super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

alalam_635669822383305260_25f_4x3.jpg

در این تصاویر عناصر "جیش الاسلام" لباس‌های نارنجی رنگ به تن دارند، و به داعشی ها لباس های سیاه خودشان را پوشانده اند، بدین ترتیب در این تصاویر چنین القا می شود که جای قاتل و مقتول عوض شده است.

جیش الاسلام در این عملیات اعدام دسته‌جمعی همان روش های تبلیغی و رسانه ای داعش را که مبتنی بر هراس و رعب‌افکنی است، به کار گرفته اند.

alalam_635669822749521878_25f_4x3.jpg

این خبر واقعیت نداره و گویا برای یک کلیپ تبلیغاتی هست. خود جیش الاسلام هم تکذیب کرد.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش حملات جدیدی رو به رمادی تحت عنوان غزوه ابی مهند السویداوی ترتیب داده . ظاهرا اوضاع خوب نیست در رمادی . اخرین نقشه رمادی برگرفته از پیج تحولات اسلام :

http://s6.uplod.ir/i/00599/nqz8wdbo7ywv.jpg

ویرایش شده در توسط Blanco
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش حملات جدیدی رو به رمادی تحت عنوان غزوه ابی مهند السویداوی ترتیب داده . ظاهرا اوضاع خوب نیست در رمادی . اخرین نقشه رمادی برگرفته از پیج تحولات اسلام :

بله اوضاع رمادي خوب نيست و داعش در با استفاده از چندين عمليات انتحاري سنگين موفق شده وارد بخش هاي غربي شهر بشه و نيروهاي ارتش عراق رو غافلگير كنه

4aZML.png

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کل استعداد رزمی داعش واسه این حمله 45 تا پپیکاب تراکه که دیشب از سوریه به غرب رمادی رسیدن.

توی این حرکت های سنگین خیلی حرف هست،‌ 99 درصد داعش رادار داره

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا عراق اینطوری شده آخرین باری که پیروزی داشتن فکر کنم در تکریت بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل اینکه عزت الدوری هم پیغام صوتی داده و از عملیات عربستان در یمن و ملک سلمان حمایت کرده . به داعش هم توپیده ظاهرا ! مگه نمرده بود ؟

ویرایش شده در توسط Blanco

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اربیل چگونه نجات یافت ؟
.
.

مسعود بارزانی درجواب میگوید بله همه می دانندکه داعش به دروازه های اربیل رسیده بود وبیم آن میرفت که شهر عنقریب اشغال شود بارزانی میگوید من پس ازحمله داعش با امریکاییها ترکها انگلیس فرانسه وحتی عربستان تماس گرفتم که همه مقامات این کشورها درجواب گفتند که فعلا هیچ کمکی نمی توانند بکنند بارزانی میگوید من فورا بامقامات ایرانی تماس گرفتم وبه آنها صریحا گفتم که شهر درحال سقوط است اگر نمیتوانید کمکی کنید ما شهر راتخلیه میکنیم لذا مقامات ایرانی فوراشماره تماس قاسم سلیمانی رابمن دادند وگفتند حاج قاسم نماینده تام الختیار ما درامور مبارزه باداعش است لذافورا با حاج قاسم تماس گرفتم واوضاع را دقیقا شرح دادم حاج قاسم به من گفت من فرداصبح بعدازنمازصبح اربیل هستم به اوگفتم فردا دیراست همین حالا بیایید حاجی گفت کاک مسعود فقط امشب شهر را نگهدار بارزانی درادامه میگوید فرداصبح حاج قاسم درفرودگاه اربیل بودمن به استقبالش رفتم حاجی با۵۰نفرازنیروهای مخصوصش آمده بود آنها سریعا به محل درگیری رفتند ونیروهای پیشمرگه راسازماندهی دوباره کردند ودرعرض چند ساعت ورق به نفع مابرگشت درضمن کمکهای تسلیحاتی ایران نیز برای ما رسید.
.
بارزانی می گویدحاج قاسم چند نفر از نیروهایش راجهت مشاوره نظامی دراربیل گذاشت وخودش به کربلا بازگشت بارزانی میگوید ما بعدها یک فرمانده داعش را اسیر کردیم و از او پرسیدیم چگونه شد شما که درحال فتح اربیل بودید بیکباره عقب نشستید این اسیرداعشی به ما گفت نفوذیهای ما در اربیل به ما خبردادند قاسم سلیمانی دراربیل است لذاروحیه افراد ما به هم ریخت و عقب نشستیم.

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اربیل چگونه نجات یافت ؟
.
.

مسعود بارزانی درجواب میگوید بله همه می دانندکه داعش به دروازه های اربیل رسیده بود وبیم آن میرفت که شهر عنقریب اشغال شود بارزانی میگوید من پس ازحمله داعش با امریکاییها ترکها انگلیس فرانسه وحتی عربستان تماس گرفتم که همه مقامات این کشورها درجواب گفتند که فعلا هیچ کمکی نمی توانند بکنند بارزانی میگوید من فورا بامقامات ایرانی تماس گرفتم وبه آنها صریحا گفتم که شهر درحال سقوط است اگر نمیتوانید کمکی کنید ما شهر راتخلیه میکنیم لذا مقامات ایرانی فوراشماره تماس قاسم سلیمانی رابمن دادند وگفتند حاج قاسم نماینده تام الختیار ما درامور مبارزه باداعش است لذافورا با حاج قاسم تماس گرفتم واوضاع را دقیقا شرح دادم حاج قاسم به من گفت من فرداصبح بعدازنمازصبح اربیل هستم به اوگفتم فردا دیراست همین حالا بیایید حاجی گفت کاک مسعود فقط امشب شهر را نگهدار بارزانی درادامه میگوید فرداصبح حاج قاسم درفرودگاه اربیل بودمن به استقبالش رفتم حاجی با۵۰نفرازنیروهای مخصوصش آمده بود آنها سریعا به محل درگیری رفتند ونیروهای پیشمرگه راسازماندهی دوباره کردند ودرعرض چند ساعت ورق به نفع مابرگشت درضمن کمکهای تسلیحاتی ایران نیز برای ما رسید.
.
بارزانی می گویدحاج قاسم چند نفر از نیروهایش راجهت مشاوره نظامی دراربیل گذاشت وخودش به کربلا بازگشت بارزانی میگوید ما بعدها یک فرمانده داعش را اسیر کردیم و از او پرسیدیم چگونه شد شما که درحال فتح اربیل بودید بیکباره عقب نشستید این اسیرداعشی به ما گفت نفوذیهای ما در اربیل به ما خبردادند قاسم سلیمانی دراربیل است لذاروحیه افراد ما به هم ریخت و عقب نشستیم.

میتونم بپرسم متنو از کجا آوردین؟؟؟؟
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه این جوان های ترسیده رو که میبینم به این فکر میکنم که حالا باید شیعیان شهید بدن تا این شهر ها رو برای اینها ازاد کنن در حالی که امثال اینها به بغداد و کربلا و نقاط امن فرار میکنن. جای ارتش عراق بودم اجازه خروج به مرد های زیر 40 سال نمیدادم. 

ویرایش شده در توسط spiderkiller

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این صحنه ها رو میبینم به این نتیجه میرسم همون تجزیه عراق تنها راه حل موجوده

از ارتش عراق که کاری بر نمیاد نیروهای شیعه تا کی باید برای این مناطق تلفات بدن

استان های الانبار و موصل رو باید به حال خودشون رها کرد تا مردمش حساب کار دستشون بیاد

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لذا مقامات ایرانی فوراشماره تماس قاسم سلیمانی رابمن دادند

همین یه تیکه برای رد کل داستان کافیه....

کلا مطلب چند ماهی هست تو سایت ها داره دست به دست میشه با کمی تغییر و همش هم چرنده! :)

• Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک نگاه به خطوط کردها باندازید (همین کردهایی که امروز دارن واسه ما مشکل ایجاد می کنن) می بینید که حرفه ای گری در مدیریت نیروی نظامی چه می کنه، نتیجه جهادی بازی های شما در سوریه و عراق مشخصه دیگه

جناب Mo313 این جماعت پیشی مرگه اقلیم هم که دارن دست به پاکسازی میزنن و به آوارگان عرب و ترکمن اجازه نمیدن که به مناطق ادعایی این به اصطلاح  کردستان آزادشون برگردن. اون آواره هایی هم که تو اقلیم بهشون اسکان دادن تو یه سری اردوگاه با شرایط افتضاح بهشون اسکان دادن و در اولین فرصت میندازنشون بیرون

این جماعت اقلیمک هم خیلی باحالن. با سوء استفاده از بحران پیش اومده در عراق یه سری از مناطق اختلافی کرکوک رو تصرف کردن و ساز جدایی طلبی سر دادن. برای تشکیل این کشورشونم دست به جعلیات سازی زدن. برای نمونه این که تمام اقوامی مثل گوتی ها، لولوبی ها، کاردوخی ها، ساگارتی ها، هیتی ها، سومری ها!!! و... رو به اسم خودشون زدن!!! عزیزان شما همه اینا با هم نمیتونین باشین که! لطفا یکی رو انتخاب بکنین. این اقوام هم الان نیستن که این ادعاهارو تایید یا تکذیب بکنن. تو اون سرودشونم که به صرف اینکه یه شرق شناس به اسم مینورسکی گفته کردها بازمانده مادها هستن اومدن نوشتن ما فرزند ماد و کیخسرو هستیم. کیخسرو رو هم میگن همون هوخشتره هست! اصولا این عزیزان خیلی خنده دارن.  جدیدن هم اومدن گفتن ساسانی ها کرد بودن چون طبری تو تاریخش آورده که اردوان پنجم (آخرین شاه اشکانی) بعد از شکستش از اردشیر بابکان (اولین شاه ساسانی) یه نامه بهش میزنه و میگه که: ((ای کردزاده ای که در چادر کردی بزرگ شدی! تورا که رخصت داد که آن تاج را بر سر نهی)). در صورتی که تبار ساسانی ها کاملا مشخصه و اونها اهل استخر (استان فارس) بودن و کتیبه هاشونم به پارسی نوشتن. واژه کرد به عشایر کوچ رو گفته میشده کما اینکه اهالی شهر کرد در چهارمحال و بختیاری کرد نیستن و همچنین شهرستان کردکوی در استان گلستان کردنشین نیست. اینم بگم که در زمان دفاع مقدس یه سری از کردهای عراق(در حدود 600000) به ایران کوچ کردن که بچه هاشون تو ایران مدرسه رفتن و نون و نمک ایرانو خوردن و این بچه ها حالاکه برگشتن عراق از اونجاییکه ماشاالله به فارسی هم خوب مسلط هستن با همکاری چنتا وطن فروش تجزیه طلب داخلی تو فیسبوق یه سری پیج زدن و صبح تا شب به ایران و ایرانی فحش میدن و احتمالا تو این سایت هم هستن. واقعا به این پانکردها باید تبریک گفت. با همه مردمان دور ورشون دعوا دارن ودر عین حال میخوان در وسط همین مردم یه کشور Land Locked   تشکیل بدن.

مطلب دیگری هم که میخواستم بهش اشاره کنم فعالیت پانترک هاست که با بی توجهی مسئولین تونستن در دستگاه های حکومتی نفوذ کنن و عده ای از جوان های ساده رو گمراه کنن. نمونش هم همین ادا اطفاراییه که تماشاگرای تراکتورسازی در میارن مثل نشان دادن علامت گرگ خاکستری با دست (که از یه نماد شیطان پرستی گرفته شده و بنیان گزاران نظری پانترکیسم هم چند یهودی بودن) ، زوزه کشیدن در استادیوم(اشاره به اینکه در اساطیر ترکی ترک ها زاده گرگ دونسته شدن، که هیچ ربطی به آذر بایجان نداره و مردم آذربایجان از نژاد ترک نیستن. ترک نژادها همین چشم بادومیهای ازبک وقزاق و اویغور و ... هستن که ماشاالله چقدم تو این گروه های تکفیری زیادن!)، آوردن پرچم جمهوری آذربایجان و ترکیه به ورزشگاه ها. در یک مورد(من یک مورد سراغ دارم نمیدونم مورد دیگه ای هم هست یا نه) نشان دادن پارچه نوشته ای با این متن: South Azerbaijan is not Iran در ورزشگاه یادگار امام تبریز، دهن کجی به اسم آذربایجان و تحریف املای اون به آزربایجان که اخیرا پارچه نوشته ای با این املای جعلی در  بازی تیم والیبال شهرداری ارومیه با یکی از تیمهای تهرانی به ورزشگاه آورده شد که متاسفانه در رسانه ملی هم نشان داده شد. تجلیل از یکی از شخصیت های پانترک در یکی از دانشگاه های استان اردبیل که اخیرا اتفاق افتاد، سرمایه گزاری های مشکوک ترکیه در آذربایجان. از دوستان میخوام که تحولات مناطق کردنشین و ترک زبان نشین رو تحت نظر داشته باشن لطفا هم نیاید بگید این حرفات آف تاپیک بود. تحولات منطقه همه به هم ربط دارن.

ویرایش شده در توسط tirbarchi
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.