SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

اهاااا ببخشید دوباره پست میدم. اولا اون مشکل قبلی با تغیر زبان حل شد دوما پیشنهاد من اینه که تعداد مثبت ها و منفی ها رو همزمان نشون بدین مثلا اگه 10 مثبت و9 منفی بود همینطور نشون بده نه اینکه فقط یک مثبت.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]اگر می شد بنر سایت مثل اونخدا بیامرز قبلی بزرگتر بود و کل بالای صفحه رو می پوشوند خوب بود[/right]
[right]بکگراند هم سفید نباشه بهتره مثلا اگه یه طرح استتار بود جالب می شد[/right]
[right]مثل قبلی اینجوری سایت هم کاملا حال و هوای نظامی داشت[/right]
[right]دکمه تشکر هم اگه بود که نوشته می شد چه کسانی تشکر کردن خوب می شد البته یه پیشنهاد دارم بجای کلمه تشکر می گذاشتین شلیک :blink:[/right]
[right]اینجوری کلا دیگه نظامی می شد :wub:[/right]
[right]مثلا فلان پست 140 شلیک داشته ![/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستانی که با ارایه نظراتشون برای بهتر شدن انجمن کمک میکنند تشکر دارم.

ولی باید صبر کنید الان کار زیادی هست که باید انجام بشه و فرصتی برای کارهای خاص (مثل کدنویسی یا تغییر کدهای یک مد) نیست.

یک مدت زمان نیاز هست تا ان شاء الله بتونیم مشکلات فنی رو رفع و امکانات درخواست شده رو اضافه کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید 1 مشکل دیگه هم ، وقتی به آخرین ارسال های انجمن میرم گاهی اوقات لیست کاربران رو میده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

اقا سعید مشکلی هست که بعضا زجر اوره!

برخی تاپیک ها نزدیک 30 یا 40 صفحه میشن. کاربری که بخواد به صفحه‌ی 20 ام برسه پدرش درمیاد!

بخصوص الان که تنها شماره‌ی 4 صفحه‌ متوالی در زیر تاپیک نمایش داده میشه.

گزینه‌هایی مثل "بازگشت به اولین صفحه" یا " نمایش اخرین صفحه" هم میتونند مفید باشند.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rainbow' timestamp='1341162464' post='258214']
با سلام

اقا سعید مشکلی هست که بعضا زجر اوره!

برخی تاپیک ها نزدیک 30 یا 40 صفحه میشن. کاربری که بخواد به صفحه‌ی 20 ام برسه پدرش درمیاد!

بخصوص الان که تنها شماره‌ی 4 صفحه‌ متوالی در زیر تاپیک نمایش داده میشه.

گزینه‌هایی مثل "بازگشت به اولین صفحه" یا " نمایش اخرین صفحه" هم میتونند مفید باشند.
[/quote]
برادر معين عزيز؛
هرچند سايت مشكلاتي در حال حاضر داره، ولي اين مورد كه شما فرمودي اتفاقاً اصلاً مشكلي نيست.
به عبارت ديگه، جزو محاسن سايت شده اين مسئله.

براي رفتن به هر صفحه‌اي از تاپيك، تنها كافيه‌ روي قسمت «صفحه‌ m از n» (در اينجا مثلاً 8 از 8 يا مثلاً صفحه 6 از 8 يا هر صفحه‌اي كه درش قرار دارين) رفته و يكبار روش كليك بفرمايي.

صفحه‌اي كه برات باز مي‌شه، نوشته شده «پرش به ...». در اينجا فقط كافيه شماره‌ي صفحه‌ي مورد نظرت رو وارد بفرمايي تا به صفحه‌ي مورد نظر تشريف ببري.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...پیغامهامون چی میشه ...من پسورد گالریم تو پیغامهامه یه فکری هم برای پیغامها بکنید ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote name='copout' timestamp='1341165095' post='258219']
سلام ...پیغامهامون چی میشه ...من پسورد گالریم تو پیغامهامه یه فکری هم برای پیغامها بکنید ممنون
[/quote]سلام عليكم. پيغام‌هاي خصوصي قبلي از صفحه اصلي سايت در دسترس هستند. :blink: :wub:[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من دوباره میگویم که میلیتاری بدون درجه و اعتبار کاربری یک جور غریبی هست !
لطفا رسیدگی کنید !

در ضمن نمیشه سهمیه امتیازات مثبت و منفی را افزایش بدهید ؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته اقا مصطفی. به اون قسمت دقت نکرده بودم.

در واقع در ورژن جدید این مشکل کاملا رفع شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از آقا سعید
واقعا سایت حال و هوای جدیدی گرفته، البته نیاز هست تا کمی بیشتر بررسی بشه ولی از نظر ظاهری خوبه.
تشکر ها هم گرچه من قبلا موافق نبودم و این مورد رو هم گفته بودم ولی تشکر به این نحو خیلی بهتر و جالب تره.

ویرایش: یکی از مشکلاتی که به چشم میزنه این زیر تالارها هستند که زیر هم کشیده شدن و اون تالار رو کشیده تر نشون میدن و جالب دیده نمیشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][color=#4b0082]این قضیه صفحه آخر تاپیک مشکلم بود که با توضیحات آقا مصطفی رفع شد ولی[/color][/right]
[right][size=5][color=#4b0082]این قضیه درجه ها که نشون داده نمیشه (با شکل) یه کم از اون جذابیت قبلی کم کرده اون کار خیلی خلاقانه بود امیدوارم دوباره راه بیفته[/color][/size][/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. منم به نوبه خودم از همه مدیران بابت انتقال سایت تشکر میکنم.

اولش کار کردن باهش برای ما بیسوادا یه خورده سخت بود. ولی الان با یه گشت وگذار کوچیک میشه فهمید که سایت واقعا بهتر و پویا تر شده. :blink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]با تشکر از اقا سعید،اقا رضا و سایر دوستان[/right]
[right]اگر محیط جدید سایت دارای یک قالب استتار شود خیلی بهتر می شود[/right]
[right]اگر مشگل تایپ کردن حل شود خیلی بهتر می شود باور کنید برخی از ویژگی های تایپ کردن در سایت کاملآ ناقص است مثلآ اگر بخواهی اخر یک جمله نقطه گذاری کنی علامت نقطه میره اول جمله[/right]
[right]دکمه ی تشکر در سایت هنوز غریب است[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

یه سوال واسم پیش اومده .تو کدوم قسمت پیغام خصوصی میشه ارسال کرد ؟؟؟؟تو صفحه اول یا انجمن؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.