Brave_Heart

Members
 • تعداد محتوا

  375
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

522 Good

9 دنبال کنندگان

درباره Brave_Heart

 • رتبه حساب کاربری
  Master Sergeant

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  جالب است که حداقل دو فروند زیردریایی فاتح در گزارشهای مختلف امروز نمایش داده شد: ۹۶۱ و ۹۲۰ یک فروند فاتح که قبلا” در خدمت نیروی دریایی بود که ۲ سال پیش در دهانه اقیانوس هند در یک رزمایش دریایی هم شرکت داشت و در صدا و سیمای میلی هم نمایش داده شده بود.
 2. به جای تعجب کردن و فرافکنی رسانه ای که چندین دهه است پدر این مملکت را دراورده است بهتر است وضعیت کشور ونزوئلا را از مردم معمولی و قشر متوسط و تحصیل کرده ونزوئلا یعنی کسانی که در بطن ماجرا هستند بپرسید! این کار را شخصا” با سه نفر از آنها انجام داده ام و متوجه شده ام که رژیم چاوز و مادرو چه پدری از این کشور زیبا و ثروتمند دراورده اند و موجب فرار قشر تحصیل کرده - همانند این سه نفر - از وطنشان شده اند. این نوکران نظام سرمایه داری چنان بلایی بر سر اقتصاد و فرهنگ ونزوئلا آورده اند که بازسازی آن سالها به درازا خواهد انجامید. کانونهای ثروت که گردانندگان واقعی وقایع جهان هستند، از رژیمهای به اصطلاح انقلابی که اکثرا” گرایشات تند سوسیالیستی، مذهبی،‌یا هر دو را دارند به عنوان نوکر و پیاده نظام برای نظام سرمایه داری جهانی استفاده می کنند و وظیفه نابودی کانونهای محلی ثروت که پتانسیل رقیب شدن با آنها در آینده را دارا هستند به آنها سپرده اند. هر از چند گاهی رژیم‌هایی به اصطلاح انقلابی در کشورهایی که به دلایلی همانند دارا بودن منابع نفت و گاز یا سایر منابع خدادادی امکان تجمع سرمایه بدون پیشرفت صنعتی را دارا هستند به روی کار می آیند و با ملی کردن صنایع و زشت جلوه دادن سرمایه دار و سرمایه داری پدر اقتصادی این مملکتها را در می آورند و با متلاشی کردن فرهنگ این کشورها و گسترش هرج و مرج و بی برنامه‌گی در ساختار تصمیم گیری این کشورها، بازسازی آنها را به امری دشوار تبدیل می کنند. البته هر حکومتی از یک ساختار تصمیم گیری، اجرای این تصمیم‌ها، و نظارت بر اجرای آنها تشکیل شده که خود نیازمند به کارگیری مستقیم و غیر مستقیم صدها هزار خانواده است و بدیهی است که این صدها هزار نفر (یا میلیون ها - بستگی به جمعیت کشور مورد نظر -) نیز چون سر سفره این انقلاب‌ها نشسته اند و خود و خانواده هایشان از آن ارتزاق می کنند وظیفه ای به جز تلاش برای حفظ این نظام ها در فضای واقعی و رسانه ای را تحت عناوین دهان پرکن و‌ظاهر فریبی همانند مبارزه با استکبار و استقلال و ... ندارند. پایان این نمایش مسخره و ویرانگر هم چیزی نیست به جز ارسال گروه دوم سربازان نظام سرمایه داری که وظیفه براندازی ظاهری گروه نخست و به روی کار آوردن نمایندگان خود و انتقاد قراردادهای اقتصادی دراز مدت و سودآور با کانونهای ثروت جهانی را بر عهده دارند.
 3. Brave_Heart

  نمایشگاه اقتدار 40

  نمی دانم چند صدبار باید تکرار بشه که برای یک پرسش نیم خطی، کل یک پست طولانی و عکسهایش را تکرار نکنید. مکانیک کوانتومی نیست که بعضی ها نمی فهمند!
 4. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  خیلی عجیب است. موشک فاتح ۱۱۰ از برد ۲۵۰ کیلومتر در نسل اول به برد ۱۰۰۰ کیلومتر در نسل جدید خود یعنی دزفول‌ رسیده است! ولی واقعا باید با پیچ گوشتی دستی یک موشک را مونتاژ نمود؟؟
 5. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  ممنون. ولی حیف این پرنده ها که به جای موزه شدن در شهرهای مختلف باید به عنوان هدف پرنده نابود شوند. پی کاربرد پرنده هایی مثل کرار چیست؟
 6. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  این سوخو‌ افغانستانی است و ربطی به عراق ندارد. این که چگونه به دست ایران رسیده بود البته همچنان مبهم است. در تصویر دیگری از همین جنگنده پرچم یکی از دولت‌های - انزمان - افغانستان روی دم هواپیما مشخص است.
 7. هشدار قفل لیزری بصورت استاندارد روی تانک‌های تحویلی به ایران از شوروی سابق وجود داشت.
 8. سیستم موشکی S-125 است که سال‌های پیش بهینه سازی شده و به استاندارد 2M Pechora ارتقا یافته است.
 9. واقعا" خیلی مضحک است. یعنی چندبار بایستی از یک سوراخ گزیده شد؟ چندبار باید عزراییل به فرودگاه دمشق و انبارهای اطراف آن حمله هوایی و موشکی کند تا دانشمندان و متفکران داخلی متوجه شوند که این مسیر یک مسیر لو رفته است؟
 10. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  کسی می دونه سلاح ضد هوایی که در صفحه نخست روزنامه کیهان انگلیسی با پرچم حزب الله لبنان یک موشک کوتاه برد شلیک کرده است چه سیستمی است؟ روی شاسی ام ۱۱۳ سوار است ولی به هیچ‌عنوان به سیستمهای موجود در ایران شبیه نیست؟
 11. Brave_Heart

  جت آموزشی - رزمی کوثر 88

  چین از دی ۳۳ را با موفقیت کپی کرده و حتی با مشکلاتی که در کپی کردن ا ل ۳۱ داشته هم مواجه نشده است. ایران به راحتی قادر به خرید خط مونتاژ مدل چینی آن است.
 12. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  جالب تر از همه مارش مراسم تحویل بود که نشان داد پرچم مارش نظامی جشن‌های ۲۵۰۰ مین سالگرد شاهنشاهی ایران پس از چهل و هفت سال همچنان بالاست! این مارش زیبا گویا هیچوقت نمی میرد! چه خاطراتی که با این مارش در زمان جنگ با عراق داشتیم!
 13. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  گونه‌ نخست به نظر موشک استاندارد است و‌ گونه دیگر قطعا” موشک هاوک در قالب بدنه تلاش؛ یعنی الگو برداری از موشک فکور که موشک هاوک در قالب بدنه فونیکس است! جالب اینجاست که این دو‌ موشک از دو کنیستر کاملا” متفاوت شلیک‌ شدند. نکته بسیار جالب دیگر نامیده شدن این سیستم با نام مرصاد است که نشان می دهد مرصاد که دیجیتال و نوسازی شده سیستمهای قدیمی و آسیب دیده هاوک موجود در کشور است در سال‌های پیش با قالب قدیمی موشک هاوک تست شد زیرا قالب جدید موشک هاوک به هر دلیلی در آن سال‌ها آماده نشده بود.
 14. Brave_Heart

  خبرهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران

  به نظر درست می فرمایید و نامش سیستم کمین است. گویا در این رزمایش دو نوع موشک مختلف از ان شلیک شده است.
 15. Brave_Heart

  جت آموزشی - رزمی کوثر 88

  همانگونه که در پست دیگری عرض کردم اون بدنه ها از زمان وزارت محمد نجار آنجا هستند. بیشتر نو و برخی اسقاطی.