Recommended Posts

[quote][quote]تانياهو سال 2015 را زمان وقوع جنگ با ايران مي داند،[/quote]

مگه قرار نبود سال 2012 دنیا تموم بشه icon_eek :oops:[/quote]

من یادمه سال 2000 قرار بود این اتفاق بی افته icon_rolleyes

20 ساله هر سال ، سال بعد را برای جنگ با ایران پیش بینی میکنند (یکی از نشانه های فاشیسم همینه ، همیشه نیاز دارند به داشتن یک دشمن )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اولا خوب کردیم زدیم ، هرچه بیشتر بزنیم هم بهتر

دوما از نظر من ما که حالا تو نظر خیلی ها از این کوته فکران داخلی و خارجی که خوراکشون اخبار شبکه های استکبار جهانی هست ، اسممون شده مساوی با همون بمبهای اتمی که تو ژاپن انداختن ( همین جور بگذره بعید نیست بگن اون بمبها اتم کار ایران بوده icon_eek ) ، تحریم هم که شدیم ، تهدید هم که شدیم ،
پس بهتره بریم بسازیم ...

هر چند که من به این بمب ها علاقه ای ندارم ( من ترجیح می دم بمب هایی داشته باشیم که در حین کوبنده بودن ، بعد از استفاده نیروی پیاده بتونه وارد منطقه بشه )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]مقامات امنیتی عراق به زائران و مسافرانی که به سمت کربلا در حرکتند، اعلام کردند از پذیرفتن مهر برای نماز خودداری کنند. برخی از این مهرها بمب گذاری شده است. به گزارش مشرق به نقل از ابنا؛ مسئولان امنیتی عراق به زائران و مسافرانی که پیاده درحال سفر به سمت کربلا هستند، بارها از طریق بلندگوهای حسینیه‌ها و هیئات عزاداری کاروان‌ها به زائران هشدار دادند که با خود برای نماز مهر به همراه داشته باشند و به هیچ وجه از افرادی که در راه مهر توزیع می‌کنند، مهر نگیرند.

اعضای وابسته به به القاعده اقدام به توزیع مهرهای نماز میان زائران حرم حسینی(ع) کرده‌اند که در آنها مواد منفجره خفیفی کار گذاشته شده که با سجده کردن منفجر می‌شوند.

همچنین این منابع امنیتی برای چندمین بار به زائران درباره تحویل گرفتن غذا از اماکن مشکوک هشدار داده و از آنها خواسته است تا به رستوان‌ها و یا حسینیه‌های معتبر و شناخته شده مراجعه کنند.

کشتار چند روز گذشته بغداد در اثر انفجاربمب‌های کار گذاشته شده در "سر"های نمادین شهدای کربلا و نیز پرچم‌های اهدایی القاعده به زوار بود!

لينك خبر : http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=25565[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ميثم ببخشيد من مرورگرم مشكل داره ميشه روي يه سايت ديگه آپ كني ؟!!؟!؟!؟!؟ icon_cheesygrin

داداش يه سايت معتبر كه تا حالا اكثر پيش بيني هاش درست از آب در اومده پيش بيني كرده بود كه سال 2010 ( ماه رو هم گفته بود ولي يادم نيست ) اسرائيل به ايران حمله ميكنه .

از ايد دري وريا خيلي ميگن . icon_rolleyes icon_eek icon_cheesygrin :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][align=justify]مقامات امنیتی عراق به زائران و مسافرانی که به سمت کربلا در حرکتند، اعلام کردند از پذیرفتن مهر برای نماز خودداری کنند. برخی از این مهرها بمب گذاری شده است. به گزارش مشرق به نقل از ابنا؛ مسئولان امنیتی عراق به زائران و مسافرانی که پیاده درحال سفر به سمت کربلا هستند، بارها از طریق بلندگوهای حسینیه‌ها و هیئات عزاداری کاروان‌ها به زائران هشدار دادند که با خود برای نماز مهر به همراه داشته باشند و به هیچ وجه از افرادی که در راه مهر توزیع می‌کنند، مهر نگیرند.

اعضای وابسته به به القاعده اقدام به توزیع مهرهای نماز میان زائران حرم حسینی(ع) کرده‌اند که در آنها مواد منفجره خفیفی کار گذاشته شده که با سجده کردن منفجر می‌شوند.

همچنین این منابع امنیتی برای چندمین بار به زائران درباره تحویل گرفتن غذا از اماکن مشکوک هشدار داده و از آنها خواسته است تا به رستوان‌ها و یا حسینیه‌های معتبر و شناخته شده مراجعه کنند.

کشتار چند روز گذشته بغداد در اثر انفجاربمب‌های کار گذاشته شده در "سر"های نمادین شهدای کربلا و نیز پرچم‌های اهدایی القاعده به زوار بود!

لينك خبر : http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=25565[/align][/quote]

بخش آخر خبرش اشتباه است.این چند روزه توی بغداد انفجار نشده است.متن اصلی عربی اش می گوید که القاعده از این روش در گذشته استفاده کرده است نه الان!
القاعده هر روز یک روش برای انفجار استفاده می کند.
اما الان قدرتش توی عراق خیلی کم شده است.شاید فقط توی یکی دو استان مثل انبار هنوز قدرت عملیاتی داشته باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرکز اسناد انقلاب اسلامی یک کتابی درمورد پرونده هسته ای ایران منتشر کرده که توی انتهای آن کتاب روزشمار فعالیت هسته ای و اظهار نظرها در مورد آن را منتشر کرده است.
طبق آن روزشمار ما باید توی سال 95 بمب هسته ای میداشتیم.
دقیقا از سال های دهه 90 کشورهای غربی هر سال می گفتند که ایرانی 1-2 سال تا رسیدن به بمب هسته ای فاصله دارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان و سروران عزیز
ایران در دهه اخیر بارها دست به دفاع مشروع و حتی قدرتنمایی منطقی در محدوده حریم هوایی خودش زده و این یه اصله که اگر ما خواهان و طالب صلح و پایداری هستیم چه در مقیاس ملی و چه در مقیاس منطقه ای باید همیشه به رقبا و دشمنان خودمون یادآوری کنیم که تا بن دندان مسلح و آماده ایم از همین رو، سرنگونی هواپیماهای مهاجم شناسایی و ... خارج از فضای آسمان ایران هم کاملا قابل درک و به گمان بنده عقلاییه در این شرایط

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote]اگه اون توضیحات رو میخواین بفرمایین تا آپلود کنم. این فیلم فقط تصویر فیلمبرداری شده توسط پهباده. البته کامل نیست، اما از اونی که تو تلویزیون پخش شده خیلی کامل تره.

یه مورد هم هست که سردار صفوی درمورد این قضیه صحبت می کنن که هرکدوم رو بخواین همونو آپلود کنم.

آخ؛ تو این 2 روز چقدر دلم برای میلیتاری تنگ شده بود!!!

یا حق
[/quote]
اگه میشه با توضیحشو بزارید فقط توی راپید شیر نزارید که.....

[quote]دعا مي كنم خدا شما را با صلاح الدين ايوبي محشور بگرداند[/quote]
شما کرد هستید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مرکز اسناد انقلاب اسلامی یک کتابی درمورد پرونده هسته ای ایران منتشر کرده که توی انتهای آن کتاب روزشمار فعالیت هسته ای و اظهار نظرها در مورد آن را منتشر کرده است.
طبق آن روزشمار ما باید توی سال 95 بمب هسته ای میداشتیم.
دقیقا از سال های دهه 90 کشورهای غربی هر سال می گفتند که ایرانی 1-2 سال تا رسیدن به بمب هسته ای فاصله دارد![/quote]
کتاب الکترونیکیش هم موجوده؟؟ البته به صورت مجاز ها icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنتشون كنه .واقها فكرشونم كثيفه.اخه هنگامه نماز..........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اين جور حركاتشون آدم پي به كثافتي اين وهابي هاي از خدا بي خبر ميبره

با اين كاراشونه كه ميشه فهميد انگيزه و هدفشون از جهاد (بخوره تو سرشون) چيه

جهاد در نظر اونا يعني كشتن شيعيان. اونا خطر شيعيان رو بيشتر از خطر آمريكاييها ميدونن بخاطر همين بيشتر عملياتاشون بروي كشتن مردم عادي و غير نظاميان معطوف ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دعا مي كنم خدا شما را با صلاح الدين ايوبي محشور بگرداند[/quote]
[quote]
شما کرد هستید؟
[/quote]نه بابا همينجوري گفتم اصلا چه ارتباطي هست؟
تا اونجا كه من مي دانم صلاح الدين ايوبي يكي از فاتحان جنگ هاي صليبي بود(بحث منحرف نشه!!كه شد)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پيش بيني جنگ ايران و اسراپيل صرفا جنبه تبليغات داره

وگرنه اگر كشوري مثل امريكا حامي اسراپيل نبود . اين اسراپيلي ها جرات بيرون اومدن از لونه هاشون رو نداشتند icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
از اين وهابي ها هر چي بگيد كم گفتيد

من ساكن زاهدان هستم و واقعا با اين كثافتها مشكل داريم و متاسفانه دولت هم در اين خصوص قوي عمل نميكنه !!

گروهك هاي امثال ريگي كثيف بايد تا الان 50 بار بود كه از بين ميرفت اما با بي برنامگي برخي از مسولين هنوز شاهد فعاليتهاي اونها هستيم نمونه آخرش بمب گذاري چابهار بود . در حاليكه اگه دولت قوي عمل كنه همين الان هم ميتونن با خريدن نيروي اطلاعاتي پاكستان در خاك اين كشور روشون عمليات كنه يا يه راه بهتر !!! پول بده خودشون باقيمونده اين گروهك رو تحويل ميدن !!

دوستان چندي پيش تمام اين گروهك توسط نيروهاي پاكستاني دستگير شد اما تا آقايان پيگير شدند نيروهاي امنيتي پاكستان اونها رو ازاد كردند و بعد هم ايران اعلام كرد دستگيريشون خبر كذب بوده !!! :oops: در حاليكه اگر از فرصت بدست آمده نهايت استفاده رو ميبردند هم شر اين گروهك كم ميشد هم يه تو دهني محكم براي سردمداران مسجد مكي (جاسوسخانه و انبار تسليحات اهل سنت ايران و محل امن تربيت وهابي در ايران) بود كه تا مدتها دست به جنايتي نزنند اما حيف كه ... icon_rolleyes icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.