death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سی ان ان ترکیه میگه MQ-1C بوده که از اینجرلیگ در آدنا بلند شده بوده،‌

پهباد در اجاره ترکیه بوده

والله مدل کوچیک تره گری ایگل که خود پریدیتور باشه هم با تصاویر جور در نمیاد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب ادب هم میتونست چیز خوبی باشه نه!؟

اگر کسی نماز نمی خونه و روزه نمی گیره و ذکات نمیده طبق آیات قرآن مسلمان نیست.نه اینکه آدم بدی باشه! مسلمان نیست! چرا شما این دوتا رو شما قاطی می کنی!؟ وقتی اون برادرمون میگه کسی که نماز نمی خونه مسلمان و شیعه نیست منظورش این نیست که شیطانه.بزارید بیشتر و ریزتر توضیح بدم براتون.وقتی کسی برای عبادت به کلیسا نمیره و آداب مسیحیت رو بجا نمیاره مسیحی نیست.ولی وقتی میگیم مسیحی نیست منظور این نیست که شر مطلقه! فقط پیرو اون مذهب نیست سادس نه!؟ وقتی یکی تورات رو قبول نداره و آداب عبادت یهودیت رو انجام نمیده میگن یهودی نیست! فقط یهودی نیست منظور این نیست که آدم بدیه! خیلی سادس!

در ضمن اونی که به قول شما ادای اسلام رو در میاره ولی گناه و خلاف می کنه دزده مسلمان نیست.کافریه که لباس اسلام پوشیده تا به مقصودش برسه! گرگیه که لباس مییش پوشیده! چرا شما دین خدارو بر اساس رفتار خلق و بنده های حقیر قضاوت می کنید!؟ که با گناه و لغزش فرد یا عده ای میگید اگه اینجوریه بهتره نباشه!! مگه وقتی دکتری در تشخیص اشتباه می کنه شما کل علم پزشکی رو رد می کنید و تمام دکترهارو خطاکار می بینید!؟ 

خدا کی گفته دزد مسلمانه که خاوری رو مسلمان می دونید!؟ خدا کی گفته مال مردم خوار مسلمانه!؟ چه کسی گفته هر کسی که نماز میخونه معصومه و گناه و خلاف نمی کنه!؟ چه تضمینی وجود داره که یه فرد معتقد مسلمان در واقع یه یهودی نفوذی نباشه که قصدش ایجاد انحراف در اسلامه!؟ فکر می کنی وهابیت چطور درست شد!؟

چه تضمینی وجود داره که من و شما برای رسیدن به پست و مقام لباس دین نپوشیم!؟ که اگر اینکارو بکنیم به نظرت بخاطر این رذالت ما بقیه باید کل دین و مذهب و خدا و قرآنش رو بزارن کنار!؟؟

سلام

یعنی اسلام به این بزرگی بنده به همین دوتا مورد نماز و حجاب؟ دیگه هیچی ندارد ؟ طرف مسلمون نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی دینه دیگه؟؟ بی دین یعنی چی؟؟؟ ترس از خدا قیامت حق الناس و... جز مسلمونی نیست؟؟؟؟ حالا طرف نماز نخوند  ولی موارد بالا رو بجا اورد قضیش چیه؟ حتما ازاده جوان مرده !!!! نه !! چه بگی بی دین چه بگی کافر؟؟ فرقش چیه ؟؟؟  چند نفر تو این سایت نماز نمی خونند؟ اونهایی که نماز نمی خونند چندنفرشون حق الناس  و.... رو واجب میدونند !! چند نفرشون واسه امام حسین گریه میکنند اونم نه واسه پول گرفتن واسه دلشون؟ اینها الان تو کدوم دسته قرار میگیرند؟؟؟ مسلمون هستند ؟ نیستند؟  اگه نیستند پس فرقشون با خاوری چیه؟ جفتشون بی دینند که؟ 

نه جناب  اسلام خیلی بزرگ تر از این حرفاست که بشد با دو مورد طرف رو بی مسلمون کرد 

اسلام 10% ظاهر باشد 90% باقیش باطنه  این هایی که چپ و راست راه میرند همش از ظواهر حرف میزنند باطنشون چیه؟ چند درصد شون واقعا مسلمونی از ته وجودشونه؟  اصلا اون هایی که نماز میخونند چند نفرشون از ته دل نماز میخونند نه از ظاهر و عادت ؟ خدا که به رازونیاز اینو اون  نیاز ندارد که اگه زبونم لال نیاز داشت فرقی بین اون که نمی خوند با اونی که دارد سر عادت میخوند نمی کرد 

اتفاقا جناب airborn حدیث و... زیاد هست که میگد تو قیامت  بعضی از مردم ( همین بی دین ها) بالاتر از بعضی از نماز خون ها  قرار میگیرند  اصلا خودم رو مثال بزنم ! من خودم اعتقاد دارم که تو قیامت هستند امریکایی و... غیر مسلمون هایی که از من بالاتر قرار بگیرند !! تو قرن 21 زندگی میکنند دنیا رو هم متحول نکردند !

به نظرت واسه چی بالاتر قرار میگیرند؟  این مردم بی دین! البته بگفته بعضی ها!

البته خوش بحال اون هایی که نمازشون رو میخونند حداقل تو قیامت میتوند به خدا بگد نمرشو بدد

جناب ارنستو شما که بله کلا عادت دارید بگید اره  فقط بگم  فقط ببین  فقط بدون  و.... و پشتش وقتی نمی تونید یک چیزی رو جواب بدید ربط جز به کل میدید کلا تو همه موارد سیاسی نظامی علمی فرهنگی هنری ...... حتما هم حرفتون درسته البته من نمی گما این چیزی که خودتون  فکر میکنید 

نمی دونم عدم نظارت بر اجرای قانون  و تاکید من بر اون  چه چیزیش ربط به چماق داشت که بزنم تو سر نظام اصلا  نمی دونم شما نظام رو چی تعریف کردی برا خودت ولی برا من بین نظام و دولت و قانون فرق هست حالا شما ربطش دادی واقعیت رو به نظام می گذارم  به پای عدم نا توانی در پاسخ 

کلمه ( ما) رو هم تعریف نکردی واسه ما  حالا اگه تعریف کردی لغت لخت و درصد لختی اون بعضی ها رو واسم بگو  تعریفی که از این لغت برا خودم کردم خیلی بد  در اومد

و اخر اینکه اون هایی که برنده نمی شوند کیا هستند؟  مردم عادی؟ مرفحین بی درد؟ ویروس های داخل نظام؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط yamor
  • Upvote 2
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موسسه رماح وابسته به نيروهاي احرار الشام فيلم كوتاهي رو از نبردهاي ماه گذشته روستاي رتيان در شمال حلب منتشر كرده

( دوستاني كه به زبان عربي آشنايي دارند بيشتر به دردشون ميخوره)

CAPTqd5XIAA45uu_jpg_large.jpeg

لينك

https://www.youtube.com/watch?v=zb0c9NhAT-I

دانلود کنید

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برخی منابع میگن پهپاد آمریکایی و از نوع پردیتور بوده که از پایگاه اینچریلیک (نمی دونم تلفظش رو) به پرواز در اومده.

اوفیش !!

ما که بن شدیم ، شما برو حال اون ترکا رو به جای ما بگیر :))

سنی سویوروم  

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یعنی اسلام به این بزرگی بنده به همین دوتا مورد نماز و حجاب؟ دیگه هیچی ندارد ؟ طرف مسلمون نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی دینه دیگه؟؟ بی دین یعنی چی؟؟؟ ترس از خدا قیامت حق الناس و... جز مسلمونی نیست؟؟؟؟ حالا طرف نماز نخوند  ولی موارد بالا رو بجا اورد قضیش چیه؟ حتما ازاده جوان مرده !!!! نه !! چه بگی بی دین چه بگی کافر؟؟ فرقش چیه ؟؟؟  چند نفر تو این سایت نماز نمی خونند؟ اونهایی که نماز نمی خونند چندنفرشون حق الناس  و.... رو واجب میدونند !! چند نفرشون واسه امام حسین گریه میکنند اونم نه واسه پول گرفتن واسه دلشون؟ اینها الان تو کدوم دسته قرار میگیرند؟؟؟ مسلمون هستند ؟ نیستند؟  اگه نیستند پس فرقشون با خاوری چیه؟ جفتشون بی دینند که؟ 

نه جناب  اسلام خیلی بزرگ تر از این حرفاست که بشد با دو مورد طرف رو بی مسلمون کرد 

اسلام 10% ظاهر باشد 90% باقیش باطنه  این هایی که چپ و راست راه میرند همش از ظواهر حرف میزنند باطنشون چیه؟ چند درصد شون واقعا مسلمونی از ته وجودشونه؟  اصلا اون هایی که نماز میخونند چند نفرشون از ته دل نماز میخونند نه از ظاهر و عادت ؟ خدا که به رازونیاز اینو اون  نیاز ندارد که اگه زبونم لال نیاز داشت فرقی بین اون که نمی خوند با اونی که دارد سر عادت میخوند نمی کرد 

اتفاقا جناب airborn حدیث و... زیاد هست که میگد تو قیامت  بعضی از مردم ( همین بی دین ها) بالاتر از بعضی از نماز خون ها  قرار میگیرند  اصلا خودم رو مثال بزنم ! من خودم اعتقاد دارم که تو قیامت هستند امریکایی و... غیر مسلمون هایی که از من بالاتر قرار بگیرند !! تو قرن 21 زندگی میکنند دنیا رو هم متحول نکردند !

بسم الله

یک موقع است میخوایم اسلام را از نظر خودمان تعریف کنیم، که خب منجر به آفرینشهای ادبی! و غیره میشه که این هم یک کاریه بالاخره!

یک موقع است میخوایم ببینیم اسلام از نظر اونی که فرستاده اش یعنی چی؟ خب این تقریبا ساده است : اسمش رو خودشه = اسلام! یعنی تسلیم بودن، تسلیم حرف خدا بودن. یعنی هرچی خدا بگه نه چیزی که دلم بخواد، آمریکا بگه، مردم بگن، و ...

لذا یک موقع است که کسی یک حکم روشن و قطعی اسلام مثل حجاب رو رعایت نمی کنه، چون نمی دونه جزو اسلامه

یک موقع است که کسی میگه من کلی کار خوب می کنم، اصلا خدایا هرچی تو بگی، فقط این یه مورد رو از من نخواه.

خب این شخص مسلمه که تسلیم حرف خدا نیست.

قضیه شیطان که از جن بود رو یادمون نره. قبل از آفرینش آدم، این جناب ابلیس چنان عابد و زاهد بود که فقط یک سجده اش شش هزار سال طول کشیده بود. وقتی خدا دستور میده رو به این که ساختم سجده کنید، میگه این رو از من نخواه، چنان عبادتی می کنم که هیچ کس نکرده باشه. نتیجه قضیه رو هم که همه می دونیم. ( کسی هست که ندونه شیطان وضعش چطور شد!؟) خدا میگه من میخوام اون طوری که خودم میخوام عبادت شم نه اونطوری که تو میخوای.

درضمن نماز برای مسلمان بودن کافی نیست، ولی لازم هست! یعنی ممکنه کسی نماز بخونه و مسلمان هم نباشه، یا جاش در قعر جهنم باشه، ولی نمیشه کسی نماز نخونه و مسلمان باشه! مگر حالا شاید موارد خیلی خاصی که ندونه واقعا نماز جزو اسلامه که دیگه در دنیای امروزی ما خیلی بعیده.

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پهپاد آمریکایی هست، امریکا از دست دادن یه پهپاد پردیتور خودش تایید کرد.

http://theaviationist.com/2015/03/17/mq-1-shot-down-syria/

الان قطعاتش با اولین پرواز تو راه ایرانه

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

جناب یامور شما قطعا چند جای کارت میلنگه

توصیه شدید میکنم دوباره برید از نو تعلیمات دینی دبستان تون رو بخونید !
البته بهتر هست قرآن رو هم بخونید

قرآن خیلی جاها اشاره داشته به کسیکه میگه مثلا من ایمان آوردم میگه بگو اسلام آوردی تازه بعدش میگه بگو این اسلامی هم که شما آوردید بدون نماز و زکات و ....صحیح نیست

کجا درس خوندی شما ؟ اصلا مطالعه ای داشتی در این زمینه که میای نظر میدی ؟

خدا به هیچ عنوان مسلمانی رو که آداب ظاهری اسلام رو رعایت نکنه به عنوان مسلمان نمیشناسه ، مسلمان یک سری آداب داره که شناخته میشه و این دیگه دست من و شما نیست

هرچقدرم آدم خوبی باشه و در حق دیگران بدی نکنه به هرحال خدا حساب ش رو جداگانه محسوب میکنه

یعنی چی ؟

یعنی ترازو که گذاشت هم خوبی هاش رو حساب میکنه هم بدی هاش رو

حالا اگر این خوبی با ظاهر و باطن اسلامی باشه وزنه ش سنگین تر هست اگر بدون اسلام باشه وزنه ش سبک هست یعنی هرچقدرم خوب باشه به دلیل وزنه سبک انگار نه انگار کاری کرده به اون صورت

این وعده خداست

خدا عادل هست برادر

تازه بر فرض اینکه اون شخص خوب باشه ها ؟ چون خیلی خوب ها به مرور خراب میکنند و ضد دین میشن

خیلی مسایل هست در باب عبادت که تکان دهنده ست فهم شون

شما میدونستید کسی که نماز رو سر وقت نخونه ثواب نمازش کمتره ؟؟؟ و تازه اگر وقت نماز صبح خواب باشه در دنیای دیگر نماز صبح لعنت ش میکنه و نفرین بر اون میفرسته ؟
میدونستید کسی که مسجد نزدیک خونه شون باشه ولی نماز رو در خانه بخوانه فردا قیامت مسجد نفرین ش میکنه ؟ و از خدا طلب جزا میکنه ؟

دین یعنی این

یا حق
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پهپاد آمریکایی هست، امریکا از دست دادن یه پهپاد پردیتور خودش تایید کرد.

http://theaviationist.com/2015/03/17/mq-1-shot-down-syria/

الان قطعاتش با اولین پرواز تو راه ایرانه

فکر کنم از قبل پریدیتور داشتیم. به اندازه ی کافی تو خود ایران سقوط کردن.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی اینجا روضه نمیخونه..

جنابعالی هستید که میرید چهار تا مقاله از برون موزز میخونید فکر میکنید عالم دهر وقایع سوریه هستید.. حالا اگه بهتون بگن بزرگترین شهرک غوطه چیه میرید تو کف..

عالم و ادم جنابعالی وقتا اون اقایون باشن انتظار بیشتری ازتون نمیره..

من اینجا دلیل و مدرک ارائه کردم.. گفتم با توجه به رویداد های ماقبل حادثه این قضایا کار ارتش سوریه نیست..صرفا یک فالس فلگ بوده که 10 15 سال بعدش خودشون میگفتن کار بشار نبوده.. اما جنابعالی چیزی برای بیان نداشتید.. چرا!؟ چون اینها حرفهای خودت نیست که ازش بشینی دقاع کنی..وگرنه کسی که به یک چیزی معتقده اگه بهش شبهه ای وارد بشه با جان و دل و به طور مفصل ازش دفاع میکنه..اما شما چی..!؟ پستای دو کلمه ای پر کنایه..

همونها کتائب عیسی بن مریم و حسین بن علی به کی پیوستند..؟

ما جنگ رو فرقه ای کردیم!؟ روزگاری حسن مامیتا و رفقاش 11 نفری داشتن تک و تنها تو زینبیه جلوی ارتش ازادی ها وایمیستادن رو شما یادت نمیاد..!؟

روزگاری که پرچم سیاه 3 متری تو حجر الاسود برافراشته میکردند جئنا لذبحکم رو چطور..؟ تادو سال چراغ های مناره های حرم حضرت زینب خاموش بود چرا!؟

جوابش واضحه..! 

اخرین گروهی که وارد سوریه شد ما بودیم..

با این که مدتهاست در این مورد پست نداده ام و اوصلا هم تمایلی ندارم ، لازم است این جا نکاتی مطرح شود :

آقای براون موزز برای حرف هایشان اسناد معتبری دارند ...من از طرف مقابل سندی ندیده ام . دلیل طرف مقابل این بود که ارتش عربی سوریه در حال پیروزی است ( بعد از دو سال هم در حال مشاهده این پیروزی ادعایی هستیم ) و نیازی به این کار ندارد و چرا باید در هنگامی که بازرسان سازمان ملل هستند این کار را بکند .

این که ده ها تن سارین با غلظت 90 درصد چطور توسط گروه هایی که کل سابقه نظامیشان به یک سال نمی رسید و هیچ زیرساخت صنعتی نداشته اند استفاده شده سوالی است که جوابش فقط از دستگاه تبلیغاتی روسیه پوتین برمی آید .راکت های برکان را چه کسی می ساخت ؟  عراق دوره صدام که میلیاردها دلار و نزدیک دو دهه وقت صرف ساخت سلاح های شیمیایی کرد غلطت سارینی بین 45 تا 60 درصد کسب می کرد ، تازه این هم به محض دو ماه نگه داری به 25 تا 30 درصد کاهش می یافت . لابد مخالفان ده ها موشک برکان با سارین های تر و تازه و یکی دو ساعت پیش تولید شده را عین آب خوردن از شیشه های وارد شده از ترکیه !! ( باز هم ادعای دستگاه تبلیغاتی روسیه ) به غوطه آوردند ، هدف گیری کردند و به سمت خودشان پرتاب کردند.خود شما در صبح همان روز پست دادید که غوطه شرقی غوغاست و میریم که فتحش کنیم !!

نگه داری سلاح شیمیایی در محیط مناسب و حفظ غلظت به انبارهای مجهز ، پرسنل کارکشته و سلاح های ویژه طراحی شده این کار نیاز دارد . خود شما هم می دانید در جنگ داخلی سوریه آن هم دو سال پیش چه کسی توانایی چنین کاری داشته . وقتی بازرسان سازمان ملل در جنگ ایران و عراق مسائل را بررسی می کردند نمی گفتند کار کدام طرف است . می گفتند این جا از سارین یا تابون یا موشک اسکاد بی استفاده شده ...این که چه کسی آن توان را داشت روشن بود.

راستی چرا همیشه دوستان روس ها دچار فالس فلگ می شوند؟ صرب ها هر وقت کشتارهای بزرگ می کردند می گفتند کار خود بوسنیایی هاست که ناتو دخالت کند . در الجزایر دهه 90 در روستاهایی که چند ده متر با پاسگاه ها و پادگان ها فاصله نداشتند و اهالیشان هم به اسلامگراها رای داده بودند صدها نفر کشتار می شدند و تا چند ساعت بعدش خبری از ارتش و پلیس نبود که به داد مردم برسد ، بعد اسلام گراها متهم می شدند .

در سوریه در اوایل اعتراضات خود تظاهر کننده ها خودشان را به رگبار می بستند !! خودشان کشتارهای دسته جمعی بر علیه خودشان انجام می دادند !! در خالدیه حمص خودشان خانه های خودشان را منفجر می کردند وتوپخانه دولتی وجود نداشت !! بعد از مدتی به کارگیری هلی کوپتر و هواپیما از طرف دولت تکذیب شد ...تلویزیون سوریه می گت در اعزاز زلزله آمده است ...بعد شد بمباران هواپیماهای ترکیه . بعدش کاربرد موشک های بالستیک از طرف دولت تکذیب شد...گاز سارین کار خود مخالفان بود ( غوطه به صورت انبوه بود و در چندین مورد دیگر هم استفاده شد ) ، گاز کلر کار خود مخالفان است که از هلی کوپترهای خودشان پرتاب می شود ، آقای اسد هم که می گفت ما بمب بشکه ای استفاده نمی کنیم . :)))

کشتار کاتین لهستان را هم اس اس های نازی انجام دادند نه ارتش سرخ ...

در آخرین نمونه فالس فلگ استکبار هم آقای مطهری توسط خودشان با گوجه هدف قرار گرفتند :)))

ویرایش شده در توسط Moltke
  • Upvote 10
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

1-دستگاه تبلیغی آمریکا در زمان بوش  برای توجیه حمله به عراق سند و مدرک ارائه کرد مبنی بر اینکه صدام  سلاح های شیمیائی خودش رو نابود نکرده و بعد از حمله و سقوط صدام  چیزی که صحت گفته های مقامات آمریکائی رو تائید کنه پیدا نشد.اگر هم کسی جرات مخالفت داشته باشه به سرنوشت دیوید کلی دچار میشه

2-مخالفین بشار اسد از هر نوع سلاح کالیبر سنگین که توانش رو داشتن بر ضد مناطق شهری استفاده کردن  همین طور در حفر تونل و منفجر کردن چندین تن مواد منفجره  در مناطق مسکونی و همچنین انجام عملیات انتحاری با صدها کیلو مواد منفجره در مناطق مسکونی و همچنین مخالفان بشار اسد مرتبا از غوطه مناطق شهری دمشق رو با توپخانه ی سنگین هدف قرار میدهند

3-مخالفین راکتی دارن به نام جهنم که متشکل از یک کپسول گاز خانگی هست  و قابلیت اینکه یک نوع  سلاح شیمیائی ابتدائی رو بتواند حمل کند وجود داره

4-مخالفین خود زنی هم انجام داده و میدهند  چون 72 فرقه  هستند که بعضا از هم متنفر هستند و دیده شده که سر همدیگرو با ساطور قطع میکنند

5-اگر ارتش سوریه میخواست سلاح شیمیائی به کار ببره از چرنده و پرنده و انسان در اشل دهها هزار نفر همه از دم کشته میشدند مانند اونچه که در جنگ تحمیلی اتفاق افتاد رو شاهد میبودیم.

6-پاکستان و قطر و عربستان بعنوان متحد منطقه ای آمریکا از طالبان حمایت میکردن و ایران از جبهه متحد شمال و هنگامی که امریکا افغانستان رو فتح کرد مناطق تحت نفوذ ایران بود که قابل تمدن سازی بود و مناطق جنوبی وحشیها و تروریستها بودن که تا همین امروز زیر بار حکومت نمیروند در عراق شورای همکاری خلیج فارس بعنوان متحدین منطقه ای آمریکا از مناطق سنی نشین حمایت میکردند و ایران از کردها و شیعیان حمایت میکرد  وقتی آمریکا اومد تنها مناطقی که توانست در آنجا کار کند مناطق تحت نفوذ ایران بود و مناطق تحت نفوذ متحدین منطقه ای اش  تا همین امروز تحت کنترل تروریستها بوده. در سوریه هم ترکیه و قطر و عربستان و اردن بعنوان متحدین منطقه ای آمریکا از مخالفین بشار اسد حمایت میکنند و ایران از نظام بشار اسد حمایت میکند.

7-همین غربی ها  اگر بخواهد زن و بچه هاشونو  به سوریه بفرستد ترحیج میدهند اونها رو به مناطق تحت کنترل بشار اسد بفرستند.

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

از ماجرای خلیج تونکن در ویتنام که موجب حمله آمریکا به ویتنام شد و توطئه ترور سفیر عربستان در آمریکا از سوی یک دائم الخمر ایرانی که قرار بود هزینه اش با تحویل تریاک در مملکتی که ملت مشتری ماریجوانا و کوکائین هستند پرداخت شود که بگذریم !!! یازده سپتامبر بزرگترین فالس فلاگی بود که هنوز هم دنیا درگیر آن است

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.