death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

موسسه رماح وابسته به نيروهاي احرار الشام فيلم كوتاهي رو از نبردهاي ماه گذشته روستاي رتيان در شمال حلب منتشر كرده

( دوستاني كه به زبان عربي آشنايي دارند بيشتر به دردشون ميخوره)

CAPTqd5XIAA45uu_jpg_large.jpeg

لينك

https://www.youtube.com/watch?v=zb0c9NhAT-I
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دقایقی پیش، جنب پارک زعفرانیه، دعای یک زن آزاده! قبل از پرش از روی آتش: خدا ایشالا(غلیظ تلفظ کنید) به حق این شب عزیز! بشار اسد، مالکی و ... را لعنت کند که باعث شدند داعش نصف عراق و سوریه را بگیرد و از گاز شیمیایی استفاده کند!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدا لعنت کنه ان شالله

این کثافت رو نگاه کن نشسته داره به اجساد میخنده هی خدا لعنتت کنه سفاک خونریز الهی که به حق امام زمان نیست نابود شین

بله خدای جای حق نشسته.برای همین بود که اسد برخلاف مبارک و بن علی و قذافی و بقیه دو روزه ساقط نشد.همه برنامه ریزیهای آمریکا و عربستان و قطر و ترکیه و بقیه وحوش که می خواستن و می گفتن اسد در عرض دو تا شش ماه سرنگون میشه نقش بر آب شد.هر چقدر هم هزینه کردن و سلاح دادن نشد که نشد! چرا؟ چون خدا جای حق نشسته.قرار نیست نقشه های وحوش وهابی به نتیجه برسه.خدا جای حق نشسته که اشرارعالم که ید طولایی در کشتار انسانها دارن و برای ساقط کردن محور مقاومت به پست ترین موجودات عالم ( وحشی های وهابی که بحق لقب شیاطین من الانس برازنده اونهاست که از خوردن گوشت انسان و بریدن سر کودک ابایی ندارن) متوسل شدن و به جایی نرسیدن.خدای جای حقه که کسانی که برای سرنگونی بشار اسد با حیوانات درنده و وحشی وهابی هم قسم و همدست شدن روی پیروزی رو ندیدن.ترکیه و قطر و عربستان و آمریکا و اسراییل و آلمان و فرانسه و اردن و تمام شیوخ و ثروتمندان عرب مرتجع کمکشون کردن ولی خدا جای حق بود که مکرشون به سرانجام نرسید.   مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین.

تمام خونخواران وهابی و طرفداران و حامیان اونها پاسخگوی جنایتهاشون خواهند بود.خداوند عالم و بصیره. ولی علی الحساب برکتی که این فتنه و جنایات وحوش وهابی برای شیعیان منطقه داشت بزرگتر از چیزیه که تصور میشه.بی آبرویی و حقارتی که برای وهابیون و حامیان اونها بوجود اومد هم ایضا! :)

چرا چرت چرت میگی اینا مردم عادی هستن ظالم ای طرفدار ظالم مگه کوری نمیبینی مردم عادی رو کشتن خدا لعنتت کنه که طرفدار ظالمی

این کثافت رو نگاه کن نشسته داره به اجساد میخنده هی خدا لعنتت کنه سفاک خونریز الهی که به حق امام زمان نیست نابود شین

چرا چرت چرت میگی اینا مردم عادی هستن ظالم ای طرفدار ظالم مگه کوری نمیبینی مردم عادی ---- همه بچها رو کشتن خدا لعنتت کنه که طرفدار ظالمی

[hr]

این کاربر از تاپیک اخراج شد.

skyhawk

• Downvote 27

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اره شما راست میگید..

اسد احمقه..! اون روزی که نه ناظری ازسازمان ملل تو دمشق بود و نیروهاش داشتن تو غوطه سنگین ترین شکست ها رو متحمل میشدند و شهرک به شهرک عقب مینشستند شمیایی نزد ولی اون روزی که  قصدی برای حمله به غوطه نداشت همینطوری از سر هوس بازی اون حمله ی شیمیایی گسترده رو به غوطه کرد..! اونم در حضور بازرسین سازمان ملل..

یا زمانی که نیرو هاش داشتن به شدت در خان العسل مقاومت میکردند یهو حال کرد شیمیایی بزنه نیرو هاش رو هم بزنه ناکار کنه..

همین که میگی انقلابیون سوریه! نشون میده.. اون شیعه دلسوز مردم سوریه که قصد داری خودتو نشون بدی نیستی..

شما برو پیش بقیه ثوار..

خیلی راحت میشه برای این حمله کانتکست تعریف کرد،‌کانتکستش هم جنایات جنگی ارتش آزاد در لاذیقه یک هفته پیشش بود

شما روضتون رو بخونید، عالم و آدم اقرار کردند که حامل های مواد شیمیایی راکت های برکان بودن،‌ترجکتوری های بازرسان سازمان ملل مشخصه،‌ مناطق اصابت مشخصه، جلوی همه اینها شما هی شعار بدید روضه بخونید مظلوم نمایی کنید.

ظالم اینجا شمائید،‌شیعه و مسلمان مبراست از کاری که شما در سوریه می کنید

• Upvote 2
  • Downvote 26

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پدافند ارتش سوریه ساعتی پیش یک پهپاد ناشناس رو در لاذقیه سرنگون کرد.

نوعش چیه؟ کسی تشخیص میده؟ گفته میشه متعلق به ترکیه هست.

تصاویر داغ هست، چند دقیقه هست بیرون اومده. بعید نیست اسرائیلی باشه.

F5CZRL9.jpg

FmhKqzR.jpg

DXX3wNT.jpg

هرمس 90 هستش ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام متاسفانه مشاهده کردم برخی از کاربران اینجا مطالبی رو گفتند که این مطالب از سر جهالتشون بوده و یا از سر نفاق

بنده از ابتدای تشکیل این تایپیک اون رو دنبال کردم و هر شب مطالب اون رو می خوندم.برای من خیلی تعجب اوره که برخی از مخالفین بشار اسد دفاع کنند و بشار و مالکی رو عامل پیشرووی داعش بدونند تا اونجا که می دونم سنی های تندرو عراقی همچین دیدگاهی را دارند.امشب متوجه شدم که نفاق در این جا هم هست.

بنده فرزند یه پاسدار هستم در حال حاضر بدون هیچگون سهمیه ای با رتبه زیر 20 در دانشگاه تهران مشغول تحصیل در مقطع دکتری حقوق خصوصی هستم اهل یک شهرستان کوچک در خوزستان هستم کلاس کنکوری هم نرفتم سال 85 با رتبه زیر 50 دانشگاهشهید بهشتی قبول شدم سال 90 ازمون شرکت نفت ثبت نام کردم و رد شدم چون اونها امثال بنده رو نمی خواستند اونها از قماش خودشون رو می خواستند.بله قبول دارم که در مملکت حقوق کارگران صنایع فولاد و نفت از حقوق یک قاضی بیشتر است امکاناتی که دارند  بقیه اقشار جامعه ندارند ولی خدا روشکر می کنم که خانواده سپاهی هستم و در اون محیط لجن زار مشغول به کار نشدم چون می بینم افرادی که حقوقشون بالا هست غالبشون فاسد هستند.

ظلم از بین رفتنی است و بزرگترین ظلم،کشتن مردم به جرم محبت اهل بیت است

• Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هرمس 90 هستش ؟

احتمالا متعلق به تركيه باشه چون در لاذقيه سرنگون شده

دوستان ميدونند تركيه چه نوع پهبادهايي داره در اين ابعاد؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینها راست میگن، باید می نشستیم اول پیکر مطهر حضرت زینب رو از قبر میکشیدن بیرون بعدش ابالفضل العباس، بعدش امام حسین، بعدش امام موسی کاظم...

باید می نشستیم در شکم هر زن شیعه یک کودک تکفیری میکاشتند...

باید می نشستیم شیعیان لبنان رو از ریشه می زدند و مثل حیوانات سرشون رو می بریدند...

خاک برسر بی غیرتتان کنند که شیعه که بماند انسان هم نیستید...

اخراج هم شدیم شدیم...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا متعلق به تركيه باشه چون در لاذقيه سرنگون شده

دوستان ميدونند تركيه چه نوع پهبادهايي داره در اين ابعاد؟

هرون هست

ترکیه سه تا در اختیار داره

جنگ رو در سوریه شما فرقه ای کردید تا بتونید نفر جمع کنید برای اسد، این وهم و دروغه، ملت سوریه از ظلم و فساد اسد خسته بودند، در اطراف حرم زینب یگانهای حسین ابن علی علیه السلام می جنگیدند،‌اینها قابل انکار نیست.

ریز تظاهرات قبل از قتل عام اسد موجوده و تظاهرات در طرتوس و لاذقیه به مراتب عظیم تر و متواتر تر از حلب یا رقه یا دیر الزور بود، این در مصاحبه های رسمی عوامل سپاه در سوریه هم هست. فکر می کنید چرا اسد می خواد دمشق رو حفظ کنه؟ چون برگرده به لاذقیهبه شیش ماه نرسیده لهش می کنند.

• Downvote 22

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعضی از دوستان  العوذ بالله جای خدا نشستن حکم صادر میکنن کی  مسلمان کی کافر  اصلا طرف بی دین شما مگه جای خدا نشستی حکم میدی  بردارم 

همه هم  شدن کارشناس دین و متخصص سیصد سال مطالعه کردن  درباره اسلام  و شیعه  

ویرایش شده در توسط bds110
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برخی منابع میگن پهپاد آمریکایی و از نوع پردیتور بوده که از پایگاه اینچریلیک (نمی دونم تلفظش رو) به پرواز در اومده.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سی ان ان ترکیه میگه MQ-1C بوده که از اینجرلیگ در آدنا بلند شده بوده،‌

پهباد در اجاره ترکیه بوده

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.