basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]الشهيد البطل العميد الركن(شهيد قهرمان سرتيپ) المجاهد علي خزام ( أبو حيدرة )[/background][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)][img]http://upload7.ir/images/06073419719142079875.jpg[/img][/background][/size][/font][/color][/right]

[/quote]
چند وقت پیش تو یه فیلم از سوریه فکر کنم همین اقا بود ک میگفت من زنده ام این حرف ها ک از مرگ من میزنن از ضعفشون ... داشت ریف دمشق رو پاکسازی میکرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شکار یک قلاده تروریست در نزدیکی حرم حضرت زینب (س)
(تقدیم به برادر HHL :mrgreen: )
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/599823_557310194302902_1035625476_n.jpg[/img]
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AMIR-T' timestamp='1372051743' post='317712']
اون شات گانه؟؟؟
[/quote]

آری!
شاتگان BENIL-M4
[url="http://en.wikipedia.org/wiki/Benelli_M4"]http://en.wikipedia.org/wiki/Benelli_M4[/url]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهادت عالم بزرگوار شیعه العلامة الشيخ حسن شحاته عليه الرحمة والرضوان را به حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرج الشریف و شما تسلیت میگم. ایشون توسط فتوای ناصبی بزرگ و دشمنان اهل بیت علیهم السلام امروز به شهادت رسیدن در مصر!
فتوای قتل ایشون توسط شیخ نا شیخ قرضاوی اجرا شد و پس از این حمک سیلی از جمعیت ریختن به منزل ایشون و جعی از شیعیان که با ایشون همراه بودن را انقدر با چوب زدن که به شهادت رسیدن! دلیل به شهادت رسوندن ایشون لعنت فرستادن به ۳ نا خلیفه غاسب بودن!
اگر به یوتوب و فیسبوک دسترسی دارین اسم ایشون را سرچ کنین و فیل به شهادت رسوند ایشون به طرز فجیعی موجوده! به هر حال به پیشگاه حضرت ولی عصر عجلالله تعالی فرج الشریف و همه دوست تسلیت عرض میکنم .! :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1372053908' post='317714']
شهادت عالم بزرگوار شیعه العلامة الشيخ حسن شحاته عليه الرحمة والرضوان را به حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرج الشریف و شما تسلیت میگم. ایشون توسط فتوای ناصبی بزرگ و دشمنان اهل بیت علیهم السلام امروز به شهادت رسیدن در مصر!
فتوای قتل ایشون توسط شیخ نا شیخ قرضاوی اجرا شد و پس از این حمک سیلی از جمعیت ریختن به منزل ایشون و جعی از شیعیان که با ایشون همراه بودن را انقدر با چوب زدن که به شهادت رسیدن! دلیل به شهادت رسوندن ایشون لعنت فرستادن به ۳ نا خلیفه غاسب بودن!
اگر به یوتوب و فیسبوک دسترسی دارین اسم ایشون را سرچ کنین و فیل به شهادت رسوند ایشون به طرز فجیعی موجوده! به هر حال به پیشگاه حضرت ولی عصر عجلالله تعالی فرج الشریف و همه دوست تسلیت عرض میکنم .! :-(
[/quote]
شهادت ایشون رو تسلیت میگم
اما ایشون هم باید کاری میکردن که گزگ دست دشمنان ندن.یعنی همه ما باید اینجوری باشیم
فحش دادن و لعنت فرستادن ما توی مجالس مذهبی مون شاید برای ما خطری نداشته باشه اما توی عراق و افغانستان و سوریه همین فحش ها گلوله میشه میره توی سینه شیعیان اونجا
امام خمینی و مقام معظم رهبری هم بیشتر وقت ها از لفظ جناب برای خطاب کردن خلفا استفاده کردن ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب [url="http://www.military.ir/forums/user/13471-toofan2/"]toofan2[/url] .....
اولا عنوان تاپیک مطالعه بفرمایین
این تاپیک مربوط به نیروهای محافط حرم نه اوضاع جهان
شما میتونستین تو تاپیک مربوط به این موضوع بپردازین
ضمنا...بحث ولایت فقیه و پیروی کل شیعیان جهان هم به این بحث مربوط نیست و اگه شبهه ای داشتین میتونین تو تاپیک مربوطه بحث کنین
این بحث هم خاتمه پیدا کنه لطفا....
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی خوام به اون عالم مظلوم مصری که تو مصر بوده توهینی کرده باشم ولی مثه اینکه ایشون یادشون رفته که امام خامنه ای سالهاست توهین به مقدسات اهل تسنن رو حرام اعلام کرده چه تو قلب تهران چه تو مصر...!
ولی من نمی دونم برادرامون توی مصر و عراق چرا علاقه ای به شنیدن اینها ندارن....!
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1372062238' post='317727']
نمی خوام به اون عالم مظلوم مصری که تو مصر بوده توهینی کرده باشم ولی مثه اینکه ایشون یادشون رفته که امام خامنه ای سالهاست توهین به مقدسات اهل تسنن رو حرام اعلام کرده چه تو قلب تهران چه تو مصر...!
ولی من نمی دونم برادرامون توی مصر و عراق چرا علاقه ای به شنیدن اینها ندارن....!
[/quote]

سلام
البته خدا در خود قرآن به مسلمین دستور داده که نباید به اعتقادات کفار در جلوی روشون توهین و بد دهنی کنید چون به خاطر جهالتشون شروع می کنند به توهین به خدا و رسول خدا ( نقل به مضمون - البته آیه و سوره رو فراموش کردم ... دنبالشم ولی پیداش نمی کنم ، اگه کسی می دونه کدوم آیه هست برام بزارش )

از اینجا می شه برداشت کرد که حتی اگه شخص در گمراهی آشکار هست نباید بد دهنی کرد و توهین کرد چون هم اون گمراه رو متعصب تر می کنه و هم باعث نزاع می شه و هم باعث توهین متقابل می شه ....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
گل سر سبد این عکس ابوفاطمه الموسوی فرمانده گردان علی اکبر!
[/quote]

این گردان واقعا عالیه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از گردان ذوالفقار هم عکس می ذارید یا بزارم!؟
راستی ابوفاطمة دوربین دید در شب داره!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان همیشه فکر میکنم با این همه اسلحه متنوع که تو دست این بندگان خدا دیده میشه جای یک اسلحه خیلی خالیه ؟ G3 صداش لرزه به تن این بعثی ها مینداخته تو جنگ و خیلی وحشتناک بوده و تو جنگ شهری به خاطر کالیبر بالاش از بلوک و آجر و هر چی که بگین عبور میکنه و با یک دوربین خوب تبدیل به اسنایپ هم میشه و به خاطر نوع صدماتی که به بدن میزنه وحشتناک برای هم رزم های زخمی یا جسد مرده برای مداوا یا انتقال جسد تخریب روحیه میاره خیلی چیز توپیه
به قول پرویز پرستویی تو آژانس شیشه ای ژ 3 نامرده
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]دوستان همیشه فکر میکنم با این همه اسلحه متنوع که تو دست این بندگان خدا دیده میشه جای یک اسلحه خیلی خالیه ؟ G3 صداش لرزه به تن این بعثی ها مینداخته تو جنگ و خیلی وحشتناک بوده و تو جنگ شهری به خاطر کالیبر بالاش از بلوک و آجر و هر چی که بگین عبور میکنه و با یک دوربین خوب تبدیل به اسنایپ هم میشه و به خاطر نوع صدماتی که به بدن میزنه وحشتناک برای هم رزم های زخمی یا جسد مرده برای مداوا یا انتقال جسد تخریب روحیه میاره خیلی چیز توپیه [/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]به قول پرویز پرستویی تو آژانس شیشه ای ژ 3 نامرده [/background][/right][/font][/color][/quote]

کاملا تایید میشه.
کار با ژ3 به خود سرباز هم روحیه ی خاصی میده...(یه چیزی تو مایه های آرنولد بودن)
حرف نداره این سلاح...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب toofan2
دلیل قتل شیخ، توهین نبوده!!!
ایشون از علما و اساتید الازهر مصر و همدرس شیخ طنطاوی بودن همچنین امام جماعت مسجد هم بودن حنفی (یا شافعی) مذهب بودن و سپس شیعه شدن
ایشون انتقاد شدیدی از دو خلیفه داشتن بدلیل قتل دختر پیامبر و بهمین دلیل در سال 96 زندانی شدن
همچنین معاویه رو بدلیل قیام بر علیه خلیفه زمان لعن کردن
نفوذ زیادی هم بین شیعیان داشتن
[b]ضمنا خبر قتل ایشون هنوز تایید نشده![/b]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.