death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سلام

در پاسخ به رژیم صهیونیستی، منتظر رزمایش پیامبر اعظم 9 هستیم!

سردار حاجی زاده کجایی برادر؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کشف یک گور دسته جمعی دیگر در لاذقیه

اسامی قربانیان / 5 جسد مجهول الهویه هستند

[size=2]1-مصطفى حبيب ديب[/size]
[size=2]2_خديجة صافي ديب[/size]
[size=2]3_محمد قصيبي فطيمة[/size]
[size=2]4_عزيزة محمد النوا[/size]
[size=2]5_جميل اسماعيل ياسين[/size]
[size=2]6_محمد عماد فطيمة[/size]
[size=2]7_لاوند وهيب ياسين[/size]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/DSC05373-300x225.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_DSC05373-300x225.jpg[/img][/url]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/DSC05365-640x330.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_DSC05365-640x330.jpg[/img][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1378230972' post='335962']
[b] جزئیات تازه ای از آزمایش موشکی امروز صهیونیست ها در مدیترانه[/b]

بین الملل > خاورمیانه - خبرگزاری تسنیم:
آزمایش موشکی رژیم صهیونیستی که با هدف رادارگریزی انجام گرفته بود، براساس ادعای تل آویو در گذشته در دریای سیاه شکست خورده بود اما امروز در آزمایش دریای مدیترانه آزمایش موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی؛ آزمایش موشک بالستیکی که ظهر امروز به وقت محلی در دریایی مدیترانه انجام گرفت، فراتر از یک آزمایش معمولی موشک بالستیک بود.
این شبکه در این باره توضیح داد: تل آویو امروز تصمیم گرفت، در شرایط حساس حاکم بر منطقه خاورمیانه و حضور ناوهای جنگی در دریایی مدیترانه که همه از احتمال آغاز اقدام نظامی برضد سوریه نگران بودند، این آزمایش موشکی را انجام دهد.
مقامات رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شدند: هدف از آزمایش موشکی امروز که با پدافند هوایی مشترک ارتش های این رژیم و پدافند آمریکایی مستقر در دریایی مدیترانه انجام گرفت، اهدافی غیر از بررسی توان موشکی بود.
این مقامات نظامی صهیونیست افزودند: موشکی که امروز آزمایش شد، علاوه بر بالستیک بودنش، سیستم پارازیت راداری هم به همراه داشت و تل آویو و آمریکا قصد داشتند، موفقیت یا شکست این موشک را به وضوح در عمل برای خود ثابت کنند.
مسئولان نظامی اسرائیلی در ادامه این ادعاها گفتند: آزمایش این موشک بالستیک، که به تجهیزات پارازیت راداری مجهز بوده، در گذشته در دریایی سیاه آزمایش شده بود و با شکست مواجه شده بود، چرا که به محض شلیک ان به مدت یک دقیقه از پرتاب از سوی رادارهای پیشرفته روسیه رهگیری شده بود.
این مسئولان افزودند: این بار سعی کردیم موشک مذکور را در دریای مدیترانه امتحان کنیم، که بعد از پرتاب معتقدیم بسیار موفقیت آمیز عمل کردیم، به نحوی که تمام رادارهای نظامی منطقه مدیترانه نتوانستند آن را ره‌گیری و شناسایی کنند.
مقامات رژیم صهیونیستی در این باره در پایان مدعی شدند: آزمایش موشکی امروز در دریایی مدیترانه موفق بود، اما در دریایی سیاه شکست خورد و باید برای موفقیت آن از شکست ها و پیروزی های بعدی تجربه ها را مورد توجه قرار دهیم.
گفتنی است امروز برخلاف ادعای مقامات نظامی تل آویو، وزارت دفاع روسیه نخستین کشوری بود که به محض شلیک این موشک از پرتاب آن در منطقه مدیترانه مطلع شد و حتی مسیر دقیق آن را تا سقوط در دریا رهگیری کرده بود.
[/quote]
بعد از تهدیداتی که کردیم یک پالس به ما داده اند تا ما رو تحریک بکنند آخرین توان خودمون رو در زمینه موشکی نشون بدیم !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/zz~0.jpg[/img]

قابون و برزه و جوبر از غوطه شرقیه کاملا جدا شدن ...تو خود این مناطق هم اکثرا ارتش و حضور داره....یعنی پیشروی داشته....اولین جایی که از سمت جپ غوطه می تونستن بگیرن زملکا بود که امروز ارتش وارد شهر شد...یعن خط دفاع اول تروریست ها شکست....

یکی از شهدای عراقی برای حرکه النجباء....عاشق سربندشم!
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1004516_592308144143690_297122122_n.jpg[/img] ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب Ximosi عزیز جسارتا امکانش هست یه نمایی از مناطق تحت تصرف تروریست ها قرار بدید؟؟مثلا اینکه چند درصد کشور تحت اشغال تروریست ها قرار دارد و ...؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1378233956' post='335985']
[img]%20http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/zz.jpg[/img]

قابون و برزه و جوبر از غوطه شرقیه کاملا جدا شدن ...تو خود این مناطق هم اکثرا ارتش و حضور داره....یعنی پیشروی داشته....اولین جایی که از سمت جپ غوطه می تونستن بگیرن زملکا بود که امروز ارتش وارد شهر شد...یعن خط دفاع اول تروریست ها شکست....

یکی از شهدای عراقی برای حرکه النجباء....عاشق سربندشم!

[img]%20http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1004516_592308144143690_297122122_n.jpg[/img]
[/quote]
نمیشه منبع هم بدی برار؟؟؟ ویرایش شده در توسط jshafah

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اشتباه کردم زملکا نقطه سبز پایینه هست....

پست ادیت شد! ویرایش شده در توسط Ximosi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
البته فکر کنم دیر شده ولیکن این خبر رو بخونید ...

نواز شریف ( نخست وزیر پاکستان ) گفته که امنیت عربستان سعودی خط قرمز پاکستان هست ....

ربط داره ...
http://www.nation.com.pk/pakistan-news-newspaper-daily-english-online/national/01-Aug-2013/saudi-security-is-red-line-says-nawaz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دوستان یک سوال فنی ؟[/right]
[right]این کارشناسان سازمان ملل که به سوریه اعزام شدن دقیقا کارشون چی هست ؟[/right]
[right]منظورم اینه که اینا رفتن اونجا معلوم کنن که سلاح شیمیایی استفاده شده یا نه ؟[/right]
[right]یا اینکه نه ، میدونن از سلاح شیمیایی استفاده شده و رفتن معلوم کنن که کدوم طرف استفاده کرده ؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death-white' timestamp='1378235390' post='335994']
[right]دوستان یک سوال فنی ؟[/right]
[right]این کارشناسان سازمان ملل که به سوریه اعزام شدن دقیقا کارشون چی هست ؟[/right]
[right]منظورم اینه که اینا رفتن اونجا معلوم کنن که سلاح شیمیایی استفاده شده یا نه ؟[/right]
[right]یا اینکه نه ، میدونن از سلاح شیمیایی استفاده شده و رفتن معلوم کنن که کدوم طرف استفاده کرده ؟[/right]
[/quote]

سلام
یحتمل خودشون هم نمی دونند ... به احتمال زیاد استفاده از سلاح شیمیای رو تائید می کنند و بعد آمریکا می گه : " ببینید ، تائید شد ، پس کار بشار هست ، باید کل دمشق و سوریه رو با خاک یکسان کنیم تا تادیب بشه "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='elo' timestamp='1378217312' post='335871']
چی تموم شد برادر عزیز؟
تهمت ؟
توهین؟
افترا؟
یه فایل صوتی منتشر شده که من میتون صدتاشو منتشر کنم
یکی از همکاران من به نام م.ر.ح. پ هست که صدای ایشونو به حد اعلایی تقلید میکنه که مو نمیزنه ، صدها نفر اینطوری هستن نیستن؟
ناخرسندم که بگم توی کشتی یکی از تفریحات ما این بود که مواقع پخش سخنرانی ایشون صدای تلویزیونو میبستیم و این دوست ما بجای ایشون نکات خنده داری رو با تقلید صدای ایشون بیان میکردن که روده بر میشدیم ، حتی بازیهای فوتبال رو با لحن طنزی و با تقلید صدای ایشون گزارشگری و تحلیل میکرد آدم از خنده ریسه میرفت و روده بر میشد یعنی اگر اون حرفها فایل صوتی بشه و منتشر بشن میشن نظرات ایشون ؟
کلیپ صوتی پر از واژه های زشت و بدو بیراه و توهین از ایشون کم منتشر نشده
مسسلملن و شیعه ایم و دم از تشیع و ولایت میزنیم اما راهمون و رفتارمون چیز دیگه ای رو نشون میده
بهترین شیوه و روش تایید و یا تکذیب این خبر همون شیوه ای هستش که نمایندگان مجلس درخواست کردند:
[b]انتشار ویدویی سخنرانی اونم اصل ویدیو تا کارشناسان بتونن روش نظر بدن[/b]
جالبه ما انکار دفتر ایشون و سخنرانی رسمی ایشونو که از رسانه های رسمی کشور و در یک نهاد رسمی رو بیخیال میشیم و نادیه میگیریم و بعد میگیم رفت پی کارش
بیانات بالا نظرات رسمی ایشون در یک مجلس رسمی و از یک رسانه رسمنی و با تصاویر رسمی و در حظور همه مقامات عالی رتبه رسمی هستن
غیر این چی میگین؟
اسلام در برخورد با این دوموضوع چی میگه
تشیع چی میگه ؟
یه کلیپ موهوم صدایی نا مشخص
یه بیانیه تا این حد رسمی
اصلا بیخیال تکذیب دفتر ایشون !!!
اسلام ، تشیع ، عقل ف انصاف و وجدان چی میگه ؟

اسلام چی میگه ؟ گور بابای سایتهای منافقین
از کی تا حالا شما نظر اون سایتها براتون مهم شده و نظر اونا بر دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجحیت پیدا کرده؟
از کی تا حالا ادعای اون سایتها بر بیانیه و تصویر و سخنرانی رسمی عنوان شده در رسانه ملی ااونم در یکی از بالاترین مجالس رسمی کشور ارجحیت پیدا کرده؟

بزارین ثابت بشه بعد واویلا راه بندازین
در اسلام مبنا بر برایته تا خلافش ثابت بشه
در انسانیت هم همینطور
روزی هزار بار در سایتها چیزها و مطالب بی ربطی رو به مقامات ما نسبت میدن همه رو قبول میکنید شما؟
سایتهای منافقین و معاندین و مخالفین و غربیها هزاران موضوع رو به ما نسبت میدن همه رو شما قبول دارین؟
رهبری رو توی دادگاه متهم به فلان که نمیکنن قبول دارین؟
همین هاشمی رفسنجانی و کلی از سران کشور رو در دادگاهاشون به خیال خام خودشون با مدرکهای مستند و مستدل ( که هم من هم شما میدونین استنادشون به کجا و چیه و چقد منطقی و عادلانه هستن ) محکوم میکنن شم قبول میکنین؟
پرونده هسته ای ما رو همین سایتها چی به نافش نبستن ؟ شما قبول میکنین؟
بحث حقوق بشر رو نخوندین چی مینویسن ؟ شما قبول دارین اینا رو
سایتهای منافقین و همفکراشون از این چیزهای........................................... زیاد میخورن
من و توی مسلملان و شیعه نباید گول بخوریم نباید اتحادمون زیر پا بزاریم
دارم به یه نتیجه میرسم متاسفانه
اونم اینکه این عقده تاثیر ایشون بر باخت یه عده بدجوئری سرواکرده توی سایت
همه میدون اگر بیانیه و حمایت ایشون نبود سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری خیلی فرق میکردو همینه که برخی ها رو بدجوری میچزونه
برادرمن بستونه
بزارین ثابت بشه بعد
فکر کنم مقام معظم رهبری به ارایه یه فایل صوتی توی مجلس توسط رییس جمهور قبلی واکنشی نشون دادن که راه رو به همه نشون دادن
ایشون ارایه یه مطلب ثابت نشده رو ئخلاف مسایل شرعی ، قانونی ، انسانی ، وجدانی و انصافی دونستن
یه کار زشت و ناپسند

برادران من
کم از اینگونه کلیپها در باره مقامات ما ساخته نشده میخواین ده تا کلیپ از مقام معظم رهبری
هاشمی رفسنجانی و احمدی نژاد از سایتهای معاند و مخالف براتون بیارم که شباهت و تشابه مو به بدن راست میکنه و میبینید که چه استادانه هم ساخته شده ؟
میدونید شبکه هایی مثه من و تو ، پارس 7 ،صدای آمریکا و.... چند کلیپ مونتاز و میکس از مقامات ایرانی از مقام معظم رهبری و بنیانگذار راحل تا مقامات فعلی پخش کردند که صد درصد صدا و تصویر هم مربوط به همون مقام بود اما با قیچی کردن و میکس اونی که خواسته بودن رو از توش درآوردن؟
اونا رو هم باور میکنید
یا نه اینکه خدای ناکرده خدای ناکرده اینطوری برداشت بشه که شاید یه عده فقط برای کینه هرچیزی رو به هاشمی که باعث باخت یه جناح در انتخابات شد ربط میدن ؟

خداییش میخواین کلیپ بزارم ؟اونم کلیپ تصویری و با صدا ؟ اونوقت با دیدن و شنیدین اون کلیپها که همتون هم میدونید کار کیا هستن ، نمیگین توهین به مقام معظم رهبری و بنیانگذار راحل انقلابه؟

[b]قرن بیست و یکم هستیم و همه دوستان هم با نرم افزارها و ابزارهای میکس و مونتاژ و تواناییشون آشنایی کامل دارند اونم تازه جدای از هنر تقلید صدا [/b]

برادران من بیخیال
بزارین ثابت بشه بعد برین گردنشو بزنین
اما تا ثابت نشده خواهشا کاری نکنین که خدای ناکرده و دور از شانتون این برداشت بوجود بیاد که بلانصبتتون دارین واگشایی عقده شکست رو میکنین ( از شما بدور باشه )
برادر من ، فردای قیامتی هم هست ، حساب و کتابی هم هست تهمت ، افترا ، دروغ ، غیبت همه اینها گناه کبیره هستن ، نیستن؟
این کارشما و من ، بله من و شما هردوتامون ، هردوتامون متاسفانه متاسفانه متاسفانه ،غیبت نیست ؟
تهمت نیست ؟
شما از کجا اینقدر مطمینی ؟
علم یقین داری؟
ایشون تکذیب کردن در رسانه ملی و در حظور همه مقامات بلند پایه رسمی هم نظرشونو عنوان کردن کدومو قبول داری؟
تشیع ، عدل علی (ع) ، آیین پاک اسلام ، انصاف و وجدان میگه باید کدومو قبول کرد
عدل علی (ع) و آیین اسلام رو بچسبیم نه منافع فلان حزب رو نه انتشارات فلان سایت مخالف و معاند و معارض و منافق رو
نهج البلاغه رو یه بار بخوینم
قرآن رو هم
اونوقت ببینیم رفتارمون و گفتارمون و عملمون با کدوم معیار قرآن و نهج البلاغه سازگاره و مطابقت داره ؟

[b]میگیم منافقین خسر الدنیا و الآخره هستن ( توی سایت کشته هاشون بارها و بارها دوستان این مطلب به حق و واقع و شایسته رو گفتن و بیان کردن [/b]
[b]اما[/b]
[b]هرکسی با هر نام و شعاری و با هر عنوانی که اخرتشو به دنیای کس دیگه و یا حزب دیگه بفروشه خسر الدنیا و الخره است[/b]
[b]خدا کنه من و شما هیچکدوممون شامل این زیانباری عظمی نباشیم[/b]
[b]خدا خودش به بزرگی و عظمت ایمه اطهار ما رو در این مسیر حفظ کنه و نزاره به ورطه سقوط و خسارت بیوفتیم[/b]
[b]آمین یا رب العالمین [/b]
[/quote]

سلام
حرف های شما رو در مورد فایل صوتی قبول دارم! بنده حتی شخصی رو دیدم که شباهت ظاهری هم به ایشون داشته و علاوه بر تقلید صدا , با لحن ایشون هم صحبت میکرد! حقیقتش فایل صوتی مذکور نتونست منو قانع کنه ! منتظر فایل ویدئویی میمونیم!
اما در رابطه با امر به معروفی که انجام دادید یه نکته عرض کنم! اینطور امر به معروف کردن هیچ وقت نتیجه نمیده و یا اگه در شرایطی بتونه مانع انجام منکر بشه سودی نداره چرا که خودش با منکر همراه هست! برای هدایت فرد و ممانعت از منکر(مثال!) نمیان اول یه کشیده بخوابونن زیر گوش طرف ! یادمون باشه که ما علارغم اختلافات سیاسی باید دوستی هامونو حفظ کنیم و به هم تیکه نپرونیم و زخم زبون نزنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این بحث ها رو بذارید برای وقتی که اطلاعات جدیدی منتشر شد! بحث فعلی چیز دیگریست!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
نواز شریف ( نخست وزیر پاکستان ) گفته که امنیت عربستان سعودی خط قرمز پاکستان هست ....
[/quote]

ایشون شکر اضافی خورده و خواسته بگه منم هستم که خدایی نکرده کسی فکر نکنه ایشون لاله!!!!

اولا، ایشون اصولا خط قرمزی ندارن، کشتن روزی 500 نفر در صورتی که کوچیکترین عملی علیه ایران انجام بدن(رسمی یا غیر رسمی) برای یه ادم عادی مثل من از اب خوردن هم ساده تره تو اون کشور شیر تو شیر! :).... بنابراین ایشون همین که تو کشورش روزی 400-500 نفر منفجر نمیشه باید بره خدا رو شکر کنه و زر زر اضافی نکنه و در حقیقت خودش رو توی این درگیری بکشه بیرون!!....

این مرحله‌ی اول....
در بحث دوم، باید به اطلاع ایشون رسونده بشه که پاکستان اسما یه کشور قدرتمنده ولی وابستگی شدیدش به امریکا و همچنین چند دستگیش در صورت ورودش به یه جنگ کوچیک حتی، سریعا مملکتش رو به اتیش میکشه! :)....

هزاران شیعه توی پاکستان هستن که اتفاقا از ما ایرانی ها بیشتر اقا رو دوست دارن و با یه اشاره، کل پاکستان رو به اتیش میکشن(اگر ما نتونیم!)....

عربستان هم زر زر مفت میکنه خودش چه برسه به اینا!!....
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

حتی خبرنگارهای ساده ی پاکستانی ها هم فهمیدند که هدف بشار نیست و هدف اصلی ایرانه ولی ...

[quote]

Many American strategists feel support to Syrian rebels and a subsequent downfall of the regime of Syrian President Bashar al-Assad will result in a roll-back on the influence Iran yields with Syria and inflicting a major casualty upon Iran. Syria has been Iran’s sole consistent ally since the 1979 Islamic Revolution.

ترجمه ی سریع و کثیف :
بسیاری از استراتژیست های آمریکایی احساس می کنند که باید از شورشیان حمایت کنند و متعاقب آن ، با سرنگونی رژیم رئیس جمهور بشار است ، نفوذ ایران در سوریه به شدت کم می شود و یک خسران مهلک به ایران وارد می شود . [b]سوریه تنها متحد با دوام ایران از زمانی انقلاب اسلامی 1979 ( 1357 ) برای ایران هست . [/b]

[b]متن کامل مقاله :[/b]
[url="http://www.nation.com.pk/pakistan-news-newspaper-daily-english-online/columns/03-Sep-2013/syria-and-the-greater-iran"]http://www.nation.co...he-greater-iran[/url]

بخش دیگر مقاله .... فقط یک کلمه ش رو براتون پر رنگ می کنم ... [size=2][i]اگه نتونستید ترجمه ش کنید از مترجم های آنلاین استفاده کنید ، بهتون مترجم پارس رو توصیه می کنم ...[/i][/size]
However, there are the religious-geographic dynamics that cannot be overlooked. Hezbollah & Iran in hands with Alawites of Syria have been aiming at reviving the Greater Iran, keeping in view their own schismatic ideology, the effects of which reflect in the current proxy war in Pakistan. The geographic link formed is Hezbollah on one end, Syria and Iraq forming the center with Iran at the other end converging to solidify a unified religious school of thought. Is the Middle East or South Asia ready for the revival of a [color=#ff0000][b]Greater Iran[/b][/color]? Is the World ready for it?
[/quote] ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
ایشون شکر اضافی خورده و خواسته بگه منم هستم که خدایی نکرده کسی فکر نکنه ایشون لاله!!!!

اولا، ایشون اصولا خط قرمزی ندارن، کشتن روزی 500 نفر در صورتی که کوچیکترین عملی علیه ایران انجام بدن(رسمی یا غیر رسمی) برای یه ادم عادی مثل من از اب خوردن هم ساده تره تو اون کشور شیر تو شیر! :).... بنابراین ایشون همین که تو کشورش روزی 400-500 نفر منفجر نمیشه باید بره خدا رو شکر کنه و زر زر اضافی نکنه و در حقیقت خودش رو توی این درگیری بکشه بیرون!!....

این مرحله‌ی اول....
در بحث دوم، باید به اطلاع ایشون رسونده بشه که پاکستان اسما یه کشور قدرتمنده ولی وابستگی شدیدش به امریکا و همچنین چند دستگیش در صورت ورودش به یه جنگ کوچیک حتی، سریعا مملکتش رو به اتیش میکشه! :)....

هزاران شیعه توی پاکستان هستن که اتفاقا از ما ایرانی ها بیشتر اقا رو دوست دارن و با یه اشاره، کل پاکستان رو به اتیش میکشن(اگر ما نتونیم!)....

عربستان هم زر زر مفت میکنه خودش چه برسه به اینا!!....[/quote]
حالا فحشش بدی که نمیشنوه...
باید نگاه کرد ببینیم این بنده خدا چی کاره است این وسط ؟
چون تشکیل گره طالبان تاقسمتی هم دست پاکستان بود برای نفوذ تو افغانستان و کلی هم حمایتش کرد احتمالا چون عربستان هم حمایت شدیدی از این تکفیری ها میکنه اینجا منافع دو کشور یکی میشه .
ولی نباید اینقدر غیرتی بشه سر عربستان ؟؟؟؟ ویرایش شده در توسط jshafah

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.