aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]دوستان یک مطلبی را عرض کنم :
واقعا شما کاربران سایت را باید سر تا پا طلا گرفت ! چرا ؟
واقعا آدم باید دیوانه باشه که با کاربران در فیسبوک بحث کند !

طرف میگه رادار های ایران آهن پاره ای بیش نیست و مال چهل سال پیش است !

یا اون یکی دیگه صد برابر از اسراییلی ها بدتر میگه دزدیدن هواپیما افتخار داره !
انسان خائن و احمق که می گویند یعنی اینها که بدون حتی یک نخود اطلاعات چنان تفاسیری می نویسند که ....[/quote][quote]

کلاً سردار هم دیروز همین مطلب رو اشاره کرد بهش که دشمنان ما دقت داشته باشند تا اشتباه محاسباتی از توان ایران نکنند با توجه به افکار عمومی اینها همین اشتباهات رو کردن که الان RQ170 جونشون مهمون ایران هستش کلاً باید بگم با توجه به وضع اقتصادی آمریکا و اوضاع سیاسیش چون یک کشور امپریالیست جنایتکاره ، آمریکا بین 10 تا 15 سال از نظر من خماری این کار خواهد کشید .

از طرف دیگر رژیم غاصب سرزمین فلسطین هم که به بهانه تجهیز نظامیان خودباخته آذربایجان داشتند بی سرنشینان خودشون رو در آذربایجان مستقر میکردند چه گیجی خواهند زد در پرواز این پهپادها واسه جاسوسی از مناطق شمال غربی کشور !

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:
""وی افزود: اگر باور این موضوع که هواپیمای پیشرفته راهبردی آمریکا در به زمین نشاندن و به کنترل درآوردن آن توسط ایران یک باور سخت و خارج از تصور افکار عادی است باور اینکه این هواپیما با تنوع فناوری‌ها هدایت و کنترل از کنترل خارج شده و سالم روی زمین نشسته سخت‌تر از باور اول است.""[/quote]

بله دقیقا سالم با ارابه باز نشسته زمین ! البته نه در محلی معلوم ! ولی سریع بچه ها خودشون رو رسوندن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:
""وی افزود: اگر باور این موضوع که هواپیمای پیشرفته راهبردی آمریکا در به زمین نشاندن و به کنترل درآوردن آن توسط ایران یک باور سخت و خارج از تصور افکار عادی است باور اینکه این هواپیما با تنوع فناوری‌ها هدایت و کنترل از کنترل خارج شده و سالم روی زمین نشسته سخت‌تر از باور اول است.""[/quote]

بله دقیقا سالم با ارابه باز نشسته زمین ! البته نه در محلی معلوم ! ولی سریع بچه ها خودشون رو رسوندن .[/quote]

اگر این خبر صحت داشته باشه که حتما از منابعی مطرح شده فاتحه همشون خونده شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:

بله دقیقا سالم با ارابه باز نشسته زمین ! البته نه در محلی معلوم ! ولی سریع بچه ها خودشون رو رسوندن .[/quote][quote]

من نظر شخصیم بر این باوره که از خیلی وقت پیش برای این موضوع طرح ریزی شده بوده حتی به جرات میتوانم بگم که تهدید به جنگ اوباما برا کشورهایی که حمله سایبری به آمریکا بکنند هم دلیل بر این باور میشه که کلاً ساختار سایبری آمریکا دچار نفوذهای واقعاً مرگ آور واسه اونها شده که یک دلیل هم میتونه نشاندن پهپاد اخیر باشه .

من باز هم میگم شاید ایران با این کار انتقام استاکس نت رو گرفته که دیگه از این کار ها نکنن با توجه به حرف های سردار که گفت هر عملی رو عکس العملیست !

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:

بله دقیقا سالم با ارابه باز نشسته زمین ! البته نه در محلی معلوم ! ولی سریع بچه ها خودشون رو رسوندن .[/quote]

اگر این خبر صحت داشته باشه که حتما از منابعی مطرح شده فاتحه همشون خونده شده[/quote]

فاتحه کی برادر جان ؟ چرا فاتحه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:

اگر این خبر صحت داشته باشه که حتما از منابعی مطرح شده فاتحه همشون خونده شده[/quote]

فاتحه کی برادر جان ؟ چرا فاتحه ؟[/quote]

باز شدن چرخها معنای هک کامل جانور رو می دهد و مطمینا پایه سیستم کنترل تمام پهپاداشون از همین نوعه برای همین می گم فاتحشون خوندس ، دلاور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
به نظر من ممکنه که ایران و آمریکا و اسرائیل عملا دوستان و متحدان هم باشند و این دشمنی ظاهری نوعی سیاست ماکیاولیستی برای نابودی اعراب به خصوص اعراب اهل سنت باشه. البته به نظر من این سیاست اگر واقعا وجود داشته باشه و تنها یک فرض نباشه سیاست فوقعلاده خوبی هستش و من با اون کاملا موافقم چون اکثر اعراب اولا خون خیانت و دشمنی با ایرانیا تو رگاشون هست در ثانی اکثر این اعراب خائن خون ائمه رو به گردن دارن و هنوز هم دست از دشمنی با ائمه و بر نمی دارن.
اما بریم سر موضوع اصلی. اگه طبق فرض بالا ایران متحد آمریکا باشه آمریکاییها در واقع خودشون این هواپیمارو تحویل ایران دادن و به نظر من ممکنه تعداد بیشتری از این هوا پیما ها الان در اختیار ایران باشه. آمریکایی ها از این کار 2 هدف عمده داشتن. 1- تبلیقات پیرامون توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران و ایجاد وحشت در میان دشمنان ایران بالاخص اعراب. 2- تقویت بنیه نظامی ایران. همونطور که فکر میکنم شنیدین جانشین فرنده سپاه طی گفتگوی ویژه خبری اعلام کرد تکنولوژی این هواپیما چیزی بیشتر از نمونه ایرانی نداره. پس ممکنه بزودی تعدادی بیشتر از این هواپیماها در ایران مشاهده بشه بعد بگن ما اینارو با مهندسی معکوس ساختیم اما در واقع از آمریکا خریده شده باشن. کشوری که حتی در طراحی کردن خودرو یا ساخت تجهیزات الکترونیکی ساده مثل گوشی موبایل به کشورهایی مثل چین رو میاره چطور ممکن هواپیمایی رو ساخته باشه که در حد نمونه آمریکایی باشه؟ البته من منکر ساخت تجهیزات پیشرفته در ایران نیستم اما این تجهیزات به کمک متحدان پنهان ایران انجام میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام دوستان
به نظر من ممکنه که ایران و آمریکا و اسرائیل عملا دوستان و متحدان هم باشند و این دشمنی ظاهری نوعی سیاست ماکیاولیستی برای نابودی اعراب به خصوص اعراب اهل سنت باشه. البته به نظر من این سیاست اگر واقعا وجود داشته باشه و تنها یک فرض نباشه سیاست فوقعلاده خوبی هستش و من با اون کاملا موافقم چون اکثر اعراب اولا خون خیانت و دشمنی با ایرانیا تو رگاشون هست در ثانی اکثر این اعراب خائن خون ائمه رو به گردن دارن و هنوز هم دست از دشمنی با ائمه و بر نمی دارن.
اما بریم سر موضوع اصلی. اگه طبق فرض بالا ایران متحد آمریکا باشه آمریکاییها در واقع خودشون این هواپیمارو تحویل ایران دادن و به نظر من ممکنه تعداد بیشتری از این هوا پیما ها الان در اختیار ایران باشه. آمریکایی ها از این کار 2 هدف عمده داشتن. 1- تبلیقات پیرامون توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران و ایجاد وحشت در میان دشمنان ایران بالاخص اعراب. 2- تقویت بنیه نظامی ایران. همونطور که فکر میکنم شنیدین جانشین فرنده سپاه طی گفتگوی ویژه خبری اعلام کرد تکنولوژی این هواپیما چیزی بیشتر از نمونه ایرانی نداره. پس ممکنه بزودی تعدادی بیشتر از این هواپیماها در ایران مشاهده بشه بعد بگن ما اینارو با مهندسی معکوس ساختیم اما در واقع از آمریکا خریده شده باشن. کشوری که حتی در طراحی کردن خودرو یا ساخت تجهیزات الکترونیکی ساده مثل گوشی موبایل به کشورهایی مثل چین رو میاره چطور ممکن هواپیمایی رو ساخته باشه که در حد نمونه آمریکایی باشه؟ البته من منکر ساخت تجهیزات پیشرفته در ایران نیستم اما این تجهیزات به کمک متحدان پنهان ایران انجام میشه.[/quote]
با این تحلیل فوق العاده ، واقعا صد رحمت به اونایی که بهشون می گفتن نفوذی !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام دوستان
اما بریم سر موضوع اصلی. اگه طبق فرض بالا ایران متحد آمریکا باشه آمریکاییها در واقع خودشون این هواپیمارو تحویل ایران دادن و به نظر من ممکنه تعداد بیشتری از این هوا پیما ها الان در اختیار ایران باشه. آمریکایی ها از این کار 2 هدف عمده داشتن. 1- تبلیقات پیرامون توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران و ایجاد وحشت در میان دشمنان ایران بالاخص اعراب. 2- تقویت بنیه نظامی ایران. همونطور که فکر میکنم شنیدین جانشین فرنده سپاه طی گفتگوی ویژه خبری اعلام کرد تکنولوژی این هواپیما چیزی بیشتر از نمونه ایرانی نداره. پس ممکنه بزودی تعدادی بیشتر از این هواپیماها در ایران مشاهده بشه بعد بگن ما اینارو با مهندسی معکوس ساختیم اما در واقع از آمریکا خریده شده باشن. کشوری که حتی در طراحی کردن خودرو یا ساخت تجهیزات الکترونیکی ساده مثل گوشی موبایل به کشورهایی مثل چین رو میاره چطور ممکن هواپیمایی رو ساخته باشه که در حد نمونه آمریکایی باشه؟ البته من منکر ساخت تجهیزات پیشرفته در ایران نیستم اما این تجهیزات به کمک متحدان پنهان ایران انجام میشه.[/quote][quote]

جناب IRIAFtomcat !
من الان یه چیز بگم مدیران از تاپیک اخراجم می کنن !
ولی خدایش تورو به وجدانت خون ایرانی در رگاته ؟
محض اطلاع بگم همون آمریکا دستش به خون جوانان ما آغشته است چه در جنگ چه ریگی چه پژاک چه منافقین .
همون آمریکا بحث شیعه و سنی رو به خاطر از بین بردن اسلام راه انداخته .
همون آمریکا هر روز خدا داره با مبانی انقلاب اسلام و مبانی فکری خمینی کبیر داره می جنگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب تامکت ایریاف!
حالتون خوبه؟
[quote]سلام دوستان
اما بریم سر موضوع اصلی. اگه طبق فرض بالا ایران متحد آمریکا باشه آمریکاییها در واقع خودشون این هواپیمارو تحویل ایران دادن و به نظر من ممکنه تعداد بیشتری از این هوا پیما ها الان در اختیار ایران باشه. آمریکایی ها از این کار 2 هدف عمده داشتن. 1- تبلیقات پیرامون توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران و ایجاد وحشت در میان دشمنان ایران بالاخص اعراب. 2- تقویت بنیه نظامی ایران. همونطور که فکر میکنم شنیدین جانشین فرنده سپاه طی گفتگوی ویژه خبری اعلام کرد تکنولوژی این هواپیما چیزی بیشتر از نمونه ایرانی نداره. پس ممکنه بزودی تعدادی بیشتر از این هواپیماها در ایران مشاهده بشه بعد بگن ما اینارو با مهندسی معکوس ساختیم اما در واقع از آمریکا خریده شده باشن. کشوری که حتی در طراحی کردن خودرو یا ساخت تجهیزات الکترونیکی ساده مثل گوشی موبایل به کشورهایی مثل چین رو میاره چطور ممکن هواپیمایی رو ساخته باشه که در حد نمونه آمریکایی باشه؟ البته من منکر ساخت تجهیزات پیشرفته در ایران نیستم اما این تجهیزات به کمک متحدان پنهان ایران انجام میشه.
[/quote]

این حرفها دیگه چیه؟ نکنه ولایت فقیه رو هم امریکاییها ساختن تا بتونن اهدافشون رو توی ایران محقق کنن؟ شایدم خودشون انقلابو راه انداختن! کدوم دشمن اعراب؟؟!! ما میخوایم این مردم رو نجات بدیم نه اینکه بکشیمشون!! دشمن ما صهیونیسم جهانی هستش نه مردم بد بخت دنیا! icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا بحث خون رو مطرح نکنید که ربطی به گفته های من نداره
اگه درست خونده باشید من فقط یک فرض رو مطرح کردم . فرض هم از اسمش معلومه ، ممکنه اشتباه باشه. در ثانی من برای خودم دلایلی دارم که می تونیم بحث کنیم. بعدش هم اینجا یک محیط برای بحث هستش و ممکنه همه نظرات باب میل شما نباشه پس لطفا با خونسردی برخورد کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب تامکت ایریاف!
حالتون خوبه؟
[quote]سلام دوستان
[/quote]

این حرفها دیگه چیه؟ نکنه ولایت فقیه رو هم امریکاییها ساختن تا بتونن اهدافشون رو توی ایران محقق کنن؟ شایدم خودشون انقلابو راه انداختن! کدوم دشمن اعراب؟؟!! ما میخوایم این مردم رو نجات بدیم نه اینکه بکشیمشون!! دشمن ما صهیونیسم جهانی هستش نه مردم بد بخت دنیا! icon_twisted[/quote]
ببین عزیز جان
من در باره ولایت فقیه و آرمانهای جمهوری اسلامی صحبت نکردم. فقط یه رابطه احتمالی رو گفتم که اگه واقعا وجود داشته باشه می تونه منطقی باشه. تو این که مسیحیا و یهودیا دشمنن شکی نیست ولی دشمن بزرگتر اعراب سنی هستن پس یه رابطه موقط با یهودیا و مسیحا اشکالی داره؟ مگه پیامبر اسلا یه مدت کوتاه با یهودیای مدینه هم پیمان نشد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان لطفا بحث خون رو مطرح نکنید که ربطی به گفته های من نداره
اگه درست خونده باشید من فقط یک فرض رو مطرح کردم . فرض هم از اسمش معلومه ، ممکنه اشتباه باشه. در ثانی من برای خودم دلایلی دارم که می تونیم بحث کنیم. بعدش هم اینجا یک محیط برای بحث هستش و ممکنه همه نظرات باب میل شما نباشه پس لطفا با خونسردی برخورد کنید.[/quote][quote]

من این بحث رو ادامه نخواهم داد ولی دم سردار سلامی گرم چه خوش گفت که باور اینکه ایران توانسته این پهپاد رو به زمین بشونه بسیار سخته !چون انسان ها تو دنیا چنان تصویری از تکنولوژی آمریکا دارند که چنین کاری شگفت انگیز تلقی میشه !
ولی شن های طبس همون ذرات ریز و بدون قدرتی اند که به اذن خدا به یاری مردان و زنان تشنه اسلام اومد و ارتش آمریکا رو فلج کرد!

چه خوش گفت خمینی کبیر :

[size=24]آمریکا یعنی شیطان بزرگ[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نظریه و فرض دوستمان را من حدود هفت سال پیش شنیدم
اما هیچ مدرکی برای این نظریه مطرح نشده بود و نشده است
و تنها استناد به خرید سلاح در زمان جنگ از آمریکا با واسطه اسرائیل بود که این قضیه هم بابت ترس از پیروزی عراق از جانب اسرائیل و آزادی دیپلمات های آمریکا در لبنان با همکاری ایران صورت گرفت
البته این قضیه در حمله اسرائیل به نیروگاه اتمی عراق هم مطرح شده است که ایران عکس های این نیروگاه از حمله خودش را به اسرائیل داده بود و مختصات های دقیق را هم داده بود

ولی بجز قضیه خرید سلاح هیچ سندی و مدرکی برای بقیه حرف نبوده است و تنها به عنوان حرف و فرض و نظریه مطرح شده و به همین دلیل نظریه و فرض مانده اند
اما با توجه به کمک ایران به لبنان و حماس همکاری ایران و اسرائیل به شدت محال به نظر می رسد
البته همکاری ایران و آمریکا در جریان جنگ افغانستان به صورت محدود انجام شد ( دشمن مشترک)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اگر تمایل به پاسخ به تحلیل IRIAFtomcat دارند ! با ایجاد تاپیک جدا گانه در بخش مناسب خود در این خصوص به مباحثه بپردازند..
[b]
[color=blue]در صورت ادامه و به انحراف کشیدن تاپیک کاربر خاطی اخراج خواهد شد .[/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.