Recommended Posts

به این می گن فرندلی فایر . مثه اینکه تا حالا کانتر بازی نکردیدها. عین همین اتفاقها توی همه جنگها منجمله جنگ ایران و عراق هم افتاده.

برادر آخه ما از این فرندلی فایر ها خیلی دیدیم مخصوصا توی پاکستان!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابا کرکس جان شما چقدر بدبین هستی. همین الان برو توی سایت هات جابز که مال یاهو هستش یه سرچ بکن توی نیروهای نظامی آمریکا بیشتر از 100 تا شغل می تونی پیداکنی که به زبان فارسی یا کردی و عربی و افغانی نیاز دارند.
اگر پروفایل اینها رو بخونی می بینی که بیشترشون کار دفتری هستند.
شما فکر کردی که جاسوسی مثله خم رنگ رزی هستش که طرف رو بندازی اون تو بعدش دربیاری جاسوس بشه.
کلی آزمایش روانی و اینها باید طرف پاس کنه. همین جور الکی که نیست.
کتاب شناسایی و شکار جاسوس رو بخون تا ببینی واسه این که یکی رو استخدام کنند چه دهنی از طرف صاف می کنن. فکر می کنی یه آدم بی سواتی مثه من الان بره دم سفارت آمریکا توی دبی بگه من می خوام جاسوسی کنم اونام می گن بفرما بالا ؟!
نه بابا جون این خبرها که شما فکر می کنی نیست.
جاسوسی کار دقیق و حساسی هستش. توی کار اطلاعات باید منبع اطلاعاتی کاملا قابل اطمینان باشه تا بشه بر اساس اطلاعاتش به درستی و در زمان درست عمل کرد. همین جوری کشکی که نیست. اینقدر هم به غیرت ایرانی بودنت ننازید. توی هر قوم و ملتی جاسوس پیدا می شه.
اگر برگشتم خونه یه کتاب درباره یه افسر موساد دارم که دارم تایپش می کنم . یه تاپیک درس می کنم که حالشو ببرید. پس تا اون موقع زت زیاد

آقاي كياني من قبلا گفتم كه از خوندن مطالب شما لذت ميبردم. اميدوارم گويش كوچه بازاري و سبكي كه جديدا استفاده ميكنين رو تغيير بدين تا مثل سابق از گفتار وزين و متين و تحليل هاي خوبتون بتونيم بهره ببريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابی 942 عزیز. جدا شرمنده ام که گویش من اسباب دلخوری و ناراحتی شما شده است. لطف کنید و دقیقا برایم مشخص کنید که از کدام قسمت مطالبی که در بالا آمده است ناراحت شده اید. راستش من اگر در این سایت می نویسم یک مقدار برای این است که از گفتار وزین و متین خسته شده ام. نمونه های زیادی از گفتارهای متین و وزین من رو می توانید در مجله جنگ افزار ملاحظه کنید. اگر بخواهم ادبی بنویسم از کسی کم ندارم. فقط مسئله این است که فکر می کنم بهتر است که در این مکان مقدس کمی هم ولنگ و باز تر بنویسم. از توضیح و توجه شما بسیار متشکرم. از محبتی که به این جانب دارید نیز ممنون. برایتان آرزوی ایام خوشی می کنم. رضاکیانی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انپراتوط عزیز از زحمتت بابت اطلاعات ممنون . راست رو بخوای برای خود من هم قابل هضم نیست این مسئله که در سال 1901 یک چنین تصویری گرفته شده ولی من این مسئله رو در یکی از کتوب دانشگاهی دیدم . طبق گتابی که در دانشگاه وجود داره یقینا منبع معتبری است . icon_frown به هر حال ..... ولی به سؤال من جواب ندادید ؟؟؟ :cry: :lol: آیا علم خدا رو ثابت کرده ؟ ایا علم ظهور آقا امام زمان رو ثابت کرده ؟؟ آیا علم معجزه پیامبران رو ثابت کرده ؟؟ آیا علم وجود جن و روح که ما صد ها آیه در مورد این مسئله در قران داریم رو ثابت کرده ؟؟ آیا علم وجود معجزه رو ثابت کرده ؟؟ آیا علم وجود ادم و حوا رو ثابت کرده ؟؟ آیا علم اسم اعظم رو ثابت کرده ؟؟ خوب دقت کنید دوستان : شما به عنوان یک فرد مسلمان به چیز هایی اعتقاد دارید که علم نتونسته ثابت کنه پس .... امیدوارم منظورم رو بگیرید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حقتونه .. دوستى با آمريكا يعنى همين .. روش بدى سوارت ميشه icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب کرکس ماشاالله همه چیز را با هم قاطی کرده اید که یک آشی درست شده است که خودتان هم متوجه نیستید از کجا باید این آش را خورد icon_frown آخه برادر عزیز شما آدم فضایی و بشقاب پرنده را از کجا آورده اید که با خدا و روح مقایسه می کنید؟ در قرآن از ایمان به بشقاب پرنده آمده است یا پیامبری ظهور کرده است و نوید آدم فضایی و بشقاب پرنده داده است. :| بشقاب پرنده که در قرآن نیست توسط علم هم مدرکی در دست نیست حالا شما از کجا بشقاب پرنده را آوردید؟ در مورد اینکه علم خداوند را ثابت کرده است یا نه بله هم خدا ثابت شده است هم دین اسلام و آیات قرآن (توسط علم) که دانشمندان لجوج آن را رد می کنند و یا از به خطر افتادن اعتبار و ثروتشان سکوت می کنند و دانشمندان اهل ایمان به اسلام گرایش پیدا می کنند(همین چند وقت پیش داشتم از اسلام آوردن چند دانشمندان چک و آمریکا و فنلاند و نحوه اسلام آوردنشان را می خواندم) ............................................................... امپراطور جان گفتی کتک خور یاد دوره راهنمایی افتادم که آن موقع تقریبا کل کلاس به غیر از دو سه نفر خواهان مرگ من بودند(آخه اون موقع خیلی پاچه خوار معلمان بودم :lol: ) یک روز که همه تو حیاط مدرسه کل کلاس دور هم بودیم یکی از بچه های کلاس داد زد که بیاییم ......... بزنیم همه هم ریختند رو سرم بعد یکی از دوستانم که همکار من برای کتک خوردن شده بود داد زد و گفت > های نفس کش با مشت و لگد و همه چیز زدیم تو سر و لگه هم کلاسی های دیگر از حق نگذریم یه کمی زیاده روی کردیم :cry: :mrgreen: البته ساق پاهایمان شب حسابی درد گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس فكر كردن براشون شامپاين باز مي كردن از نظر اونا وظيفشونه icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرندلی فایر هم اخه دیگه حدی داره!! اخه واسه چی؟؟ با اف 35 موافقم! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید علت برخی از این فرندلی فایرا ها عدم تمکین از امریکاییها تو برخی از مسایل هست یادم میاد دو سال قبل مشرف یه نیمچه مخالفتی کرد یهو یه موشک اشتباهی !!! تو خاک پاکستان فرود اومد چون سیاست حمایت از طالبان هنوزم تو ارتش و سازمان اطلاعاتی ÷اکستان طرفدار داره لذا تنشهای با امریکاییها ایجاد میکنه بخصوص وقتی که دوباره طالبها دارند قدرتنمایی میکنند البته نبایستی فراموش کنیم که پاکستان کشور بی نظم و برخی از مناطق اون اصلا توسط قبایل اداره میشه لذا تو بحبوحه جنگ ممکنه اصلا امریکاییها انتظار وجود نیروهای ÷اکستانی رو تو یه مناطقی نداشته باشند قسمتی از مرز هم مورد مناقشه دو دول پاکستان و افغانستان هست و خیلی خر تو خره پس خیلی هم بعید نیست بخوان یه گروهی رو تعقیب کنند سر مرز و با دنبال کردنشون سر از تو پاکستان در بیارند خیلی از طالبان هم تحت حمایت این قبایل پاکستانی زندگی میکنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز شما گفتی علم :lol: برادر من آخه علم چی رو ثابت کرده که شما اینطوری می کنی؟؟؟؟ ولی برادر من شاهد وجود داره . و حتی شاهدینی که بعد از رویئت این شی ناشناس مریضی گرفتند و مردند . ( روزی بوش و اهود المرت بشه ان شا ان الله icon_frown :cry: :| )))) ولی رادار چی ؟؟؟ رادار که دروغ نمی گه برادر من .... شاهدین چی ؟؟ آیا همه شاهدین خطای دید داشتند ؟؟ یکی از شاهدین مطرح در این موضوع که دو زوج بودند و در سال 1961 این شی رو دیدند در هیبنوتیزم گفتند که شی بقدری بهشون نزدیک شد که تونستند آدم های داخلش رو ببینند . فیلم هایی که توسط خلبان مکزیکی از طریق دوربین های نصب شده در جنگندش گرفته چی ؟؟ حادثه ای که در زمان شاه در تهران رخ داد چی ؟؟/ هم خلبان اشتباه کرده و هم رادار و همه اون کسانی که اون شی رو دیدند ؟؟ هم خلبان جنگنده فانتوم در رادارش این شی رو دید و هم خلبان هواپیما های مسافربری مثل لوفتانزا که بعد از دیدن چنین وضعیت و چنین سیگنالی به برج مراقبت مهر آباد خبر می دند . همه این ها یعنی کشک ؟؟؟ برادر من این طوری که نمی شه همه چیز رو انکار کرد ... شما از طریق علم ظهور آقا امام زمان رو ثابت کن :mrgreen: شما از طریق علم معجزه پیامبران رو ثابت کن :cry: علم اون قدر ها هم که می گید قابل اعتماد نیست . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای بابا برای ....
جان من با دقت بخوان
اگر فیلمی که خلبان ها گرفته بودند و یا رادار و هزار و هزار مدرک دیگر
که اگر این ها معتبر بودند و یا با آنها چیزی قابل اثبات بود
سازمان های متخصص در این امر تایید می کرد ولی با این مدارک هیچ دلیلی برای اثبات بشقاب پرنده نیست.
برادر من مثلا سازمان ستی تمام عمرش را دارد سر این کار مصرف میکند ولی مدرکی بدست نیاورده است.شما هم اطمینان داشته باش که دانشمندان سازمان ستی از من و شما خیلی در این زمینه متخصص تر هستند.

در مورد امام زمان
علم چیه امام زمان را ثابت کند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باز شما گفتی علم :lol:

برادر من آخه علم چی رو ثابت کرده که شما اینطوری می کنی؟؟؟؟

ولی برادر من شاهد وجود داره . و حتی شاهدینی که بعد از رویئت این شی ناشناس مریضی گرفتند و مردند . ( روزی بوش و اهود المرت بشه ان شا ان الله icon_frown :cry: :| ))))

ولی رادار چی ؟؟؟

رادار که دروغ نمی گه برادر من ....

شاهدین چی ؟؟ آیا همه شاهدین خطای دید داشتند ؟؟ یکی از شاهدین مطرح در این موضوع که دو زوج بودند و در سال 1961 این شی رو دیدند در هیبنوتیزم گفتند که شی بقدری بهشون نزدیک شد که تونستند آدم های داخلش رو ببینند .

فیلم هایی که توسط خلبان مکزیکی از طریق دوربین های نصب شده در جنگندش گرفته چی ؟؟

حادثه ای که در زمان شاه در تهران رخ داد چی ؟؟/ هم خلبان اشتباه کرده و هم رادار و همه اون کسانی که اون شی رو دیدند ؟؟ هم خلبان جنگنده فانتوم در رادارش این شی رو دید و هم خلبان هواپیما های مسافربری مثل لوفتانزا که بعد از دیدن چنین وضعیت و چنین سیگنالی به برج مراقبت مهر آباد خبر می دند . همه این ها یعنی کشک ؟؟؟

برادر من این طوری که نمی شه همه چیز رو انکار کرد ...

شما از طریق علم ظهور آقا امام زمان رو ثابت کن :mrgreen:
شما از طریق علم معجزه پیامبران رو ثابت کن :cry:

علم اون قدر ها هم که می گید قابل اعتماد نیست . :mrgreen:

دوست عزيز مگه شما ديدينشون كه اينجوري دارين از جون و دل از وجود اونها دفاع ميكنين؟ يا مگه نفع و پول و پله اي قراره بهتون بدن ؟ من نه ميتونم به قطعيت بگم اينها هستند و نه بگم نيستند. ولي تمام پست هايي كه براي اين موضوع ارسال شده رو خوندوم . نظر شخصي من اينه كه كساني كه مخالف شما هستند استدلالشون خيلي بهتر از شماست كه فقط با همه چيز از جمله علم مخالفت ميكنين . حداقل مخالفين شما براي عدم وجودشون علم رو شاهد ميارن ولي شما كلا داري رو هوا حرف ميزني.
اميدوارم از حرفم ناراحت نشده باشي دوست عزيز ولي كلي وقتي با كسي بحث ميكني بهتره دليلي بيارين كه مردم باورش كنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده 2 تا پست شد ، خواستم ادیت کنم یه دفعه ارسال شد . ( راستی آقا سعید از دیشب تا یه ساعت پیش دسترسی به سایت امکان پذیر نبود - سایت را هک نکردند ؟ )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انپراتوط عزیز

از زحمتت بابت اطلاعات ممنون .

راست رو بخوای برای خود من هم قابل هضم نیست این مسئله که در سال 1901 یک چنین تصویری گرفته شده ولی من این مسئله رو در یکی از کتوب دانشگاهی دیدم .
طبق گتابی که در دانشگاه وجود داره یقینا منبع معتبری است . icon_frown

به هر حال .....

ولی به سؤال من جواب ندادید ؟؟؟ :cry: :lol:

آیا علم خدا رو ثابت کرده ؟
ایا علم ظهور آقا امام زمان رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم معجزه پیامبران رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم وجود جن و روح که ما صد ها آیه در مورد این مسئله در قران داریم رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم وجود معجزه رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم وجود ادم و حوا رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم اسم اعظم رو ثابت کرده ؟؟

خوب دقت کنید دوستان :

شما به عنوان یک فرد مسلمان به چیز هایی اعتقاد دارید که علم نتونسته ثابت کنه پس ....

امیدوارم منظورم رو بگیرید .

كركس عزيز نمي دونم رشته تحصيلي شما چيست و در اين مواردي كه سوال كرديد چقدر تحقيق كرده ايد ؟ اما مهم نيست . شايد موارد ذيل به روشن شدن ذهن شما كمك كند. اميدوارم

آیا علم خدا رو ثابت کرده ؟

دوست من ٬ بعضي موقع ها وقتي يك موضوع به سادگي قابل حل باشد نيازي به كمك از علم براي اثبات نيست .اين سوال شما من را ياد حكايتي از يك دانشمند غربي بنام نيوتن انداخت ٬ شايد با خواندن اين رخداد جواب سوال خود را بگيريد !

نيوتن يك منظومه دست ساز مشابه منظومه شمسي درست كرده بود و دوستش ( به وجود خدا اعتقاد نداشت ) كه از ديدن اين منظومه خيلي تعجب كرده بود ٬ پرسيد ٬ چه كسي اين منظومه رو طراحي و ساخته ؟ نيوتن كه ميدانست اين فرد به خدا اعتقاد ندارد گفت . هيچكس ٬ اين وسيله خود بخود بوجود آمده . اون فرد در جواب گفت ٬ مگه ميشه ؟ چطور ممكنه ؟ حتما بايد اين وسيله را كسي ساخته باشد. نيوتن در جواب گفت پس چطور وقتي اعتقاد داري اين وسيله سادهبه خودي خود ٬ بوجود نيامده و خالقي دارد . وجود خالق اين جهان باعظمت و پيچيده را انكار ميكني ؟

ایا علم ظهور آقا امام زمان رو ثابت کرده ؟؟

جواب اين سوال شما را اينگونه بدهم كه زماني كه دانشمندان پس از فوت آلبرت انيشين مغز او را بعنوان قويترين مغز بشر امروزي مورد بررسي قرار دادند متوجه شدند كه اين دانشمند فقط از 11 درصد توانايي اين عضو هديه شده الهي استفاده كرده بود ( آدمهاي معمولي فقط از 7 درصد توانايي مغز خود استفاده مي كنند !!! ) پس طبيعيست با اين اوضاع سوالات و موارد بسياري در اين جهان هستي با اين دانش بشري توجيه علمي نداشته باشند و در زمانهاي آينده با تكميل دانش بشر يا بهتر بگويم تكميل مغز انسانها پاسخ اين ابهانات از لحاط علمي يافت شود ولي دوست من اثبات وجود امام زمان در اين دنيا چه ربطي به اثبات وجود يوفو داره ؟!!

آیا علم معجزه پیامبران رو ثابت کرده ؟؟
آیا علم وجود معجزه رو ثابت کرده ؟؟

جواب من در اين موارد هم مشابه توضيحات بالا است بااين تفاوت كه در مورد قران كه يك معجزه قابل لمس و دسترس است تحقيقات بسيار علمي انجام گرفته كه شرح آنها را دوستان ديگر كه از من مطلع تر هستند ٬ لطف كرده و در اينجا برايتان بيان ميكنند.

آیا علم وجود جن و روح که ما صد ها آیه در مورد این مسئله در قران داریم رو ثابت کرده ؟؟

در مورد جن و روح چند مورد را خواستم عرض كنم

1- جن ها بدليل سرعت زياد در جابجايي و تفاوت ماهيت مواد تشكيل دهنده آنها باانسان قابل رویت براي برخي افراد نيستند . خوشبختانه انيشتين يك تءوري در مورد وجود يك بعد ديگر در كنار بعد هاي ( طول ٬ عرض ٬ ارتفاع ) اريه داده و آن بعد بعد زمان است . چون ما انساها نميتوانيم به طور عادي وجود اين بعد را با حواس 5 گانه خود حس كنيم از درگ واقعيت هايي مانند طي طريق عرفا و فضلا ودرك جن ها و روح عاجزيم. اگر بروي اين بعد هر انساني از ديد متا فيزيك تمرين و ممارست داشته باشد مي تواند به راحتي وجود اين موارد را با چشم خود رويت كرده و طبيعتا مشكل اثبات علمي وجودي اين موارد را براي خود حل كند ( طبيعيست كه وقتي ما هر چيزي را ببينيم يا حس كنيم مثلا كتاب ٬ كفش و ... ديگر نياز اثبات علمي براي وجود آن نداريم )

من افرادي را ميشناسم كه جن را با چشم خود ديده اند و در شمال ايران و مناطق جنگلي اين موجودات به وفور يافت ميشوند.

آیا علم وجود ادم و حوا رو ثابت کرده ؟؟

بله ٬ در علم مغناطيس ثابت شده كه ساخت اولين اتمهاي هسته انسان چنان انرژي اي توليد كرده كه اين جهان تحمل مقاومت در برابر آن را نداشته و حتما تخريب ميشده پس منبع تشكيل آن مكاني خارج از اين جهان - كه ما تاكنون شناخته ايم بوده است. براي اطلاعات بيشتر به سايت http://www.theforbiddenknowledge.com/ مراجعه کنید . سایت خوبی است.

آیا علم اسم اعظم رو ثابت کرده ؟؟

به نظر من هر زمان که علم توانست ثابت کند که چرا اسم مستعار من و شما در این سایت امپراتور و کرکس است ، اثبات علمی اسامی اعظم هم آسان خواهد بود ، این موارد فقط قراردادی است و نه چیز دیگر فقط توصیف و صفاتی هستند از اسم واقعی ( البته منظورم از توصیف ،اسامی اعظم بود نه اسم های مستعار خودمان )

--------------------------------

حالا که من به سوالات شما پاسخ دادم ، ( امیدوارم مفید بوده باشند ) لطف کرده و بگویید که چه توجیهی برای سوتی های ناسا و سرکار گذاشتن مردم در آن زمان دارید ؟ آیا فکر نمیکنید که چند سال بعد سوتی یوفو ها هم که قطعا ساخته بشر هستند این جوری لو برود ؟

همیشه موقع تحلیل ماهیت آدم های فضایی به مثلث برمودا که بصورت مرموزی در این کره خاکی ناشناخته مانده فکر کنید ؟ ناسا ابهامات !!! این بخش از کره خاکی را حل نکرده رفته دنبال آدم از کرات دیگر میگردد ! مسخره نیست.

----------------------------------

موفق باشید

امپراتور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.