SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

تبریک میگم به همه‌ی دوستان که مدیر شدن.... امیدوارم که دوستان موفق باشن در بخش هاشون و صد البته زندگی هاشون!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم به همه مدیران جدید تبریک عرض می کنم...انشا الله که با انرژی مدیران جدید شاهد تحول هر چه بهتر بخش های مختلف سایت باشیم.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به همگی دوستانی که با شایستگی و لیاقت به سمت مدیریت ارتقا یافتند ، تبریک عرض می کنم.
امیدوارم میلیتاری با کادر مدیریت جدید خود روز به روز پله های ترقی را با سرعت هرچه بیشتر بپیماید و به اهداف عالیه خود برسد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر اعتمادی که من داشتید

اگر ممکنه به علاوه اون قسمت ها قسمت جنگ های معاصر هم بدید . من معمولا با تایپیک جنگ ها زیاد سر کار دارم ویرایش شده در توسط ghermez

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مدیران این بخشها هم انتخاب شدند

hightech جنگ نرم و سایبر

rezatizitizi اخبار نظامی ، عمومی و ویژه

cheka الکترونیک هوایی

goebbels تانکبر و کامیون

ghermez جنگهای معاصر
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

اگه مدیران لایق بدونن بنده حاضرم مسئولیت بخش هواگردهای بدون سرنشین رو بپذیرم و سعی کنم در شکوفایی این بخش مغفول مانده تلاش کنم

با تشکر
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]با عرض سلام خدمت دوستان[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]به نظر بنده با نگاهی که در دوماه گذشته به فعالیت کاربران و همچنین مدیران عزیز داشتم، در تیم مدیریت باید تغییراتی صورت گیرد.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]1- با خداحافظی آقا رضا از مدیریت سایت و همچنین مشارکت کمتر آقا سعید و جناب واریور، و با سابقه‌ی مشخص و موفق علی آقا، به نظرم ایشان باید یکی از مدیران ارشد سایت قرار گیرند تا برخی از فعالیت‌های زمینگیر سایت سرعت بیشتری بگیرد و به همراه آقا مصطفی سایت را به جلو ببرند.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]2- به دلیل اینکه علی آقا در مدیریت کل انجمن مقداری دست تنهاست، و جناب [url="http://www.military.ir/forums/user/143-sina12152000/"]sina12152000[/url] را کمتر بنده در سایت زیارت کرده‌ام، پیشنهاد می‌کنم که از بین آقا سینا، چکای عزیز، قرمز جان و F14AA، یکی به عنوان مدیر کل انجمن انتخاب و با علی آقا به بهتر شدن سایت کمک کنند.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]با تشکر[/font] ویرایش شده در توسط razavisw
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان

اگه مدیران لایق و قابل بدونن , بنده در خواست مدیریت برای بخش های " هواپیماهای نظامی " و " تسلیحات هوایی " و " بالگردهای نظامی " رو دارم .

باتشکر :rose:
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان و سعید آقا..اگر بنده ی حقیر رو هم لایق بدونید آماده ی خدمت هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله
با سلام
برادر حامد [member='antiwar'] جزو گروه مدیران بخش جنگ شدند تا انشالله بیشتر از گذشته از حضورشون استفاده کنیم ...
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به نوبه خودم انتصاب برادر حامد عزیز رو تبریک عرض می کنم.

ضمنا عارضم خدمت سرورم حاج رضوان که پستتون یه غلط املایی داره که معنا رو بدجوری ناجور می کنه ! لطفا اصلاحش کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام از همه ی بزرگواران تشکر می کنم که به بنده لطف دارند و با محبتشان بنده را شرمنده فرمودند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.