basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

سلام
اول شهادت سربازان فداکار میهن اسلامی مان را تسلیت میگم .
دوم اینکه شنیده اید که می گویند عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد ؟ ظاهرا این کار این مردمان احمق که که خودشان را یکی از گروههای توحیدی ! و اسلامی ! می دانند ، دارد باعث اتفاقات خیری در کشور و همچنین برای کشور میشود .
شایع شده است که احتمال دارد در چند روز اینده خبرهای خوبی بشنویم . fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اونطور که بوش به مشام میرسه این سگهای هار با هزینه هایی که روی دست ارباباشون میذارن به یک جنایت اکتفا نخواهند کرد و حتما برای اقدامات بعدی خود آماده میشوند و برای اقدامات بعدی خود حتما باید دوباره وارد کشور بشوند و یکی از موارد انتقام درصورت هوشیاری میتواند در این موقعیتها باشد و به احتمال زیاد برای بالابردن فشار روانی و به راه انداختن جنگ روانی فاصله زمانی بین اقداماتشون را کمتر خواهند کرد؛ یک راه انتقام دیگر اقدامات اطلاعاتی و به هلاکت رساندن سران این گروهک هست که فکر نمیکنم از زنده به دام انداختن ریگی سخت تر باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بازگشت کبوتران به آشيانه های ابدی...

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=90673006316455758090.jpg][IMG]http://upload7.ir/images/90673006316455758090_thumb.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=15209325197361302079.jpg][IMG]http://upload7.ir/images/15209325197361302079_thumb.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=12248638475091621352.jpg][IMG]http://upload7.ir/images/12248638475091621352_thumb.jpg[/IMG][/URL] ویرایش شده در توسط Brave_Heart
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MILAD110' timestamp='1382895405' post='345925']
البته اونطور که بوش به مشام میرسه این سگهای هار با هزینه هایی که روی دست ارباباشون میذارن به یک جنایت اکتفا نخواهند کرد و حتما برای اقدامات بعدی خود آماده میشوند و برای اقدامات بعدی خود حتما باید دوباره وارد کشور بشوند و یکی از موارد انتقام درصورت هوشیاری میتواند در این موقعیتها باشد و به احتمال زیاد برای بالابردن فشار روانی و به راه انداختن جنگ روانی فاصله زمانی بین اقداماتشون را کمتر خواهند کرد؛ یک راه انتقام دیگر اقدامات اطلاعاتی و به هلاکت رساندن سران این گروهک هست که فکر نمیکنم از زنده به دام انداختن ریگی سخت تر باشه.
[/quote]اونها به هیچ عنوان تمامی انگل هاشونو یه دفعه وارد ایران نخواهند کرد تا در صورت شکست کل گروهک از هم نپاشد پیدا کردن مقر فرماندهیشان بسیار کار سختیه خود شما هم میدونید که این امر نیاز به جستجوی وجب به وجبی داره کشتن رهبر گروه هم که در امن ترین مکان استقرار داره با این که سخته اگر انجام بشه توفیق چندانی را حاصل نخواهد کرد چون این اسب رو اگه بگیریم مطمئنا 100تا توله اسب دیگه هستن که جاش بشینن!! مبارزه با این چنین گروه ها کار سختیه ارتش های غیر کلاسیک بسیار قدرتمند مث امریکا نیز در نابودی کامل این گروهک ها ناتوانه !!!!ولی کار غیر ممکنی نیست با برنامه ریزی درست همه چی حل میشه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب oldmagina؛ خبرهای خوشی که شایع شده در چه زمینه ای است؟؟؟ ویرایش شده در توسط MILAD110

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1382876095' post='345881']

راستی طبق آمار و ارقام هم اقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور این مملکت هستند...!
[/quote]
حتما منبع امار خود دکتوره
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگترین مشکل ما هم تو همین برنامه ریزی و مدیریته دیگه( در تمامی موارد متاسفانه) . در واقع اصلا برنامه ریزی و مدیریت برای ما تعریف نشده و تو مغزمون هم نمیره(اگه میرفت که اوضاع مملکت این نبود در تمامی جوانب، از پراید 17 میلیونی بگیر تا شهید شدن یه شبه17 نفر تو یه منقطه مرزی) همه اینا به مدیریت ربط داره.
از او صاف پاسگاهای مرزی هم نگم که دیگه خود دوستان در جریان هستند.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ببخشیداین فیلم هایی که الان روی نت موجوده اگر دقت کنید مربوط به عملیات های دیگر این گروه تروریستی است،عملیات خالد بن ولید در اواخر مهر همین امسال در میرجاوه و علیه پاسگاه نودو انجام شده نه در سراوان و گزبستان!
یعنی هنوز فیلم مربوط به این عملیات منتشر نشده!
یا من اشتباه میکنم؟ دوستان این رو یه دقتی بفرمایند متشکر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بازم توی شهر ما بوی شهدا پیچیده
نمیدونم چه مصلحتیه توی دو سه سال اخیر توی تمام درگیری ها شهر ما شهید میده
سال 90 درگیری با پژاک شهید مجتبی بابایی زاده
سال 91 و 92 جنگ سوریه هم دو تا شهید دادیم که اسمشون گفته نشه بهتره
الان هم شهید پژمان شاهوند یکی از دوتا نیروی کادر شهید شده در این درگیری

[size=5][b]نکته جالبش هم اینجاست که امروز ماشین های بلندگویی که توی شهر زمان مراسم رو اعلام میکردن همه ماشین های سپاه بودن[/b][/size]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sajed' timestamp='1382901053' post='345943']
بازم توی شهر ما بوی شهدا پیچیده
نمیدونم چه مصلحتیه توی دو سه سال اخیر توی تمام درگیری ها شهر ما شهید میده
سال 90 درگیری با پژاک شهید مجتبی بابایی زاده
سال 91 و 92 جنگ سوریه هم دو تا شهید دادیم که اسمشون گفته نشه بهتره
الان هم شهید پژمان شاهوند یکی از دوتا نیروی کادر شهید شده در این درگیری

[size=5][b]نکته جالبش هم اینجاست که امروز ماشین های بلندگویی که توی شهر زمان مراسم رو اعلام میکردن همه ماشین های سپاه بودن[/b][/size]
[/quote]

شهر شما کجا قرار داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اندیمشک شمالی ترین شهر استان خوزستان
شهر دوکوهه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=tahoma,geneva,sans-serif]متاسفانه دو تا از سرباز ها از همشهری های من بودن ( اکثر سرباز ها بچه های خراسان رضوی بودند )[/font][/size]

باید انتقام گرفته بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بی برنامگی سپاه برای پاسخ به این اقدام هم در نوع خودش جالب بود.
سیستمهای نظامی همیشه برنامه های از پیش تعیین شده برای اتفاقات امنیتی دارن. مثلا زمانی این برنامه وجود داشت که اگر لازم باشه پاسخی به منافقین داده بشه، پایگاه سوم شکاری فلان خلبانها، فلان جنگنده با ریجستری مشخص و جایگزینش فلان جنگنده ها با یک بارگذاری تسلیحاتی مشخص از یک مسیر تعیین شده برن فلان هدف رو به تلافی بزنن و بر گردن.
ولی سپاه همچین برنامه ای نداشت.

کجای دین و شرع و حتی عرف ما اجازه ی گروگانگیری میده، ولو گیرم که اون آدم یک تروریست بی همه چیز باشه که حکم اعدامشم داده باشن، این آدم حق داره که باقی مونده عمرش رو استغفار بطلبه، هر چقدر هم جانی، مجرم تر از اشقیایی که پیغمبر اسیر می کرد که نبودن.

یک عملیات نظامی، یش میاد آدم تلفات میده، بعد میزنه پدر پدرسگشون رو در میاره اما این ضعف و ذلتی که پاسخ رسمی کشور ما داشت واقعا غیر قابل توصیفه. ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اعدام 16 نفر زندانی را محکوم می کنم .اگر انها مجازات حبس گرفته بودند چرا اعدام شدند؟ و اگر مجازات اعدام داشتند چرا حکم شان اجرا نشده بود و همگی یک جا اجرا شد. من اگر بلوچ بودم جنایات تروریست ها را محکوم می کردم ولی اگر 16 نفر از هم قومان من را یک جا اعدام می کردند نمی دانم چه واکنشی نشان می دادم
کار قوه قضایه ارتباط با تروریست و تهدید انان نیست .قوه موظف است بر اساس قانون حکم دهد و اجرا کند .ارتباط با تروریست ها جز وظایف اطلاعات و سپاه است.
این اعدام ها نه تنها چاره کار نیست بلکه کار را بدتر نیز می کند باید کار فرهنگی بین سلفی های انجا صورت بگیرد نمی توان ده ها هزار یا صد هزار نفر را کشت .بدون کار فرهنگی و نبرد غیر مسلحانه به ازای هر تروریست کشته شده یک تروریست دیگر از ان مخزن ده ها هزار نفری اضافه می شود .باید بین فعال قومی که نبرد مسلحانه را نفی می کند با تروریست فرق قائل شد و کاری کرد که خود سنی ها و بلوچ ها این چنین کمین هایی را گزارش دهند.
  • Upvote 8
  • Downvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجا ك من ميدونم با توجه به بافت طايفه اي منطقه از طايفه هاي اشرار پرور اگه كسي محكوم به اعدام شه اعدام نميكنن تا طايفه اروم باشه اما اعدام اينا راه حل نيست بايد يه عملياتي چيزي براي انتقام انجام بشه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.