Brave_Heart

Members
 • تعداد محتوا

  453
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

787 نشان لیاقت

9 دنبال کنندگان

درباره Brave_Heart

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. نه! چون اتفاقا” خود الیت سرکار آوردنش، به ویژه با بکارگیری آخرین ورژن تکنولوژی آن زمان، یعنی نخستین مناظره تلویزیونی زنده کاندیدهای ریاست جمهوری! جناب جان اف کندی با چند تن از دختران کارآموز در کاخ سفید رابطه نامشروع برقرار کرده بود و گویا سرانجام حداقل یکی از آنها از ایشان حامله شده بود. به هیچ وجهی هم زیربار کثافت کاریهاش نمی رفت. این گندی نبود که در اوج جنگ سرد بتوان به راحتی از آن گذشت و سرانجام برای حفظ آبروی کشور آمریکا مجبور شدند از میان بردارندش. این هم یک ورژن از دلیل ترور ایشان بود، به همین سادگی! نمی دانم مصاحبه دختران کارآموز کاخ سفید که پس از از اغوا شدن، مورد کامجویی جناب رئیس جمهور آنهم در خود کاخ سفید قرار می گرفتند را دیده اید یا نه!
 2. به به عجب انقلابی کردیم! ماشالله! پس از چهل و یکسال تازه به دریوزگی برای دو کشور کمونیستی افتاده ایم که جنگنده بهمون بفروشند. آنهم سوخوی ۳۰ که آنگولا، ونزوئلا، ویتنام، و اندونزی سالهاست ازش استفاده می کنند. اگر پس از چهار دهه ادعا هنوز قرار به خرید بود، یک زمانی اولین کشوری در جهان بودیم که اف ۵ و اف ۱۴ می خریدیم. تمام سرمایه ای که باید در این چهل ‌و خورده ای سال برای پژوهش در کشور و برای جوانان خرج می شد، توسط دزدهای حرفه ای با جای مهر در پیشانی، پیراهن سفید رو شلوار افتاده، و بوی گند عرق بدن به اشکال مختلف بالاکشیده شد تا خودشان با زنان صیغه ای در کیش و لواسان و فرزندان حرامخورشان در فرنگ به عیاشی و عشق و حال بپردازند. یک مرد با غیرت تو این رژیم پیدا نمی شه پول تنها دو فروند سوخوی ۳۰ را که معادل بیش از یک تریلیون تومان است خرج نهادینه کردن دانش تولید موتورهای جت در این کشور بکند؟ آهان یادم اومد! گشتیم نبود، نگرد نیست!
 3. منظورتان از آشوب‌های آبان، واکنش مردم به استضعاف کشیده شده و ستمدیده به افزایش غیر قانونی بهای سوخت توسط دولت حسن روحانی و لودگی های پس از آن فاجعه است؟ خودفریبی تا کی؟ آشوب یعنی کاری که دولت بی عرضه ولی امنیتی حسن روحانی یعنی کسی که ادعا می کند از انگلستان دکتری گرفته ولی قادر نیست به مدت یک دقیقه هم انگلیسی صحبت کند، انجام داد و نه مردم! بدیهی است که اینکار عواقب داخلی و خارجی خود را داشت.
 4. کمی است که ما هیچ خبری از تازش گسترده دیروز حوثی ها به عربستان در این انجمن کار نکرده ایم! گویا با شمار زیادی موشک ‌و‌ پهپاد به خاک عربستان یورش برده اند تا عربستان به آزادسازی بخشی از پولهای ایران برای مبارزه با کرونا آری گوید. سمير النمري sameer alnamri (@sameer_alnamri) Tweeted: عاجل: ناشطون سعوديون ينشرون فيديو لما قيل إنه حطام الصاروخ الباليستي الذي أطلقه الحوثيون ودمره الدفاع الجوي السعودي في سماء العاصمة #الرياض. https://t.co/enCcMvDEF5
 5. ولی خداوکیلی حداقل در ظاهر بیرقدار طراحی پیشرو و کیفیت مونتاژ بالایی دارد. درباره عملکرد و کارایی هم اساتید انجمن باید نظر دهند، چون از روی ظاهر نمی توان به عملکرد پی برد.
 6. ترکیه یک جنگنده دیگر سوریه از نوع ال-۳۹ را سرنگون کرده است. اینجوری پیش برود به زودی نیروی هوایی سوریه در شش ماه آینده کاملا” از بین خواهد رفت: https://www.tabnak.ir/fa/news/963463/انتشار-جزئیات-حمله-نیروهای-ترکیه-به-جنگنده-سوریه
 7. البته با توجه به مطالبی که فخرآور در کتابش از نسخه اصلی کوزیکچین منتشر کرده، ترجمه کتاب صد در صد سانسور شده است. در پاسخ به پرسش پیشین شما فیلم مورد نظر حتی کوچکترین جزییات را هم پوشش داده است.
 8. دقیقا” برخلاف برخی دوستان و ادعاهای رسانه های حکومتی، کشورهای غربی و اصولا” صنعتی “توسعه یافته” به دنبال ثبات و اوضاع بدون تنش در کشورهای “در حال توسعه هستند” تا اینگونه کشورهای درحال توسعه بتوانند با سرمایه گذاری (فروش منابع زیر زمینی یا قرض از کلان زرسالاران جهانی) محصولات و کارخانجات صنعتی/تولیدی و حتی نظامی (برای محافظت از سرمایه گذاری های صنعتی و کارخانجات تولیدی) کشورهای توسعه یافته را خریداری و به رونق تولید و اشتغال ‌و اندوختن سرمایه بیشتر در کشورهای توسعه یافته بپردازند. این که واقعیت پیش چشم را کنارگذاشته و ادعای عده ای دزد واقعی و اختلاس گر تازه به دوران رسیده که در یک نظام سیاسی / اقتصادی سالم حتی خواب رسیدن به چنین ثروت و امکاناتی را نمی دیدند را باور کنیم خیلی عجیب است. حجم معاملات کشورهای توسعه یافته با هم و با کشورهای در حال توسعه ای که دنبال جاه طلبی نبوده اند بیشتر است یا با ایران و فلسطین و لبنان و افغانستان؟؟؟؟؟ چرا امارات تصمیم گرفت از نبرد یمن خارج شود یا بن سلمان می خواهد همین کار را بکند؟
 9. جالب این است که نسخه زیرخاکی فیلم “دام نامرئی” که از آخرین ساخته های سینمایی رژیم اعلی زردک عاری از مهر است و داستان واقعی دستگیری مقربی جاسوس را به تصویر می کشد پارسال بصورت باورنکردنی یافت شد و دیدن آنرا به همگان پیشنهاد می کنم. گویا به دلیل رخ دادن رویدادهای زمستان سال ۵۷، فیلم هیچگاه به پرده سینماهای آن زمان نرسید: https://www.aparat.com/v/N0bFx/فیلم_سینمایی_ایرانی_دام_نامرئی_با_کیفیت_بالا_(۱۳۵۷)
 10. چرا روسیه باید با ترکیه وارد جنگ شود؟ چون شما دوست دارید؟ این که رویدادهای جاری (و کلا” هر رویدادی) را ازدیدگاه خودمان بررسی کنیم کاملا” قابل انتظار است، ولی بد نیست کمی هم جنبه انصاف را در نظر بگیریم. بالاخره ترکیه هم ملاحظاتی دارد که گاهی معقول به نظر می رسند. رژیم سوریه انتظار دارد کشورهای دیگر مخارج مهاجرتهای میلیونی مردم گریزان از دولت سوریه را بپردازند که به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. این که چندین میلیون سوری به جای ماندن در زادگاه خود و پذیرفتن زندگی زیر نظر دولتی که آنها را خودی نمی داند راه به کشورهای دیگر می گیرند را باید بصورت ریشه ای حل کرد و نه با تفسیر های یکسویه در فضای مجازی. از کشورهای منطقه عراق، ترکیه، مصر، لبنان بصورت مستقیم با پذیرفتن مهاجرین و کشورهای عربی جنوب خلیج فارس بصورت غیر مستقیم درگیر ( ایران به کنار) این نبردهای بی پایان هستند و گویا تنها عزراییل سود باورنکردنی می برد! نخست ارتش قدرتمند عراق از میان رفت و سپس سوریه!
 11. ممنون که به ریشه مشکلات اشاره می‌کنید. تا کسی به خودش احترام نگذارد نباید انتظار داشته باش دیگران به او احترام بگذارند. غیر از بخش‌هایی از پایگاه هوایی شیراز که برای اقامت روس‌ها بازسازی شد، اگر در سال‌های اخیر سری به درون پایگاههای شکاری نیروی هوایی بزنید، گاوداریهای اطراف تهران را مدرن تر و به اصطلاح با کلاس تر از آنها می یابید.آخر این چه وضعی است؟ چه بلایی است بر سر این نیرو آمده؟ سوخوی ۳۵ به کنار، یعنی نیروی هوایی بودجه برای بازسازی دستشویی و توالت‌های بوگندوی پایگاههای خود هم ندارد؟ ساختمانهای اکثرا” فرسوده با بوی کهنگی و مرگ! خلبان‌های بی انگیزه که اکثرا” به دلیل نداشتن رژیم غذایی مناسب و عدم نرمش مناسب و کافی دارای چربی شکم هستند. واقعا” با این زحمتکشان صحبت می کنید دلتان کباب می شود.
 12. فرمایش شما درست ولی بازهم دلیل نمی شود که چنین سرمایه باارزشی بدون پوشش هوایی به دهان شیر برود! درباره دقت باورنکردنی سامانه ناوبری مورد اشاره شما که دقت بمب‌های سقوط آزاد را از بمب‌های هدایت شونده نیز بالاتر برده، ویدئویی در فضای مجازی موجود است که امیدوارم حضرتعالی با توجه به مدیر بودن بتوانید آنرا در مکان مناسب آپلود کنید: https://youtu.be/pRz_n4pXwLQ
 13. سوخوی ۲۴ یک بمب افکن راهبردی است که مشخص نیست چرا در نبرد سوریه برای پرتاب دو تا چهار بمب سقوط آزاد از آن استفاده می شود تا به این راحتی سرنگون شود! عقل هم خوب چیزی است! این بمب افکن قابلیت پرتاب موشک های کروز، عملیات سرکوب دفاع هوایی، انهدام سنگرهای بتنی، سوخترسانی هوایی، .. غیره را دارد و بمب سقوط آزاد آنهم در این تعداد کم را هواپیماهای دیگر هم می توانند پرتاب کنند. LuftwaffeAS (@LuftwaffeAS) Tweeted: SyAAF Su-24M2 serialed 3518 taxiing ready to take off https://t.co/Pc7JwgtHCf
 14. برای آرچر و آلامو می توان کانال ورود سیگنال قفل موشک را از سنسور گرمایی یا راداری به اپتیکی تغییر داد، ولی برای آمرامسکی که هدایت فعال است اینکار چگونه انجام شده است؟؟؟