Recommended Posts

تا انجایی که من اطلاع دارم
نصر ا... اعلام کرده بود (نه خیلی وقت پیش)
که امام موسی صدر در لیبی زنده است (به حسب سیستم اطلاعاتیشون)
پس چرا دوستان نمی توانند باور کنند که ایشون زنده هستند!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=green][b]به گفته فرزند ایشان[/b][/color]

[size=18][color=green][b]امام موسی صدر هنوز زنده است[/b][/color][/size]

به رغم آن که این روزها و به دنبال تحولات لیبی، اخبار غیررسمی از به شهادت رسیدن و یا انتقال «امام موسی صدر» از لیبی خبر می دادند، پسر وی مدعی شده که اطلاعات جدیدی، مبنی بر زنده بودن «امام موسی صدر» به دست آورده است.

به گزارش «تابناک»، پایگاه خبری «النشره» امروز مدعی شد، «سید صدرالدین صدر» از بیروت در گفت وگو با این پایگاه گفته است: برخی اطلاعات به دست آمده، تأکید می کنند که «امام صدر»، «شیخ محمد یعقوب» و «عباس بدرالدین»، روزنامه نگار در زندان های لیبی در قید حیات هستند.

وی افزود: ما اینک آنچه را در لیبی رخ می دهد، دنبال می کنیم و منتظر اطلاعات دیگری درباره محل زندانی شدن آنها هستیم و از خدا می خواهیم تا آنها را آزاد کند و به خانواده های خود بازگردند.

اما در همین حال، برخی منابع مخالفان از انتقال فردی شبیه به «امام موسی صدر» در فرودگاه «الابرق» در شهر «البیضاء» لیبی حکایت می‌کنند.

«سامی المصراطی»، از مخالفان «معمر قذافی»، دیکتاتور لیبی در گفت‌وگوی تلفنی خود با شبکه خبری «العالم» اظهار داشت: دیروز دوشنبه، یک هواپیمای کوچک، فردی را که شبیه به «امام موسی صدر» بود، از فرودگاه «الابرق» منتقل کرده است.

«عیسی عبدالمجید منصور»، یکی از شخصیت‌های مخالف رژیم لیبی نیز پیش از این اعلام کرده بود، امام موسی همچنان زنده است.

در همین حال، شماری از افسران مخالف رژیم لیبی نیز پیشتر گفته بودند، هم اکنون «امام موسی صدر» در زندانی در شهر «سبها» لیبی است.

نگرانی از سرنوشت «امام موسی صدر» به دنبال بالا گرفتن اعتراضات در لیبی و برخوردهای دیوانه وار رژیم «قذافی» با معترضین به شدت افزایش یافته است، به گونه ای که برخی بر این باورند، ممکن است حکومت لیبی در صورت سقوط، وی را به شهادت رسانده و یا در معامله با سرویس های جاسوسی غربی، «امام صدر» را به ایشان تحویل دهد.

در همین حال، حضرت آیت الله العظمی «سیستانی» در پی تحولات اخیر در کشور لیبی، از مسلمانان جهان خواست تا برای آزادی امام موسی صدر دعا کنند.

به گزارش مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی «امام موسی صدر»، ایشان در پی تحولات اخیر در کشور لیبی، در جمع برخی از نزدیکانشان فرمودند: همه مسلمانان دست به دعا شوند تا چشم ما به جمال امام موسی صدر روشن شود. انشاءالله.

«امام موسی صدر» که 11862 روز از ربودنش می گذرد درسال 1979 در پی دعوت رسمی «معمر قذافی» به لیبی سفر کرد اما نظام لیبی وی و دو همراهش را پس از رسیدن به آن کشور ربود و مدعی شد این سه نفر اصلا وارد لیبی نشده اند.

گفتنی است، «سید موسی صدر»، در روز چهاردهم خرداد سال ۱۳۰۷ هجری شمسی، در محله «چهارمردان» شهر قم به دنیا آمد. پدر او «سید صدرالدین صدر»، جانشین شیخ «عبدالکریم حائری»، مؤسس حوزه علمیه قم و از مراجع بزرگ زمان خود بود و مادرش «صفیه طباطبایی قمی»، فرزند حاج آقا«سید حسین طباطبایی قمی» بود.

وی در کنار تحصیلات حوزوی، دروس دبیرستان خود را به پایان رساند و در سال ۱۳۲۹ به عنوان نخستین دانشجوی روحانی در رشته «حقوق در اقتصاد» به دانشگاه تهران وارد و در سال ۱۳۳۲ فارغ‌التحصیل شد. پس از پایان تحصیلات در دانشگاه تهران برای ادامه تحصیلات حوزوی به نجف می‌رود و تا سال ۱۳۳۷ در آنجا می‌ماند.

«امام موسی صدر» در اواخر سال ۱۳۳۸ و به دنبال توصیه‌های برخی از علما، وصیت «سید عبدالحسین شرف الدین»، رهبر متوفی شیعیان لبنان را پاسخ گفت و به عنوان جانشین وی، سرزمین مادری خود ایران را به سوی لبنان ترک کرد.

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/149740/%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA]لینک منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اختصاصی مهر/
[b]گفتگو با برادر امام موسی صدر/ 32 سال انتظار دیدن برادر را می کشم[/b]
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: اعتراضات به دیکتاتور در حال سقوط لیبی باعث شده تا بار دیگر پرونده ناپدید شدن امام موسی صدر رهبر ایرانی شیعیان لبنان مطرح شود و حتی برخی رسانه ها از زنده بودن وی خبر دهند.

بعد از ظهر یک روز سرد زمستانی در ماموریتی غیرکاری بر آن شدم خود را به مراسم بزرگداشت "سید صدر الدین صدر" پدر امام موسی صدر برسانم. طبقه همکف ساختمانی کوچک در تهران بزرگ که موسسه تحقیقاتی امام صدر نام گرفته، محل برگزاری مراسم بود.
مطمئن نیستیم که او زنده است یا نه. اما دعا می کنم بتوانیم دوباره او را بیبینیم.
برادر امام صدر

زمانی که به این محفل ویژه رسیدم حجت الاسلام "باقر خسروشاهی" صحبت می کرد درباره پدر امام و می گفت از خاطراتش با خانواده صدر. در مراسم بزرگداشت علاوه بر "سید علی صدر" تنها برادر در قید حیات امام که دو سال از وی بزرگتر است، چند تن از خواهران مکرمه وی و نوه های آیت الله صدر الدین صدر حضور داشتند. فضا کمی سنگین بود.

به خوبی حس می کردم کسانی که اطرافم نشسته اند 32 سال برادر عزیز خود را ندیده اند. آن هم برادری که غریبه ها هم عاشق خصالش شده اند چه رسد به نزدیکان و اهل خانواده.

در اثنای مراسم بزرگداشت فایلی صوتی از امام موسی صدر پخش شد که در آن از عشق خود به پدر می گفت. پس از حجت الاسلام خسروشاهی، آقای ایزدی که دائره المعارفی از خاندان صدر بود پشت تریبون قرار گرفت.

دقایقی بعد مراسم تمام شد و تقریبا تمام خبرنگاران و حضار رفتند. من ماندم و تعداد دیگر از حاضران. در گوشه ای از سالن پیرمردی موقر با چهره ای خسته نشسته بود. از همه حاضران در مراسم مسن تر به نظر می رسید.

با پرس و جو از برخی حاضران متوجه شدم در کنار برادر بزرگتر امام موسی صدر و در واقع تنها برادر در قید حیات وی حضور دارم. جذبه ای دلنشین داشت و چهره ای همچون امام صدر.

پس از معرفی خود و اینکه خبرنگار خبرگزاری مهر هستم، مصاحبه آغاز شد، پرسیدم:

با توجه به اعلان خبر محاکمه قذافی و دیگر عاملان پرونده ربودن امام موسی صدر در روز چهارم مارس آتی در لبنان، پیشرفت این مسئله را چگونه ارزیابی می کنید؟

- بازپرسی و مقامات قضایی لبنان اعلام کرده اند که تمام این عده 24 نفر هستند که همگی مجرم شناخته شده اند و آنها را به دادگاه احضار خواهند کرد.
آیا قذافی هم جزو این 24 نفر است؟

- بله البته، اما تاکنون دستگاه قضایی لبنان اسامی این افراد را اعلام نکرده است. آنان تاکید کرده اند که اسامی این مجرمان بعدا اعلام خواهد شد تا مقدمات حضورشان در دادگاه فراهم شود.

آیا شما به عنوان برادر امام برگزاری این دادگاه را در روشن شدن زوایای تاریک مسئله ناپدیدشدن ایشان و همراهانش موثر می دانید؟

- اظهارنظر در این باره کمی زود است. من هم اکنون نمی توانم در این مسئله صحبتی مطرح کنم.

آیا از تلاشهای ایران در زمینه اطلاع از سرنوشت برادر گرامیتان رضایت دارید؟

- خوب آنان هر چه در توان داشته اند ارائه کرده اند.

حاج آقا یک سوال تقریبا خصوصی دارم، در این روزها آیا یاد برادر می کنید؟

- در این روزها خیلی زیاد یاد برادرم می افتم. برایش دعا می کنم که به حق محمد (ص) گرفتاریش رفع شود. مطمئن نیستیم که او زنده است یا نه. اما دعا می کنم بتوانیم دوباره او را ببینیم.

ببخشید این سوال را مطرح می کنم اما می خواهم بدانم وقتی به یاد برادر گرامیتان می افتید چگونه ایشان را یاد می کنید؟

- بله اما نمی توانم جزئیات آن را به شما بگویم.

در گفتگو با برادر زاده امام موسی صدر نیز متوجه شدم دولت در سالهای اخیر تلاشی قابل توجهی در راستای کسب اطلاع از سرنوشت امام نداشته است. امید است در این روزها که دیکتاتور جنایتکار لیبی در آخرین روزهای حکومت ننگین خود قرار دارد تلاشهای مقامات ایران به صورت رسمی و غیر رسمی درباره اطلاع از سرنوشت آن امام عزیز که گفته می شود همچنان در قید حیات است جدی تر دنبال شود. چشم انتظاران امام موسی صدر به جای سخنرانی های امید بخش احتیاج به اقدامات عملی و کارساز دارند.

بزرگداشت پنجاه و هفتمین سالگرد درگذشت آیت‌الله سید صدرالدین صدر (ره) اخیرا به همت موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام باقر خسروشاهی و حمید قزوینی درباره سیره و سرگذشت آیت الله صدر سخنرانی کردند.

امام موسی صدر 9 شهریور سال 1357 در سفر به لیبی و هنگام ترک این کشور به مقصد ایتالیا ناپدید شد. اسناد معتبر نشان می دهد امام موسی صدر هرگز سوار هواپیمایی که به مقصد ایتالیا پرواز می کرده نشده است. امام صدر را در این سفر شیخ "محمد یعقوب" و "عباس بدرالدین" (روزنامه نگار لبنانی) همراهی می کردند.

چندی پیش پسر امام موسی صدر که پدرش 32 سال پیش سفر بی بازگشتی به لیبی داشت، تاکید کرد: پدرم و همراهان وی همچنان زنده اند و در لیبی بسر می برند.

خاطرنشان می شود تحولات اخیر در لیبی که با اعتراضات شدید مردمی علیه معمر قذافی ادامه دارد، پرونده ناپدیدشدن امام موسی صدر را وارد مراحل تازه ای کرده است. بر این اساس، برخی منابع موثق روز گذشته از زنده بودن این عالم عالیقدر جهان اسلام و حضور وی در زندانی در لیبی خبر دادند.اما در مقابل برخی گزارشها از خروج امام موسی صدر به وسیله یک هواپیمای کوچک از این کشور به مقصدی نامشخص حکایت دارد.
[img]http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2011/02/622809_orig.jpg[/img][u]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشون یکی از اقتصاد دانهای بزرگ بودن در زمان خودشون و شاید تنها روحانی که سیستم های اقتصادی موجود دنیا از لیبرالی و کمونیستی رو به چالش کشیدن همون طوری که شهید مطهری و مرحوم دکتر شریعتی فلسفه و تاریخ غرب رو به چالش می کشیدن.
اینکه ایشون کمک کرده برای کمک به قزافی و یا یک دیکتاتور نبوده بلکه هدف کمک به مردم بیچاره و مسلمان لیبی بوده و در حالی که ما می بینیم لطف ایشون در لبنان شامل حال بستنی فروش لبنانی میشه آیا به سیمای امام گونه این بزرگوار نمی خوره به خاطر رضای خدا راهنمایی و نصیحتی هم به لیبیایی ها داده باشه حالا خواه گوش بدن خواه ندن ولی وظیفه شرعی من و شما هم هست .این که ما اسیر کشوری مسلمان بشیم که سرکرده اون دیکتاتور و طاغوت هست دلیل نمی شه وظیفه شرعی و انسانی خودمون رو کنار بزاریم.

امام موسی صدر کسی است که من با تفکراتش تا حدودی آشنا هستم اگر ایشون مردم مسلمان هر جای دنیا رو در خطر ببینن کمک خواهند کرد و فکر می کنم در طی این سالها کسی مثل قزافی این رو فهمیده و به درستی ازش استفاده کرده کی می دونه ممکنه خیلی از مسائل بحرانی این کشور در تمام حوزه ها با نظر امام گونه ایشون حل شده باشه .در ضمن ایشون کسی هستن که فردی بسیار سیاسی و با هوش بودن و مورد قبول تمام گروه های 72 ملت لبنان کسی که بتونه در لبنان دل ها رو به دست بگیره در بقیه کشورهای مسلمان خیلی راحتتر خواهد بود.
یکی از دلایل ربوده شدن ایشون همین قضیه هست که زمانی ایشون از دیپلماسی عمومی استفاده میکرد که شاید کسی توی دنیای اسلام هنوز نمی دونست دیپلماسی اصلا یعنی چی (منتها نه مثل خیلی از کشور ما که فکر می کنن باید همیشه نسخه غربی رو تجویز کنن و سرسپردگی دارن نه مثل این روحانی که معنای واقعی دیپلماسی و وحدت رو برای ما گفتن) و موساد پیش بینی کرده بود اگر این فرد در لبنان بتونه به کارش ادامه بده و با توجه به اوضاع ایران احتمال رهبری لبنان و بعد هم کل عرب رو داره چون ایشون اصالتا عرب به حساب میان در حالی که خیلی از این بی شعورهای متاسفانه برادر ما جنون ناسیونالیستی خفشون کرده بود و صدای امام خمینی رو نمی شنیدن و می گفتن این ایرانیه این شد که تصمیم به سر به نیستی و یا ربودن ایشون کردن ولی سر به نیستی برای اونها در همون برهه هم خطرناک بود و اگر قصد سر به نیست کردن بود نیازی به ابروریزی لیبی نبود و اینکه قزافی توی چشم بیفته همون زمان کافی بود در لبنان مثل بقیه کسانی که کشتن از بینش می بردن مثل شهید عباس موسوی و یا حریری و...
چرا که کسانی مثل موسوی نفوذ داشتن ولی نه به اندازه ایشون که در تمام دنیای عرب عکس ایون رو به دیوار زده بودن.
می بینین که با اتفاق انقلاب در ایران هم وضعیت برای اونها پیچیده تر شد تا جایی که امام هیچ وقت قزافی رو نپذیرفت و می فرمودن ابتدا این آقا باید وضعیت امام موسی را برای ما روشن کنند.خوب اگر امام خمینی می فهمیدن قزافی امام رو کشتن فکر می کنین لیبی در چه حالی فرو می رفت من میگم مثل رشدی بلایی به سر این بزغاله میاورد که خواب و خوراک و زندگی براش آرزو بشه و شاید از همه مهمتر مرگ.
من فکر می کنم خلاف نظر دوستان ایشون هنوز زنده هستن و برخی شواهد هم حاکی از همین مورد هست ولی خوب فکر می کنم حالا نیاز سیستم های اطلاعاتی ما وارد عمل بشن.در ضمن فراموش نکنین الان ناوهای ما در مدیترانه هستن (کارمون بهجایی رسیده که ناو می فرستیم این ور اون ور و جدا عده ای شبها نمی خوابن).

بله برادر من مورد دوم هم دقیقا اثبات کننده حرف من هست اینها 320ساله میگن کار ما نبوده حالا اگر بفمن بوده چه خواهد شد می بینین که برای همین هست که من میگم احتمال کشتن ایشون هست که که دیگه این قضیه برای همیشه پوشیده بمونه یا تحویل اسرائلش میدن یا می کشنش و تمام عواملی هم در جریان این کار بودن رو یا از کشور لیبی به اروپا و امریکا می فرستن و یا سر اونها رو هم زیر آب می کنن.

در مورد رهبری هم این قبل از انقلاب بوده ولی من این رو از یکی از دوستان شنیدم حالا شما فرض رو بر کذاب بودن ما بذار عیبی نداره.

. اما در مورد بقیه نظراتتون اولا چند تاپیک در این مورد داریم و صحبت کردن در این مورد توی این تاپیک فقط انحراف و حاضیه هست و توی اونها می تونین کامل نظرات جامع دوستان رو ببینین من هم دیدیم و استفاده بردم.
اما ما عادت داریم همیشه جلوی پای خودمون رو ببینیم ولی امام خامنه ای خیلی دورتر رو می بینیه و فرق ایشون با من و شما در همینه.
به اصطلاح ما مو رو می بینیم و ایشون پیچش مو رو.من فکر می کنم نظرات شما برگرفته از کلام نورانی ایشون باشه ولی یه چیزی رو یادآوری کنم و اون اینکه باز عرض می کنم افق دید ایشون بیشتر از افق نداشته دید من و شما هست به اصطلاح ما طرح نهایتا یکساله میریزیم ولی ایشون طرحهای صد ساله خوب ایشون فرمودن خاورمیانه به حمدالله خاورمیانه ای جدیدی خواهد شد ولی اسلامی نه آنی که غرب فکر می کند خوب از نظر من و شما تحلیل می کنیم بله پس طبق این حرف این اتفاقات در مصر و لیبی و... انقلاب اسلامی هست ولی دقیقا اشتباه ما همین هست ما داریم جلوی چشممون رو می بینیم ولی ایشونافقها رو می بینن ایشون این حرف رو زدن ولی کی قراره این اتفاق بیفته.
من نمی خوام تفسیر به رای و توجیح کنم چون ما هنوز خیلی کوچیکتر از این حرفا هستیم که بخوایم حرفهای آمام رو تحلیل کنیم ولی ممکنه منظور ایشون در آینده ای نزدیک نبوده باشه ایشون آخر ماجرا رو می بینن ممکنه این حتی به ظهور امام عصر منتهی بشه ایشون اون زمان رو می بینن و می گن خاورمیانه اسلامی و جدید در حالی که ما گیر دادیم به دم دستمون.
ایشون می دونن این قضایا به کجا ختم میشه همون جوری که تونس ختم شد ولی در آخر باز همه چیز طبق همون ایه و وارثین زمین مومنین هستن خواهد بود.

یه اشاره ای هم به قضیه این کشورها بکنم منطقی روش فکر کنین ببینین قضیه چیه.
هفته دوم که دیگه مصر اوضاعش وخیم شد اگر توجه کرده باشید تمام اغتشاشات در تمام منطقه خوابید و فقط مصر این جریان بود(البته شاید تک و توک هم بود ولی دیگه نمی شد اسمش رو خیزش گذاشت) چرا؟ بعد از اتمام قضیه مصر دوباره انگار همه اینها یک کلید داشت که زدن و لامپ روشن شد دوباره همه کشورهای منطقه ملتهب شد و باز چرا ؟این چه نیرویه که در یک زمان کلید اغتشاش در تمام منطقه رو می زنه ایران؟ تفکرش ؟ انقلابش؟ یا غرب و امریکا؟ به ژست ظاهری غرب و آمریکا دقت نکنید به شکل و نمود اون آیه نگاه کنید که منافقین رو در رو برای شما قسم یاد می کنند ولی در خفا برای شما توطئه می چینند.
اصلا کی داره این مردم رو به خیابونها می کشونه ؟ باز سواله ایران؟ تفکرش ؟ انقلابش ؟ چرا همه با هم و یکدفعه ؟ آخه اگر می گن انفجار بزرگ هم خود این انفجار هم دلایلی داره دیگه سوخت هوا گرما و اتش و انفجار؟ چرا در طی این سی ساله این اتفاق نیافتاده مگر چه تغییری از 32 سال پیش تا حالا افتاده تازه اون اوایل انقلاب ما که همه اینها هم اتیششون تندتر بود و هم زمینه ها بیشتر؟
ممکنه قضیه این باشه.ممکنه این تحلیل منه اونها کلید زدن تونس خوب پیش رفت مصر از دستشون در رفت آینده مصر مشخص نبود بقیه منطقه خاموش شد که نکنه مصر مثل ایران بشه که واویلا برای امریکا و غرب! مصر رو کنترل کردن ! باز کلید بقیه ماجرا خورد.
ولی باز با توجه به کلام امام خامنه ای در آخر و در آخر که معلوم نیست سال 2012 هست که اینا برای ما آشش رو پختن یا هر سال دیگه ای و مکر و مکر الله و الله خیرالماکرین... و باز در آخر زمین اذان مومنین است (اونم قلیل).

امیدوارم فک زدنهای ما نمود صدای حیوانات نباشه و مفید بوده باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نقل قول از برادر اپرا :
[color=darkred]در مورد رهبری هم این قبل از انقلاب بوده ولی من این رو از یکی از دوستان شنیدم حالا شما فرض رو بر کذاب بودن ما بذار عیبی نداره.
[/color]
با سلام و ابراز ارادت

نه اخوی این چه حرفیه که شما می فرمائید آخه !!

الان منظورتوت برام روشن شد؟؟ من تو پست قبلیتون جای سوال داشتم و این سوال ناشی از ابهامی بود که با کلماتتون به من منتقل کردین که به حمدالله رفع شد.
با حرفهاتون موافقم. ولی بازم من این قضیه رو کار غرب نمیدونم. چون چیزیه که تهش معلوم نیست و نمیتونن کنترلش کنن. هون طور که آقا فرمودند ما شاهد ظهور قدرتهای اسلامگرای دیگری خواهیم بود ان شالله که همه با هم خاور میانه اسلامی رو شکل میدن.

این مسائل به نظر من میتونه همه و همه خواست الهی باشه و بس و نه مکر شیاطین روزگار.
خواستی که با تحقق اون بینی تمام مستکبران به خاک مالیده بشه و این دیکتورهای واقعی بفهمن که تا به حال مهلت داده شده بودن و دیگه مورد خشم خدا قرار گرفتن و از طرفی من فکر میکنم این التهاب و کشو قوس در کشورهای تونس، مصر، لیبی، اردن، بحرین، یمن، عمان، عربستان و . . . به سامان و استقرار منتهی نمیشه و ادامه دار خواهد بود.
یعنی این خلع پایداره تا اینکه به فضل خدا خواست عمومی مردم مسلمان برای عدالت و اسلام و عزت و برادری با وجود حضرت ولی عصر اغنا بشه.
این هرج و مرج و ناامنی منجر به قحطی های معهود و انتظار برای منجی میشه ، منجر به نا امیدی مسلمین از هر کس به غیر از خدا میشه و باید حجت بر تمام مدعیان حکومت تمام بشه و به فضل خدا خواهد شد.

منم فکر میکنم آینده نگری آقا فراتر از خدیه که ما من بتونم با درک ناقصم بفهمم و با زبان الکنم بیان کنم. ولی در نهایت این قضایا به رستگاری مسلمین و آبادانی مماکشون به دست قادر حضرت ولی عصر (عج) منتهی میشه.

ان شا لله. الهم کن لولیک الفرج . الهی آمین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما در روایات داریم که در نزدیکی ظهور تمام دنیا در فساد و تباهی خواهد رفت عراق کشتارهای زیادی رو شاهد بود در منطقه جنگهایی رو میبینیم امیدوارم این همون قضایا باشه پس آماده باشین همیشه .
الهم عجل الولیک الفرج.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قذافی هیچ کارست اونی و که خدا بخواد زنده نگه دار حتی شده با دست دشمن خودش بزرگش می کنه( مگه حضرت موسی رو فراموش کردین )
امام موسی صدر رهبر فوق العاده با تدبیری بود
اگه ایشون به امید خدا زنده باشن و برگردن به دامن مردم مسلمون ، آنچنان جنبشی تو این عربا را بیفته که شاید بشه گفت چندین برابر قدرت سابق عثمانی
صدا اسلام مثل بمب تو کل دنیا پخش می شه
و دیگه اونایی که ماسک دموکراسی گذاشتن میرن پی کارشون
انشالله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]روايت آيت‌الله بهجت از حيات امام موسي صدر [/b]

محمد علي مهتدي كارشناس مسائل خاورميانه در نشست خبري بررسي آخرين وضعيت امام موسي صدر با اشاره به وجود شواهد فراوان مبني بر زنده بودن امام صدر، گفت: در ديداري كه چند سال پيش با آيت‌الله بهجت داشتم، از وي در خصوص سرنوشت امام صدر سؤال كردم كه وي پاسخ داد، او زنده است.
وي افزود: آيت‌الله بهجت تأكيد كرد كه حوادثي در آينده رخ مي‌دهد كه امام موسي صدر بازخواهد گشت و يادآور شد كه وي ذخيره الهي است و خداوند خواسته كه زماني بازگردد و نقش مهمي را در منطقه ايفا كند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912040885

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ان شا الله
من دعا می کنم ایشون زنده باشن .
ایشون تنها کسی هستن که وقتی اسمش میاد من به جد دلم براش تنگ میشه انگار سالهاست که می شناسمش و باهاش صمیمی هستم .سالهاست چشم به راه ایشونم خدا کنه زنده و سلامت باشن و برگردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نقل از آيت‌الله بهجت گفتن که ایشون گفته که ظهور انقدر نزدیک است که پیر مرد ها هم امید وار باشند
با این حرف ایشون که امام موسی صدر ذخیره الهی است جور در میاد
فرض کنین امام موسی صدر رو ازاد کنن بیاد ایران دیدن رهبر .
چه کیفی میده.

حلا فرض کنین یکی مثل امام موسی صدر پیدا کنن بیاد کارا رهبرو زیر سوال ببره اون وقت چی میشه؟
اصلا خود امام موسی نیاد یک تصویر جعلی ازش پخش کنن بازم وضع بد می شه

دورباره بعضی یا تو ایران بهونه دستشون میاد گیر بدن.

کسی این کلیپ مربوط به انتقال امام موسی رو نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نقل از آيت‌الله بهجت گفتن که ایشون گفته که ظهور انقدر نزدیک است که پیر مرد ها هم امید وار باشند
با این حرف ایشون که امام موسی صدر ذخیره الهی است جور در میاد
فرض کنین امام موسی صدر رو ازاد کنن بیاد ایران دیدن رهبر .
چه کیفی میده.

حلا فرض کنین یکی مثل امام موسی صدر پیدا کنن بیاد کارا رهبرو زیر سوال ببره اون وقت چی میشه؟
اصلا خود امام موسی نیاد یک تصویر جعلی ازش پخش کنن بازم وضع بد می شه

دورباره بعضی یا تو ایران بهونه دستشون میاد گیر بدن.

کسی این کلیپ مربوط به انتقال امام موسی رو نداره؟[/quote]
و مکر و مکر الله و الله و خیر الماکرین (ببخشید اگه غلط املایی داشتم ) ان شا الله ظهور اقا نزدیکه

و ان شا الله وعده خدا نزدیک است
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

تو روزنامه خراسان صفحه آخر تو ستون سمت چپ - روز چهارشنبه مورخه 89/12/4 به نقل از یکی از دولتمردان لیبی(فکر کنم رئیس دادگستری ،مطمئن نیستم) نوشته بود که:

امام موسی صدر رو همون سالها به دستور قذافی به شهادت رسوندن و خلبان شخصی قذافی اونرو به جایی در جنوب لیبی فکر کنم برده و دفنش کرده. و بعد سرویس امنیتی لیبی اون خلبان رو هم کشته تا این راز سر به مهر بمونه.

البته ابن فرد به نشانه اعتراض به اقدامات دیکتاتور لیبی از دولت خارج شده و بعد از خروجش همچین چیزی گفته

جالبه که خیلی با قاطعیت این حرفرو میزد. انشا الله که دروغ میگه مردک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red][size=18]تصاویر زندانی که امام موسی صدر در آن بود [/size][/color]

پایگاه خبری «آل ویسز» در مطلبی نوشت: پس از درگیری‌های اخیرا در شهر «بنغازی» لیبی، زندانی مخفی در زیر زمین پیدا شد.

به گزارش شیعه آنلاین، این زندان زیر منطقه‌ای است که مردم لیبی از آن به عنوان پناهگاه سرهنگ «معمر قذافی» دیکتاتور لیبی و خانواده وی یاد می‌کنند که مرگ صدها زندانی و سرباز در این منطقه روی داده است.

بر اساس گزارش‌ها، این زندان که یک درب فلزی دارد، در ورودی آن به ضخامت 30 سانتی متر و دری مشابه آن در داخل زندان دیده می‌شود.
[img]http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/12/7/85590_551.jpg[/img]
این زندان بنا به گفته شاهدان عینی بدتر از زندان ابوغریب است؛ چرا که حتی کسی نمی‌تواند به راحتی در آن استراحت کند و سرویس بهداشتی مناسبی در آن وجود ندارد.

شبکه الجزیره قطر نیز با پخش گزارش و تصاویری اخصاصی در مورد این زندان، بدون اینکه نامی از امام موسی صدر اعلام کند، گفت: این زندان تنها یک اتاق کوچک است که حتی پنجره هم ندارد و به نظر می‌رسد تنها یک نفر در اینجا زندانی بوده است.
[img]http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/12/7/85591_722.jpg[/img]
در همین حال برخی منابع عربی می‌گویند که احتمالا این زندان کشف شده، زندان امام موسی صدر بوده است.

شایان ذکر است، چند روز پیش خبری در رسانه‌های مختلف عربی منتشر شد مبنی بر اینکه امام موسی صدر با هواپیمایی کوچک از محلی که در آن زندانی شده بود، به محلی نامعلوم انتقال داده شد.

گفتنی است، امام موسی صدر در ۹ شهریور ۱۳۵۷، طی سفری رسمی به لیبی به دعوت «معمر قذافی» ناپدید شد.

منبع: http://www.tabnak.ir/fa/news/150575

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.