basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

با این پول بجز تفنگ شکاری چیزی گیرت نمی یاد. فکر برنو و یا ام 1 رو از سرت بیرون کن از این فکر های شیطانی نکن . البته مجوز دار . بدون مجوز با این پول شاید آرپی جی هم بخری !!!!

قیمت فشنگ برنو الان .... هزار تومنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

برنو الان در سه مدلی که داره ( کوتاه متوسط بلند) از 10 الی 15 میلیون فروخته میشه که قیمت میانگین که بیتشر به چشم اومده 12 میلیون بوده اونم نه فروشگاهی بلکه آشنا و اقوام و اینا !

هر گلوله برنو اگر ایرانی باشه تا 15 هزار تومن خرج برمیداره و اگر خارجی باشه تا 30 هزار تومن

اگر ایرانی بخری از هر ده تا احتمالا سه تا چاشنی عمل نمیکنه و دو تا هم افت شدید پیدا میکنه در مسافت بالای 300 متر و همچنین پخش تیر

خارجی بهتر هست !

خوب با یک حساب سرانگشتی متوجه میشید که اصولا به نفع تون هست خفت یکی از اقوام کنید و هروقت هوس شلیک به سرتون زد برید باهاش شلیک کنید ! چشمک

اصلا نمی ارزه خرید برنو تو این شرایط به نظر من ...

برای مجوز سلاح هم مشکل خاصی نیست چون الان شما Ak 47 تحویل بدی برنو بهت میدن ... اما مساله اینجاست مجوز سلاح با مجوز شکار و امثالهم کاملا فرق میکنه و بستگی به پارتی و صدالبته منطقه شکار داره ...

تا اونجایی هم که بنده در جریان ریزش قرار دارم ، طی این دو سال حال تمامی سلاح داران گرفته شده به هزاران دلیل از سهمیه کم شده تا کیفیت پایین اومده فشنگ ها و عدم صدور مجوز شکار ...

و الان جز افسوس های ماست که میبینیم در کشور دوست و برادر افغانستان بهترین سلاح های برونینگ و رمینگتون و امثالهم روی هم انباشته شدند و به صورت سنتی به فروش میره و ما اینور مرز با مجوز تا نزدیک 30 میلیون باید بریم تو خرج .... از این طرفم سلاح های ترکی که کیفیت درست حسابی ندارند ولی قیمت شون پا به پای سلاح های برونینگ و رمینگتون ( البته غیرمجاز) میره ...

حرف از این نظر زیاد هست و توی یک جلسه ای هم بودیم ازش به عنوان : خیانت به جمهوری اسلامی نام برده شد

چونکه براساس قانون جمهوری اسلامی و به دلیل تاکید پیامبر ص بر یادگیری تیراندازی به صورت حرفه ای برای تمام زنان و مردان مسلمان ، هر ایرانی حق خرید سه سلاح داره ... اما برای خریدش شما نه از هفت خان رستم بلکه از جهنم باید عبور کنی ... و این موانع به ظاهر قانونی که برای کاهش جرم و جنایت گذاشتند عملا در ورطه عمل ، سبب از بین رفتن استعداد تیراندازی و کاهش یادگیری ش شده که ، من به شخصه ، در اون دنیا ، نزد پیامبر شکایت این مساله رو میبرم ....

عین قضیه کاهش جمعیتی که رهبری مخالف بودند و هستند ولی به زور یه عده به اصطلاح محقق و همه چیز دان کمر مملکت شکست و همه رو با حرفاشون به اشتباه انداختند ... در زمینه سلاح هم مشکلات عدیده ای داریم ....
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب یه کم از بحث اصلی منحرف بشیم بد نیست.

اقا نخرید این اسلحه هارو بزارید این حیوانات حیات وحش ما زندگی شون رو بکنند. چقدر عکس و مطلب تو این سایت ها دیدم از شکار خرس و یوز و ... توسط یک مشت ...!!
خداروشکر نه قحطی اومده و نه طبع اکثر ایرانی ها به گوشت شکار میخوره فقط برای تفریح می زنید حیوون بیچاره رو تلف می کنید.

یادمه قدیما یه تفنگ بادی 4.5 داشتم میرفتیم گنجشک میزدیم کباب میکردیم میخوردیم ولی چی بگم هر ده تاش یه لقمه ام گوشت نداشت! مادرم وقتی فهمید چقدر ناراحت شد از این کارم رفت یه مرغ درسته گذاشت رو اجاق کباب کرد تا ما بخوریم ولی به این حیوونای بیچاره رحم کنیم :-(

نکنید این کارو ، نکنید.
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کشتن حیوانات بی زبون با تفنگ دوربین دار چه لذتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بجای کشتار حیوانات،برید سوریه تا دلتون خواست وحوش تکفیری شکار کنید
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسلحه بخرید و تیراندازی خوب رو یاد بگیرید اما داشتن اسلحه به معنی شکار نیست .
خدا شاهده تمام حیوانات شعور دارن و حق زندگی و عین تمام جون و معرفت و..... نزنید شون.

واجب هست در زمینه تیراندازی یاد بگیریم ولی به حیات وحش و زیبایی طبیعت رحم کنیم باور کنید کوهی که بز و پرنده و درخت و روباه نداشته باشه دیگه کوه و طبیعت نیست بیابان لم یزرع میشه.

اما پیشناهدی برای دوستان دارم به جای تیراندازی و شکار حیوانات برید شکار لحظات بکنید عکس گرفتن از یک بز کوهی هم انسان رو ارضا می کنه و هم اون عکس یادگاری هست برای تمام عمر و در عین حال می تونید بگید به جای فشار دادن دکمه تصویربرداری دوربین می تونستم ماشه تفنگ رو بکشم ولی با اون کار هم موجود زنده حق داری رو می کشتم و هم طبیعت رو نابود کرده بودم و هم خودم عذاب وجدان می گرفتم ولی با این کار اینطور نشده.
  • Upvote 15
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

چون بحث به اینجا کشیده شد ، میخوام یکی از نکاتی که خیلی حیاتی هست و حتی در شهادت این مرزداران هم تاثیر داشته بگم ، حاصل تجربیات شخصی م از صحنه های درگیری تو منطقه خودمون هست ...

شک ندارم اگر کشور ما همچون کشور امریکا از نونهالی دختر و پسر با سلاح آشنا می بودند و برای پسرها سلاح های بادی و امثالهم و سپس گلوله زنی خریداری میشد ، اونها هم تبدیل به تیراندازانی قهار میشدند که به همین راحتی نمیشد شکارشون کرد !

مثال عینی ش رو میزنم

سال 86 بود ، تو منطقه ای خیلی نزدیک به شهر ما که رسما عمق کشور هم محسوب میشه تو استان ، پژاک برای اینکه اعلام حضور کنه و بگه تونسته تا این عمق وارد بشه ( که طبعا نیازمند پشتیبانی مردمی و خیلی مسایل دیگه بود چون نبرد چریکی هست) یه کمین خیلی سنگین تو یه منطقه بسیار کمین خور ( کمین مثلثی و براساس شیب جاده که سبب میشه ماشین نتواند بیشتر از دنده دو بره و سرعت به حداقل خودش میرسه) و از دو طرف برای نیروها گذاشته بود ...

کاری ندارم چی شد ، ولی صرفا یکی از بچه ها که دراگانف باهاش بوده( و بماند اشتباه هست حمل صرفا دراگانف در این شرایط ! و باید برای فاصله نزدیک مسلح به سلاحی چون کلاش باشه) وقتیکه اولین رگبار رو میبندند به ماشین ، سریع از رو ماشین میپره پایین که دقیقا توی هوا یه گلوله میخوره قوزک پاش ...

به هرحال بقیه شهید میشن صرفا ایشون زنده میمونه ، و مع الوصف اینکه فاصله درگیری بسیار نزدیک هست ولی با همون سلاح موفق میشه دو نفر از پژاکیون رو زیر آتش بسیار سنگین به هلاکت برسونه ، و البته بعد اتمام مهمات به بدترین شکل ممکن به شهادت میرسه ...

بگذریم

اینو گفتم، صرفا برای اینکه :

هر تیر حداقل یک کشته !

الان جوانان امریکایی منهای بحث ایمان و اعتقادی که ما داریم، از ما صدها قدم جلوترند در مسایل نظامی و به خصوص تیراندازی نظامی!

و این دقیقا عمل به وصیت پیامبر هست ! و مثل خیلی مسایل دیگر توسط غربی ها انجام میشه و رعایت میشه ، عین قضیه دروغگو نبودن و ریاکاری( تعارف الکی به شام و ناهار و فلان که مصداق دروغ هست) که ما رعایت نمیکنیم ولی اونها بی آنکه چیزی از اسلام بدانند رعایت میکنند ...

در زمینه تیراندازی هم پیامبر برای این تیراندازی ( که میدونیم شمشیر زنی هم رسم بوده ! ولی پیامبر علم الهی داشتند و میدونستند چی برای کی هست !) رو سفارش کردند که با هر تیر یکی از پا دربیاد از دشمنان اسلام

علاوه بر اینکه شما وقتی متبحر باشی در تیراندزای قطعا در زمینه نظامی گری هم پیشرفت میکنی و به قولی چست و چالاک و تیز و بز میشی ... چیزی که میتونست این عزیزان رو نجات بده تو درگیری ....

بارها دیده شده ، وقتی میترسی ، میزاری روی حالت رگبار و بی هدف میزنی .... در صورتیکه حتی تک تیر هم باشه و نترسیده باشی و اعتماد به نفس هم داشته باشی به خاطر سطح کم آموزش و تیراندازی ضعیف باز هم مشکل داری!

اینا یه قسمت از دردهای ماست که الان مدتهاست بحث هست بین محققین ....

شخصا ، شاکی هستم از وضع فعلی چون بعضی ها گفتند اسلحه رو از دست مردم درمیاریم به جاش توی سربازی بهشون یاد میدیم....

تا سال 80 شاید 100 تیر شلیک میکردند تو آموزشی ولی الان چی ؟ و اصلا یک سرباز طی دو سال خدمت ش چند تیر شلیک میکنه ؟ به دلایل امنیتی امار دقیق ش رو نمیگم ...

نتیجه آنکه : سرباز ما نمره میانیگین ش نزدیک 50 هست ...

یا حق
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جای پولی که بابت اسلحه میخواید هزینه کنید بدید چنین چیزی بخرید و در حد مستندهای بی بی قی فیلمبرداری کنید!

[b]دوربین شکاری سونی با قابلیت ضبط سه بعدی تمام اچ دی![/b]

سونی رسما از جدیدترین مدل دوربین های شکاری دیجیتال خود که به امکان ضبط تصاویر اچ دی و سه بعدی مجهز هستند، رونمایی کرد. این محصول جدید با نام DEV-50V شناخته می شود و نسل دوم از دوربین های شکاری دیجیتال سونی است. در مقایسه با نسل قبلی ، این دوربین سبک تر، کوچکتر و ضد آب شده است. سونی همچنین در این دوربین جدید برخی بهبودهای بنیادین را اعمال کرده است. این محصول، همان دوربینی است که در CES 2013 درون آکواریومی شیشه ای قرار داشت و چیز زیادی درباره آن اعلام نشده بود.

DEV-50V از دامنه زوم وسیعی بهره می برد و می تواند از 0.8x تا 25x زوم کند و همزمان قابلیت فوکوس اتوماتیک را هم در اختیارتان می گذارد. محصول تازه سونی برای جلوگیری از لرزش تصویر و تاری بیش از حد آن در زوم های بالا از سیستم لرزش گیر ویژه ای بهره مند است. دوربین شکاری جدید سونی به راحتی و حتی در نور کم می تواند به ضبط تصاویر دو بعدی و سه بعدی بپردازد.

این دوربین برای ضبط عکس و فیلم از یک سنسور 20.4 مگاپیکسلی Exmor R CMOS ویژه سونی بهره می برد. و صدای ویدیو هم به صورت استریو ضبط می گردد. چشمی های الکترونیک آن هم برای داشتن بهترین کیفیت و کنتراست تصویر از نوع OLED Tru-Finder با کیفیت XGA هستند.

دوربین شکاری 50V از پردازشگر تصویر BIONZ سونی کمک می گیرد تا تصاویر سه بعدی برجسته ای را برای تان به نمایش بگذارد. کاربر می توانید این دوربین را مستقیما با کابل HDMI به تلویزیون وصل کرده، به تماشای عکس و ویدیوهای ضبط شده بنشیند. تامین نیروی دوربین شکاری جدید سونی هم بر عهده یک باتری قابل شارژ ظرفیت بالا است که تا سه ساعت ضبط فیلم دو بعدی را با هر بار شارژ امکان پذیر می سازد.

نکته مهم و نهایی هم اینکه برای خرید این دوربین ۲۰۰۰ دلاری باید تا ماه ژوئن (خردادماه) صبر کنید. در ادامه مطلب می توانید گالری عکس های DEV-50V را ببینید.

[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/frontdev-50vbk-004-500px-narenji-ir.jpg[/img]

[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/back2dev-50vbk-002-500px-narenji-ir.jpg[/img]
[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/left-opendev-50vbk-005-500px-narenji-ir.jpg[/img]
[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/main1dev-50vbk-007-500px-narenji-ir.jpg[/img]
[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/reardev-50vbk-008-500px-narenji-ir.jpg[/img]
[img]http://narenji.ir/sites/default/files/images/u-new-1/1/sony-bino-1-560x500-009-500px-narenji-ir.jpg[/img]
[img]http://www.sony-asia.com/product/resources/en_AP/images/Overview/camcorder/DEV-50/image/exmor-r.jpg[/img]

[quote]شخصا ، شاکی هستم از وضع فعلی چون بعضی ها گفتند اسلحه رو از دست مردم درمیاریم به جاش توی سربازی بهشون یاد میدیم....[/quote]

همین الانش سالی چندین هزار پرونده درگیری با سلاح سرد رو دادگاه های ما رسیدگی می کنند وای به حال روزی که اینها اسلحه هم بیاد دستشون! با این قوانین از عهده مدیریت این وضع نمیشه براومد.
تو امریکا پلیس میتونه به فرد مظنونی که سلاح گرم حمل می کنه بدون هیچ اقماضی شلیک کنه حتی اگه اون فرد دست به اسلحه نبرده باشه!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر اف 14 عزيز از اونجائى كه تا به حال اسلحه اى به نامتون نبوده ميتونيد از سهميه دولتى استفاده كنيد كه تا اونجايى كه من يادمه در حدود 2 سال پيش يك دو لول كوسه آكار رو كه جناب سيناپس ميفرمايند 4-5 تومن قيمتش الانش هست ( ! ) ما حدود 2 سال پيش با قيمت 4.5 ميليون تومن خريديم كه همون موقع قيمت دولتيش در حدود 3 تومن بود و كلا قيمت اسلحه در صورتى كه قبلا اسلحه به نامتون نبوده باشه و استفاده از سهميه دولتى پايين تر مياد.

اما در خصوص بحث برنو خدمتتون عارضم كه همون دو سال پيش يكى از دوستان اسلحه فروش به ما پيشنهاد يك برنوى لول كوتاه كه مال باقى مونده هاى انبارهاى ارتش بود كرد ( ارتش اينا رو از انبار براى فروش خارج كرده بود ) كه اون موقع ميكفت 6 تومن ولى انصافا واقعا برنوى عالى بود و حتى آرم شاهنشاهى هم روى اسلحه بود و با كيلرى كه روى چوبش زده بودن واقعا براق و دلچسب شده بود. با توجه به اندازه كوتاهش كلا خيلى خيلى عالى بود و مهم ترين مزيتش نو بودن بود كه خيلى خيلى جالب بود.

و شايدم استفاده شده بود كه بهش رسيده بودن ولى لولش رو چك كه كردم كاملا سالم بود و به نظر نو ميومد و اون چيزى كه من ديدم واقعا مى ارزيد اما اكه ميخواى پول خرج كنى يه 5-6 تومن ديكه جمع كن و يكى از اونها رو بخر و بعد چوبش رو عوض كن و يه دوربين خوبم روش بذار كه بازم اينا خرج دارن ولى سراغ 270 نخجير و اين آت و آشغال ها نرو, يا پول بده چيز خوب بخر يا اصلا نخر.
چون همون اسلحه بد ممكنه كار دستت بده.

خصوصا سراغ نخجير نرو كه من دو لولش رو با كوسه آكار خودمون مقايسه كردم از لحاظ جنس لوله و اتصالات فرقش خيلى خيلى زياده و جنس چوبشونم خيلى خيلى فرق داره و وقتى آكار يا بايكال رو ميبينى بعدش حالت از نخجير به هم ميخوره اينقدر كيفيت افتضاحى داره.

اكه دنبال ساچمه زنى هستى يا دو لول آكار رو بخر يا دو لول بايكال كه قيافتن مثل همن ولى باز بايكال يكم بهتره و يكم قيمتش بيشتر ولى هر دوشون عالى هستن.

كمتر از دو سال پيش ما آكار رو خريديم 4.5 ولى الان بالاتره كه قيمت ندارم .

اكر هم كلا زياد پول ندارى برو يه برنو بدون مجوز جور كن و بده دست يكى از آشناهاتون كه پليسى, قاضى چيزى هست كه نكه دارى اسلحه بدون مجوز جرم داره و منتظر عفو رهبرى شو كه اسلحه رو ببرى و مجوز دار كنى كه چون اسلحه بدون مجوز قيمتش خيلى خيلى خيلى كمتره ممكنه بتونى حتى يه مازور متوسط اصل آلمان ( نه از اينايى كه برنو هست و ميكن مازور ) هم با قيمت خيلى خيلى كم بدست بيارى كه البته پيدا كردن همچين چيزى كار سختى هست.

ميتونى اسلحه خفيف يا كاليبر 22 هم بخرى كه اين تيپ اسلحه رو من خيلى دوست دارم و شايد بتونى توى فردوسى 5 تيرش رو هم بدست بيارى كه واقعا عشقه ولى بعيد ميدونم 5 تير يا كلا خوب هاش رو با 5 تومن بدن .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1383417622' post='346594']
سلام

حالا من بعد مدتها یه مساله ای رو میخوام بگم بد نیست بدونید !

رفته بودیم گمرک ، بعد همه چیز بود دیگه ! خلاصه کلاهخود کولار قیمت کردیم ... گفت 40 هزار تومن به قیمت سه سال پیش ... من کمی تعجبم اومد چون به هرحال، کلاه کولار کم از جلیقه ضدگلوله نداره ...

اولش که مطمئن بودم ایرانی هست ولی با این قیمت ... دیگه خیلی عجیب بود

مجبور شدم کنجکاوی کنم ... داخل کلاه رو با دقت بررسی کردم حتی کد سازمانی روی کلاه و شماره سریال ایرانی ش رو هم دیدم .... طرف دیگر ش یه برچسب بود نوشته بود : خطر: این کلاه در برابر ترکش های خمپاره و گلوله کارایی ندارد

اولش کمی مات موندم

بعد کمی فکر کردم ، و گفتم صرفا برای خوشگلی هست پس !

چونکه کلاهخود قدیمی درب و داغان هم جلوی گلوله کلاشی که از فاصله 1000 متری اومده باشه ( و انرژی ش کاسته شده باشد) و نیز ترکش خمپاره ( به شرط کوچک بودن) مقاومت داره

کلاه کولار اصلی اگر باشه واقعا من یکی خریدارم! ولی کلاهی که فقط برای خوشگلی باشه باور کنید ارزش به سر کردن نداره چون جز یک خروار عرق و سنگینی هیچی نعره !

البته بنده از طرفداران تجهیزات حرفه ای میدان نبرد هستم و واقعا هم پیگیر نحوه خرید انبوه و حتی ساخت ش هم هستم ! ولیکن ... بی خیال

یا حق
[/quote]
کلاه کولار چیه دیگه مومن اینا کولار نیست
من با یک نفر که تو ساخت این کلاه ها بوده صحبت کردم می گفت این کلاه ها را از پلاستیک فشرده که در اصطلاح عامیانه بهش تفلن میگن ساخت
اگه از الیاف کولار باشه گلوله ازش رد نمیشه قیمتش هم سر به فلک میزنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه بحثی رو اول مشخص کنم که بنده دنبال شکار حیوانات نیستم .

بنده عاشق تیراندازی هستم ، به همین دلیل می خوام تفنگ بگیرم . البته یه تفنگ نخجیر متعلق به اقوام دستم هست ولی حال نمیده .

من با چند تا ازدوستان یک روز در هفته به کوه و جنگل میریم و با هم تمرین تیراندازی می کنیم . تفنگ هایی که ما داریم ، همین نخجیر و پنج تیر و برنو هست . البته به همراه سگ یکی از دوستان که نژاد ژرمن هست . واقعا این تنها کاریه که منو خسته نمی کنه . ( اونایی که عاشق نظامی گری هستن ، می فهمن من چی میگم ) البته الان یه شش ماهی میشه که بدلیل مشغله کاری دوستان نتونستیم بریم . تنهایی هم که حال نمیده .
کلا حس کوماندویی فازش یه چیز دیگه س.

ای کاش یه روزی اجازه بدن ما یه همچین تفنگی داشته باشیم :-(

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10231/M4T1.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10231/thumb_M4T1.jpg[/img][/url]

در مورد قیمت باید بگم ارقام دوستان رسید به مریخ .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا که بحث به اینجا رسید بیاید یه کم از آب و هوا بگیم . از شب یلدا که در راهه . از برف بازی و . . . shame_on_you
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1383474505' post='346667']
حالا که بحث به اینجا رسید بیاید یه کم از آب و هوا بگیم . از شب یلدا که در راهه . از برف بازی و . . . shame_on_you
[/quote]

چرا که نه ؟ :mrgreen: :tongue:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000]پتانسیل قفل شدن تاپیک بشدت داره بالامیره.[/color]
[color=#ff0000]امیدوارم بحث های انحرافی از همینجا تمام بشن!![/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]
[b] [url="http://www.tabnak.ir/fa/news/355399/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%88%D9%87"]دستگیری عضو القاعده در مرز میرجاوه[/url][/b][/center]
کد خبر: ۳۵۵۳۹۹
[center]تاریخ انتشار: [/center]
[right]۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹[/right]
-
[left]03 November 2013[/left]

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از هوشیاری مرزداران در پوشش امنیتی و اطلاعاتی و دستگیری یک نفر از معاندان نظام در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، حسن اسداللهی اظهار داشت: با تشدید اقدامات کنترلی نوار مرزی طی انجام اقدامات تخصصی اطلاعاتی، مرزداران این فرماندهی مستقر در هنگ مرزی میرجاوه موفق شدند از قصد ورود یک نفر از معاندان نظام به داخل کشور آگاه و تیم‌های تخصصی را به منظور مقابله با آنان وارد منطقه کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: با کنترل دقیق تیمی ورودی‎های مرزی، مرزداران توانستند با پوشش امنیتی اطلاعاتی منطقه را زیر نظر خود در آورده و در یکی از معابر ورودی مجاز تردد افراد سوختکش پیاده به یک نفر مشکوک و برای بررسی بیشتر به مقر دلالت دهند.

این مسئول ادامه داد: مرزداران در تخلیه اطلاعاتی موفق شدند ضمن مشخص کردن هویت فرد دستگیر شده و اهداف پلید وی در اقدامات خرابکارانه در داخل کشور، از سابقه شش ساله وی در گروه‎های القاعده، طالبان و [b]فعالیت دو ساله در انتقال سلاح و مهمات توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی[/b] با خبر شوند.

وی گفت: [b]ساخت پنج بمب دستی در دو روش به صورت روزانه و به مدت دو سال[/b] از دیگر فعالیت‎های وی بود که به آنان اعتراف کرده است.

اسداللهی اذعان داشت: هم‌اکنون با اقدامات گسترده مرزبانی در سطح استان، وضعیت مرزها با گذشته تفاوت بسیاری پیدا کرده و متجاوزان مرزی باید بدانند که ورود غیرمجاز به مرزهای استان، هزینه‌ها و خسارات سنگینی بر آنها تحمیل خواهد کرد.

[url="http://www.military.ir/forums/topic/26246-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-17-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DA%A9-%D8%AA%DA%A9%D9%81%DB%8C/page__st__330"]http://www.military....ی/page__st__330[/url]

اگه یکی از دوستان لطف کنه اون دو جمله سیاه را ترجمه کنه ممنون میشم. یا من خیلی بی سوادم یا...

به عنوان آخرین نکته ی انحرافی، چون واقعا دیدم می طلبه، دوستان حتما این سایت را ببینید. سایت دیدهبان محیط زیست ایران است و روزانه عکس های جدیدی از حیات وحش کمیاب ایران و تصاویر شکارچیان غیر مجاز و غیره... می گذاره. ببینید ما تو ایران چه چیزهای زیبایی داریم و متاسفانه چقدر هم در کنارش آدم های بی فرهنگ بی شعور:

www.iew.ir ویرایش شده در توسط hossein9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rezaahmad' timestamp='1383469120' post='346652']
کشتن حیوانات بی زبون با تفنگ دوربین دار چه لذتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بجای کشتار حیوانات،برید سوریه تا دلتون خواست وحوش تکفیری شکار کنید
[/quote]ثوابم داره الا ماشاالله!!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.