basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

این شهیدا همون کسایی هستند که پارتی ندارند تا خدمتشون رو انتقال بده به شهر خودشون یا شهر‌های خوش آب و هوا و در عوضش مثل یه مرد تو شرایط سخت خدمت می‌کنن[color=#ff0000] .....[/color]

[color=#ff0000]ویرایش شد.[/color]
[color=#ff0000]OPS[/color]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط ops، 8 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط ops، 8 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='Dezchilds' timestamp='1383047372' post='346152']
این شهیدا همون کسایی هستند که پارتی ندارند تا خدمتشون رو انتقال بده به شهر خودشون یا شهر‌های خوش آب و هوا و در عوضش مثل یه مرد تو شرایط سخت خدمت می‌کنن مثل بچه‌های سردار ...
[/quote]کدوم سردار بچشو میفرسته مرز که میگید(مث بچه های سردار!!)
خب زود تر بگو داری کنایه میندازی!! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط ops، 8 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='lordashrafi' timestamp='1383047520' post='346153']
کدوم سردار بچشو میفرسته مرز که میگید(مث بچه های سردار!!)
[/quote]
کنایه است دوست عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اصولا بچه هاي سردار ها عموما معافن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط ops، 8 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
... ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='lordashrafi' timestamp='1383048534' post='346157']
خیر سوال است!!!

یا به قول شما معاف اند یا به محض ورود میشوند درجه دار این وسط یه یه درصدی هم هستند که ممکن است خالصانه بروند کنار بچه های مردم خدمت کنند!!!
[/quote]
میدونی‌ بعدی اینترنت چیه ؟ همینه که منظورتو بعضی‌ وقتا نمی‌شه درست برسونی
دوست عزیز دارم کنایه میزنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هنوز پایه مناظره هستم . اینجا به دلیل یک سری محدودیت ها نمیشه مناظره کرد . هر کی حرفی داره بیاد تو یاهو با من بحث کنه . اینجا مثل که من هر چی بگم فایده نداره . منظوراتم رو اونجا براتون شرح میدم .
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1383049014' post='346161']
من هنوز پایه مناظره هستم . اینجا به دلیل یک سری محدودیت ها نمیشه مناظره کرد . هر کی حرفی داره بیاد تو یاهو با من بحث کنه . اینجا مثل که من هر چی بگم فایده نداره . منظوراتم رو اونجا براتون شرح میدم .
[/quote]

حالا یکم بگو ببینیم چی می خوای بگی ؟ نکنه تو یاهو ادم داری می خوای مارو بکشی اونجا مناظره کنیم اگه کار به جاهای باریک کشید رفیقت بیان د بزن hee_hee

جدا از شوخی اینجا همه سلیقه ای نظر میدن شما هم نظر بده چه اشکالی داره (همینجا بگو همینجا بشنو ____موشک جواب موشک :))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
سلام

حالا من از یک بعد دیگر نگاه میکنم به قضیه سرداری و پارتی

مصاحبه فرمانده وقت سازمان نظام وظیفه بود در جمع سربازان و تبریک روز سرباز ، ایشون در رابطه با پسر خودش گفت که به صورت کاملا قانونی افتاده بود تهران کد خدمتی ش ، بعد ایشون برای اینکه فرزندش بفهمه دنیا دست کی هست کد خدمتی ش رو تغییر داده بود کرده بود سیستان

و با افتخار هم اینو میگفت !

حالا چند تا تحلیل متفاوت داره ولی اولین ش به نظر من :

سالهاست میگن سامانه کددهی کامپیوتری هست و غیرقابل تغییر ولی من بارها با چشمان خودم دیدم جابجا شده صرفا باید پارتی داشته باشی

اما همیشه رد میشد این جمله

تا اینکه ایشون رسما گفت پسر خودش رو به خاطر یک تفکر اشتباه( بله دقیقا اشتباه !) فرستاده سیستان تا شائبه ای هم پیش نیاد و امثالهم

به هرصورت، هرکسی میافته سیستان واقعا بدشانس هست ... من وبلاگهای خاطرات سربازی خیلی ها رو خوندم که واقعا دلهره آورترین قسمت براشون همون تقسیم بعد آموزش بوده که چه بدبختیایی سرشون اومده

در کل من دنبال انصاف هستم ، یعنی اگر واقعا کددهی هست ، بزاریم هرکسی هرجا که میافته بیافته

در عین حال ، برای کسانی هم که سهمیه ای قرار گرفته ( تحت هر عنوانی، به هرحال الان اون سهمیه قانونی هست و جز قانون) همون موارد درست اجرا بشه

شاید خیلی جالب باشه براتون بگم که خیلی ها فکر میکنند بسیجی داشته باشی میافتی سپاه ولی در کمال بهت و حیرت حداقل تو منطقه ما خیلی از اونایی که بسیجی بودند نیافتادن سپاه و افتادند مرزبانی و امثالهم و دقیقا کسانی اومدن سپاه که نه تنها بسیجی نداشتند بلکه اندازه بند انگشتی اعتقاد به جمهوری اسلامی ندارند و علنا هم میگن و چقدر زور داره به آدم ... !

اینا هم متاسفانه جز اون دسته ای هستند که با پارتی یه احمق بیشعوری که دست ش میره میافتند جایی که هتل هست براشون ...

به هرحال در همه حال :

لاتظلمون و لا تظلمون

نه ظلم کنید نه ظلم بپذیرید

یا حق
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[color=#0000ff][b]جهت جلوگیری از انحراف بیش از حده تاپیک بعضی پستها حذف شدند و
از این پست به بعد هر پستی که باعث انحراف تاپیک بشه پست دهنده تنبیه خواهد شد.
بحث در مورد بچه های سردار و پولدار یا هر چی دار!!!!جایی در این تاپیک نداره.
در پی ام با هم در ارتباط باشید.
یا حق[/b][/color]
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='patak' timestamp='1383129825' post='346179']
واقعا یعنی دوستان برای زدن یک پایگاه هوایی در سیستان و بلوچستان احساس نیاز نمیکنن؟[/quote]
البته چند تیم آتش از هوانیروز بصورت دائمی در این استان مستقر است که از پایگاه کرمان مامور میباشند و خدمات بسیار قابل توجهی را در راستای تامین امنیت و مبارزه با اشرار انجام داده و میدهند ولی در این مورد بخصوص چون هنوز بطور کامل مشخص نیست که قضیه کمین بوده یا حمله طولانی مدت نمیتوان گفت که سهل انگاری از سوی هوانیروز صورت گرفته یا نه. ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][img]http://salamsarbedar.com/images/docs/000005/n00005678-b.jpg[/img][/center]
[center][img]http://salamsarbedar.com/images/docs/000005/n00005682-r-b-005.jpg[/img][img]http://salamsarbedar.com/images/docs/000005/n00005682-r-b-016.jpg[/img][img]http://salamsarbedar.com/images/docs/000005/n00005682-r-b-035.jpg[/img][img]http://salamsarbedar.com/images/docs/000005/n00005682-r-b-002.jpg[/img][/center]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلمی که از عملیات گذاشتن خیلی گنگ و بی‌ربط هستش و قابل باور نیست به هیچ صورت... یعنی وقتی با توپ می‌زنن، قراره که طبق صحبت‌های ریگی سومی بخوره به ساختمون و این برخورد یه چیزی باید داشته باشه که قابل دیدن باشه!!

مطلقا هیچ شلیکی از طرف مقابل دیده نمیشه و همچنین چراغ‌هایی که اصولا باید چراغ‌های یه ماشین باشن همونجا ثابت هستن حتی بعد از اتیش گرفتن هم هیچ تغییری در اونها حادث نمیشه....
بنابراین میشه گفت ویدیوی کار شده، هیچ ارتباطی با درگیری نداره! چرا که حتی روشنایی حاصل از اتیش خودشون هم ایجاد نمیشه...!!!

وانگهی اصلا معلوم نیست عملیات به چه شکلی بوده و ایا فرصت برای انجام دفاع توسط پهپاد و نیروی هوایی و غیره و ذلک بوده یا خیر...
هرچند، اگر نیروی هوایی میتونست بزنه که نیروی هوایی اسرائيل بچه‌های حزب‌الله رو میزد تو جنگ خودش! :)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
"
سردار احمدی مقدم در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران حضور یافت و در پاسخ به سوالاتی در زمینه حادثه تروریستی سراوان اظهار داشت: پس از وقوع این حادثه، بلافاصله فرمانده مرزبانی در همان شب به منطقه اعزام شد و صبح شنبه با حضور در محل حادثه، ارزیابی های کلی از نقاط ضعف و خلاءها صورت گرفت، [color=#ff0000]بخشی از این خلاءها برمی گردد به ضعف تاکتیکی واحدی که در این منطقه بود، البته متاسفانه به دلیل اینکه تمام افرادی که در کمین افتادند، به شهادت رسیدند نمی توان کسی را مورد سوال قرار داد.[/color]
این مسئول عنوان کرد: اما بررسی ها صورت گرفت و بر اساس ارزیابی ها، مقرر شد که به منظور تقویت نیروها در این منطقه، رزمایشهایی برگزار شود، همچنین سرعت بخشی یه عملیات انسداد مرزها در دستور کار قرار گرفت. "

[url="http://www.mehrnews.com/detail/News/2165823"]http://www.mehrnews.com/detail/News/2165823[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.