SAEID

اطلاعیه مهم ، تغییر مدیریت کل سایت

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان گرامي
عرض تشکر و خسته نباشيد خدمت آقا سعيد دارم و خدمت برادر rezat1980 نيز تبريک عرض مي کنم و اميدوارم در مسوليت جديد موفق باشند . از زحمات کليه مديران و کاربراني که باعث شدند سايت ميليتاري به يکي از منابع مرجع نظامي فارسي تبديل شود نيز سپاسگذارم و اميدوارم اين روند خوب ادامه داشته باشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضای عزیز تبریک.
من هر وقت این آواتار آقا سعید رو می بینم یاد اون موضوع که یکی از اعضای سایت مطرح کرد که بله مدیر سایت طرفدار اسرائیل هست. نمیدونم چی به سرش اومد big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اوه پسر !

رفیق شفیق قدیم ما سعید جون هم رفتنی شد پس ؟؟؟ جالبه بیشتر بچه های نسل اول اینترنت نظامی ایران رخت رو بربستند و رفتند از رضاکیانی گرفته تا محمدحسین جهان پناه خودمون و الانم سعید

به هرحال سعید جان چه اینجا باشی چه بری برات آرزوی موفقیت میکنم

همیشه به یاد خاطرات تلخ و شیرین و زشت و زیبای گذشته بودم و هستم ، تقریبا حساب کنم نصف عمرم تو این فروم و اینترنت و... گذشت و در این میان هزاران خاطره مباحثه و مناظره و دعوا و لبخند و رفاقت تو ذهنم از تک تک عزیزان نقش بسته

انشالله که همیشه موید باشی و پیروز رفیق

برای آقا رضا گل هم آرزوی موفقیت میکنم و انشالله که بتونه سایت رو مثل همیشه سرپا و روفرم نگه بدارد با توفیقات روزافزون برای خودش و اعضای سایت میلیتاری و فروم مرجع میلیتاری

مخلصیم

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انشالله به سلامتی.برای برادر سعید و برادر رضا هر دو ارزوی سلامتی و موفقیت دارم..
تشکر بسیار بابت زحمات اقا سعید که با این سایت نه تنها در دنیای مجازی باعث رفاقتها شدند بلکه برخی از دوستان در بیرون از سایت و در دنیای حقیقی هم با هم اشنا و دوستی های محکمی رو سبب شدند.
انشالله که برادر رضا هم همچنان محکم و استوار این جمع رو حفظ کنن و هر بار شاهد ترقی و پیشرفت بیش از پیش سایت باشیم..
البته خیلی دوست داریم که اقا سعید همچنان در سایت حضور داشته باشند.همینطور اقا رضا و صد البته همه دوستان عزیز و بزرگوارم..انشالله که همینطور باشه..
این همه سال با این سایت بودیم و اگرچه بیشتر فقط خواننده بودیم اما هر وقت که دور میشدیم حسابی دلتنگ بودیم.هی همینجوری الکی سوال درست میکردیم پی ام میدادیم به اقا سعید که بگیم ما هم هستیم..اون وقع ها همکه سرش خلوت بود و همیشه تو سایت بودم.تعداد پستاشون 12 هزار بود و سابقه داراش به 2 یا 3 هزار میرسیدن..
حالا هرکی ندونه فکر میکنه من دارم خداحافظی میکنم.یا سایت دور از جون داره تعطیل میشه..

اما دوستان متاهلی که دیگه سایت رو رسما فی امان الله کردن یکم ز ز بازیشون رو کمتر کنن..شبی نیم ساعت جای دوری نمیره...

برادر سعید و برادر رضا..تشکر تشکر تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان

والا بنده توی این سایت سابقه ی کاربری زیادی ندارم اما با توجه به تجربه ای که دارم مدیریت فروم کار بسیار سخت و بغرنجیه که برادر سعید واقعا در این امر موفق بودند مطمئنا خیلی زحمت کشیده شده تا سایت بدینجا برسه و بنده به عنوان کوچک ترین عضو فروم از شما تشرکر می کنم امیدوارم موفق و موید باشید و ما را از حضورتان بی نصیب نگذارید به مدیرت جدید هم تبریک عرض می کنم :rose: :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر مدیریت همینطوری به ایشون واگذار شده:
من هر چقدر هم که فکر میکنم اعتدال در رفتار آقا رضا نمیبینم و برخورد های تند و احساسی از نظر من یکی از خصوصیت های ایشونه امیدوارم به عنوان مدیر کل سایت طرف اعتدال را بگیرن و حقی را نا حق نکنند انشالله

اگر هم مدیریت و کلا سایت به ایشون فروخته شده :
که حرفی باقی نمیمونه دیگه دارندگی و برازندگی.

پیشاپیش منتظر منفی های عزیزانی که باد به هرسمت بوزه اونطرفی میرن هم هستم. ویرایش شده در توسط IR-Craft
  • Upvote 7
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جون با این که من آقا ابراهیم و آقا رضا را خیلی دوست دارم ولی هیچ کس مثل خودت استایل مدیر ارشد رو نداره مخصوصا با اون عکس آواتار .... خیلی دوستت داریم

:rose: :rose: :rose:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]اقا سعید شما یکی از وزنه های سایت بودی و هستی.بدون شما واقعا ضد حال میشه...از ته دل میگم[/right]

[right]بابت همه زحمت هایی که کشیدین[/right]

[right] :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا رضا سلام حالا که مدیر شدی شیرینی یادت نره!!!
شیرینی من هم باز کردن اکانت قبلیم هست!!!
بازش کن دگر بار :applause:
در ضمن تبریک میگم و کلا اقا رضا ملت رو هر روز اخراج نکن :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم به نوبه خودم از زحمات آقا سعید تشکر میکنم ، من که خودم همه مدیران سایت رو کنار هم میخوام ، انشالله بعد از این هم آقا سعید با میلیتاری خداحافظی نکنه و در سمت های دیگه به سایت کمک کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

SAEID

تعداد ارسال ها 12778 پست ....

با اینکه حدود 4 سال هست که خیلی کم پست می دادید هنوز هم بیشترین تعداد پست ها رو دارید که یعنی بار اصلی این سایت از همون اوایل به دوش شما بود ....

خب ، چیزی برای گفتن ندارم ، ولی ، موفق باشید ...

منم پیشنهاد می دهم که کل تایپیک های خبری ( بخصوص در مورد اقتصاد و سیاست رو حذف کنید ) ، کلا نمی شه وارد از این دست تاپیک ها شد و رگت نگیره و پست ندی ...

در ضمن ، بهتره که چند نفر از دوستان و مدیران بخش ها هم بروند و تایپک های قدیمی رو که در مورد معرفی سلاح ها و مقالات نظامی بودند رو بررسی کنند و تبدیلشون کنند به فرم PDF و در یک تایپیک کلی با دسته بندی مناسب و توضیحات بگذارندش ....
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک قسمتی هم باید به عنوان فناوری های نوین در سایت قرار بگیره ! برای مثال تاپیک ها لیزر رو حالا من به بخش نیرو هوایی می فرستم ولی این بحث ها کلی ترند و یک قسمت هم برای اون ها بهتره در نظر گرفته بشه ...

قسمت های بیولوژی سایت هم باید فعال تر بشوند ! ویرایش شده در توسط hamedof

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا رضا هم که آفتابی شدنشون توی سایت مثل آقا سعید شده حالا دیگه باید بیشتر وقت بذارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تشکر از اقا سعید انشا الله اقا رضا وقت بیشتری در سایت بگذرونن و جلوی برخورد های سلیقه ای مدیران رو بگیرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.

بنده هم از طرف خودم و بقیه دوستان از همه زحمات برادر بزرگوارم جناب سعید تشکر می کنم. امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید و صد البته امیدوارم شاهد حضور پربارترتون در سایت باشیم و باز هم از مقالات خوبتون استفاده کنیم.

تبریک هم عرض می کنم خدمت برادر رضای عزیز و امیدوارم هم در مدیریت سایت و هم در زندگی موفق باشین.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.