super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='A7Up' timestamp='1402612746' post='385332']
حلب
تصاویر بیشتر از شادی مردم در منبج به مناسبت پیروزی های داعش در عراق ...

[center][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/2~2.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/thumb_2~2.jpg[/img][/url][/center]

[center][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/6~2.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/thumb_6~2.jpg[/img][/url][/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/8~1.jpg[/img][/center]

[center][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/10~1.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/thumb_10~1.jpg[/img][/url][/center]

[size=5]داعش فانیة [b]انشالله[/b][/size]
[/quote]

نگاه مردم به اینها شبیه به نگاه به تازه وارد ها و افراد ناخواسته است . امیدوارم که اینطور باشه وگرنه بیرون کردن کسانی که از پشتیبانی مردمی برخوردار هستند کار مشکلی خواهد بود .
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Dezchilds' timestamp='1402613639' post='385334']
نگاه مردم به اینها شبیه به نگاه به تازه وارد ها و افراد ناخواسته است . امیدوارم که اینطور باشه وگرنه بیرون کردن کسانی که از پشتیبانی مردمی برخوردار هستند کار مشکلی خواهد بود .
[/quote]
به نظر منم همین طوره مسلما بدون پشتوانه نیستند ولی نگاه مردم تحمل ناشی از ترس درش هست اما عده ایی هم به عنوان شلوغ کنندگان مردمی سعی در ایجاد القا صمیمیت و دوستی بین عموم مردم و داعش رو دارند
به هر حال داعشی ها بدشون نمیاد همه مخالفینشون رو سر ببرند ولی اگر کسی هم نباشه میخوان به کی حکومت کنند بعد از این کشتار جایی دیگه پذیراشون نخواهد بود ، اینه که مماشات میککند و مردم هم میگن فعلا که کاری با ما ندارند پس بود و نبودش فرق ندارد . امیدوارم مردم خوششون نیاد یه وقت . دی
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]2 گردان نیروی قدس سپاه پاسداران در عملیات بازپس گیری تکریت شرکت داشته اند - Wallstreet Journal [/b]

طبق گزارش این مجله به نقل از منابع امنیتی عراق و ایران ، گردان های نیروی قدس در حفاظت از بغداد و دو شهر مقدس عراق نیز نقش دارند

http://online.wsj.com/articles/iran-deploys-forces-to-fight-al-qaeda-inspired-militants-in-iraq-iranian-security-sources-1402592470
http://rt.com/usa/165612-us-iran-allies-iraq-insurgency/
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='haman10' timestamp='1402589775' post='385227']
بحث جوون های امروزی رو کردی !

فقط اینو میگم که من اهنگهای pink , kelly clarkson , christiana aguilira ,..... رو با صدای بلند گوش میدم ! رشتم پزشکی هست بنابرین صبح تا شب با یه سری ادم بی شعور و از خدا نترس سرو کار دارم (که البته والله حتی یک بار هم خیانت در امانت نکردم ، اما منظورم اینه که اگه بخوام میتونم ) پولم به اندازه کافی دارم ، در حدی که بتونم ویزای US بگیرم برم عشق و صفا ....

اما ....

اما .... رهبر فقط یک ندا بده تا به مژگان تا کربلا برم !!

[/quote]

ببخشیدها ولی عزیزانی مثل شما امثال شما تا خط مقدم شاید برن ولی اخرش بر می گردن . چون با یه اشاره بلند میشوند نه با منطق . با یه تیر هم بر می گردند
اخراجی ها و امثالشون یک درصد ناچیز و تقریبا افسانه هستند . ما بهتره اون ها رو استاندارد قرار ندهیم
امیدوارم یه طوری نشه فردا همه بیان بگن. اره من این غلطو می کنم این زهر مارو می خورم این کارو می کنم اینو می بینم اینو دارم
ولی پیرو اقا هستم !!!!!!!!!!!!!!!!خاک پاشم!!!!!!!!!!!!!!!!! و مطیع فرماندهی اون !!!!!!!!!!!!!!!!!!
یخورده بیشتر فکر کنید بهتره امثال ما و شما فقط جلوی دست و پای بقیه رو می گیریم
و باعث شرمندگی نیروهای مقاومت می شیم . اگه قبل از اسارت خود کشی نکنیم واقعا صلوات داره....
فکر کن یارو داره با چاغو میاد تا یواش یواش زجر کشت کنه و شکنجه تا دمه مرگ رو نصیبت کنه .....پشیمانی سودی نداره
تو مرام داعش هم به فراوانی دیده می شود

(پولم به اندازه کافی دارم ، در حدی که بتونم ویزای US بگیرم برم عشق و صفا ....)= فخر فروشی اسلامی سکولاریزه شده مدل 2015 .
یه جوری می گید که انگار بقیه ملت افلیج تشریف دارند و فقط بخاطر مسائل مالی پا بند کشور هستند

باز اون سوال تکراری رو تکرارمی کنم:

برای چی وقتی اینهمه نیروی قوای 4 گانه ارتش و 5 گانه سپاه و نیروی انتظامی و اطلاعات عملیات تو کشور وجود داره . مردم باید نوک پیکان کشور قرار بگیرند
مگه مردم چه قدر می تونند تحمل کنند . مگه مردم چه قدر اطلاعات دارند در جنگ های قرن 21
دشمنان کشور می خواهند . مقاومت مردم بشکند و ما با این کار این احتمال را بالا می بریم
فقط کافیه 5 میلیون از مردم تحملشون رو از دست بدند و مثل زامبی بریزند داخل تهران . 100 برابر سال 88 .!!
می دونید پایه های نظام چقدر ضعیف می شود
استفاده از مردم فقط برای اخرین راه مقاومت باید مورد استفاده قرار بگیره
مردم رفتن جنگ که نظام اسلامی برفرار بشه و از اونها حفاظت کند . نه اینکه هر تقی به توقی خورد مردم رو بفرسته جلو .
خودش از پشت هورا بکشه .(البته خوشبختانه در اکثر مواقع نظام این کار رو نکرده و اگر هم کسی رفته داوطلبانه بوده نه با درخواست رسمی نظام)
بنابر این فکر جهاد و اعزام و من میرم خودمو فدا می کنم و عراقو بدین من کنترات واین ارتش زپرتی عراق بلد نیست بجنگ و .....رو از سرتون بیرون کنید چون از لحاظ منطقی بیشتر مزاحم حرفه ای ها می شوید

حرف رهبری فعلا اینه (که تدبیر بالای ایشون رو می رسونه) که همه جو گیر ها بشینند سر جاشون کارو بدن دست کاردان

لحنم تند بود ولی لازم بود . پوزش ویرایش شده در توسط TimeOwner
  • Upvote 10
  • Downvote 17

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TimeOwner' timestamp='1402615599' post='385338']
[b]ببخشیدها ولی عزیزانی مثل شما امثال شما تا خط مقدم شاید برن ولی اخرش بر می گردن . چون با یه اشاره بلند میشوند نه با منطق . با یه تیر هم بر می گردند[/b]
اخراجی ها و امثالشون یک درصد ناچیز و تقریبا افسانه هستند . ما بهتره اون ها رو استاندارد قرار ندهیم
امیدوارم یه طوری نشه فردا همه بیان بگن. اره من این غلطو می کنم این زهر مارو می خورم این کارو می کنم
ولی پیرو اقا هستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و مطیع فرماندهی اون !!!!!!!!!!!!!!!!!!
یخورده بیشتر فکر کنید بهتره امثال ما و شما (-با عرض پوزش-جو زده ها ) فقط جلوی دست و پای بقیه رو می گیریم
و باعث شرمندگی نیروهای مقاومت می شیم . اگه قبل از اسارت خود کشی نکنیم واقعا صلوات داره....
فکر کن یارو داره با چاغو میاد تا یواش یواش زجر کشت کنه و شکنجه تا دمه مرگ رو نصیبت کنه .....
تو مرام داعش هم به فراوانی دیده می شود

(پولم به اندازه کافی دارم ، در حدی که بتونم ویزای US بگیرم برم عشق و صفا ....)= فخر فروشی اسلامی مدل 2015 .
یه جوری می گید که انگار بقیه ملت افلیج تشریف دارند و فقط بخاطر مسائل مالی پا بند کشور هستند

باز اون سوال تکراری رو تکرارمی کنم:

برای چی وقتی اینهمه نیروی قوای 4 گانه ارتش و 5 گانه سپاه و نیروی انتظامی و اطلاعات عملیات تو کشور وجود داره . مردم باید نوک پیکان کشور قرار بگیرند
مگه مردم چه قدر می تونند تحمل کنند . مگه مردم چه قدر اطلاعات دارند در جنگ های قرن 21
دشمنان کشور می خواهند . مقاومت مردم بشکند و ما با این کار این احتمال را بالا می بریم
فقط کافیه 5 میلیون از مردم تحملشون رو از دست بدند و مثل زامبی بریزند داخل تهران . 100 برابر سال 88 .!!
می دونید پایه های نظام چقدر ضعیف می شود
استفاده از مردم فقط برای اخرین راه مقاومت باید مورد استفاده قرار بگیره
مردم رفتن جنگ که نظام اسلامی برفرار بشه و از اونها حفاظت کند . نه اینکه هر تقی به توقی خورد مردم رو بفرسته جلو . خودش از پشت هورا بکشه .
بنابر این فکر جهاد و اعزام و من میرم خودمو فدا می کنم و عراقو بدین من کنترات و .....رو از سرتون بیرون کنید چون از لحاظ منطقی بیشتر مزاحم حرفه ای ها می شوید

لحنم تند بود . پوزش
[/quote]
اتفاقاً کسانی که با داشتن همچین امکانات و وضع مالی در کشور می مونند و حتی حاضرند به ندای رهبرشون برای جهاد لبیک بگن قطعاً یه منطقی پشت تفکرشون هست ، شک نکن وگرنه دلیلی نداره همچین انسان هایی جون خودشون رو سپر بلا قرار بدهند

کسی هم نگفته مردمو قراره نوک پیکان قرار بدن بلکه این خود مردم هستند که برای دفاع از مقدسات و عشقشون حاضراند حتی جلوتر از نیروهای نظامی سینه سپر کنند .
اینجا حرف از مقدسات وعشق و یه احساس قلبی هست که با منطق دو دو تا چهارتای رایج شما نمیشه تفسیرش کرد .
چشماتون رو یه مقدار باز تر کنید. ویرایش شده در توسط Dezchilds
  • Upvote 11
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Dezchilds' timestamp='1402616228' post='385339']
اتفاقاً کسانی که با داشتن همچین امکانات و وضع مالی در کشور می مونند و حتی حاضرند به ندای رهبرشون برای جهاد لبیک بگن قطعاً یه منطقی پشت تفکرشون هست ، شک نکن وگرنه دلیلی نداره همچین انسان هایی جون خودشون رو سپر بلا قرار بدهند

کسی هم نگفته مردمو قراره نوک پیکان قرار بدن بلکه این خود مردم هستند که برای دفاع از مقدسات و عشقشون حاضراند حتی جلوتر از نیروهای نظامی سینه سپر کنند .
اینجا حرف از مقدسات وعشق و یه احساس قلبی هست که با منطق دو دو تا چهارتای رایج شما نمیشه تفسیرش کرد .
چشماتون رو یه مقدار باز تر کنید.
[/quote]
کدوم سپر بلا ... مه افرید رو می گی . یه نمونه بیار . خیلی کم هستند . مثلا نشون بده یکی از همین اقا زاده ی سردار ها رو ؟؟؟؟
کسی که هر کاری و غلطی دلش بخواد بکنه و اون رو با ولایتمدار بودن خودش توجیه کنه بعدش بگه من مطیع فرمان رهبرم مصداق بارز دو رویی و خود قهرمان بینی هست
درست ترش خود عمار بینی!!!!!! در سیاست مدار های مثلا ولایی ما کم نبودن از این موجودات که اخرش خراب کردند کارو . لازم هم نیست مثال بزنم
نمی گم پولدار جماعت بی وفا هست بلکه اصلا حرف این اقا 100 درصد درست باشه ولی متوجه اصل حرف من نشدید می گنم از لحاظ اماری یک استثنا است و نباید برای بقیه جامعه نرمال بشود و احتمال اعتماد به این اقشار کمه .
چون عاقبتش امارات متحده عربی هست . پولدار هستند .نمازشون رو می خونند و لواطشون هم براهه!!!!!
اگه زیاد اصرار دارید شاید بهتره من سخرانی های اتشین امام خمینی روپست کنم تا پشیمون بشید که اصلا چرا این سخرانی رو تو پستم گذاشتم
بس که ضد این جماعت تشریف دارند امام . حتما امام هم مثل من بدبین بود . خدای نکرده

مسئله همینه . نظام نباید اجازه خروج به مردم بده چون رسانه ها و شورای امنیت اینو به پای نظام می نویسه .
و خومون خوب می دونیم که چه خراب کاری ها . چه لو دادن ها زیر شکنجه از این جماعت اتفاق افتاده که اصلا بهتره اصلا نروند
حال فرقی نمی کنه احساس جهاد می کنند یا نه . مسئله مفید نبودن حضور انها است
اسلام اگه یه دایه داشته باشه اون رهبره . و اگه لازم باشه کسی بره رهبر با هیچ کسی تعارف نداره و علنا اعلان می کنه ویرایش شده در توسط TimeOwner
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TimeOwner' timestamp='1402617846' post='385340']
کسی که هر کار ی و غلطی دلش بخواد بکنه و اون رو با ولایتمدار بودن خودش توجیه کنه بعدش بگه من مطیع فرمان رهبرم مصداق بارز دو رویی و خود قهرمان بینی هست
درست ترش خود عمار بینی!!!!!! در سیاست مدار های مثلا ولایی ما کم نبودن از این موجودات که اخرش خراب کردند کارو . لازم هم نیست مثال بزنم
نمی گم پولدار جماعت بی وفا هست بلکه اصلا حرف این اقا 100 درصد درست باشه ولی متوجه اصل حرف من نشدید می گنم از لحاظ اماری یک استثنا است و نباید برای بقیه جامعه نرمال بشود و احتمال اعتماد به این اقشار کمه .
چون عاقبتش امارات متحده عربی هست . پولدار هستند .نمازشون رو می خونند و لواطشون هم براهه!!!!!
اگه زیاد اصرار دارید شاید بهتره من سخرانی های اتشین امام خمینی روپست کنم تا پشیمون بشید که اصلا چرا این سخرانی رو تو پستم گذاشتم
بس که ضد این جماعت تشریف دارند امام . حتما امام هم مثل من بدبین بود . خدای نکرده
چون عاقبتش امارات متحده عربی هست . نمازشون رو می خونند و لواطشون هم براهه!!!!!

مسئله همینه . نظام نباید اجازه خروج به مردم بده چون رسانه ها و شورای امنیت اینو به پای نظام می نویسه .
و خومون خوب می دونیم که چه خراب کاری ها . چه لو دادن ها زیر شکنجه از این جماعت اتفاق افتاده که اصلا بهتره اصلا نروند
حال فرقی نمی کنه احساس جهاد می کنند یا نه . مسئله مفید نبودن حضور انها است
اسلام اگه یه دایه داشته باشه اون رهبره . و اگه لازم باشه کسی بره رهبر با هیچ کسی تعارف نداره و علنا اعلان می کنه
[/quote]
حالا شما خونت به جوش نیاد اخوی
صحبت شما درسته ما باید خودمون خوب باشیم و سعی کنیم بقیه رو هم بالا بکشیم ولی شما هم فکر نکنید همه چیز به ظاهر و نماز و روزه هست .
امثال سوزوکی ها زیاد بودند که واسه یه عکس یادگاری به جبهه رفتند ولی چون تو دلشون هنوز به اندازه یه سر سوزن نور بود خدا همون نور رو تبدیلش کرد به نورافکن مثلاً شهید ضرغام ...
کی گفته امثال اخراجی ها تو جبهه کم بوده ؟ شما برو کتاب خاک های نرم کوشک (خاطرات شهید برونسی) رو بخون تا متوجه بشی گردان ایشون چه کسانی توش بوده و چه کارها که نکردند ...
شما سعی کن خودت خوب باشی و وظیفه خودت رو به خوبی انجام بدی نه اینکه به مانند حاجی گرینف ها دیگران رو بچسبی و از خودت غافل بشی و مطمئن باش خداوند به هرکسی توفیق رزمندگی عنایت نمیکنه چه برسه به شهادت .
ضمناً کسی قرار نیست قبل از فرمان رهبر کاری کنه ، بشخصه منتظر فرمان ایشون هستم و تا قبل از اینکه ایشون فرمان ندهند کار دیگری نمیکنم چون خیلی زوایای پنهان داره این جور جنگها و فقط رهبر هست که اون رو میدونه .
این دوستمون هم گفتند منتظر رهبر هستند .

و در آخر یه چیز خیلی مهم هست : در لحظه آخر خیلی ها اصلاح میشن و همون جرقه کل زندگیشون رو عوض میکنه ویرایش شده در توسط Dezchilds
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1402615105' post='385337']
[b]2 گردان نیروی قدس سپاه پاسداران در عملیات بازپس گیری تکریت شرکت داشته اند - Wallstreet Journal [/b]

طبق گزارش این مجله به نقل از منابع امنیتی عراق و ایران ، گردان های نیروی قدس در حفاظت از بغداد و دو شهر مقدس عراق نیز نقش دارند

[url="http://online.wsj.com/articles/iran-deploys-forces-to-fight-al-qaeda-inspired-militants-in-iraq-iranian-security-sources-1402592470"]http://online.wsj.co...rces-1402592470[/url]
[url="http://rt.com/usa/165612-us-iran-allies-iraq-insurgency/"]http://rt.com/usa/16...raq-insurgency/[/url]
[/quote] در درست بودنش هیچ شکی نیست چون واکنش کاملا طبیعیه نظام هست و قدس اصلا برای همین درست شده
حالا بعضیا بگن این دروغ توییتری هست و .... فرقی نمی کنه . چون کاملا انتظار می رفته . مثل سوریه .هیچ فرقی نداره
من به همه برادران قدس خسته نباشید می گم :applause:

[quote name='Dezchilds' timestamp='1402618925' post='385342']
حالا شما خونت به جوش نیاد اخوی
صحبت شما درسته ما باید خودمون خوب باشیم و سعی کنیم بقیه رو هم بالا بکشیم ولی شما هم فکر نکنید همه چیز به ظاهر و نماز و روزه هست .
امثال سوزوکی ها زیاد بودند که واسه یه عکس یادگاری به جبهه رفتند ولی چون تو دلشون هنوز به اندازه یه سر سوزن نور بود خدا همون نور رو تبدیلش کرد به نورافکن مثلاً شهید ضرغام ...
کی گفته امثال اخراجی ها تو جبهه کم بوده ؟ شما برو کتاب خاک های نرم کوشک (خاطرات شهید برونسی) رو بخون تا متوجه بشی گردان ایشون چه کسانی توش بوده و چه کارها که نکردند ...
شما سعی کن خودت خوب باشی و وظیفه خودت رو به خوبی انجام بدی نه اینکه به مانند حاجی گرینف ها دیگران رو بچسبی و از خودت غافل بشی و مطمئن باش خداوند به هرکسی توفیق رزمندگی عنایت نمیکنه چه برسه به شهادت .
ضمناً کسی قرار نیست قبل از فرمان رهبر کاری کنه ، بشخصه منتظر فرمان ایشون هستم و تا قبل از اینکه ایشون فرمان ندهند کار دیگری نمیکنم چون خیلی زوایای پنهان داره این جور جنگها و فقط رهبر هست که اون رو میدونه .
این دوستمون هم گفتند منتظر رهبر هستند .
[/quote]
پس امام خمینی هم حاجی گریتوف بود اخوی چون خودش معصوم نبود. چه کسی امر معروف رو به راه انداخت ؟ امام معصوم؟؟
احتمالا با استناد به گفته شما ایشون هم حاج گرینوف بودند . خدای ناکرده
برو یه سرچ در مورد سخنرانی های امام بکن . قضیه دستت میاد
خوبه حالا رسما حاجی گرینوف شدیم . من خودم کلی مشکل دارم ولی حداقل مثل این اقا و بعضیها ادعای من اینم و من اونم و اخر ولایتم و... نمی کنم
خدارو شکر پایم به سر زمین پر از کثافت سعودی باز نشده تا مجبور نشوم مظلومیت پیامبر و کعبه رو ببینم . هیچ وقت هم نمی بینم
باز رفتی سر خط. نمی گم سوزوکی نبود . شما که می گی زیاد بود با چی مقایسه می کنی .؟ با انگشتهای دستت؟با سربازهای جنگ تحمیلی؟با جمعیت 25 میلیونی ایران؟
احتمالا تو بخش دوم تناسب . نسبت دومی رو اشتباه انتخاب کردی و گرنه کتاب شهید برونسی می شد دفتر اسناد ثبت احوال!!!!!!

ولی می گم این سوزوکی بودن نباید نرمال بشه . از فردا صدا و سیما بگه اره من سوزوکی ام فلان کارو می کنم . مردم من الگوی شما هستم . گرین کارت دارم و.....

بله ایشون منتظر کلام رهبرند تا اخرین موزیکشون رو ترجیحا با صدای بلند کوش بدهند
و متاسفانه با ندای جهاد رهبر تا کالیفرنیا با مِژگان بروند (فرار کنند). icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط TimeOwner
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا داعش مستقیما به اهداف خودش یعنی بغداد و کربلا اشاره می کنه تا موجبات افزایش استحکامات و تراکم نیرو در این مناطق رو حتی از ایران فراهم کنه ؟!! احتمال اینکه خلاف این گفته شون عمل کنن چقدره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AmirAzad' timestamp='1402619848' post='385344']
چرا داعش مستقیما به اهداف خودش یعنی بغداد و کربلا اشاره می کنه تا موجبات افزایش استحکامات و تراکم نیرو در این مناطق رو حتی از ایران فراهم کنه ؟!! احتمال اینکه خلاف این گفته شون عمل کنن چقدره ؟
[/quote]تحلیلگر بی بی سی می گفت قبل از گرفتن موصل داعش هی می گفت ما داریم میریم سامرا و کاظمین رو بگیریم . در حالی که قصدشون موصل بود و این هم نقشه جدیدشون هست و از لحاظ عملی تاکتیکشون که البته دیگه سوخته هست!! ویرایش شده در توسط TimeOwner

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][b] [size=5][url="http://www.tabnak.ir/fa/news/407791/%D8%AA%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%D8%B1%D8%BA%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%B7%D8%B1%D9%88%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4"]تشکر رغد از قطروعربستان به‌خاطر حمایت از داعش[/url][/size][/b][/center]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3][size=4]دختر صدام معدوم به صراحت از عربستان و قطر به سبب حمایتهای گسترده از تروریستهای تکفیری داعش در عراق تشکر کرد.
به گزارش مهر، رغد صدام در پیامی در تویتر اعلام کرد از عربستان و قطر به خاطر حمایت از گروه داعش تشکر می کند.
دختر دیکتاتور معدوم عراق همچنین از تمایل خود برای دیدار با تروریست‌های تکفیری در صحرای الانبار عراق سخن گفت.[/size]
[img]http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/23/384713_772.jpg[/img]
[size=4]رغد صدام آورده است :" به زودی به صحرای الانبار خواهم رفت تا در کنار دولت اسلامی عراق و شام(داعش) با ارتش عراق بجنگم و اولین مجاهد زن در این گروه خواهم بود و برای افزایش روحیه آنها در جنگ با ارتش عراق تلاش خواهم کرد.
رغد در پایان اظهار داشت از قطر، سعودی و امارات به خاطر حمایت از داعش تشکر می کنم.[/size][/size][/font][/color]
[url="http://www.tabnak.ir/"]http://www.tabnak.ir/[/url]
-----------------------------------------------------------------------------
آره برو جهاد نکاح hee_hee ویرایش شده در توسط vahidg
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/gomrahi.jpg[/img][/quote]

من همه دوستان مسلمانم سنی هستند . اینطور که من شنیدم احترام اهل بیت رو بسیار دارند اما منظور اینها از اهل بیت چیز متفاوتی از تشیع هست . سنی ها همه کسانی که در خانه ی پیامبر بودند رو اهل بیت می داند یعنی همه زنان و همه پسران و دختران پیامبر حتی عایشه که مادر مومنین هم نام گرفته . دلیل رافضه خواندن این طوری که به من گفتن اینه که شیعیان به اهل بیت رسول الله متوسل می شن مثلا یا حسین و یا علی و ... می گن و این رو شرک می نامند . متاسفانه هیچ وقت فرصت نشد من از بچه های این سایت در این مورد سؤال کنم . بر اساس گفته اهل سنت متوسل شدن به خانواده پیامبر شرک قطعی هست . می دونم الان اصلا وقت خوبی برای بحث دینی و مذهبی نیست اما می شه یه کسی لطف کنه این مسئله توسل شدن شیعیان به اهل بیت رو کسی توضیح بده و ایا این مسئله با مسئله توحید تناقض پیدا نمی کنه ؟
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب کرکس با سلام؛ توسل شیعه به اهل بیت (معصومین) به این معنی نیست که ما برای ایشان قدرت جداگانه ای متصور هستیم بلکه ایشان را به دلیل نزدیکی بیشتر به خداوند متعال واسطه قرار میدهیم همانطور که هیچ پیامبری به خودی خود قدرت انجام معچزه را ندارد بلکه قدرت ایشان به موازات خداوند متعال و با اجازه خداوند میباشد.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000][size=6]ورود حوثی ها به نجف اشرف جهت دفاع از مراقد شریف[/size][/color]
اخبار رسیده از نجف اشرف حاکی از آن است که در پی تهدیدات گروهک تروریستی داعش به مقدسات شیعه، گروهی از شیعیان یمن “حوثی ها” جهت دفاع از مراقد شریف وارد نجف اشرف شده اند.
گروهک تروریستی داعش در تهدیدات خود مدعی شده که مراقد شیعه را با خاک یکسان خواهد کرد، از همین رو گروهی از شیعیان یمن وارد خاک نجف شده و از وزارت دفاع عراق درخواست سلاح کرده اند.
طبق گزارشات رسیده،حوثی ها هم اکنون در کربلای معلی مستقر شده اند.
لازم به ذکر است، مبارزان حوثی یا شباب المومنین نام گروهی از مبارزان شیعه یمن است. این گروه نام خود را از رهبرشان، حسین بدرالدین حوثی گرفته‌اند که در سال ۲۰۰۴ توسط نیروهای ارتش یمن کشته شد. ویرایش شده در توسط lahutian
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.