death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='iMosi' timestamp='1390254700' post='360647']
امروز
عوطه شرقیه دمشق...شهرک زمانیه...یکی از مجاهدین شیعه افغان تیپ فاطیمون [color=#ff0000](18+)[/color]

[url="http://8pic.ir/images/77871840998255606321.jpg"]http://8pic.ir/image...98255606321.jpg[/url]
[url="http://8pic.ir/images/57265030281676309439.jpg"]http://8pic.ir/image...81676309439.jpg[/url]

[color=#ff0000]///[/color]
[color=#ff0000]چنین تصاویری رو بصورت لینک قرار بدید و هشدار 18+ بودن تصاویر رو هم قرار دهید ![/color]
[color=#ff0000]Cheka[/color]
[/quote]
به خدا اینا شیطان مجسم هستند
اینقدر ساده اینقدر راحت مگه میشه سر برید
اصلا آدم میمونه چی بگه
خیلی متاثر شدم
وای
وای
دنیا داره چه اسلامی رو میبینه . . .
فکر کنید چی میگن اینا به خودشون هم رحم نمیکنن ، اینه اسلام
لعنت خدا بر هرچی وهابی لعنت خدا بر هر چی ظالم
روسیاهی بیش نیستم و امیدوارم العجل العجل ها هر چی زودتر جواب بده . . . یا مهدی ادرکنی
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='saeghe_1' timestamp='1390251430' post='360623']
تو همین کهریزک یه چنتا خاعن یه کاری کردن ما باید چیکار میکردیم بخاطر خیانت اونها نظام رو سرنگون میکردیم اینجوری امام زمان (عج)خشنود میشد
[/quote]

نخیر نیاز نبود نظام رو سرنگون کنی ، کاری میشد کرد که مجازات بشن که به همه بفهمونی این ها از ما نیستند ، نه اینکه چند صد هزار تومن جریمه بکنی بعد هیچی به هیچی ، تازه شاکی ها هم محکوم بشن

[color=#ff0000]این رو واقعا دارم میگم امیدوارم این پست ام الکی حذف نشه ( حداقل سانسورچی مربوطه اونقدر وجود داشته باشه که بگه من بودم و به این علت )[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Zapad' timestamp='1390255618' post='360652']
به خدا اینا شیطان مجسم هستند
اینقدر ساده اینقدر راحت مگه میشه سر برید
اصلا آدم میمونه چی بگه
خیلی متاثر شدم
وای
وای
دنیا داره چه اسلامی رو میبینه . . .
فکر کنید چی میگن اینا به خودشون هم رحم نمیکنن ، اینه اسلام
لعنت خدا بر هرچی وهابی لعنت خدا بر هر چی ظالم
روسیاهی بیش نیستم و امیدوارم العجل العجل ها هر چی زودتر جواب بده . . . یا مهدی ادرکنی
[/quote]
ادم اینجا چیز های جالبی میبینه 2 روز بعد اختلاص های افتضاح تیم اردوغان یه کاربری اینجا میگفت اردوغان و حزبش پاک ترین حزب ترکیه و... الان شده داستان شما برادر من بزار حداقل کل این 40 و 50 هزار عکس حدید بشار کامل اپلود بشه بعد بیا از وجشی گری مخالفین بگو
  • Upvote 5
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی که عکس ها رو انتشار داده ثابت کرده سوریه هست؟ ثابت کرده زندانه ؟ اگه درسته ایشون چطوری به زندان دسترسی داشته!
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote name='Morteza313' timestamp='1390253126' post='360639']
این توجیه ها، این مسخره کردن های بی استدلال و استدلال به دشمنی که ساخته ذهنتونه، شبیه به توجیه هایی هست که مجاهدین خلق برای شکنجه ملت می دادن. که هر کسی مخالفته اجازه داری هر جوری باهاش رفتار کنی (حالا بیشتر این زندانی ها هم مردم عادی هستن، دیدم که عرضه پاکسازی چند محله کوچیک تو دمشق رو ندارن!).

من مسئول آخرت شما هم نیستم، بصیرت هم این نیست که بلا نسبت چی سرت رو بندازی پائین هرچی صداسیما گفت باور کنی، اینه که بدونی حضرت امیر بود، اباعبدالله بود، اینجا چه می کرد.
من آنچه شرط بلاغ است گفتم، به فکر این باشید که یک روزی ازتون می پرسن برای کدوم بشکه کف و سوت میزدید و گناه کدوم شکنجه گر رو می شستید.
والسلام
[/quote]

خدا رو شکر که شما رهبری محور مقاومت رو به عهده ندارید
وگرنه نگاه شیعیان باید همیشه در حسرت پیدا کردن قبر مطهر زنده کننده قیام کربلا اسطوره صبر حضرت زینب باشد
شما هم میتونی وایسی برا مخالفا دست بزنی
[url="http://host17.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/312/32e326278cbebf29e68aebed630c22fe935548.mp4"]اینم جایزتون[/url]
[color=#ff0000]لینک به شدت +18 هست و لطفا اگه واقعا قلبتون محکمه نگاه کنید[/color]
ماهم برا حزب الله و محور مقاومت صلوات میفرستیم
____
یکم بو استفاده اسمی از هلوکاست نمیاد؟[/right]

[right]اونم نوع سوریش با اهدف براندازی؟[/right]
[right]واقعا کی میاد از این موضوع 11 هزار عکس تهیه کنه؟[/right]
[right]برا کتابی جایی میخوان؟[/right]
[right]اونم در آستانه ژنو2[/right] ویرایش شده در توسط Shabro
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1390249915' post='360612']
گزارش کاملی که قضات سابق دادگاه بین المللی لاهه (که مسئول رسیدگی به جنایات ضد بشری در سیرالئون و یوگوسلاوی بودند) با بررسی اسناد درز کرده به بیرون از سوریه ارائه دادند

[CODE]

[url="http://static.guim.co.uk/ni/1390226674736/syria-report-execution-tort.pdf"]http://static.guim.co.uk/ni/1390226674736/syria-report-execution-tort.pdf[/url]
[/CODE]

[color=#ff0000]در ده هزار سال تاریخ ایران زمین، خفت حمایت از همچین دیو مسلکی رو نداشته این کشور.[/color]
محور مقاومتی که برای بقاش نیاز به حمایت از سایکوپثی داره که با تسمه جوون مردم رو خفه می کنه، چشمش رو در میاره و زیر شنی تانک کاسه سرش رو له می کنه، نباشه بهتره!
آقا اباعبدالله تو کمر این خائن بزنه انشا الله.

ایران و حزب الله باید راهشون رو از این دیوانه جدا کنند، این درسته که همچین کاری در مسلک حزب الله یا سپاه نیست، اما فراموش نکنید که شارون هم شخصا در صبرا و شتیلا قتل نکرد، چشمش رو روی قتل فالانژ ها بست!
[/quote]

فکر کنم تا 40 سال پیش ایران شاه یکی از 3 تا کشوری بود که از [color=#ff0000]apartheid [/color]حمایت میکرد؟! اون یه ذره (خیلی خیلی!) بدتر نبود؟ باز هم مثال خواستید بگید بنویسم.

انقدر هم دقیق مینویسید 10 هزار سال که انگار همه این 10 هزار سال رو دقیق مقایسه کردین با این psychopath و فهمیدین بدتر بوده! اسد بد نیست، خیلی خیلی بده. ولی داعش و جبهه النصره حتی از اون هم بدتر هستن ویرایش شده در توسط heliaa
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال از جناب مرتضی

[b]چرا صورتشون رو پوشوندن؟ تا شناسایی نشن؟ یا جنبه18+ داره؟ بالاخره هر آدمی یه هویتی داره! مشخص شدن هویت اینها مشکلی ایجاد میکنه؟[/b]

باز هم در آستانه یک محفلی درباره سوریه و یک عملیات روانی ضد دولت این کشور! تازه با چندتا عکس که معلوم نیست از کجا اومده دادگاه بین المللی هم که واسه اش تشکیل دادن! جناب مرتضی هم حکمش رو برای ایران صادر فرمودن و حضرات منتظر بشار خودش رو هر چه زودتر تسلیم کنه! راستی این همه آدم بدبخت رو مخالفین شکنجه و سر بریدن چرا قضات بین الملل! به شورا ننشستن کسی رو بکشونند به دادگاه!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در حق رژیم آپارتاید ظلم نفرمائید!
کجا اون وضعیت قابل مقایسست با این 11 هزار کشته؟ شما بعد از جنگ های پروس، حتی در جنگ جهانی دوم در شرق نمی تونید یک مورد مثل این پیدا کنید، اونها اگر آدم زنده رو تشریح می کردن اینقدر وجود داشتن که یک اپسیلون تهش دلیل تحقیق علمی بذارن، اینها صرفا از سر روانی بودن و آزاره. وگرنه چه توجیهی داره زندانی رو با تسمه خفه کردن؟ تیغ کشیدن، اونهم زندانی که از گرسنگی در حال مرگه،
حالا بگذارید فاجعه زندان حلب رو ببینیم!
حضور نظامی ژاپن در چین و کره رو مطالعه کنید، کجا نظیر هفت تیر کشی های زرهی اسد برای سرکوب اعتراض خیابانی یک نمونه داره؟ آلمان که سگ گشتاپوش شرف داره به این.

این [color=#ff0000]دو قطبی داعش اسد[/color]، ساخته ذهن شماست، دهها راهکار دیگه داره این قضیه که یک قدم ما می گذریم یک قدم اونها، ولی در تمام این تاپیک بگردید ببینید حتی کسایی که زیر پاشون نوکرم چاکرم گو نریخته حاظر به ذره ای اقرار به وحشی گری این رژیم هستند؟

البته که حمایت از دولت ها تابعی از منافع کشورهاست، ولی مقایسه کنید نحوه حمایت انقلابی ما رو در سوریه با کاری که ناتو در لیبی کرد، مثل ما نیومد زاری کنه که آی لیبی میشه لونه القاعده سفیرم رو می کشن (اونهم لیبی! که مرز آبی داره با کل اتحادیه اروپا!)، مدل عربستان-یمن، مدل تونس، چرا هر چی میشه می کشید به پیروزی داعش. مگر 200 تا 400 هزار نفر داعش سلفی و تکفیری میشه؟ اینهمه این مرد قتل و غارت کرد یک بخش عظیمی از اینهایی که بهشون می گید سلفی کسانی هستن که جگر گوشه هاشون رو اسد گرفت. دیدن از هیچ جا بجز مفتی های وهابی حمایتی بهشون نمی رسه اومدن به آغوش اینها.

نمونه بارزش سرهنگ العقیدی از اعضای بلندپایه ارتش آزاد که بعد از القصیر از ارتش آزاد برید مصاحبه کرد ادریس رو خارج گود خطاب کرد. استارت این جبهه اسلامی تو همون القصیر خورد وقتی هیچکس نیومد کمک کسایی که القصیر خونشون بود. دیگه فکر می کنم پیکاپ خاکی های لوا توحید رو همه یادشونه.

بزنید، بکشید، رو سر زن و بچه مردم بشکه و خمپاره بریزید. قبلا گفتم باز هم میگم، تکلیف من تا اینجا بود، اگر ازاین به بعدش رو با دلایل بچگانه که چرا چشماش فلانه، چرا ریشش فلانه داره می خنده و بهمان ماست مالی کنید، فقط می تونم بگم خوش باشید.
  • Upvote 4
  • Downvote 23

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصول زنده ماندن در اين دنيا همين هست. گاهي اوقات سياست و اخلاق با هم
تناقض پيدا ميکنند(لازمه کار هست) نتيجتا من کاملا قبول دارم که اسد جنايتکار و ديکتاتور و غيره هست
و حتي غير نظامي ها رو به عمد شکنجه و کشتار ميکنه عين مخالفاش.... ولي
چون پايان کار سوريه پايان کارماست, ميتونيم و بايد چشم بروي اين مسايل ببنديم....
اين اصول کار هست... بيرحمانه بنظر ميرسه ولي باز بهتر از اين هست که همين اتفاقات
در ايران خودمان بعد از سقوط اسد بيوفته.
توي روابط و جنگ قدرت بين المللي تنها چيزي که جا نداره اخلاقي بودن صرف هست.
سفيد بودن!!!! منطق خاکستري بودن رو پيشنهاد ميکنه که تنها راه بقاپذيري در اين
جنگلي هست که قوي ضعيف رو ميخوره...

از نظر اخلاقي بشار رو محکوم ميکنم ولي از نظر منطقي و منافع و بقا پذيري کشورم
نه.....و بايد همينجور با تمام قوا ادامه بده.

تنها ايرادي که بشار وارد هست و ايران بايد روي بشار فشار وارد کنه کشتن کيلويي
غير نظامي ها ست که در راستاي تصفيه حساب هاي بشار علوي با سني هاست.
نه بخاطر اخلاقي بودن يا نبودن.... بلکه بخاطر اينکه اين کار صرفا به تعداد سلفي و داعشي
اضافه ميکنه و نفرت از بشار رو بيشتر....و سرباز بيشتري به اردوگاه دشمن مي پيونده

اگر از معرکه سوريه خارج بشيم بخاطر همين ملاحظات اخلاقي
فرق خاصي با اين نميکنه که جنگ رو در سوريه ببازيم..
آخرش نابودي خودمان هست.

اگر هم پيروز بشيم هيچ کس در مورد اتفاقات افتاده از ما سوال نخواهد پرسيد.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HHL' timestamp='1390261422' post='360675'] یه سوال از جناب مرتضی [b]چرا صورتشون رو پوشوندن؟ تا شناسایی نشن؟ یا جنبه18+ داره؟ بالاخره هر آدمی یه هویتی داره! مشخص شدن هویت اینها مشکلی ایجاد میکنه؟[/b] باز هم در آستانه یک محفلی درباره سوریه و یک عملیات روانی ضد دولت این کشور! تازه با چندتا عکس که معلوم نیست از کجا اومده دادگاه بین المللی هم که واسه اش تشکیل دادن! جناب مرتضی هم حکمش رو برای ایران صادر فرمودن و حضرات منتظر بشار خودش رو هر چه زودتر تسلیم کنه! راستی این همه آدم بدبخت رو مخالفین شکنجه و سر بریدن چرا قضات بین الملل! به شورا ننشستن کسی رو بکشونند به دادگاه! [/quote]

چه پاسخ جالبی! من الان حق دارم کله مو بکوبم به سقف!

[quote]بزنید، بکشید، رو سر زن و بچه مردم بشکه و خمپاره بریزید. قبلا گفتم باز هم میگم، تکلیف من تا اینجا بود، اگر ازاین به بعدش رو با دلایل بچگانه که چرا چشماش فلانه، چرا ریشش فلانه داره می خنده و بهمان ماست مالی کنید، فقط می تونم بگم خوش باشید.[/quote]

جناب داوداغلو هم گفته دولت بشار اسد حامی داعشه!!!حرف مفت قرار کنتور بندازه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دیگه از اون چیزها بود که apartheid بهتر شد از سوریه! :) جنایتهای اونها توی زمانی بود که صلح بود، این اتفاقها داره وسط یه جنگ بزرگ توی سوریه میفته! الان هم که دارین ناتزی ها رو خوب میکنید! یا جنایتهای red army! من اگه با داعش بد هستم، اسد رو هم خوب نمیکنم. ولی بین دو تا بد، اونکه برام کمتر بد هست رو انتخاب میکنم! نه مثل شما که همه رو خوب کردی که اسد رو بد بدونی. لازم نیست اینهمه مونستر توی تاریخ رو خوب کنید که اسد بد بشه، اسد بد هست بدون نیاز به این کارتون.

انگار [color=#ff0000]guantanamo[/color] رو یادتون رفته!! اون بدتر بود یا همین زندان سوریه؟

جبهه النصره و داعش چه من و شما دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم تقریبا همه قسمتهای سوریه که دست ارتش نیست دستشونه! به نظرتون اینها imaginary هستن؟! o.O

فکر کنم با این نوع نوشتن شما که همه رو بد میدونی و خودت رو خوب، all I can do is bid thee farewell
  • Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نفر تو گونتانامو یا ابوغریب از گرسنگی مرده؟ اینها اسیر جنگی هستن وسط منطقه جنگی هم هستن که غذا رو ازشون دریغ می کنن؟ یک نفر تا به حال تو گوانتانامو همچین جراحاتی رو گزارش داده. هر دو وحشی گریه. این کجا اون کجا؟ امریکایی ها هرچقدر هم مستبد و قلدر باشن اینقدر هستن که برای چهارتا عکس برهنه و تهدید با سگ تو ابوغریب یک افتضاح رسانه ایبه اون گندگی راه باندازن.
می دونید حداقل ماستمالی نمی کنن! می گن کردیم، غلط کردیم! در این حد مرد بودن می خواد.
بابا یه به عکسها نگاه کنید! تو آشویتز اینقدر حداقل شرف داشتن که قبل از بردن تو اتاق گاز آرومشون کنن بگن داریم می بریمتون سوار قطار شید.

یک روزی هم بشینیم روابط شیعی-تکفیری رو بررسی کنیم چطوره؟ ببینیم چجوریه که با این تکفیری که امروز تو سوریه به خاطرش زن و بچه مردم زیر توپ و بمب و بشکه تیکه تیکه میشن ما قبلا کار کردیم بهش شهاب3 دادیم بزنه تو سر همسایش، دوربینهای اپتیکی دادیم، خانواده سران سلبریتی شون رو پناه دادیم؟ چجوریه یهو الان که پای جون چند صد هزار نفر آدم وسطه شدن اخ و جیز؟ ویرایش شده در توسط Morteza313
  • Upvote 5
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان شور نزنید ... این قصه سر دراز دارد ...
من که از همین الان خودم رو آماده کرده ام تا اون موقعی که موضوع شکنجه ی زندانی های سیاسی سوریه رو به پای جمهوری اسلامی ایران هم مینویسند ، از خودم واکنشی نشون ندم ... :straight:
پیشنهاد میکنم خویشتن دار باشید ... :rose:

..........................................................

[color=#0000ff]البته همین جا هم پیشنهاد میدم که موضوع این عکسها و صحتشون در یک تاپیک جدا بررسی بشه ... واقعاً موضوعی حیاتی هستش ، بررسی 1-صحت 2-مفهوم و نوع شکنجه ها ... این موضوع میتونه پلی باشه برای آشنایی بیشتر ما با حکومت بشار اسد ...[/color] ویرایش شده در توسط 013579

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام خدا
مرتضی جان سلام
ازخداوند متعال برای این روحیه ی حمایت از مظلوم که داری برایت اجر بی کران آرزو می کنم
ولی عزیز من فرض کن همین الان شما نماینده ی تام الاختیار همه ی گروه های ضد تکفیری ها شده ای که هر جور که رضایت الهی درآن است تصمیم بگیری
آیا جرات می کنی با آن ها برای حتی مذاکره پشت یک میز بشینی؟ اگر بو ببرند تو یک شیعه هستی که به امام حسین (ع) ارادت داری خودت را با همه ی آبا واجدادت سر می برند
تنفر از حکومت اسد به بیراهه نیاندازدت
از خداوند متعال برایت فرقان آرزو می کنم ویرایش شده در توسط RAHRO313
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه دو خط دیگه هم بنویسم تا گفته هایم کامل شود ...
(دقت کنید که من هیچ بحثی سر صحت و یا عدم صحت تصاویر مرتبط با شکنجه ی زندانیان سیاسی در سوریه ندارم)

..................................................................
الان این سوال و نقطه ی کور وجود داره که چطور میشه ، این موضوع رو ربط بدن به ایران؟؟؟ (چند تیکه از پازل رو مینویسم ، خودتون دیگه ربطش بدید به هم ، البته اگر ربطش مشخص نبود)

ایران چند ساله با دولت سوریه در سطوح مختلف رابطه داره؟ ... حضور سپاه پاسداران درسوریه آیا قابل رد و انکار است؟ حضور حزب الله چطور؟ شیعه؟ ... آیا دنیا از ما نخواهد پرسید ، شما که اینقدر قدرت اطلاعاتی بالایی داشتید ، چطور همچین فجایع و جنایاتی رو در وجود مهم ترین متحد منطقه ایتون ، تشخیص ندادین؟ ... پس نتیجه میگرن که دست ایران هم تو کار بوده و هست ... بعد میان میگن که حتماً توی مملکت خودتون (ایران اسلامی) هم اینجوریه ... بعد اشاعه میدن به رهبر مملکتمون ، که وای برخلاف تظاهرش چقدر فرد مخوف و دیکتاتوری هست ... بعد هم تشیع ...
(خدا رحم کنه)
[color=#0000ff](این موضوع همین الانش تهدید جدی برای چهره ی نظام و ملّیت ماست ... وای به اون روزی که برای گریز ازش برنامه ریزی و مدیریت نکنیم ... به شخصه امیدوارم که وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران برای بررسی، تحلیل و مدیریت برون رفت از دامنه ی این موضوع ، کارگروه ویژه تشکیل بدن)[/color]

..................................................................
توی این قضیه با یک تیر چند نشان زده میشه ... یک مورد مهم از اهداف رو که از قلم انداختیم ، عنوان میکنم ...
با انتشار این تصاویر به نوعی جنایات مخالفین دولت سوریه توجیه میشه و این طور به دنیا قبولانده خواهد شد که دولت سوریه ، طرفداران داخلی و حامیان بین المللی اش ، [color=#ff0000]طرف بدتر این جنگ[/color] هستند ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.