super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

بله خودشون تو صفحاتشون هم اعلام کردن! البته فک کنم لوا اسدالله الغالب و لوا سیدالشهدا هم برگشته باشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TimeOwner' timestamp='1402619604' post='385343']
در درست بودنش هیچ شکی نیست چون واکنش کاملا طبیعیه نظام هست و قدس اصلا برای همین درست شده
حالا بعضیا بگن این دروغ توییتری هست و .... فرقی نمی کنه . چون کاملا انتظار می رفته . مثل سوریه .هیچ فرقی نداره
من به همه برادران قدس خسته نباشید می گم :applause:

پس امام خمینی هم حاجی گریتوف بود اخوی چون خودش معصوم نبود. چه کسی امر معروف رو به راه انداخت ؟ امام معصوم؟؟
احتمالا با استناد به گفته شما ایشون هم حاج گرینوف بودند . خدای ناکرده
برو یه سرچ در مورد سخنرانی های امام بکن . قضیه دستت میاد
خوبه حالا رسما حاجی گرینوف شدیم . من خودم کلی مشکل دارم ولی حداقل مثل این اقا و بعضیها ادعای من اینم و من اونم و اخر ولایتم و... نمی کنم
خدارو شکر پایم به سر زمین پر از کثافت سعودی باز نشده تا مجبور نشوم مظلومیت پیامبر و کعبه رو ببینم . هیچ وقت هم نمی بینم
باز رفتی سر خط. نمی گم سوزوکی نبود . شما که می گی زیاد بود با چی مقایسه می کنی .؟ با انگشتهای دستت؟با سربازهای جنگ تحمیلی؟با جمعیت 25 میلیونی ایران؟
احتمالا تو بخش دوم تناسب . نسبت دومی رو اشتباه انتخاب کردی و گرنه کتاب شهید برونسی می شد دفتر اسناد ثبت احوال!!!!!!

ولی می گم این سوزوکی بودن نباید نرمال بشه . از فردا صدا و سیما بگه اره من سوزوکی ام فلان کارو می کنم . مردم من الگوی شما هستم . گرین کارت دارم و.....

بله ایشون منتظر کلام رهبرند تا اخرین موزیکشون رو ترجیحا با صدای بلند کوش بدهند
و متاسفانه با ندای جهاد رهبر تا کالیفرنیا با مِژگان بروند (فرار کنند). icon_cheesygrin
[/quote]
نمیدونم چطور از پشت پی سی قضاوت کردن انقدر برای شما آسونه
به هر حال من خودم و همه دوستان رو به سخن اقا ارجاع میدم : [b]جذب حداکثری و دفع حداقلی [/b]
به قول آشیخ میرزا هنر اینجاست که از نخاله ها طلا بسازی (بلانسبت دوستمون)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش گروه بین‌الملل [url="http://www.tasnimnews.com/"]خبرگزاری تسنیم[/url]؛ جین ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در کنفرانس خبری روزانه خود در پاسخ به سؤالی درباره گزارش‌های خبری مبنی بر آمادگی ایران برای اعزام نیرو به منظور کمک به دولت عراق در نبرد با تروریست‌ها گفت: "ما هیچ تأییدیه‌ای مبنی بر حضور آنها در عراق نداریم. ما آنها را در بسیاری از موارد تشویق کرده‌ایم که نقش سازنده‌ای ایفاء کنند اما از هیچ نکته‌ای جدید برای اضافه کردن ندارم."
وی در ادامه تأکید کرد که گفتگوهای بین مذاکره کننده‌های ایرانی و آمریکایی در ژنو تنها معطوف به موضوع هسته‌ای بوده و درباره وضعیت کنونی عراق مذاکره‌ای انجام نگرفته است.
پیشتر برخی رسانه‌های غربی گزارش‌هایی درباره اعزام نیروهای ایرانی به عراق به منظور کمک به دولت مرکزی این کشور برای مقابله با تروریست‌ها منتشر کرده بودند.
فقط مونده امریکا به ما بگه چی کار کنیم این پایگاه های امریکا الان تو متاطق در نیستن ؟

به گزارش گروه بین الملل [url="http://www.tasnimnews.com/"]خبرگزاری تسنیم[/url] به نقل از پایگاه المسله، یک منبع وابسته به پلیس استان کربلا از کشف یک تانکر بمب گذاری شده و یک تانکر دیگر حامل سلاح در جنوب کربلا خبر داد.
از سوی دیگرعبد الامیر الزیدی فرمانده عملیات دجله گفت: نیروهای ارتش عراق در درگیری با گروه های مسلح وابسته به داعش در نزدیکی روستای الطبج در 75 کیلومتری شمال شرق بعقوبه درگیر شدند و سه خودرو وابسته به آنها را منهدم کردند و تعدادی را به هلاکت رساندند.
وی تاکید کرد: تروریست ها به مناطق مجاور گریختند.اوضاع در تمامی مناطق دیالی تحت کنترل است و داعش بر هیچ منطقه ای تسلط پیدا نکرده است.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sorena_Noshad' timestamp='1402646314' post='385435']
سلام و درود ما بر رزمندگان دولت اسلامی عراق و شام..

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/binary~3.jpg[/img]
[/quote]
دوستان با فتوشاف تو کوها میریم استقبال ؟
  • Upvote 5
  • Downvote 30

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALIHITLER' timestamp='1402649172' post='385454']
ک منبع مسئول از ورود نیروهای لشگرهای ابوالفضل العباس(ع) و ذوالفقار به فرودگاه بغداد با هدف پیوستن به نیروهای امنیتی برای آزادسازی موصل و شهرهای دیگر از چنگال داعش خبر داد. به گزارش [url="http://www.afkarnews.ir/"]افکارنیوز[/url]، رسانه های عراق اعلام کردند:این منبع مسئول گفت لشگرهای ابوالفضل العباس(ع) و ذوالفقار شامگاه پنجشنبه از سوریه وارد فرودگاه بغداد شدند تا به ارتش عراق در جنگ با داعش و آزادسازی مناطقی که این گروه تروریستی اشغال کرده، کمک کنند.

این منبع که خواست نامش نشود، تاکید کرد نیروهای دو لشگر ابوالفضل العباس(ع) و ذوالفقار بلافاصله به نینوی و صلاح الدین خواهند رفت تا به نیروهای ارتش بپیوندند.

تحلیلگران بر این باورند که مشارکت دو لشگر فوق کمک زیادی به ارتش عراق در بازپس گیری استان نینوی و شهر موصل از داعش خواهد کرد زیرا این لشگرها بیش از دو سال است که در سوریه در حال نبرد شدید با تروریستهای تکفیری داعش هستند و با کسب پیروزیهای متعدد، تلاشهای بزدلانه تروریستهای تکفیری در حمله به مرقد مطهر حضرت زینب(س) را ناکام گذاشتند.
[/quote]

icon_cheesygrin rolling_on_the_floor

============================================================
وال استریت ژورنال به نقل از یک منبع امنیتی اعلام کرده که ایران دو گردان از ارومیه و لرستان اعزام کرده که تونستند 85 درصد تکریت رو بازپس بگیرند...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]بچه ها یه نکته مهم.سخنرانی دیروز رییس جمهور راجع به تروریست ها در عراق و سوریه رو دیدید؟خیلی جدی و محکم بود و در اخر گفت ما با تروریست در منطقه به شدت برخورد میکنیم...[/right]

[right][size=5]چند ساعت بعد دز تماس تلفنی با نوری مالکی گفته ما اماده ایم امنیت عراق رو تامین کنیم و به امنیت عراق تعهد داریم[/size]...[/right]

[right]منبع حرف هام هم 30 20 دیشب و اخبار سراسری[/right]

[right]خواهشا سریع تحلیل کنید با این نوع حرف زدن رییس جمهور ایا دیگه مشکلی هست که ایران به طرق خاصی به داعش حمله کنه؟ حاا یا هوایی پهپادی یا با کمک گردان های شیعه یا حتی مستقیم نیرو بفرسته یا پشتیبانی موشکی توپخانه ای یا به هر طریقی که میتونه؟[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ludendorff' timestamp='1402649637' post='385460']
دوستان با فتوشاف تو کوها میریم استقبال ؟
[/quote]

من که دلیلی برای فتوشاپ بودنش نمیبینم ! آخرهای رمپ 205 ها پارک شدن؛ رمپ پایگاه های هوانیروز هلیکوپترها به همین شکل چیده میشن و سایت ارتش هم نمیاد عکس فتوشاپ منتشر بکنه..

این که شما از روی یک عکس تیکه میندازی درست نیست ؛ هوانیروز کرمانشاه سوپر بیس کبرا و قویترین پایگاه هوانیروز از نظر تهاجمیه و خیلی بیشتر از اون چه در این عکس میبینید کبرا در اختیار داره..
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه ایرانی جماعت بخواد حمله کنی هپچ قدرتی نمیتونه جلوشو بگیره تا الان هم کاری نکردن همون ملاحظات و دکترین جنگ نرم هست وای اگه کاسه صبر سپاه و ارتش لبریز بشه
درسته میگم 911 هاون فسیله ولی سگش شرف داره به 100 تا هامر عراقی ویرایش شده در توسط ALIHITLER
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sorena_Noshad' timestamp='1402650067' post='385463']
من که دلیلی برای فتوشاپ بودنش نمیبینم ! آخرهای رمپ 205 ها پارک شدن؛ رمپ پایگاه های هوانیروز هلیکوپترها به همین شکل چیده میشن و سایت ارتش هم نمیاد عکس فتوشاپ منتشر بکنه..

این که شما از روی یک عکس تیکه میندازی درست نیست ؛ هوانیروز کرمانشاه سوپر بیس کبرا و قویترین پایگاه هوانیروز از نظر تهاجمیه و خیلی بیشتر از اون چه در این عکس میبینید کبرا در اختیار داره..
[/quote]
جناب سورنا منظور خاصی نداشتیم . تیکه کجا بود .
کیه که ندونه همین هوانیروز بوده که خوزستانو نجات داد
ولی در مورد این عکس از هلیکوپتر 6 به بعد به نظر تکرار میاد . شاید هم اشتباه میکنم ولی این عکس مشکوک به نظر میرسه ویرایش شده در توسط Ludendorff
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

داد میزنه که فوتوشاپه....
  • Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید مواظب مرزهای شرقی مون باشیم...الان وقت مناسبیه برای یه ضربه بزرگ به امنیت شرق ایران
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری السومریه، عالیه ناصیف نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق تاکید کرد که حوادث اخیر این کشور با طراحی ترکیه و حمایت مالی عربسان صورت گرفته است.

وی افزود حوادث امنیتی اخیر که عراق شاهد آن است نقاب را از چهره بسیاری از گروه‌های سیاسی برداشت که کرکوک و موصل را فروختند.

امروز جمعه بحران امنیتی در عراق وارد چهارمین روز خود شد درحالی که پارلمان این کشور نتوانست به توافقی برای اعلام وضعیت فوق‌العاده دست پیدا کند، ترکیه همچنان تلاش می‌کند تا جان دیپلمات‌هایش را نجات دهد و آمریکا هم در پاسخ به درخواست نخست وزیر عراق برای کمک در مقابله با داعش اعلام آمادگی کردند و باراک اوباما در همین زمینه گفت که واشنگتن در صورتی که منافعش به خطر بیفتد آماده هرگونه اقدام نظامی است و این در شرایطی است که نیروهای ویژه ارتش عراق تلاش دارند تا به کانون تروریست‌ها در موصل بروند و این شهر را پس بگیرند
.
به گزارش خبرگزاری فارس، تلویزیون المیادین در گزارشی از اوضاع عراق خبر داد که تروریست‌های داعشی سلاح‌هایی را که از پایگاه‌های ارتش عراق به غارت برده‌اند به استان دیرالزور سوریه انتقال داده‌اند تا احتمالاً از این تسلیحات در نبرد با جبهه النصره(شاخه القاعده در سوریه) استفاده کنند.

نیروهای داعش و جبهه النصره در دیرالزور درگیری‌های شدیدی با یکدیگر دارند به طوری که در این درگیری‌ها صدها نفر از نیروهای دو طرف کشته شدند. ویرایش شده در توسط ALIHITLER

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتخاب جلولا اتفاقی نیست دوستان. اینا به خیال خودشون دارن فتوحات عمر رو تکرار میکنن.
http://fa.wikipedia.org/wiki/جنگ_جلولا
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هممون دیدیم که برخورد ایران با پژاک چه جوری بود.ما اگه بخوایم دخالت کنیم دخالتمون وسیع خواهد بود.هممون هم دوس داریم یه حال اساسی به این وحوش دمپایی پوش بدیم ولی سیاست فراتر از این حرفاست.
انشالله رهبری تصمیم درست رو مثل همیشه میگیرند.روزهای آینده معلوم میشه.شاید ارتش عراق خودش کار رو یکسره کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1402651260' post='385476']
انتخاب جلولا اتفاقی نیست دوستان. اینا به خیال خودشون دارن فتوحات عمر رو تکرار میکنن.
[url="http://fa.wikipedia.org/wiki/جنگ_جلولا"]http://fa.wikipedia.org/wiki/جنگ_جلولا[/url]
[/quote]
این یه تیکش خیلی عذاب آوره :
[color=#252525][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Sans', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif]کثرت اسیران، خاصه زنان و دختران چندان بود که گویند وجود اسیران جلولا برای [/font][/color][url="http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%85%D8%B1"]عمر[/url][color=#252525][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Sans', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif] مایهٔ نگرانی گشت و مکرر می‌گفت «از فرزندان این زنان که در جلولا اسیر شده‌اند به خدا پناه می‌برم.» [/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.