senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

البته انعطاف رو با دست ها اندازه میگیرن ولی الانشم با این عکس معلومه که راحته،  ((دوستان در نظر داشته باشن چون شما با یه کفش همه جا رو طرف هستین انعطاف صفر باعث میشه شما در سطح هموار به مشکل بخورین و اگر خیلی منتف باشه در سطح های سنگلاخ و کوهستانی اذیت بشین ))   آب هم که زیاد جذب نکرد  خیلی خوبه ،ایشالا رفتم گمرک میگردم برای بچه ها پیدا میکنم اینجا قیمتش رو میگم چون بوت اصل آمریکای مثل خودم  تو گمرک داره بین ۲۵۰ تا ۲۳۰  فروخته میشه که دیگه زیاد به صرف نیست و این میتونه گزینه جایگزین خوبی باشه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

2 تا ایراد داره: یکم شیشه عدسیش به نسبت عینک های دیگه کوچیک و صافه و این باعث میشه تو دید مستقیم نور از کناره ها و زیر عینک بیشتر از بقییه عینک ها بیاد تو چشم. اشکال دومی هم که داره دسته های خود عینک فلزی هست با یه پوشش پلاستیکی پوشیده شده که به علت ضخامت اون پوشش پلاستیکی و نداشتن انهنا واسه پوشش پشت گوش گاهی تو استفاده طولانی مدت آزار دهنده میشه.

شما از کجا تهیه کردی؟ قاب نقره‌ای نداره؟؟؟؟ من حتمی شیشه‌ی سبز رو میگیرم چون مال دوستم رو گذاشتم واقعا زمین تا اسمونه فرق سبز و سیاهش...

فقط اون تهش رو عکس میتونی بذاری؟؟؟؟ به نظرم تا اخر ادامه داره اون لایه‌ی پلاستیکی....

ایشالله خرید های بعدی به ترتیب ، دستکش ، کمل بک و جیب خشاب و در ادامه هم کوله پشتی

این لباس اماد سپاه هستش... :)))

ایول از کجا گیر اوردی؟ ساتر؟ اگر از ساتر سبز گرفتی راحت فروختن یا اشنا بازی داره هنوز؟ ؟؟؟

اگر هم ساتر نگرفتی که هیچی! :)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما از کجا تهیه کردی؟ قاب نقره‌ای نداره؟؟؟؟ من حتمی شیشه‌ی سبز رو میگیرم چون مال دوستم رو گذاشتم واقعا زمین تا اسمونه فرق سبز و سیاهش...

فقط اون تهش رو عکس میتونی بذاری؟؟؟؟ به نظرم تا اخر ادامه داره اون لایه‌ی پلاستیکی....

از مراغه! نه ، فقط طلایی داشت. من چون واسه رانندگی میخواستم شیشه سبز به نظرم محیط رو غیر واقعی نشون میداد! نور بیشتری رو هم عبور میداد.

ff0750c00c2a2.jpg

-------

0101901e73a71.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیروز با یکی از دوستان گمرک بودیم خواستم آخرین تحولات میدان گمرک رو به عرض نظر شما برسونم

پیراهن دیجیتال کرم پاکستانی که روش نوشته ساخت سوریه ؟!؟!؟! ۲۸-۲۵ تومان

عینک های فیک اوکلی ۳۰-۶۰

کمل بک ۸۰-۹۰  البته نه جنس درجه یک مثل مال من

کیسه خالی کمل بک بسته به حجم و کیفیت از ۱۵ تا ۴۰ و بعضا ۷۰

کیف کمری و دوشی استتار از ۳۲ فروشگاه پرواز تا ۵۰ خورده ای بقیه جاها

ست پیراهن شلوار ۵.۱۱  ۱۴۰-۱۵۰

کلاه کولار ۷۰۰ ناقابل

ست پیراهن شلوار دیجیتال خاکی  آمریکای  البته با واتر مارک پارچه عراقی  فکر کنم ۱۴۰

پوتین پارا شوت  که ۹۰ درصد شبیهه پوتین سالم جان هست از ۸۰ -۹۰ تا ۱۲۰

البته فرقی که با پوتین  سالم داشت این بود که بندش کیفیت کفش سالم رو اصلا نداشت ، برزنت دوره ساق کرم یک دست بود نه مثل مال سالم جان  چند رنگ ، دو نوع زیپ داشت یکی مثل بالا با دندانه های درشت یک مدلی هم با دندانه ریز 

شاید تنها یک مزیت داشت اون هم داشتن یک لایه دوخت در جلو  و پاشنه کفش  بود ک البته شاید برای سالم هم داشته باشه و تو عکس مشخص نباشه

کیفیت و میزان استحکام کفی کفش هم که نمیشه با دیدن نظر داد که شبیه بوده یا نه

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیروز با یکی از دوستان گمرک بودیم خواستم آخرین تحولات میدان گمرک رو به عرض نظر شما برسونم

پیراهن دیجیتال کرم پاکستانی که روش نوشته ساخت سوریه ؟!؟!؟! ۲۸-۲۵ تومان

عینک های فیک اوکلی ۳۰-۶۰

کمل بک ۸۰-۹۰  البته نه جنس درجه یک مثل مال من

کیسه خالی کمل بک بسته به حجم و کیفیت از ۱۵ تا ۴۰ و بعضا ۷۰

کیف کمری و دوشی استتار از ۳۲ فروشگاه پرواز تا ۵۰ خورده ای بقیه جاها

ست پیراهن شلوار ۵.۱۱  ۱۴۰-۱۵۰

کلاه کولار ۷۰۰ ناقابل

ست پیراهن شلوار دیجیتال خاکی  آمریکای  البته با واتر مارک پارچه عراقی  فکر کنم ۱۴۰

پوتین پارا شوت  که ۹۰ درصد شبیهه پوتین سالم جان هست از ۸۰ -۹۰ تا ۱۲۰

البته فرقی که با پوتین  سالم داشت این بود که بندش کیفیت کفش سالم رو اصلا نداشت ، برزنت دوره ساق کرم یک دست بود نه مثل مال سالم جان  چند رنگ ، دو نوع زیپ داشت یکی مثل بالا با دندانه های درشت یک مدلی هم با دندانه ریز 

شاید تنها یک مزیت داشت اون هم داشتن یک لایه دوخت در جلو  و پاشنه کفش  بود ک البته شاید برای سالم هم داشته باشه و تو عکس مشخص نباشه

کیفیت و میزان استحکام کفی کفش هم که نمیشه با دیدن نظر داد که شبیه بوده یا نه

لباس یه رنگ خاکی و زیتونی نبود؟
دستکش اوکلی اصل؟
5.11 چه رنگی بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

۵.۱۱ ها خاکی داشت زیتونی هم فکر کنم  داشت ، انصافا کیفیت دوخت و پارچه بالای داره فقط احتمالا با توجه به ضخامت پارچه یکم گرم باشه ،البته مثلا داخل پیراهنش یک لایه تور مانند کار گذاشته شده که جلوی چسبیدنش به بدن  رو بگیره و تنفس بهتری رو انجام بده

دستکش تقلبی اوکلی  بود ، از لایه های ابریش کم کردن ،احتمالا خنکتر شده باشه ،قیمتشم کمتر شده بود ،۳۰ تومن ، دستکش های اندر آرمور من هم دیگه نبود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی دونم همچین چیزی نمونه ی اصلش این جا (شامل گمرک و ...) گیر میاد یا نه (فکر نمی کنم) یا اگر بیاد چه قیمت نجومی روش گذاشتن :)   ولی خب به هر حال از اونجایی که ارزوی داشتن هم تو عنوان تاپیک اومده :

Neck_knives.jpg

balisong.jpg

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی دونم همچین چیزی نمونه ی اصلش این جا (شامل گمرک و ...) گیر میاد یا نه (فکر نمی کنم) یا اگر بیاد چه قیمت نجومی روش گذاشتن :)   ولی خب به هر حال از اونجایی که ارزوی داشتن هم تو عنوان تاپیک اومده :

Neck_knives.jpg

balisong.jpg

توی فیس بوک یه چیزی شبیه به این اولی رو گذاشته بودن هشتاد تومن!! :))))

چاقوی گربر که بسیار شبیه به این هستش.....

شاید هم همین بوده باشه!! پارسال دنبالش بودم! :)

من خودم خیلی دنبال اون چاقوعه بودم چون عکسش رو توی نت دیده بودم و بسیار زیبا بودش...

ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

۵.۱۱ ها خاکی داشت زیتونی هم فکر کنم داشت ، انصافا کیفیت دوخت و پارچه بالای داره فقط احتمالا با توجه به ضخامت پارچه یکم گرم باشه ،البته مثلا داخل پیراهنش یک لایه تور مانند کار گذاشته شده که جلوی چسبیدنش به بدن رو بگیره و تنفس بهتری رو انجام بده

دستکش تقلبی اوکلی بود ، از لایه های ابریش کم کردن ،احتمالا خنکتر شده باشه ،قیمتشم کمتر شده بود ،۳۰ تومن ، دستکش های اندر آرمور من هم دیگه نبود

هولستر نبود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بود ولی دقت نکردم احتمال بالا از همین ایرانی ها بود ، یه دونه پایین میدون دیدم داشت که یه تفنگ اسباب بازی هم توش بود

-----------------

دوستان منظورم  از لباس ست  ۵.۱۱ لباس های لایه اول نبود اشتباه نشه  ، پیراهن و شلوار  ۶ جیب بود   مثل نظامی ها البته با توجه به جیب های بزرگ شلوار احتمالا لباس های کار هستن تا نظامی ، برای ما شاید کاربرد نظامی هم بتونه پیدا کنه  ، باید یکی تن بزنه  تست کنه اینجا بگه

ویرایش شده در توسط yazdan61

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان منظورم  از لباس ست  ۵.۱۱ لباس های لایه اول نبود اشتباه نشه  ، پیراهن و شلوار  ۶ جیب بود   مثل نظامی ها البته با توجه به جیب های بزرگ شلوار احتمالا لباس های کار هستن تا نظامی ، برای ما شاید کاربرد نظامی هم بتونه پیدا کنه  ، باید یکی تن بزنه  تست کنه اینجا بگه

5.11 عموما لباس کاره و بعدش یه سری مدل کرم رنگش رو شلوار FBI هست و باقیش، شلوار تاکتیکال که نظامی های خصوصی پاشون میکنن هستش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید بازم گیر بیاد  ولی نه مثل سابق

در ضمن پرواز یه امریکن اپتیک با قاب طلای هم داشت فکر کنم ۸۵ بود قیمتش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.