Brave_Heart

Members
 • تعداد محتوا

  510
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

967 نشان لیاقت

9 دنبال کنندگان

درباره Brave_Heart

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. سلام دوست عزیز، منظور شما را از چگونگی توافق با چین متوجه نمی شوم. یعنی در توافقات دو جانبه میان دو کشور، یک طرف قرارداد باید تعهد بیست و پنج ساله به طرف مقابل بدهد؟ مگر امارات و چین، ژاپن و آفریقای جنوبی، آرژانتین و کانادا، ....بدون توافق بیست و پنج ساله با هم نمی توانند با هم مراودات اقتصادی داشته باشند؟ اصولا” تعریف شما از واژه استعمار چیست؟ وطن فروشی را چگونه تعریف می کنید؟ آیا از کارنامه نظام فعلی پس از چهل و یکسال حکومت و دریافت تریلیون ها دلار از بابت فروش منابع خدادادی کشورمان راضی هستید؟ چند سال برای خود چین طول کشید و چقدر منابع طبیعی کشور خود را حراج کردند تا پس از پایان تجاوز ژاپن و جنگ‌های داخلی میان ملی گرایان و کمونیستها امروز به قول شما به ابرقدرت اقتصادی جهان تبدیل شده است؟ چهل و یکسال کافی نبود تا حداقل کشور ما از فقر رهایی یابد؟ پیشرفت و ابر قدرت شدن به کنار.
 2. ۱- اگر وابستگی به شرق و غرب برای بقای یک نظام فشل مشکلی نیست اصلا” چرا انقلاب شد؟ پس شعار نه شرقی نه غربی چه شد؟ ۲- جدا” این قرارداد چرا مثلا” با آلمان بسته نمی شود؟ ۳- شایعه واگذاری جزایر و پایگاه های نظامی دقیقا” توسط خود عوامل رسانه ای نظام انتشار یافته تا عوام کالانعام را به اصل قرارداد راضی کنند. یعنی عوام کالانعام ایرانی را از یک خطر بسیار بزرگ‌تر ولی غیر واقعی که در قرارداد وجود ندارد بترسانند تا در پایان به خود قرارداد که خطر بزرگی است قانع بشوند. این بازی کثیف مشابه آنچیزی است که پرستو بازان حاکم بر کشور هر از چندگاهی درباره بهای ارزهای خارجی، خودرو، ... انجام می دهند. قیمتها را مثلا” هشتاد درصد بالا برده و سپس در پنجاه درصد افزایش متعادل می کنند و تازه منت هم سر عوام کالانعام می گذراند که ما قیمتها را سی درصد پایین آوردیم. مردم عوام هم راضی ! ۴- متأسفانه ما عوام کالانعام ایران خیلی بی انصاف تشریف داریم و همین باعث مشکلات بسیاری برای کشور شده است. در زمان فتحعلی شاه قاجار ما با یکی از ‘ابر قدرتهای نظامی جهان’ زمان یعنی روسیه تزاری جنگیده و پس از نثار خونهای بسیار و شهدای عزیز، نبرد را به آنها واگذار کردیم. یعنی تلاشمان را کردیم ولی خوب نتیجه مطلوب حاصل نشد. نتیجه این شکست از ‘ابرقدرت نظامی’ زمان هم قراردادهای گلستان و ترکمانچای شد. در زمان رضا شاه هم سه ابرقدرت زمانه یعنی شوروی، آمریکا، و انگلستان به میهن ما تاختند و آن را اشغال کردند. ولی عوام کلانعام ما همواره با مسخره کردن این دو واقعه و‌ بدون در نظر گرفتن واقعیات (پیروزی نظامی ایران در هیچ یک از دو واقعه یاد شده امکانپذیر نبود) درباره آن قضاوت می کنند. در حال حاضر پس از چهل و یکسال و تزریق تریلیون ها دلار ارز ناشی از صدور منابع خدادادی به اقتصاد کشور، بدون جنگ و خونریزی دو دستی کشور تاریخی خود را به یک کشور کمونیست تقدیم می کنیم! ۵- حالا خداوکیلی هنوز هم این شانس وجود دارد که اصل قرارداد چیز دیگری باشد و هیاهوی ما هم برای هیچ. شخصا” امیدوارم که تمامی این مطالب مطرح شده در روزهای اخیر شایعات بی پایه و اساس باشد.
 3. این استدلال خیلی بچه گانه و تنها از روی لجبازی است. یعنی اگر دشمنان ایران روزی گفتند شیعه اثنی عشری دین خوبی است، پس ما باید بگوییم نه نیست؟ اگر دشمنان ایران گفتند زنا با محارم برای یک جامعه بد است، ما بگوییم نه خیلی هم خوب است! آخر همین گونه استدلال‌ها است که پس از چهل و یکسال شده ایم مملکتی بدبخت که مجبوریم سرنوشت کشور خود را به دست یک کشور کمونیست بدهیم. خودمانیم، ولی گویا این عباس جفرسون زیاد هم بیراه نمی گوید.
 4. جالب است (البته مایه شرم) که دکتر سورنا ستاری هم گفت موتور اوج قرار بود که بیست سال پیش به تولید انبوه برسد. این بیست سال دقیقا” همان دو دهه ای است که ما را از امارات و ترکیه و ... عقب انداخت. ننگ و نفرین ابدی بر حرام خواران و پرستو بازانی که در آن دو دهه کشور خود و آینده آن را به ثروت حرام اندوزی و شهوت رانی در برج‌های شمال تهران و ویلاهای سواحل ترکیه و ... فروختند.
 5. نمی دانم مشکل کار کجاست که شما دوستان مرتب درخواست حمله ایران به اسرائیل را دارید. ما نمی توانیم به هیچ کشوری برای حمله به نیروهای خودمان در کشوری ثالث حمله کنیم مگر در همان کشور ثالث. عزرائیل که به ایران حمله نمی کند، بلکه به سوریه حمله می کند. آمریکا هم سردار را در عراق ترور کرد و ایران هم مجبور بود در همان عراق پاسخ دهد که داد. الکی نیست که هی به همه کشورها حمله کنیم آنهم بدون اعلان جنگ رسمی.
 6. باید مطمئن می شدند آلودگی رادیواکتیو پیش نخواهد آمد. کار اطلاعاتی به اندازه کافی پیش از ضربه انجام شده است. این جوری ها هم نیست که هر کس دلش خواست به تأسیسات هسته ای دیگر کشورها حمله کند. قوانینی در این زمینه وجود دارد که در زمان حمله ادعایی حوثی ها به نیروگاههای برق امارات هم مطرح شد.
 7. مشکلی با این فرمایشات شما ندارم و آنها را قبول دارم. ولی مانند بیشتر دوستان حرف در دهان بنده گذاشتید. بنده صحبتی از تمدن های درخشان کنونی نزدم! و وضعیت کنونی آمریکا را که سرتاسر بی بند و باری اخلاقی و سرمایه گذاری لجام گسیخته است را دقیقا” بر خلاف آرمان‌های آن نوابغی می دانم که اسامی آنها را ذکر کردم. با این وضعیت کنونی، آمریکا مگر خواب افرادی همانند اندرو کارنگی ها را ببیند و به همین دلیل است که مجبور است از هند و چین و ایران و ... افراد سختکوش و تحصیل‌کرده وارد کند که البته این هم آخر و عاقبتی ندارد.
 8. نه اشتباه به عرض شما رسانده اند. از دلیل اقامت حرام خواران حکومتی در اروپا، استرالیا، و کانادا آگاهی ندارم؛ ولی مطمئن هستم فاطمه لاریجانی دختر علی لاریجانی (رئیس مجلس شورای اسلامی) در اوهایو، احسان دانش جعفری پسر محمود دانش جعفری (وزیر اقتصاد احمدی نژاد) در واشنگتن، عیسی هاشمی پسر معصومه ابتکار (گروگانگیر ارشد و رئیس سازمان محیط زیست) در کالیفرنیا، معصومه کلانتری دختر مختار کلانتری (فرمانده کل کمیته های انقلاب اسلامی) در واشنگتن، و علی فریدون پسر حسین فریدون (برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور) در نیویورک همگی در آمریکای جهانخوار به جهاد در راه اعتلای حقوق سرخپوستان و سیاهپوستانی مشغول هستند که آمریکای کنونی به قول دوستمان بر خاکستر استخوان‌های آنها بنا شده است. بنایی که هیچ ارتباطی به تلاش‌های نوابغی همچون اندرو کارنگی، هنری فورد، جان مورگان، جان راکفلر، توماس ادیسون، ویلیام بوئینگ، اورویل و ویلبر رایت، ... ندارد. پانوشت: این نظریه ای که هر انفجاری در ایران را حمله سایبری می داند هم مانند همان نظریه مضحک دادن کدهای سامانه های پدافند هوایی به دشمن است. هیچ کدام از این دو نظریه به این مسخرگی و سادگی نیستند و دوستانی که متخصص امور شبکه هستند متوجه می شوند بنده چه می گویم!
 9. سلام، متوجه نمی شوم که الان ناکارآمدی و فساد فراگیر حاکمان کنونی ایران و فرزندان حرامخوار آنها که بدون هیچ شک و شبهه ای ریشه اصلی تمام مشکلات ما مردم مفلوک است چه ارتباطی با سرخپوستان آمریکا دارد؟ چرا این همه خیانت در مراکز اتمی و موشکی کره شمالی رخ نمی دهد؟ آیا تاریخ سرخپوستان آمریکا برای مردم کره شمالی به گونه دیگری تدریس می شود؟ چرا حس وطن دوستی و احترام به دیگر هموطنان اینقدر در ایران کمرنگ شده است؟ چون یهودیان جهان در قرن گذشته میلادی توسط جریان صهیونیسم بین الملل به منطقه ای در غرب آسیا کوچ داده شده اند؟ مگر سرخپوستان آمریکا نقشی در قافله تمدن بشری و حتی پیشرفت کشور ایالات متحده داشته اند که هرچه در ایران رخ می دهد بالافاصله مراسم سینه زنی و عزاداری برای آنها راه می اندازید؟ آیین الهی، کتب علمی یا فلسفی، اختراعات و نوآوری، موسیقی و هنر، .... چیزی به جهان عرضه کرده بودند که هر چه می شود حجله مظلومیت آنها را در اینجا و فارس نیوز و ... بر پا می کنید؟ مظلوم و حق زیر پا له شده در کشور خودمان وجود ندارد که چسبیده ایم به سرخپوستان چند صد سال پیش؟ حتی اگر این داستان‌های خنده دار و بی پایه درباره تاریخ قدیم آمریکا درست باشد این حقی که برایشان ادعا می کنید بر پایه کدام مسؤولیت پذیری آنها در تاریخ بشر به آنها ادعا شده است؟ آیا حتی همان زمینهای ادعایی آن سرزمین را هم پیش از کشف آمریکا آباد کرده بودند؟ از کجا معلوم خود آنها دویست سال پیش از ورود سفیدپوشان به آن سرزمین وارد نشده و ساکنان پیشتر آنجا را بیرون نکرده باشند؟ همین داستان‌ها برای مردم پاکستان هم گفته می شود، چرا ‘یوزپلنگان کراچی’ مراکز موشکی و اتمی کشور خود را نابود نمی کنند؟ چرا ‘گرازهای وحشی پیونگ یانگ’ منابع طبیعی کشور خود را به آتش نمی کشند؟ این که اکثریت قشر نخبه کشور از وضع موجود و نحوه حکومت داری اختلاس گران و پرستوبازان ناراضی هستند چه ارتباطی با داستان فلسطین دارد؟
 10. باور کنید ریشه مشکلات جای دیگری است. بهای یک دستگاه خودروی معمولی مانند تویوتا کمری (مدل پایه و ساده) با دلار بیست هزار تومانی برابر پنج میلیارد ریال (پانصد میلیون تومان) است. به نظر شما در شرایط کنونی اقتصاد کشور، آیا کم هستند شمار کسانی که با دریافت این هزینه حاضرند چه ها که نکنند؟ فساد سازمان یافته مقامات حکومتی و فقر فراگیر ناشی از آن هزینه خرابکاری و جاسوسی در کشور را به نزدیک صفر رسانده است! یعنی سازمان جاسوسی یا خرابکاری طرف مقابل تنها با هزینه چند دستگاه خودروی معمولی آنچه بخواهد را به راحتی به دست می آورد.
 11. هر اقتصادی - از اقتصاد یک‌ شرکت خصوصی کوچک چند نفره تا یک بنگاه بزرگ دولتی با هزاران کارمند و کارگر - تا درصد مشخصی از “اتلاف” را در حسابرسی سالانه خود در نظر گرفته و به بیان دیگر می تواند ‘تحمل’ کند: یک درصد، دو درصد، پنج درصد... اقتصاد مبتنی بر فساد ایران دیگر از کنترل خارج شده، چون کسانی که قرار بود مانع فساد باشند، خود عامل فساد بوده و هنوز هم هستند. درصد ‘اتلاف’ (اختلاس، دزدی، رانت، پول شویی) در اقتصاد ایران باور کردنی نیست و از این رو اقتصاد کنونی دیگر ‘ تحمل ‘ ندارد. نتیجه آن هم همین دلار بالای نوزده هزار تومان است. امثال اکبر طبری ها، صادق محصولی ها، بابک زنجانی ها، .... تازه بخش کوچکی از قله کوه یخی هستند که هنوز بخش اعظم آن در زیر آب از دیدگان نهان است. امکان ندارد، حتی یک درصد، این افراد بدون پشتیبانی شدن از مقامات بالاتر نظام حتی جرأت فکر کردن به چپاول اموال این مردم را داشته باشند. بهای مواد اولیه و حامل‌های انرژی برای بنگاههای دولتی و‌ نیمه دولتی بسیار کمتر از نرخهای جهانی ولی قیمتهای فروش بر اساس قیمتهای جهانی و یا فوب خلیج فارس و ... تعیین می شود و این در حالیست که کالاهای ایرانی در بسیاری از حالات کیفیت کالای مشابه تولید شده در خارج از کشور را هم ندارند. پس چگونه دستمزد کارگر و مهندس ایرانی کمتر از ده درصد بنگاههای مشابه در کشورهای پیشرفته تر است؟؟؟؟؟؟ آیا به دلیل تحریم‌های ترامپ؟ ما به التفاوت این دستمزدها به کجا می رود؟؟؟؟ به نیروگاه آب سنگین اراک؟
 12. بحث درباره چگونگی یا مکان شهادت ایشان نبود! نقل قول خانواده شهید در ایران هم هیچ مدرک مستندی نیست و می تواند داستانی باشد که با حفاظت اطلاعات هماهنگ شده باشد. بحث این بود که پیشتر خبرهایی از ارسال سامانه های پدافندی سپاه (طبس یا سوم خرداد) و خدمه آنها به سوریه و نابودی آنها در حملات هوایی عزراییل در فضای مجازی پخش شده بود که اشاره به شهید پدافندی بودن شهید نیاسری در مستند چشم شیطان می تواند تأییدی بر راستی آن اخبار باشد.
 13. درباره اچ کیو- ۱۶ و شباهت با صیاد-۲ البته کار از شباهت گذشته! نکته مستند چشم شیطان این است که در آن از شهید لطفی نیاسر به عنوان شهید راه پدافند یاد شد که شاید تأییدی باشد بر شایعات پیشین مربوط به ارسال سامانه های پدافندی سپاه به سوریه و نابودی آنها توسط عزراییل.
 14. دقیقا” ! و این همان نکته ای است که چند ماه پیش هم عرض کردم. به عنوان مثال این که پسر وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد سر از فدرال رزرو واشنگتن درآورد نمی تواند کاملا” اتفاقی باشد! و خنده دار تر این که صدا از کسی چه داخل و چه خارج هم در نمی آید. کجا، اونهم فدرال رزرو که تمام امور مالی آمریکا و حتی جهان را تحت کنترل و یا نظارت خود دارد.
 15. حتما” یک دلیلی دارد که اتفاقا” تابناک به آن اشاره کرده است: https://www.tabnak.ir/fa/news/983247/قیمت-دلار-و-یورو-در-سومین-روز-هفته-دلار-صرافی-بانکی-در-کانال-۱۶-هزار-تومانی بله! خودشه! خبر را درست خواندید! هر واحد پول افغانستان معادل ۵۴۳ واحد پول ایران ارزش پیدا کرده است!