death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سوالی از دوستان دارم. اگر این طرح اینقدر به ضرر سوریه هست چرا ما هم از اون حمایت کردیم و می کنیم اونهم در بالاترین سطح

پس مسائل به این سادگی هم نیست

فراموش نکنید که اسد هم برای خلع سلاح شرط گذاشته و اونهم عدم ارسال سلاح به مخالفان و ... هست

دلیل نمیشه که هر کاری که آمریکا باهاش موافقت کرد به ضرر سوریه باشه شاید چاره ی دیگه ای نداره ویرایش شده در توسط mohammadhossein
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
ظاهرا دوستان عزیز خبر ندارند که وقتی بین نابودی کامل یا هر موضوع دیگری برای بشار اسد حق انتخابی بدهند طبیعتا اون هر گزینه دیگری رو غیر از نابودی کامل انتخاب میکنه و الان هم داره این اتفاق میفته !
فعلا هر چقدر داستان سوریه طول بکشد اوضاع به ضرر بشار نخواهد بود و این ظاهرا این روزها باید واضح تر شده باشد. مواضع مخالفان بشار روز به روز برای مردم دنیا ( البته دولتها خیلی وقت پیش خبر داشتند ولی بالاخره فرصتی بود که ازش استفاده می کردند) داره روشن تر میشه و این به نفع باقی ماندن بشار است ، البته فعلا و به زودی یک دولت دمکراتیک :mrgreen: در اونجا با انتخابات ازاد و حمایت همه کشورهای دنیا و حتی ما سر کار خواهد آمد که هم دوست آمریکا و هم روسیه و هم ما و هم اسرائیل و ... خواهد بود.
هدف اصلی داستان سوریه که آشوب و تخریب اونجا و دولت مرکزی بدون قدرت و تضمین درگیریها حداقل تا چند سال آینده بود به نتیجه رسیده و البته با کمترین هزینه . الان که دیگه آخرین دندون نیش این کشور رو هم دارن میکشن در نهایت به جایی دارم میرسیم که وضعیت عراق فعلی رو تو سوریه برقرار بکنند البته با شرایط بدتر و هزینه خیلی کمتر .
عراق و مصر که قبلا تکلیفشون مشخص شده icon_cheesygrin مطمئن باشید یکی از همین روزها داستان آشوبهای جدید در کشور دیگری از خاورمیانه که آشوبهای کمتری را تحمل کرده است شروع خواهد شد تا ادامه داستان خاورمیانه پیش برود.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='DEXON' timestamp='1379185159' post='338684']
,وقتی به دست ابلهی مثل پوتین تسلیحات شیمیایی سوریه ازش گرفته شد اون وقت سوریه ماند و کروزهایی نظیر سایه طوفان که به سمتش شلیک شدن اون وقت جانوری مثل اوباما میشناسید!
تازه اون وقت متوجه میشد این فتوکاتور صحیحیش باید چطور کشیده میشد!...
البته همین الان هم اوباما بدون هیچ اقدامی پیروز میدان محسوب میشه یک کشور محور مقاومت متحد روسیه که تنها پایگاه محقرش درش وجود داره زد از بیخ و بن صاف کرد بدون خرج حتی یک گلوله ...
[color=#ff0000]این تصاویر برای افراد فارس نیوزی هست که فکر میکنند امریکا فقط میتونه شکست بخوره[/color]!...
[/quote]

یا برای اونهایی که فکر می کنند آمریکا فقط می تونه پیروز بشه
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سر بریدن جلوی کودکان+18

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/248865/%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%86%D8%B4%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3
واقعا این بچه ها وقتی به سن جوانی میرسن چه بر سرشون میاد؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

حرف آخر رو تحلیل سردار دکتر محسن رضایی ! زده ....

در حاشیه مراسم ترحیم مادر سردار سرلشکر سلیمانی ایشون این قضایا رو صرفا یک تاکتیک نظامی قبل از حمله برشمردند ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1379189068' post='338706']
سلام

حرف آخر رو تحلیل سردار دکتر محسن رضایی ! زده ....

در حاشیه مراسم ترحیم مادر سردار سرلشکر سلیمانی ایشون این قضایا رو صرفا یک تاکتیک نظامی قبل از حمله برشمردند ...
[/quote]
میشه بیشتر بازش کنید
یا آدرسی چیزی بدید بخونیم در این مورد ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر منم این بحث ها همه ش بازیه و صرفا یه جنگ روانی بلکه حکومت سوریه فرصت بیشتری داشته باشه بتونه بهتر مهره هاشو تو محیط جغرافیایی سوریه پخش کنه......حمله امریکا قطعی یست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اديب جان حرف آخر رو يك سال پيش فرمانده سپاه زدن (( موقع رونمايي از سامانه رعد اگر اشتباه نكنم ))

نقل به مضمون حرفشون اين بود كه برخورد ايران با آمريكا دير يا زود دارد ولي سوخت و سوز ندارد
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aZ0zA9' timestamp='1379221605' post='338735']
من هنوزم روحرفم هستم آمریکا حمله نمیکنه
[/quote][quote name='aZ0zA9' timestamp='1379221605' post='338735']
من هنوزم روحرفم هستم آمریکا حمله نمیکنه
[/quote]
برادر من توی اوج تهدیدات من گفتم حمله به سوریه منوط به ایران هست که اونم بنظر میاد راهی که انتخاب شد منجر به عدم حمله شد فقط قیافه سران آل سعود الان دیدنی هست
بندگان خدا خیلی روی این حمله برنامه داشتن حتی گزارش رسیده قصد داشتن در بعضی استان های عراق هم درگیری و شورش با کمک نیروهای آموزش دیده ایجاد کنن
از قدیم گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
اولا با تهدید اولیه آمریکا و امید شورشی ها برای رسیدن کمک و عدم انجامش بشدت روحیه اونا تضعیف شد
دوما عرب ها فهمیدن دیگه حمایت کامل آمریکا رو ندارن و تفاهم با ایران برای آمریکا اولویتش بیشتر هست
سوما اسرائیل در شرائط بدی قرار گرفت دیگه باید بدونه تهدید کردن و ناله و فغان کردن بی ثمر هست
چهارما اثبات شد ایران مهم ترین قدرت منطقه ای هست و تاثیرگذاریش اگر بیشتر از اسرائیل نباشه کمتر نیست
پنجم اینکه اشتیاق عرب ها در کنترل ایران .و انزوا ایران حتی از اسرائیل هم بیشتر هست و [color=#ff0000]خطرناک ترین دشمن ایران در منطقه جناح عربی تحت کنترل عربستان هست[/color]
و دیگر اینکه داشتن دیپلماسی قوی و کارآمد نه شعاری و لفاظی بسیار ارزشمند می باشد برای ما
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اینم لینک سخنان اقای رضایی

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/248841/عقب‌نشینی-آمریکا-تاکتیک-نظامی-است

کمی وب گردی خوب هست اونم تو نیوز گردی !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یحتمل این پیش بینی هم مثل اون قبلی درمیاد که میگفت تا 3-4 روز دیگه به ما حمله میکنن!!

بعد حمله نشد، گفتتن چرا؟
گفت من اعلام کردم و نیرو های نظامی هشیار شدن بخاطر همین عملیات لغو شد
:laughing: rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor ویرایش شده در توسط MERCEDES
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1379224550' post='338738']
سلام

اینم لینک سخنان اقای رضایی

[url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/248841/عقب‌نشینی-آمریکا-تاکتیک-نظامی-است"]http://www.mashreghn...اکتیک-نظامی-است[/url]

کمی وب گردی خوب هست اونم تو نیوز گردی !
[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
در مورد عراق هم همين کار را کردند و درست فرداي همان روزي حمله را شروع کردند که عراق موشکهايش رابا حضور ناظران سازمان ملل تکه تکه کرد . البته سوريه و ايران و روسيه هم اين تجربه را دارند و بايد ديد چطور از اين تجربه استفاده مي کنند . اگر سوريه سلاحهاي شيميايي خود را بدون دريافت هيچ امتيازي تحويل دهد ماجراي عراق و ليبي تکرار خواهد شد ویرایش شده در توسط zed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ...
آیا اگر سوریه شیمیایی هاشو نمیداد مثلا اگر بهش حمله میشد جرات استفاده از اونارو علیه متجاوزان و اسرائیل رو داشت که الان بگیم حالا که نداره جنگ طلبان خیالشون راحت شد.
آیا سوریه الان برای مقابله با مخالفان و تروریست ها نیازی به شیمیایی داشت؟
آیا همینکار بهانه رو از مخالفان نمیگیره که بازم شیمیایی زدن نگن دولت زده و جنایت جنگی شد واویلا کمکمون کنید؟
آیا سوریه با اینکار یه مانور سیاسی در جهان هم نمیده که مثلا من برام شیمیایی داشتن مهم نیست و امریکا هم دیگه برای جنگ راه انداختن دستش خالی تر نمیشه!؟
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='9km' timestamp='1379188483' post='338704']
سر بریدن جلوی کودکان+18

[url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/248865/%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%86%D8%B4%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3"]http://www.mashreghn...-چشم-کودکان-عکس[/url]
واقعا این بچه ها وقتی به سن جوانی میرسن چه بر سرشون میاد؟؟
[/quote]
متاسفانه این تصاویر بنام اسلام تمام خواهد شد
اون مجله ی تایم جانور هم دلش برا اون سرباز سوری نسوخته بود بلکه هدف پنهان انتشار اون تصاویر ویران کردن چهره اسلام بود
تصویر اون بچه ها که در حال تماشای ذبح اون مرد هستند این پیام رو به مردم غربی میده که این مسلمونا از بچه گی این کارا رو یاد میگیرن
هنوز هم دست روی دست گذاشتیم و بفکر معرفی اسلام واقعی به مردم جهان نیستیم
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.