Brave_Heart

Members
 • تعداد محتوا

  436
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

711 نشان لیاقت

9 دنبال کنندگان

درباره Brave_Heart

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. ممنون از پست شما. با توجه به این که بالچه های موشک تازه کشف شده ثابت هستند، آیا امکان دارد اصلا” ضد هوایی نباشد و ضد زره دوربرد باشد؟ چه دلیلی وجود دارد که هواگردهای سرنگون شده با این موشک سرنگون شده باشند؟ چگونه ممکن است موشکی که برای اهداف هوایی طراحی شده است بالچه های کنترلی نداشته باشد؟ پس چگونه کنترل می شود؟ پروفایل پروازی موشکی که تورنادوی کشور سعودی (نام کشوری به این بزرگی نام فامیل یک خاندان است!) را سرنگون کرد کاملا” با موشکی که ایگل را هدف قرار داد متفاوت است. ویدئوهای زیادی از تست موشک های نسل اول شوروی (به ویژه سام۲) در فضای مجازی موجود است که پروفایل پروازی شبیه به شکارچی تورنادو دارد.
 2. سلام، در دو دهه گذشته به ویژه در زمان ریاست جمهوری محمود (احمدی نژاد) دوستداران واقعی این مرز و بوم از گسترش یک فرهنگ (کلک) کثیف و ریاکارانه که در حال گسترش سریع در میان حاکمانی بود که هدفی جز لاپوشانی اشتباهات و اختلاس هایشان نداشتند، اظهار نگرانی می کردند و متأسفانه شما هم به همان کلک متوسل شده اید. برادر یا خواهر من! شما یک ادعایی را مطرح می کنید، حالا من باید بیایم خلاف آن را ثابت کنم؟؟؟ نه خیر شما باید ادعای خود را ثابت کنید و نه بنده خلاف آن را! عرض کردم تمامی مصاحبه خلبان‌هایی که با فینیکس شکار داشته اند در یوتیوب با صدا و تصویر خودشان موجود است و این شما و دوستانی همانند شما هستند که باید خلاف آن را اثبات نمایید.
 3. تمام اینترنت و فرومها و انجمن‌ها پر شده از این “گفته شده” ... “عنوان شده” ....! مصاحبه خود خلبان‌ها که موجود است را ول کرده اید و نه تنها چسبیده اید به یک مشت حرف مفت، آن ها را باز بخش هم می‌کنید.
 4. سلام علیک، البته من نمی دانم کدامیک از عزیزان، این ادعایی که شما فرمودید را کرده است ولی اینکه خود هواپیمای با ارزش را به خاطر یک موشک در تیررس موشکهای هوا به هوای برد بلند روسی و فرانسوی قرار دهیم کاملا” پوچ و بی معنی است. همانگونه که غیر مستقیم اشاره شد تمام این شایعات در مورد برد افسانه ای موشک فینیکس منشأ گرفته از افرادی همانند تام کوپر و بابک تقوایی و ... بوده و در جهان واقعی هیچ جایگاهی ندارد. حتی وزارت دفاع هم برای شبه نمونه آن یعنی سجیل چنین ادعایی نکرده است، حتی اگر سجیل برپایه هاوک باشد ولی ابعاد آن چندان با فینیکس تفاوتی ندارد.
 5. البته در تمامی خاطراتی که از زبان خود خلبانان تامکت (و نه تام کوپر و بابک تقوایی و ...‌) از نبردهای هوایی آنها در فضای حقیقی و مجازی در دسترس است این عدد ۱۵۰ کیلومتر هیچگونه واقعیت عملی نداشته و در عمل یک سوم آن صحیح می باشد.
 6. همه این داستان‌ها را گفتید،‌ خوب حالا کسی می تواند پاسخ دهد بالاخره این هواپیما برای چی سرنگون شد؟ الان اصلا” کسی پیگیر هست؟ جواب خون کسانیکه مظلومانه کشته شدند را چه کسی می دهد؟
 7. از کوزه همان برون تراود که در اوست. درباره این موضوع تو همین انجمن کم دروغ گفته شد از سوی عده ای خاص؟ پستهای بنده هم که همه از همان روز نخست پاک شد. خدا راشکر که تک تک ادعاهایی که داشتم درست از آب درآمد !
 8. البته گویا کم کم دارد گند دروغ بودن همان به اصطلاح ضربه ای که شما می فرمایید هم در می آید. به نظر می رسد تصاویر ماهواره ای که در اختیار رسانه ها قرار گرفته بر اساس توافقات پشت پرده میان آمریکا و ایران بوده و به عمد ولی بصورت ناشیانه ای دستکاری شده تا ظاهرا” نشان دهد که ایران حمله ای موفق به پایگاه آمریکا داشته است تا سر و ته قضیه سرهم آید! به گفته درست بسیاری در دیگر انجمن‌های مجازی، امکان ندارد که سرهای جنگی با وزن هر کدام چند صد کیلوگرم و سرعت چندین برابر سرعت صوت پس از برخورد به هدف هیچگونه آثاری از انفجاری از خود به جا نگذاشته باشند و یا موجب ایجاد گودال در زمین نشوند. همچنین از یک سو امکان ندارد چنین حمله ای با این حجم وسیع هیچ تلفاتی نداشته باشد و از سوی دیگر اگر هم تلفات داشته هیچ کس از جمله خانواده، دوستان، و همرزمان قربانیان و از همه مهم‌ترین رسانه های آزاد کشور آمریکا از آن خبر نداشته باشند.
 9. یکبار دیگر خواهش می کنم جدی شده و جدی فکر کنید. پدافند هوایی کشور که یک نهاد صد درصد حکومتی است یک هواپیمای مسافربری را در شرایط کمی غیر عادی به عمد یا غیر عمد سرنگون کرده و حکومت با کمال وقاحت آنرا از مردمان و ولی نعمتان خود مخفی کرده و همانند همیشه مشتی یاوه و دروغ را تحویل آنها می دهد تا اینکه مقامات رسمی دیگر کشورها و از جمله کشور متخاصم خبر از در اختیار داشتن مدارک کافی برای اثبات سرنگونی این هواپیما توسط خود حکومت را اعلام می کنند! پس بحث عبرت و اینجور چیزها نیست. بحث صدها میلیارد دلار در سال درآمد حاصل از فروش نفت و گاز و محصولات پتروشیمی و ... است که اول باید شکم حرامخوار عده ای مفت خور دروغگو را پر کند و ته مانده اش شاید به بقیه مردم برسد.
 10. متأسفانه باز هم شما قصد لاپوشانی دارید و خیلی صریح عرض کنم دارید دروغ می گویید، آنهم بصورت کاملا” حرفه ای و حساب شده! واقعا” تا چه زمانی می خواهید به این رویه ادامه دهید؟ تکرار می کنم حتما” باید یکی از اعضای خانواده خودتان در این هواپیما می بود تا راه راست را انتخاب می کردید؟ یعنی چه که شما می گویید “از روز اول روشن بود که ماجرا ممکنه ...” ولی شما رویکردتان بررسی “احتمالات دورتر از ذهن” بود؟ مگر مسیر مستقیم را پیمودن چه مشکلاتی دارد که حضرتعالی مسیر غیر مستقیم را انتخاب کردید؟ خوب چرا بر اساس قرائن روشنی که خودتان اشاره نمودید نتیجه گیری نکردید و تلاش کردید اذهان کاربران را به بی راهه بکشانید؟ چرا دروغگویی را با مصلحت اندیشی برابر می کنید؟ اصولا” آیا دروغگویان حکومتی شایستگی این را دارند که برای هشتاد میلیون مردم مصلحت اندیشی کنند؟ شما از کجا می دانید که نیروهای آن واحد پدافندی جوان بوده اند و تحت فشار؟ تحت کدام فشار؟ هواپیمای متخاصم که ناگهان بالای سر آنها ظاهر نشده بود! مگر هواپیمای دشمن از مرز وارد کشور نمی شود؟ کدام جنگ همه جانبه؟ حتی یک تیر هم از سوی آمریکا شلیک نشده و پروازهای تجاری و غیر نظامی از فرودگاههای کشور هم لغو نشده بود! متأسفانه گویا همانند همفکرانتان، جان نزدیک به ۱۸۰ انسان بیگناه هیچ ارزشی برای شما ندارد.
 11. واقعا” برخی از این کاربران انجمن که چند روز است مرتب در پستهای خود دروغ گفته، سند سازی کرده، و با تحلیل های فریب کارانه قصد لاپوشانی این جنایت فجیع را دارند از امشب چگونه می خوابند؟ اگر اعضای خانواده خودشان هم در این هواپیما بود بازهم همین رفتار منافقانه را ادامه می دادند؟ واقعا” فکر می کنید با فریب هموطنان خود شق القمر کرده اید؟ نکات بسیار مهمی در این فاجعه وجود دارد که دوستداران واقعی این کشور باید به آنها توجه کنند. جدا” موضوع را ساده نگیریم و سعی کنیم با همفکری در یک تاپیک جداگانه به آنها بپردازیم: ۱- دروغگویی و تزویر حاکمان از خطوط قرمز هم گذشته و در صورتی که جلوی آن گرفته نشود، بدون کوچکترین تردیدی در آینده نه چندان دور فجایع بسیار بسیار بسیار دردناک تری در انتظار کشور و اکثریت مردم مظلوم آن خواهد بود. اینکه بیش از سه روز با انواع و اقسام دروغ‌ها واقعیت به این مهمی از مردم مخفی نگهداشته شود در راستای همان فریب ها و دروغ‌هایی است که هر روز در زمینه های دیگر اقتصادی، نظامی، اجتماعی، ورزشی، ... به خورد ما داده می شود. ۲- بی تفاوتی مردم در قبال دروغ و تزویر حاکمان و نیز خودفروشی آنها در برابر مادیات دنیوی نیز از خطوط قرمز گذشته است. درست است که حتی برخلاف قانون اساسی اجازه اعتراض از مردم عادی گرفته شده است ولی این به هیچ وجه توجیه کننده قلم زنی دروغ افرادی که در رسانه های داخلی مشغول به کار هستند نیست. مروری بر روزنامه کیهان، سایت خبرگزاری فارس، تابناک،... نشان می دهد که افراد زیادی هستند که در قبال دریافت حقوق و مزایا از نهادهای حکومتی، حاضر هستند هر دروغی را به خورد هموطنان خود بدهند. ۳- دقیقا” بر خلاف جوی که در انجمنهایی همانند انجمن خودمان حاکم است، وضعیت دفاعی کشور در شرایط بسیار بدی قرار دارد. لزومی به ذکر وضعیت اسفناک نیروهای هوایی و زمینی نیست، ولی اینکه پدافند کشور نتواند در حالت یک حالت شبه جنگی - و نه شرایط جنگی واقعی- به ساده ترین وظیفه خود یعنی تشخیص دوست از دشمن عمل کند بسیار فاجعه بار است. پدافند رسما” هم سطح جدایی طلبان اوکراینی شده است و شاید هم ضعیفتر چون امکانات بسیار بیشتری از عده ای جدایی طلب دارد! اینکه در جریان رزمایش‌ها پهپادهای ملخی و زیر صوت که در مسیر مستقیم پرواز می کنند را سرنگون کنند نتیجه اش می شود همین! ۴- سپاه دقیقا” به همان نهادی تبدیل شده است که حسن روحانی چندی پیش اشاره کرد: یعنی نهادی که تمامی ابزارهای - رسانه، اسلحه، پول - را یکجا در اختیار دارد و متأسفانه خود را بی نیاز از هرگونه مسوؤلیت پذیری و پاسخگویی می پندارد. این که پدافند سپاه هر از چندگاهی یک هواپیمای داخلی را سرنگون کند و به جای عذرخواهی و تصحیح دستورالعمل‌ها به کمک رسانه های در اختیارش، خود را در هر زمینه ای طلبکار و قهرمان نیز بداند اصلا” درست نیست. ۵- به دلیلی که برای بنده مشخص نیست در زمان رژیم گذشته بدعت خطرناکی در این کشور بنیان نهاده شده که در نتیجه بسیاری از مراکز نظامی بدون مطالعات لازم در مجاورت مراکز مسکونی و غیر نظامی ایجاد شده اند. بیشتر پایگاههای هوایی کشور در واقع همان فرودگاههای غیر نظامی هستند و یا درباره همین فاجعه اخیر پایگاه مهم موشکی در مجاورت پایتخت و فرودگاههای غیر نظامی و بین المللی! این وضعیت، در صورت بروز هرگونه جنگی با کشوری که توانایی نفوذ و شلیک به داخل کشور را داشته باشد بدون شک فجایع بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
 12. فرض کنیم که شلیک عمدی نبوده، دروغ‌های این سه روز گذشته چی؟ بصورت خود جوش و غیر عمدی سه روز است به مردم خود دروغ می گویند؟ مخفی کردن موضوع چی؟ اون عابدزاده دروغگو چی؟ همین شوهای مسخره و فحاشی به مردم و گزارشگران آزاد و ... در پی سقوط اف ۱۴ شهید کریمایی که اتفاقا” آنهم با تور- ام ۱ سپاه ساقط شده بود، اتفاق افتاد. فقط متأسفانه آنجا نزدیک پایتخت نبود که جمعیت زیاد باشد و موبایل با امکان تصویر برداری در اختیار تقریبا” همه. خدا پدر و مادر نخست وزیر کانادا و سازمان اطلاعاتی آمریکا را بیامرزد که با تهدیدهای غیرمستقیم خود این جماعت دروغگو را مجبور به پاسخگویی کردند.
 13. متأسفانه بازهم مثل همیشه دروغ گفتند و با مردم و ولی نعمتان خود صادق نبودند، حتی در بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح! یعنی چی بررسی شبانه روزی؟ مگر کشف اینکه موشک از یک واحد پدافندی شلیک شده تلاش شبانه روزی می خواهد؟ چرا اینقدر در همه زمینه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، ... به ما مردم دروغ می گویید؟ تقریبا” سه روز از حادثه گذشته است و کل کشور و خانواده های داغدار را با دروغ و داستان‌های بی سر و ته و فحاشی به این کشور و آن دولت سر کار گذاشته اید. این چه وضعی است؟ متعاقب هر شلیکی گزارش آن تهیه و به فرماندهان ارسال می شود! سه روز باید طول بکشد تا بفهمید موشک شلیک شده آنهم از یگانهای زیر نظر مستقیم خودتان! خود من که هیچ تخصصی در این زمینه ها ندارم دو روز است که روی این موضوع پافشاری کردم و دو پست هم در انجمن ارسال کردم.
 14. از دیدگاه شما اگر این بیش از دویست و خرده ای تازش عزرائیل، ‌کارا و با ارزش بودند دیگر چیزی برای ایران به جای مانده بود که برنامه ای برایش داشته باشد؟؟ شمار بسیار زیاد این تازش ها آنهم با جنگ افزارهای هوشمند نشان از نا کارآمدی آنها دارد و نه بی تفاوتی ایران!
 15. دوباره می پرسم چرا قرارگاه پدافند هوایی و نیروی هوافضای سپاه هیچ بیانیه رسمی صادر نمی کنند؟ مگر می شود موشکی توسط این نهادها شلیک شود و فرماندهان خبر نداشته باشند؟ تکذیب رسمی از سوی این دو نهاد نخستین مرحله واکنش رسمی بود که انجام نشده است و متأسفانه تأییدی است بر دخالت آنها در قضیه مگر اینکه دلیل دیگری پشت قضیه باشد. چرا مسؤولین هواپیمایی کشوری به فرماندهان نظامی ارجاع نمی دهند؟ سوی دیگر قضیه این واقعیت است که هواپیماهای مسافری برای فرود اضطراری با تنها یک پیشرانه طراحی می شوند - به ویژه برای لحظات پس از برخاست - و مشخص نیست که واقعا” چه اتفاقی برای این هواپیما افتاده است که حتی خلبان و‌ کمک وی قادر به تماس با برج مراقبت نبوده اند.