی باید بسیار از ما بالاتر باشند! هرچند که دوستان می دونند در دهه اخیر انسان پیشرفت چشمگیری داشته و حتی اگر جنگ ها و خرافات نبودند انسان تا حال به قله های ترقی دست یافته بود! بطور مسال یک دانشمند آلمانی بیش از هزار سال پیش یک نوع روبات خدمتکار می سازه ولی کشاورزان که اون رو بخاطر جهالت از بین می برند! (فکر می کردند شیاطنه!). icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گفته خميني كبير : آمريكا هيچ قلطي نميتواند بكند icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم ربطش اینه که این بشر احمق و جنگ طلب چند تا طیاره میفرسته برای رهگیری بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی رو قتل و عام کرده و به کرات دیگر دمکراسی صادر میکنیم! icon_frown

نه خير !
حالا كه چند ساليست اين موجودات عجيب در آسمان ايران مشاهده ميشوند بهترين فرصت براي صادرات جمهوري اسلامي به كرات ديگر است
به خارج از كشور كه نشد :cry: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا من این ماجرار رو از سرهنگ خفن پرسیدم:

گفت که وارد مرز ابی ایران شده بودن بعد قایق ایرانی گفته خودتون رو معرفی کنین نکردن 1 بار دیگه گفته نکردن اخر گفته اگر نگین ما شما را منفجر می کنیم بعد کاپیتان کشتی با ناله و زاری اومده تا پسر عمو و جد و ... رو گفته!! icon_frown :lol:

این عمر یک عمر عادیست!

خجالت نكشيدن با اون كشتي گنده اومدن عيد ديدني؟
اگه مردن با قايق موتوري وارد مرز ايران بشن تا يه تور يه هفته اي همراه با ديدار از رييس جمهور و كت شلوار ايكات مهمونشون كنيم :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خيلى وقتا برام پيش مياد از سياستهاى كشورمون تعجب ميكنم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="newday"][quote] تا يه تور يه هفته اي همراه با ديدار از رييس جمهور و كت شلوار ايكات مهمونشون كنيم :cry:[/quote] ببينيد ما ايرانيها چه مهمون نوازيم :lol:

دكتر عباسى كجايى كه تورور كم داريم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظر مرا اگر بخواهید این است که تما این سناریو ها برای سرگرم کردن مردم است که متوجه اوضاع واقعی و حقیقی اطرافشان نباشند.در غرب هم برای اینکه مردم را از سیاست و اوضاع واقعی دنیا دور نگه دارند شروع می کنند به ایجاد تفریحات: برای جوانان دارای انرژی فکری > بشقاب پرنده برای جوانان اهل شعر و هنر > موسیقی رک برای اهل اهل فلسفه و سیاست و اجتماع > دشمن خیالی (تروریست ها) در حالی که این افراد را از آشنایی با واقعیت ها و تفکرها دور نگاه می دارند. icon_frown در مورد پشقاب پرنده هم تا حالا یک مورد علمی کامل ثبت نشده است. :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اصلا نميخواستم به اين موضوع پاسخ بدم :lol: ولى اينجور كه شما پيش ميريد فكر كنم يك بخشيم تو سايت باز كنيد براى مذاكره با موجودات فضايى icon_frown باور نكنيد اين خرافات آمريكاييهارو !! عقلتونو موش خورده ؟ :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sardar عزیز پس بفرما اخبار ایران هم داره دروغ می گه که در آسمان ایران برای مثال بشقاب پرنده دیده شده . :lol: تا حالا کلی شاهد و کلی مدرک و ویدیو و عکس در این مورد وجود داره . در سال 1956 یکی از همین بشقاب پرنده ها در آسمان شیکاگو دیده می شه که بعد از گذشت چند دقیقه از رویت این شی 9 هواپیمای جنگی وارد عمل می شن و اجازه شلیک و درگیری هم داشتند که البته در اثر همین موضوع 4 فروند ناپدید می شن و خلبان جنگنده های بعدی وقتی عملیات تموم شد حرف از شیی دایره ای شکل زدند . در ضمن sardar اگر یکم بر روی این مسئله مطالعه داشتی هیچ وقت ین حرف ر و نمی زدی . رویئت بشقاب پرنده از سال های دور شروع شد یعنی اولین شیئی که در اُمان ازش عکسبردرای شد در سال 1901 بود . مورد علمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :| :mrgreen: در مورد جن و روح مورد علمی وجود نداره ولی در قرآن و انجیل بار ها بهش اشاره شده حتی ما در قرآن سوره ای به نام جن داریم icon_frown یادمه وقتی کلاس سوم راهنمایی بودم آیاتی در آخر کتاب نوشته بود در مورد موجودات فضایی که در قرآن به اون اشاره شده بود . شمابا این حرف قرآن رو زیر سؤال بردید :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اصلا متوجه این قضیه نمی شم icon_frown بهتره یک جور دیگه این مضوع رو بررسی کنیم " ببینید به هیچ عنوان یک ناو نمی تونه با یک قایق تندرو درگیر بشه / شما به هیچ عنوان نمی تونه یک پشه که با سرعت بالا داره دور سرتون حرکت می کنه رو در همون دفعه اول بزنی و شاید اصلا نتونی . با چه سلاحی این ناو ها می خواستند با این قایق ها درگیر بشند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.