SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

به نظر من دوستان کمی تندروی کردند و مدیران هم مجبور به برخورد شدند

اما من از وقتی که با این فروم آشنا شدم ( من مدتها بدون عضویت خواننده بودم و بس ) یک سوال برایم پیش آمد که چرا یک فروم نظامی باید محل بحث های سیاسی باشد ؟ دوستان علاقمند به بحث های سیاسی می توانند به فروم هایی که مختص این جور مباحث تاسیس شده تشریف ببرند و بگذارند بقیه در اینجا به علایقشان برسند

یک بار دوستان شلوغش می کنند که ای آقا به کجا میرویم ؟ سایت یه قهقرا رفته دیگه بحث علمی نمیشه دیگه کسی طالب علم نیست دیگه تاپیک علمی کسی نمی زنه . یک بار هم تا با محدودیت در بخش های متفرقه و مزخرف ( با عرض پوزش ، از نظر بنده ) مواجه می شویم مدیر بدبخت رو آماج حملات خودمون قرار میدیم

به نظر من مدیریت یا بخش متفرقه و غیرنظامی رو کلا حذف کنه یا اینکه به قول خودتون فروم رو تبدیل به بنگاه خبرپراکنی بکنید . اینجوری نمیشه تحمل کرد خیلی از دوستان بعد از درس و یا کار و مشغله ی روزانه به اینجا میان که یه چیزی یاد بگیرن و یا در حد توانشون یاد بدن من خودم شخصا وارد سایت که میشم حالم از جو سیاسی سایت به هم میخوره یاد فضای جو زده ی پیش دانشگاهی میشم که اون موقع هم همه جو کنکور داشتن یادمه من که به عشق یادگیری درس می خوندم چه دهنی ازم آسفالت شد

به هر حال این راهکارها به نظرم کارساز نیست اینا موقتیه درمان قطعی نیست مطمئنا پس از مدتی دوباره شروع میشه من از مدیریت محترم درخواست دارم به فکر درمان قطعی باشن یا اینکه اعلام کنن کسانی که مثل بنده هستن فکری به حال خودشون و علاقشون بکنن ممنونم :rose: ویرایش شده در توسط maverick100
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]دوست عزيز، مگر بحث واقعي نظامي، بدون توجه به موضوعات سياسي امكان‌پذير هست!؟ hee_hee[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] icon_eek [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]بحث‌هاي سياسي-اجتمائي براي سايت مفيد هستند، اما در درجه دوم اهميت. و نبايد بخش نظامي سايت را تحت الشعاع قرار بدهد. بنابراين نه‌تنها آن بخش‌ها نبايد حذف بشوند، بلكه بايد با پويايي به فعاليتشان ادامه بدهند (اما به صورت نظارت شده).[/font][/size]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچند در ابتدا به عدم نمایش اسامی رای دهنده ها معترض بودم ولی وقتی بیشتر فکر کردم دیدم این طوری تا حدود زیادی از تنش و ایجاد کدورت و بدبینی کم می شه، پس از قضاوت عجولانم عذر می خوام.
البت این به منزله تایید سایر محدودیت ها نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اميدوارم ختم به خير بشه و هر چه كه صحيح هست انجام بشه ویرایش شده در توسط rasoolmr

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر می آید بحث های سیاسی کم کم به بخش نظامی وارد می شوند و آن تاپیک ها را آلوده می کنند
میگم این ایرانی ها راه دور زدن تحریم ها را بلد هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1355720420' post='288981']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]دوست عزيز، مگر بحث واقعي نظامي، بدون توجه به موضوعات سياسي امكان‌پذير هست!؟ hee_hee[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] icon_eek [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]بحث‌هاي سياسي-اجتمائي براي سايت مفيد هستند، اما در درجه دوم اهميت. و نبايد بخش نظامي سايت را تحت الشعاع قرار بدهد. بنابراين نه‌تنها آن بخش‌ها نبايد حذف بشوند، بلكه بايد با پويايي به فعاليتشان ادامه بدهند (اما به صورت نظارت شده).[/font][/size]
[/quote]

دوست عزیز میشه بفرمایید منظورتون از بحث واقعی نظامی چیه ؟ اگر منظورتون بحث هایی مثل سوریه و ... هست بنده اینها رو جزو بحثهای نظامی طبقه بندی نمی کنم و کاملا سیاسی هستند حال دوستان در اینجا بیشتر روی قسمت نظامیش زوم کردن اما همانطور که گفتم فروم ها و سایتهای زیادی برای اینکار هست می تونید به آنها مراجعه کنید و یا اگر خیلی عاشق سینه چاک سیاست و بحث در این زمینه هستید فرومی رو در این زمینه راه اندازی کنید ( خوشبختانه دوستان مطلع در این امر در سایت زیادند )

بحث های اجتماعی و سیاسی برای سایتی که خود را مرجع نظامی می داند نه تنها مفید نیست بلکه مضر هم هست چون اصلا به حوزه ی کاری آن ربطی ندارد مثل اینکه من یک مغازه ی تعمیر و فروش موبایل داشته باشم بعد بگم چون بازار پوشاک هم خوبه بیایم در کنار فروش موبایل لباس هم بفروشیم !!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1355740486' post='289018']
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1355720420' post='288981']
[/quote]

دوست عزیز میشه بفرمایید منظورتون از بحث واقعی نظامی چیه ؟ اگر منظورتون بحث هایی مثل سوریه و ... هست بنده اینها رو جزو بحثهای نظامی طبقه بندی نمی کنم و کاملا سیاسی هستند حال دوستان در اینجا بیشتر روی قسمت نظامیش زوم کردن اما همانطور که گفتم فروم ها و سایتهای زیادی برای اینکار هست می تونید به آنها مراجعه کنید و یا اگر خیلی عاشق سینه چاک سیاست و بحث در این زمینه هستید فرومی رو در این زمینه راه اندازی کنید ( خوشبختانه دوستان مطلع در این امر در سایت زیادند )

بحث های اجتماعی و سیاسی برای سایتی که خود را مرجع نظامی می داند نه تنها مفید نیست بلکه مضر هم هست چون اصلا به حوزه ی کاری آن ربطی ندارد مثل اینکه من یک مغازه ی تعمیر و فروش موبایل داشته باشم بعد بگم چون بازار پوشاک هم خوبه بیایم در کنار فروش موبایل لباس هم بفروشیم !!!!!
[/quote]

بحثی که شما و دیگر دوستان اینجا راه انداختید . برید تو قسمت به روز رسانی ها بحث کنید اونا که علاقه مندند اونجا برن بحث کنند. بی خود این همه اینجا شلوغ کاری نکنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه عزیزان. من عضو زیاد فعالی نیستم ولی خیلی از مطالبتون و فضای سایتتون خوشم اومده.نسبت به خیلی دیگه از سایتها منطقی تر و واقع بینانه تره مطالبش . میخواستم بحثی رو درباره دلایل مسکوت موندن پروژه شفق مطرح کنم که با وجود به تولید رسیدن نمونه اولیه که انصافا حرفهای زیادی هم برای گفتن داشت دیگه چند ساله که کلا مسکوته و هیچ خبری نیست.

خدا کنه که دلیلش فنی باشه. چون متاسفانه بعضی از اقایون تصمیم گیرنده فکر میکنند با وجود موشکهای بالستیک و هواپیماهای بدون خلبان دیگه نیازی به نیروی هوایی قوی نیست که به نظر این حقیر که اکثر فامیلها و آشناهام تو نیرو هوایی بودن و هیتند واقعا تفکر کوته بینانه ای.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mishka' timestamp='1355760700' post='289081']
با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه عزیزان. من عضو زیاد فعالی نیستم ولی خیلی از مطالبتون و فضای سایتتون خوشم اومده.نسبت به خیلی دیگه از سایتها منطقی تر و واقع بینانه تره مطالبش . میخواستم بحثی رو درباره دلایل مسکوت موندن پروژه شفق مطرح کنم که با وجود به تولید رسیدن نمونه اولیه که انصافا حرفهای زیادی هم برای گفتن داشت دیگه چند ساله که کلا مسکوته و هیچ خبری نیست.

خدا کنه که دلیلش فنی باشه. چون متاسفانه بعضی از اقایون تصمیم گیرنده فکر میکنند با وجود موشکهای بالستیک و هواپیماهای بدون خلبان دیگه نیازی به نیروی هوایی قوی نیست که به نظر این حقیر که اکثر فامیلها و آشناهام تو نیرو هوایی بودن و هیتند واقعا تفکر کوته بینانه ای.
[/quote]

[color=#ff0000]لطفا این موضوع رو در تاپیکهای مربوطه که در بخش هواپیماهای نظامی هست مطرح کنید.[/color]

[color=#ff0000]این دو پست حذف خواهند شد.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینجا مریوط به نظر کاربران در مورد سایت هستش و باید همینجا پیگیری بشه انتظار دارید بریم کجا در این مورد پست بدیم ؟ icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1355687230' post='288949']
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1355682864' post='288930']زماني كه در بخش " بروز رساني هاي وضعيت " هستم با كليك روي " آخرين ارسال هاي انجمن " به اشتباه به " كاربران ؛ آخرين عضو شده ها " منتقل ميشم ![/quote]

اشتباهي صورت نمي‌گيره برادر.
تنظيم سايت اين هست كه وقتي روي صفحات كاربري (و نه تاپيك‌ها و مباحث) هستي، وقتي روي آخرين ارسال‌ها بزني، پيش‌فرض تنظيم محتوا روي كاربران باشه.
به همين دليلم شما به اون صفحه منتقل مي‌شين.

اگه خودتون روي «انجمن گفتگو» كليك بفرمايين، محتوا تغيير پيدا مي‌كنه و جديدترين تاپيك‌ها براتون به نمايش درمياد براساس تنظيمي كه از قبل داشته ايد.

--------------------------------------------------------------------------------

[b]دوست گرامي؛ جناب jafar2007.[/b]
آيا تأسف خوردن شما دردي رو دوا مي‌كنه؟

اصل نيت تأسيس اين سايت براي مباحثه درخصوص مسائل و مباحث نظامي بوده. ولي براي خشك و خالي نبودن سايت و همچنين پرداختن به ساير موضوعاتي كه بصورت غيرمستقيم به اين مباحث مرتبط هستن، مباحث جانبي هم در نظر گرفته شد.

پس اساساً اين امكانات، جزو امكانات ثانويه‌ به حساب ميان كه مي‌شه گفت اختيارش در دست مديران هست و براساس سياست‌گذاري مديران تنظيم مي‌شن.

اگه مباحث نظامي محدوديت داشت، فرمايش و اعتراض شما صحيح بود. چون با اصل هدف ايجاد اين فروم، اين تصميم در تضاد بود. ولي درخصوص مباحث فرعي، بايد اين حق رو براي مديران قائل باشين كه به هر نحو كه صلاح مي‌دونن براش قوانين رو تعيين بفرماين.

البته خود من جزو كساني هستم با اين دست محدوديت‌ها مخالفم. برادر سعيد هم همين‌طور.

ولي گاهي شايد نياز باشه كه براي بهبود شرايط و فضا، كمي محدوديت هم بوجود بياد.

------------------------------------------------

ان شاءالله از دانش شما در ساير مباحثي كه امكان ارسال پست دارين بهره مند شيم.
[/quote]

با تشكر از شما
بالاخره يكي پيدا شد جواب ما رو بده
اصل تاسف خوردن من زماني اهميت داشت كه شايد بتونه مديران سايت را وادار به انجام يك مقدار فكر ذر مورد تغييرات منطقي تر در سايت بكنه نه هر تغييري ، كه سايت فقط محدود به نظر چند نفر بكنه شايد به تعداد انگشتان دست ميشه گفت يه نوع از .... كه اين خود باعث سرخوردگي اعضا رو داره و (براي من باعث شد ديگه كمتر به سايت بيام)
ولي فكر كنم همون طوري كه تغييرات لحظه اي در سايت صورت ميگيره مديران اصلا راغب به خواندن نظرات ديگران در نقد سايت رو ندارند

ببخشيد خودتون متوجه طبقه بندي امكانات اوليه و ثانويه و ثالثي و ... الي آخر شديد . خوبه تاپيكي مثل تحولات سوريه مثلا تو بخش اخبار نظامي هستش حالا تو كدوم طبقه قرار ميگيره اول يا دوم يا ... شما بگيد!!!!!!!

والا ما كه خيلي به اين سايت علاقه داشتيم ولي .... چي بگم هر چي بگم فكر نكنم فايده اي داشته باشه ، آخه مديران سايت اصلا به نظرات كاربر هاي مثل ما توجه ندارند

ببخشيد اگه استدلال شما از من به عنوان يك فردي باشه كه توهين كرده ، به حساب بياد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست گرامی.
چرا فکر می فرمایین که مدیران سایت، تافته های جدا بافته یا یه جمع برادری پشت پرده هستن؟

مدیران هم تماماً از بین کاربرانی چون شما بالا اومدن و به این جایگاه رسیدن؛ براساس شایستگی و لیاقت و دانش و توانایی شون (البته منهای حقیر).

اینطور نبوده که از ابتدا مدیر بوده باشن و یا مدیریت در این سایت محدود به جمعی کوچک بوده باشه و کاربران عادی رو به اون راهی نباشه.

از قضا بسیاری از پیشرفت های سایت، ماحصل نظرات مفید و سازنده و کمک های همین کاربران ساده ای که شما اون ها رو از قاعده ی بازی خارج دونستین بوده.

فکر کنم اگر عینک بدبینی رو از روی چشمانتون بردارین، شاید همه چیز رو اینقدر تیره و تاریک نبینین.

------------------------------------------------------------------

پ.ن : تاپیک تحولات سوریه در بخش اخبار تحلیلی هست؛ نه نظامی.

لکن محدودیت ها ظاهراً برداشته شده (یا شایدم من متوجه شون نیستم).
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان ميشه با كمي افزايش تلورانس در بعضي تايپك ها و افزودن چاشني تنبيه براي مدت طولاني سايت رو از بحث هايي كه اهانت به كاربران رو در بر مبگيره ايمن كرد !!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب الشهدا....
سلام عليكم

رهبر انقلاب در چهارمين نشست انديشه‌هاي راهبردي:
- هنگام بحث درباره آزادي،‌از محدوديت ها نترسيد...

دوستان اين سياست 100 پسته يكمي درست نيست به چند دليل[list=1]
[*]باعث بالا رفتن پست بي ارزش (اسپم)ميشه (مثلا يه زماني كه همه چي پستي بود مثلا 50 تا يا 15 تا واسه گالري ميداديم يا.... يادتونه چقدر باعث اومدن كاربرهاي جديد و مشكلات شده بود)كه اين فقط سايت و بهم ميريزه...

[*]يه جورايي مثل توهين ميموته يعني شما ها كه پستتون زير 100 تاس!!شما ها هنوز كوچيكتر از اونيد كه بتونيد با ما هم كلام بشيد...يا شايدم ما خيلي بزرگيم كهد باهاتون حرف بزنيم!

[*]چه جوري به پست 100 بايد رسيد[b]؟!!!![/b]وقتي تمام تاپيكها به جز گالريها(اورهاله جنگنده هاي ارتش قفلن!(الان اونم قفل ميشه احتمالا))خوب شايد يكي به يه موضوعه ديگه علاقه داره

[*]امكان مهاجرت معكوس رو فراهم ميكنه ....
[/list]
دوستان اون قسمتي هم كه نميشه مثبت و منفي رو ديد به نظرم اگه براي كم كردن تنشهاست اونجوري جواب نميده

چون ما قبل از اينكه اصلا اين مثبت و منفي ها در بيادم تنشو دعوا و انحراف تاپيك داشتيم

اگه اين مثبت و منفي ها رو نميشه ديد براي همه بايد اينطوري باشه نه فقط كاربراي عادي!!

اين كه مثبت و منفي ها معلوم باشه كمك ميكنه تا همه بفهمن كيا مثلا دارن سياه نمايي ميكنن وگرنه يكي 3 تا اكانت ميسازه مياد به هر پستي كه خوشش نمياد 3تا منفي ميده اينجوري بقيه فك ميكنن واقعا خبريه بي دليل منفي ميدن،مولتي اكانتا در ميان،يا خيلي مثالاي ديگه كه همه ميدونيم...

ويه چيزي دوستان اون كه تشكر باشه بهتر از اينجوري نيست؟!

اگه يكي خوشش بياد كه تشكر ميكنه اگرم خوشش نياد جواب ميده....

چون ما آلان آزاد نيستيم نظر بديم ....

ودر آخر:
دوستان محدوديت باعث بروز اشكال ميشه كلا آزادي خيلي خوبه حتي اگه مجسمه باشه!(چشمك)

يا علي ویرایش شده در توسط Babak01
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سرعت سایت کمی کم شده است بویژه هنگام پست دادن زمانی در حد یک دقیقه طول می کشد تا پست در صفحه قرار گیرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.