basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

[quote]
[right]خوب این ناشی از تصورات اشتباه شما از مرزه..![/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]شما فکر کردین اینجا اینقدر بی در و پیکره..!؟ طرف سه تا تویوتا پر نیرو کن با دوشکا ارپی جی دوشکا بیافته به جون پاسگاه مملکت بعد از قبل نیرو های اطلاعاتی منطقه خبر دار نشن!؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اینجا حمل و نقل های قاچاق زیرنظره..! بعد شما فکر کردی از یک کاروان مسلح نمیشه خبر دار نبود..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به هر حال من واقعیت منطقه رو گفتم..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اگه دوستان فکر کردن با پشت سیستم نشستن و شنیدن حرف دوستان و فیلم بهتر میدونند خوش به حالشون..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اصراری ندارم..! [/font][/color][/right]
[/quote]
خوب ما بر اساس امار و منطق اگه صحبت كنيم بهتر سالي حداقل 10 ميليارد دلار به كشور كالا قاچاق ميشه از يخچال و تلويزيون گرفته تا سلاح شكاري ايران بزرگترين واردات مواد مخدر رو داره و سرعت دسترسي به مواد در كشور ما به چند دقيقه هم نميكشه كه تقريبا همه اين مواد هم از خارج وارد ميشه اونم به صورت قاجاق و ايران ادعا ميكنه ميتونه 20 درصد رو توقيف كنه كه يعني از هر 5 كيلويي كه از 1000 كيلومتر خاك ايران ميگذرن 1 كيلو همچينين ايران بهترين مسير قاچاق مواد مخدر به غرب هم هست در مورد اومدن با 3 تا تو يوتا خوب متاسفانه تقريبا سالي چندين كمين ميخورن در غرب و شرق و ده ها تلفات داريم ميديم پس مرز هاي ما هميندر بي در و پيكر هست

كه البته به خاطر بي در و پيكر بودن همسايه هاي ما هست اين موضوع ویرایش شده در توسط death2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توجیه نکرده و نمی کنم و نخواهم کرد...!
و همیشه واقعیت رو میگم..!
پس برید بپرسید در 45 کیلومتری زاهدان چی شد که 5 سال جندالله جرت نکرد مسلح وارد مرز کشور بشه..!

جالبی ماجرا اینه که اونجا بر خلاف نظر دوستان ساپورت هوایی خودش باعث بدبختی شد...!
ولی اینا هرگز توجیهی برای پیشنهاد های دور از واقع و خیال پردازانه ی دوستان نیست...!
راستی طبق آمار و ارقام هم اقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور این مملکت هستند...!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1382874652' post='345877']
اون وهابی تکفیری که مغزشون تعطیل است و اندازه ی تخم مرغ پخته آی کیو ندارن، شعورش رسیده که با خودروی غیر زرهی نمیشه جلوی گلوله را گرفت. ببینید تو سوریه با کمترین امکانات چطور وانت و تویوتاهاشونو با ورق های فلزی زره پوش می کردند. آقایان مسئولین خفته یا رک و راست بگویید عقلتون از این ها هم کمتر است یا به ما بگویید چرا حتی یک کار به این سادگی را حاضر نیستید انجام بدید؟

اگر بحث مالی است من یک راهکار ارائه می کنم اگر کسی از دوستان دستش به برخی ازاین مسئولین می رسد خواهشا التماس می کنم به گوش آن ها برساند:

شما می گویید سالی 300 نفر در مرزبانی کشته می دهید. پول دیه انسان به ازای هر کشته 120 میلیون تومان است. 300 ضرب در 120 میلیون می شود 36 میلیارد تومان. بابا این شرکت های بیمه بیان فقط 20 درصد پول دیه ای را که هر سال برای سربازای کشته میدن، برای بهبود تجهیزات این مرزبان های بیچاره بدن، یعنی 7.2 میلیارد تومان. اگر با این کار فقط یک سوم تلفات کاهش پیدا کنه شرکت بیمه برای سال بعد حدودا 100*120 = 12 میلارد تومان سود میکنه که اگر 7.2 میلیارد قبلی را از آن کم کنیم، حدود 5 میلیارد تومان در سال سود خالص میشه. هم شرکت بیمه سود کرده هم نیروهای ما کشته نمیشن.

اعدادی که نوشتم به عنوان نمونه هستند ولی این راهکاری است که بالاخره سودمند واقع میشه.
[/quote]ای کاش همه چی وابسته به همین محاسبات ساده ی ریاضی بود 2ملیون دلار پولی نیست که بتونه 3000کیلومتر مرز رو پوشش بده اینو هر کسی میدونه مشکل از یه جای دیگس !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]این عبد الرئوف کثافت میگه دشمن ما شکست خورد ذلیل شد !!![/right]

[right]اخه فلان فلان شده ای [color=#ff0000]......[/color]لا اقل حمله میکردی به پایگه بچه های ارتش تا سپاه تا بفهمی ذلیل شدن معنیش چی میتونست باشه...[/right]

[right]خدایا به حرمت خون این بچه های مظلوم بی پناه که غریب کشته شدن این بی پدر رو رود به خاک سیاه بنشون مثل اون یکی داداشش...[/right]

[right]میگه اینا اینقدر بزدل بودند که شلیک میکردیم سرشون رو بالا نمیاوردن و به هوا شلیک میکردن...[/right]
[right]خب پدر...اینا اگه سرباز صفر نبودن که ننتو به عزات مینشوندن...برو ببین با پزاک چه کار کردن...بدتر از اونو سر تو و اون شکم گندت میارن[color=#ff0000].....[/color][/right]

[right][color=#ff0000]ویرایش شد[/color][/right]
[right][color=#ff0000]لطفا ادب را رعایت کنید و به خودتون مسلط باشید.[/color][/right]
[right][color=#ff0000]OPS[/color][/right] ویرایش شده در توسط ops
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی طبق آمار و ارقام هم اقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور این مملکت هستند...! [/quote]
جهل و تعصب انقدر قدرتمند هست كه ميتواند جنگ را صلح و بردگي را عين ازادي جلوه دهد
جرج اورول
  • Upvote 6
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضیها استاد ربط دادن همه چیز به همه چیز هستن! اگر همه تجهیزاتی که رونمایی کردیم دروغ بود الان باید در داخل شهرها از ایست بازرسیهای سربازان آمریکایی عبور میکردیم؛ نکنه ایران اشغال شده و ما در مریخ تشریف داریم؛ فناوری موشکی و درگیری با اشرار؟!؟!؟! نکنه انتظار شلیک سجیل دارید؛ موشکهای ما به برکت خون شهدای راه خودکفایی موشکی ایران ازجمله شهیدمقدم در موقع لزوم وظیفه خودشان را به خوبی انجام خواهند داد؛ بحث از پول حرام شد لطفا تهمت نزنید! حتما سختیهای کار در وسط بیابانها در سایتهای موشکی و یا در کارخانه های تولید تسلیحات و مهمات و موادمنفجره آن هم با هزاران مشکل با منشا داخلی و خارجی را نمیتوانید درک کنید که به این راحتی زحمات امنیت آفرین این عزیزان را زیرسوال میبرید! احساساتی شدن هم حدی داره! درآخر باید بگم که منم جزو منتقدین سیستم مدیریتی و علی الخصوص بودجه ناچیز نظامی کشور هستم ولی خیلی مسائل ربطی به هم ندارند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اینم اطلاعیه جدید جیش حرام زاده که بیشتر قسمت هاشو به خاطر توهین ویرایش کردم
حرامزاده هاش عوضی بی شرف سگ
به خدا تفنگ داشتم تکی میرفتم جلو
کثافتای حرامی

[right]اطلاعیه جدید سازمان جیش العدل ،عملیات در کوهک و هلاکت بیش از بیست پاسدار نظام .....[/right]

[right][size=5][color=#37404E][font='lucida grande', ', tahoma, verdana, arial, sans-serif} ']بسم رب الشهداء والمجاهدین

جیش العدل ،ارتش عدالت و برابری اعلام می دارد که فرزندان برومند اهلسنت ایران در گردان نظامی شهید شیخ ضیائی وابسته به جیش العدل شب گذشته با اجرای یک عملیات موفق و پیروزمندانه در منطقه کوهک سراوان توانستند ضربه سختی به پیکر ...... و ..... نظام ولایت...... و سفاهت ...... جنایتکار وارد نمایند و دهها تن از پاسداران نظام را به هلاکت رسانده و تعدادی دیگر را زخمی نمودند.الله اکبر و لله العزة

این عملیات پیروزمندانه پاسخی است به جنایتهای ...... سپاه پاسداران در سرزمین اسلامی سوریه و همچنین پاسخی است به ظلم و جنایتهائی که رژیم در حق مردم مظلوم اهلسنت ایران مرتکب می شود از جمله اعدام جوانان بی گناه بلوچ و همچنین اعدام جوانان غیور کرد و جوانان سلحشور عرب احوازی که توسط دستگاه غاصب و جنایت پیشه ولایت جور و ستم طاغوت عصر و فرعون زمان طی چند روز گذشته به دار زده شدند.

این عملیات غیورانه پاسخی است به جنایتهای درنده خویانه و بزدلانه رژیم علیه زنان و کودکان سوریه ای که در حملات شیمیائی رژیم بشار اسد و با حمایت و پشتیبانی سپاه پاسداران جان خود را مظلومانه از دست دادند و کسی در جهان به داد و فریاد و ناله های آنان گوش نداد ، اما جوانان اهلسنت ایران با توکل بر الله و همت و اراده ای آهنین باری دیگر غیرت و شهامت و شجاعت مردمان سنی مذهب ایران را به جهانیان نشان دادند.

عملیات دیشب در محدوده پاسگاه 167 گزبستان سراوان انجام گرفت و بزدلان بیت ..........وقتی شجاعت و غیرت و همت سربازان جیش العدل قرار گرفتند با بزدلی سلاح انداخته و فرار کردند که باز شیران خدا با شجاع همه را به هلاکت رسانده و تعدادی اسلحه و مهمات به غنیمت گرفتند.

سازمان جیش العدل این عملیات را به رهبری این سازمان حاج صلاح الدین فاروقی و تمامی مجاهدان اهلسنت و همچنین به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفته و از همه مسلمانان می خواهد که در این جنگ فرزندان خود را با جان و مال یاری دهند و به امید الله و حمایت مسلمانان ما می توانیم ضربه های سختی را به نظام وارد نمائیم و انتقام خون شهدای اهلسنت ایران و جهان را از نظام ......... ایران که منشا و ریشه ....... و جنایت در جهان اسلام است بگیریم و درسی عبرتناک به نظام بدهیم.
ما به رژیم هم یاد آوری می کنیم که اعدام جوانان ما نمی تواند ما را از راه ما منصرف سازد زیرا ما صدها شهید داده ایم و چیزی نتوانسته ما را از راهمان باز دارد و الان هم ما اعدام 16 جوان غیور را به خانواده و مبارزان تبریک گفته و برایشان درجات بلند طلب نموده و اعلام می نمائیم که انتقام این جوانان را به زودی خواهیم گرفت .ان شاء الله

رژیم بداند که در برابر این اعدامها باید حساب پس دهد و مجاهدین عهد بسته اند که تا انتقام خون شهدای خود را نگیرند لحظه ای هم آرام نخواهند نشست.

سازمان جیش العدل
(اهلسنت ایران)
به دلائل امنیتی در اطلاع رسانی تاخیر شد[/font][/color][/size][/right]
[CODE]
https://www.facebook.com/jaishuladl?fref=ts
[/CODE] ویرایش شده در توسط worior

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب داستانی شده!
همه کاربرا هم به جون هم افتادن....
همه متفق القول هستن که اهمال و کم کاری و.... سبب این ماجرا شده
به نظر من مهمترین موضوع عدم کار اطلاعاتی وپیشبینی این عملیات بوده
تو صفحه این گروهک نوشته شده بود که در 7 اکتبر یک دستگاه سمند ناجا با بمب ریموت منفجر کردن
اگه اون موقع مسولین به این موضوع توجه ویژه داشتن....هرگز این قتل عام پیش نمی آمد
انشاالله به زودی انتقام این جنایت گرفته میشه....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1382876844' post='345885']
جهل و تعصب انقدر قدرتمند هست كه ميتواند جنگ را صلح و بردگي را عين ازادي جلوه دهد
جرج اورول
[/quote]

کافر همه را به کیش خود پندارد
میدونی یعنی چی ؟
یعنی جاهل خودتی
  • Upvote 2
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

بعضی دوستان اصرار بی شماری دارند روی هواپیمای بی سرنشین

بیا من همین الان یکی شون رو میدم دست ت ، جون مادرت ، فقط نشونم بده بلدی بلندش کنی یا نه ؟ باشه ؟؟؟

بی خیال بابا !

همچین میگن هواپیمای بدون سرنشین هرکسی ندونه الان دست هر سرباز ارتش و سپاه و نیروی انتظامی یک هواپیمای سرنشین قرار بوده باشه !

نه برادرم کی گفته ؟ از این خبرا نیست و نخواهد بود مگر اینکه نهایتا از طرح ویژه ارتش اسراییل و امریکا بهره برداری کنند که اون هم صرفا به نیروهای گردان های حرفه ای و عملیاتی داده میشه نه یه عده سرباز و کادر که وضعیت کاملا نامشخص دارند

بین کسیکه نیروی عملیاتی و گردان حرفه ای هست خیلی فرق هست با کسانیکه توی نواحی و مناطق چه سپاه چه ارتش چه نیروی انتظامی کار میکنند

برادران شما که وارد به سازمان رزم نیستید خواهشا نظر بیخودی ندید !

[color=#0000cd]هیچ دلیل به صرفه ای برای تحویل پهپاد به نیروی انتظامی به صورت گسترده وجود نداره و مجلس بعد از سالها تحقیق آخرین طرح قابل قبولی که برای مناطق شرق کشور قبول کرد ، همون طرح دیوار حایل بوده و هست و ابدا مجلس قبول نداره همچین خرج گزاری روی دست دولت رو که منجر به ایجاد امنیت نظامی میشه صرفا ...

چرا نمیریم لوایح مجلس رو مطالعه کنیم بعد نظر بدیم ؟

دو طرح اصلی مجلس:

1.ایجاد دیوار حایل مرزی

2.ورود نیروهای سرباز حرفه ای به صورت گسترده به منطقه ، با اکثریت بومی

تمام ![/color]

[color=#0000cd]تازه همین دو تا فسقلی هم با کمبود بودجه روبرو بوده و هست ![/color]

گیر عجیبی دادین روی پرنده بی سرنشینی که خدا میدونه چقدر بودجه باید خرج بشه تا مربی و متربی و استاد معلم و .... یاد بگیرند دروس تئوریک و عملی و ضمنا هزینه اماده سازی هر پرنده بی سرنشین ...

نیروی انتظامی مگر کی هست بتونه این هزینه رو تحمل کنه ؟

شده قضیه هلال احمر!

رفتند هلیکوپتر خریدند گفتند برای کارهای امدادی و سقوط آزاد و امثالهم

هر نشست برخاست ش تا دو سال پیش 17 میلیون تومن اب میخورد برای هلال احمر!

الان هم توسط سران فرمانداری و استانداری برای حمل و نقل و امثالهم بیشتر استفاده میشه به جیب هلال احمر که نصف بودجه ش جهانی و نصف بقیه داخلی هست

اگر شما پولدار هستید باشه برید پول این پرنده ها رو بدید نیروی انتظامی تا وارد سازمان رزم کنه

بحث کنترل مرز، با بحث ورود پرنده بی سرنشین زمین تا آسمون فرق داره

[color=#ff0000]اگر قرار به تاثیرگزاری پرنده بی سرنشین بود ، سگهای کماندو صهیونیست توی دره بقاع ، چهار قلو نمیزائیدند نفری .[/color].. !

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستانی که سعی در ماله کشی اشتباهات و سهل انگاری های مقامات دارند یه لحظه خودشون رو بزار جای پدر و برادر اون [color=#ff0000][size=5][b]بچه هایی[/b][/size][/color] که کشته شدند، میگم بچه چون واقعآ هم بچه بودند شما تشریف ببرید جلو یه دبیرستان پسرونه و ببینید از 300-400 دانش اموزی که میان بیرون چندتاشون قیافه و هیکلشون به یه مرد بالغ میخوره اخه مگه به سن وساله اون 11 نفر هم امثال همین ها بودند. اون مرتیکه ابلهی که ورمیداره بچه 18-19 ساله رو میزاره لب مرز پیش خودش چی خیال کرده مثلآ میخوان از اینا مرد بسازن یا اینکه مجبور نباشن نیروی کادر مفت خوری که از سر بیچارگی و درموندگی اومده تو نظام و ارتش استفاده کنند!!!!!!!!!!! اون سرباز اگه وسط اون همه اتش و گلوله خودشو خراب نکنه مرد بوده دیگه جنگیدن و مقابله کردن پیشکش!

اگه دستم به جایی بند بود میدادم ده تا سرهنگ و سرگرد مسئول رو با همون تجهیزات و امکانات بفرستن تو همون پاسگاه خدمت کنند!

صحبت از نبود امکانات شد یاد خدمت خودم افتادم:

روز اول ورود به گردان دیده بانی من و چند نفر دیگه مامور شدیم قبل از رفتن به پست های دیده بانی که تو سطح استان پراکنده بود تو پادگان بمونیم و انبار متعلق به یگان دیده بانی رو تمیزکاری کنیم. فارغ از مشاهده چیزهایی که دیدم متوجه گوشه انبار شدم که حداقل 50 تا دوربین دوچشمی پلمپ در جعبه که یک من خاک نشسته بود مشخص بود که حداقل یکی دو ساله که جابجا نشدن وگرنه این همه گرد و خاک روش نمیشست. گذشت تا به پست دیده بانی خودم رفتم و مستقر شدم. هر دیده بان یک دوربین دو چشمی مخصوص خودش داره. دوربینی که تو اتاقک بنده بود (فکر می کنم یادگار جنگ 8 ساله ام بوده باشه و جاش تو موزه بود) علاوه بر اینکه بند پلاستیکیش از چندجا پاره شده بود و با نخ سوزن دوخته بودن یکی از لنزهاش هم ترک برداشته بود و اون قسمتی که روی چشم قرار میگرفت اون واشر پلاستیکی نرمو نداشت!!! بماند که بشدت کثیف و گردوغبار گرفته بود و از ترس وجود اون ترک و نفوذ اب به داخل دوربین جرات شستنش رو هم نداشتیم. چندبار خواستم با بیسیم اطلاع بدم که این دوربین عمرش رو کرده و قابل استفاده نیست تا عوضش کنن ولی از ترس توبیخ شدن و اضاف خوردن و متهم شدن به خسارت زدن به اموال ارتش! از خیرش گذشتم. منم از روزی که وارد یگان شدم تا زمانی از خدمت ترخیص شدم به اون دوربین دست نزدم و همیشه از دیوار اویزون بود مگر زمانی که بازدید کننده داشتیم و مجبور بودیم دوربین رو بندازیم دور گردنمون تا مثلآ نشون بدیم در حال انجام خدمت هستیم! واقعآ دلم میخواست از اون ستوانی که فرمانده گردانمون بود بپرسم اون 50 تا دوربین رو ترشی انداختی تو اون انبار؟! ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] خوب این ناشی از تصورات اشتباه شما از مرزه..!
شما فکر کردین اینجا اینقدر بی در و پیکره..!؟ طرف سه تا تویوتا پر نیرو کن با دوشکا ارپی جی دوشکا بیافته به جون پاسگاه مملکت بعد از قبل نیرو های اطلاعاتی منطقه خبر دار نشن!؟
اینجا حمل و نقل های قاچاق زیرنظره..! بعد شما فکر کردی از یک کاروان مسلح نمیشه خبر دار نبود..!
به هر حال من واقعیت منطقه رو گفتم..!
اگه دوستان فکر کردن با پشت سیستم نشستن و شنیدن حرف دوستان و فیلم بهتر میدونند خوش به حالشون..!
اصراری ندارم..! [/quote]

حاج رضوان جان ، شما خودت مرز بودی ؟ اصلا شرایط مناطق مرزی رو میدونید ؟

همه ی دوستان اینجوری که شما میگید پشت سیستم نشین نیستن !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]کافر همه را به کیش خود پندارد[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]میدونی یعنی چی ؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]یعنی جاهل خودتی [/font][/color][/right]
[/quote]
خدايا ما رو با كيا كردي 70 ميليون
[quote]بیا من همین الان یکی شون رو میدم دست ت ، جون مادرت ، فقط نشونم بده بلدی بلندش کنی یا نه ؟ باشه ؟؟؟[/quote]
جناب رومل من بلد نيستم از شما چ پنهون از نزديك هم مهاجر نديدم نصف شما هم نه با كلاش تير اندازي كردن نه با ژ 3 الان يه كلاش باز كنيد بديد دست من نميتونم ببندم اما وقتي ادم ميبينه تو نمونه هاي كشور هاي ديگه كه براي جلوگيري از كمين اپاچي و كبرا چي كار ميكنن وقتي ميبينه يا پهپاد ساده چقدر ميتونه جون سرباز ها رو نجات بده و حكم پيش اخطار داشته باشه حق داره براي جون جوون هاي مملكتش همچين چيزهايي رو بخواد به هر حال كشور هاي ديگه دارن به تعداد زياد از اين ابزار براي جلوگيري از كشته شدن سربازهاشون استفاده ميكنن به هر حال اونا هم استراتژيست دارن سبك سنگين ميكنن هزينه ها رو اينطور نيست كه يه شبه برن اين كار ها رو بكنن ویرایش شده در توسط death2
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

شهید ادهم رسته نیا ، ستوان دوم نیروی انتظامی بود و فرمانده یکی از پاسگاه های مناطق درگیری سال 90 ، دو روز بعد حمله فاتحانه صابرینی ها به ارتفاعات جاسوسان ، و ضرب شست سنگینی که پژاک تحمل کرد و برای نجات ارتفاعات از سقوط کامل، اقدام به حمله به یکی از پاسگاه ها کرد

وقتی از بیسیم شهید ادهم خبردار میشه، رک و راست میگه نیروهاش کی حاضره بیاد باهاش ؟؟؟؟ میدونه این حمله از اونا نیست که بری سینه کفتری بگیری ، بلکه کشتن داره و کشته شدن

فقط یکی از سربازان پاسگاه شجاعت اونو داره باهاش بیاد

خلاصه دو نفری راه می افتند میرن منطقه درگیری تا نگن پشت رفیقان شون رو خالی کردند( چیزی که من دیدم یارو کلی ادعاش میاد ولی وقتی کمین میزنند فلان پاسگاه همه عین چی موش میشن!)

تو همون درگیری هم تیر مستقیم دراگانف مغز ایشون رو هدف قرار میده و با افتخار شهید میشه

من این ور قضیه ش رو هم دیدم و میبینم

چه دست خالی چه دست پر، اصل یه چیز دیگه س ... به قول اخراجی ها .... چی بهش میگن ؟ با ادبی؟ جگر !

من یکی که نه میخوام ماله کشی کنم نه برام قابل اغماض هست گذشتن از این سوتی وحشتناک و پست اولم همینو گفتم

دلیل شم واضح هست، چون دوستان شهید شده چه سرباز وظیفه چه کادری چه داخل سپاه چه ارتش چه نیروی انتظامی کم ندارم ...

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.