SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

بخش پدافند رو به من بدید تا کمی خونه تکونی کنم درش
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

اگر بنده را قابل می دونید ، حقیر با حضور جناب چکا و گوبلز به عنوان مدیر در بخش های مربوطه موافقم .... این دوستان از افراد با معلومات سایت هستند
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]بنده هم با حضور این دو برادر یعنی [/size][/font]
[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]F14AA و Cheka در مدیریت نیروی هوایی موافق هستم[/size][/font][/right]

[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][color=#282828]البته بهتره اول مدیر بخشهای پیشنهادی از طرف خودشون بشن و بعد از کسب تجربه به [/color][/size][/font][/right]

[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][color=#282828]درجات بعدی برسن.همچنین برادر گوبلز هم کاملا لایق این سمت هستند همونطور که قبلا و در جای دیگه هم نشان دادند.[/color][/size][/font][/right]

[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][color=#282828]به امید سایتی که در تمام بخشها حرفی برای گفتن داشته باشه و هر روز موفق تر از روز قبل باشه.[/color][/size][/font][/right]
[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]به دور از تمام جدلهای سیاسی و .....[/size][/font][/right]
[right][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]یا حق[/size][/font][/right]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم با مدیریت دوستان مخصوصا چکا و گوبلز عزیز به شدت موافق هستم .
پیش به سوی میلیتاری کاملا تخصصی و بدور از بحثهای سیاسی....
;-);-);-)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر اجازه بدید اعضا و مدیران مخالفتی نداشته باشندمنم به طور موقت مدیریت پخش جنگ کاندید می شم،شرایط هم قبلا تو نظران گفتم.و نفری که لایق تر از خودم تو این پخش می دونم معرفی کردم
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستان تشکر میکنم بابت توجه به سایت خودشون.

من هم با نظر برادر مصطفی و مجید و بقیه مدیران موافق هستم و افرادی که اعلام امادگی کردن میتونن مدیران خوبی برای بخشهای مربوطه باشن.

در ضمن لطفا دوستان بخش مورد نظر رو حتما اعلام کنند وگرنه بخشی چون جنگ خیلی کلی هست.
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]تبریک میگم به همه دوستانی که مدیرمیشن! و تشکر میکنم از زحمت همه مدیرهای بخشهای مختلف سایت از خود آقا سعید تا بقیه بزرگواران که تجربه استفاده از مطالب سایت رو برای من بسیار ساده و دلپذیر کردن[/font]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1355611887' post='288745']
از دوستان تشکر میکنم بابت توجه به سایت خودشون.

من هم با نظر برادر مصطفی و مجید و بقیه مدیران موافق هستم و افرادی که اعلام امادگی کردن میتونن مدیران خوبی برای بخشهای مربوطه باشن.

در ضمن لطفا دوستان بخش مورد نظر رو حتما اعلام کنند وگرنه بخشی چون جنگ خیلی کلی هست.
[/quote]

واسه این برادر قرمز ما یه جا باز کن دیگه داداش سعید ! بخش تاریخیرو خیلی دوست داره با شدت هم تاپیکهاشو دنبال میکنه ! :rose:

برادر گوبلز و جناب چکا هم جزو اساتید هستند اگر به جمع مدیران اضافه بشن توان گردآوری علوم نظامی سایت بسیار بالا میره !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته به نظر حقير نظر خود برادر ops و محمد هم شرطه. چون هرچي باشه ايشان مدير اين بخش هستن.[/quote]

بابا ما که اول از همه اعلام آمادگی نمودیم!

بخش نیروی هوایی به نظر من ستون فقرات سایته و باید یه خونه تکونی اساسی بشه که بنده بدلیل مشغله زیاد فعلا( و احتمالا تا آینده ای نه چندان نزدیک!) امکان چنین کاری را ندارم، ضمن اینکه داشتن 2 مدیر با [b]اختیارات کاملا مساوی[/b] در یک بخش اصلا خوب نیست و می تونه تنش زا باشه، چیزی که ممکن بود بین بنده و برادر مجید هم پیش بیاد که با سعه صدر و یزرگ نظری ایشون البته هیچ وقت به وقوع نپیوست.

به نظر من مدیر اصلی نیروی هوایی باید یک نفر باشه، من همینجا از برادر مجید اعلام حمایت می کنم و دوستانی هم که موافق هستند اعلام کنند تا کار برادر سعید برای تصمیم گیری راحتتر بشه.

بنده خواهر هلیا را هم برای بخش فناوری نیروی هوایی کاندیدا می کنم، بدلیل تسلط ایشون روی بحثهای مواد و متریال که واقعا از ایشون خیلی چیز یاد گرفتیم.

با بقیه دوستان( چکا، سینا و . . . ) هم موافقم.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از حسن توجه برادر سعید.

دوستانی که تمایل به همکاری در بخش جنگ رو دارن، لطفاً درخواستشون رو ریزتر و مباحثشون رو مشخص بفرماین.
چون گستردگی مباحث بخش جنگ علی القاعده به این سادگی ها در ظرفیت و توان یک نفر نمی گنجه و نیاز به مدیران مباحث مختلف داره.
صد البته اگه سر و سامونی بگیره، قاعدتاً می شه یه مدیر ارشد برای اون بخش در نظر گرفت.

در حال حاضر برادر Antiwar مدیر بخش دکترین، استراتژی و تاکتیک هستن و برادر SHAHABESAGEB هم مدیر بخش ارسال تاپیک به سایر بخش ها.

----------------------------------------------------------------

پیشنهاد می کنم جناب قرمز، مدیریت بخش های تاریخی بخش جنگ رو بعهده بگیرن.
سوابق ایشون اونقدر روشن و شفاف هستن که نیازی به تعریف ندارن.

این لینک که لینک تاپیک های ایجاد شده توسط ایشون (محدود به 11 دسامبر 2011؛ یعنی یک سال پیش شده) هست که رد شدن گذری از روی نام هاش هم خودش گویای همه چیزه :

[code]http://www.military.ir/forums/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=8451&search_app=forums&userMode=title&sid=945cc22a3db4212565210c6416679fdc&search_app_filters[forums][searchInKey]=&search_app_filters[forums][sortKey]=date&st=0[/code]

ضمن اینکه تاپیک هایی که ایشون با مشارکت و ترجمه ی چند نفر دیگه از اعضاء محترم سایت ایجاد می کنن خود بخوبی توان مدیریت و سازماندهی ایشان تو این مباحث رو نشون می ده.

از اونجایی که بخش های تاریخی سایت یه طورایی دست کمتر از سایر بخش ها مورد وثوق و توجه قرار گرفته ان و نیاز به مدیری فعال و البته با دانش دارن، من برادر قرمز رو برای این مباحث توصیه می کنم.

تا نظر برادر سعید چی باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از لطف دوستان سپاس گذارم شرایط خودم واضع می گم من وضع فعالیتم مشخص نیست ممکنه همین فردا کلا نا پدید بشم ممکنه تا سال اینده در خدمت باشم ولی با وضع قانونا حدود2 ماه هستم بعد اون می رم خدمت و اونجا با توجه به شرایط ان می شم ( چون ممکنه بعد 2 ماه اموزشی محل خدمت تو شهر خودمون باشه و یا....) خودم علاقه دارم قسمت مباحث جامع نظامی در خدمت دوستان باشم . یکی کارهایی که لازم می دونم باز کردن تایپیک های قدیمی مثل
[b] [url="http://www.military.ir/forums/topic/11355-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%ac%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b9%db%8c-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d8%ad-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%a8%d8%b1%db%8c/"]شبکه های اجتماعی: سلاح سایبری[/url] ،[/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/topic/6806-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%a6%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%86%da%af-%d8%ba%d8%b2%d9%87/"]چند تحلیل در باره مقابله با اسرائیل در جنگ غزه[/url][/b]

یا
[b] [url="http://www.military.ir/forums/topic/10749-%d8%af%d8%b1-%da%86%d8%b4%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d8%af/"]در چشم باد[/url]،[/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/topic/2387-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d9%82%d9%88%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%ba%d9%87/"]استراتژی قورباغه[/url][/b]

[b] [/b]

[b] [url="http://www.military.ir/forums/topic/10749-%d8%af%d8%b1-%da%86%d8%b4%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d8%af/"](الیته این دوتا اخری مربوط به پخش انتخابی من نیست)[/url][/b]

و بحث روی اونهاست نمیشه که فقط روی تایپیک های جدید بحث کرد ادم های جدیدی اومدند و نظرات جدیدی با خودشون اوردند البته سعی می کنم تو جاهایی که جا داره عکس هایی اضافه کنم
[b] [/b]
یک چیزه دیگه اقا سعید من نفر خودم پ.خ و هم نظرات گفتم ایشون سواد و دانشون را کاملا نشون دادند ویرایش شده در توسط ghermez
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.