super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='blender' timestamp='1404665845' post='390900']
یک کاربری توی یک پستی در مورد فرق عراقی ها و لبنانی ها گفته بود ، ولی هر چه گشتم پستش رو پیدا نکردم !!
[/quote]گفت: شیعه‌های لبنان منظم تر و نظم پذیرترند ولی شیعه‌های عراق دچار دسته‌بندی و تشتت هستند اما در جنگیدن و شجاعت بی‌نظیرند؛ دلشان هم خیلی با اهلبیت (ع) است طوریکه تا پیششان نام «حسین» و «زینب» و… را می‌بری طاقتشان را از دست می‌دهند. گفتم شیعه‌های ایران کجای کارند؟ با لحن خاصی گفت: شیعه‌های ایران هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شوند!
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله درست میفرمایید شما
به هر حال من این عکس و خبرو از یکی از پیج های داعش تو فیسبوک در آوردم
شاید جنگ روانی باشه
شایدم درست باشه و اسم بالگردو اشتباه کردند
به هر حال از تذکر شما ممنونم :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه خبری که دیشب اومد و توی صدا سیمای خودی دیدم، گفتش که ظاهرا صدر صحبت کرده و اعلام کرده که نخست وزیر بعدی، باید از حزب القانون(حزب مالکی) باشه...

خیلی خیلی متاسفم به عنوان یه ایرانی که باید بپرسم کسی میتونه خبر رو تایید بکنه( یعنی خاک تو سر خبرگزاری های داخلی :( )
چیزی نشنیدن دوستان؟؟؟
اگر خبر درست باشه و جریان صدر رو در کنار مالکی بشه قرار داد، با توجه به اینکه باقی شیعیان هم همینجوریش هم پای کار هستن، میشه از تخلفات شیعیان و تلاششون برای تجزیه خیالمون راحت بشه و این اتفاق نیوفته، میشه مطمئن بود که کردها هم تجزیه نخواهند کرد!!!!

این مسئله، اگر درست باشه، شخصا فکر میکنم که معاملات ما به این شکل باشه که کرکوک بره برا کردستان عراق، و در مقابل اونها دنبال کشور جدا شدن نباشن و کمی قدرتشون توی پارلمان هم بیشتر میشه.....

ما الان میتونیم از ماشین تبلیغاتی قدرتمند کرد ها و روحیه‌ای که دارن به نحو احسن استفاده بکنیم برای روحیه دادن به کل عراق( به شرطی که وارد درگیری نشن و صرفا حافظ امنیت باشن...!! چون هیچ پخی نیستن و با اولین درگیری واقعی که با دو سه نفر داعشی نباشه و مثلا با ۲۰ تا داعشی درگیر بشن، از دم کشته میشن!!‌:)))‌ )

باید دید توی پارلمان چه اتفاقی می‌افته و کی میاد سر کار... امیدوارم که همینجوری که من فکر میکنم باشه....
( همکاری جریان صدر با کسی که به جای مالکی میاد...، همکاری کرد ها با دولت جدید و گرفتن امتیاز بسیار بزرگی مثل کرکوک!، بازگشت امنیت و اتحاد کامل بین کل مردم عراق)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صدر و جریانش و بسیاری از گروههای شیعه از همون اول هم با نخست وزیری رییس دفتر مالکی مشکلی نداشتند...
مشکل با نخست وزیری خود شخص مالکی هست..
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی صدر خیلی خطرناک ظاهر شد!!! من شخصا نگران بودم که چیکار میخواد بکنه...

نخست وزیر اینده‌ي عراق احتمالا کی باشه؟؟؟

من فکر میکنم با کنار رفتن مالکی، بشه خیلی راحت لااقل کرد ها رو با شیعه ها متحد کرد تا حدودی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1404709314' post='391010']
گفت: شیعه‌های لبنان منظم تر و نظم پذیرترند ولی شیعه‌های عراق دچار دسته‌بندی و تشتت هستند اما در جنگیدن و شجاعت بی‌نظیرند؛ دلشان هم خیلی با اهلبیت (ع) است طوریکه تا پیششان نام «حسین» و «زینب» و… را می‌بری طاقتشان را از دست می‌دهند. گفتم شیعه‌های ایران کجای کارند؟ با لحن خاصی گفت: شیعه‌های ایران هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شوند!
[/quote]

شیعیان ایران مغز متفکرند ، پشت جمجه هستند ولی کار هدایت رو در پیش دارند !!

پی نوشت :: اگه به خاطر ایران و صفویه و بعدش قاجاریه نبود ، عثمانی ها یک نسل کشی درست و حسابی از شیعیان عراق هم راه می نداختند !!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الآن نمی دونم باید بخندم یا باید گریه کنم !؟

[quote]
In a recent article titled [url="http://www.meforum.org/3285/islam-sodomy"]"Sodomy 'For the sake of Islam',"[/url] Raymond Ibrahim, an associate fellow at the Middle East Forum, reported that Abdullah Hassan al-Asiri, who plotted to assassinate Saudi Prince Muhammad bin Nayef in 2009 with a bomb hidden in his rectum, had apparently relied on a fatwa by an obscure cleric [b]permitting sodomy to "widen" his anus to accommodate the explosives[/b].
[/quote]

شرمم میاد ترجمه اش کنم ، ترجمه اش کنم هم این عمو فیلترچی سایت رو به صورت خودکار فیلتر می کنه .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1404719114' post='391028']

شرمم میاد ترجمه اش کنم ، ترجمه اش کنم هم این عمو فیلترچی سایت رو به صورت خودکار فیلتر می کنه .
[/quote]عمرا بتونی ترجمه اش کنی.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[/quote]
آدم این قدر کثیف!!
لعنت بر هر دو... هم خودش هم اون مفتی که فتوا رو داد......
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا یه خبر مهم الان رو خروجی صدا و سیما قرار گرفت که در صدر خبرهاست
داعش به یک مسجد حمله کرد و اموال مسجد را غارت کرد
مثلا تو مسجد چه اموالی برا غارت کردن هست
طلا
پول
سلاح
خدایی اصلا مشخص نیست صدا و سیما چه هدفی داره
الان به جای این که این خبر نگار های مفت خور رو بفرسته وسط معرکه و پوشش زنده بده همه رو فرستاده برزیل عشق و حال
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساعت «ابوبکر البغدادی» ۶ هزار دلار تخمین زده شد

روزنامه انگلیسی ساندی تلگراف، ساعتی را که «ابوبکر البغدادی» در هنگام حضور در مسجد موصل پوشیده بود را 6 هزار دلار تخمین زد.

[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/13930416000140_PhotoL.jpg[/IMG][/center]

به گزارش خبرگزاری فارس، داعش شنبه ادعا کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه تکفیری و تروریستی روز جمعه در مسجد موصل خطبه خوانده است و در همین راستا نیز فیلمی از او منتشر کرد. هرچند که بغداد می‌گوید این فرد بغدادی نیست اما در رسانه‌ها فرد نشان داده شده در فیلم مذکور، بغدادی خوانده می‌شود. ساعتی را که این فرد که خود را خلیفه مسلمانان می‌داند، پوشیده بود، توجه روزنامه انگلیسی «ساندی تلگراف» را نیز مانند بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی جلب کرد و نوشت: ساعتی را که بغدادی در دست راستش پوشیده بود، تنها چیزی بود که در ظاهر این مرد سیاه پوش که خود را به هیئت آخرین خلیفه عباسی در بغداد درآوردوخ بود، قابل توجه بود، ساعتش بود. این ساعت یا از نوع «رولکس» یا از نوع «اومگا» است که ارزش آن 6 هزار دلار تخمین زده می‌شود.

این روزنامه اعلام کرد که نمی‌توان به اطمینان مارک این ساعت را اعلام کرد اما قطعا یکی از برندهای جهانی است.

این ساعت توجه بسیاری از کاربران اینترنت را نیز جلب کرده به طوری که یکی از آنها در فیسبوک می‌نویسد: خلیفه ساعتی سوئیسی پوشیده است. سؤال اینجاست که مارک آن چیست و قیمتش چقدر است؟

یا یک نفر در توییتر نوشته بود: آیا کسی می‌داند که خلیفه چه ساعتی پوشیده است؟
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930416000132#sthash.indg9FqY.dpuf
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][b][font=Tahoma][size=3][background=rgb(242, 242, 242)]فرمانده لشگر ۶ ارتش عراق به دست یک تک‌تیرانداز کشته شد[/background][/size][/font][/b][/right]

[color=#000000][font=Tahoma][size=3][right][background=rgb(242, 242, 242)]به گزارش [url="http://www.farsnews.com/"]خبرگزاری فارس[/url] به نقل از خبرگزاری «این»، سرتیپ «سعدمعن» فرماندهی عملیات بغداد از کشته شدن فرماندهی لشگر ششم ارتش عراق در درگیری با تکفیری‌های داعش خبر داد[/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma][size=3][right][background=rgb(242, 242, 242)]وی اعلام کرد که وی به دست یک تک تیرانداز در «الکرمه» کشته شد[/background][/right][/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma][size=3][right][background=rgb(242, 242, 242)][url="http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930416000961"]http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930416000961[/url][/background][/right][/size][/font][/color]
[right][b][font=Tahoma][size=3][background=rgb(242, 242, 242)] [/background][/size][/font][/b][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1404686083' post='390992']
نوری المالکی یکی از اوپوزیسون های زمان صدام بود و توی سوریه حضور داشت.فکر کنم جلال طالبانی هم باهاش بود
[/quote]
نوری المالکی بخشی از دوران تبعیدش رو توی ایران (شهر قم) گذرونده. درست مثل رئیس جهمور عراق که بخش زیادی از دوران تبعیدش رو در ایران بود (شهر کرج)

[/quote]
قبلا توسط ویکیپدیا ترجمه شده:
فقط کافیه که توی ویکی پدیا جهاد جنسی رو سرچ کنی. اونجا نحوه ترور شاهزاده نایف رو توضیح داده rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.