basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

تابلو سرشون با القاعده توی يک آخور است. چرا تو فيلم به حسن نصرالله و بشار اسد فحش می دهند؟ چرا در جريان عمليات همگی عربی صحبت می کنند؟ جز اين است که يک عمليات انتقامی برای وقايع سوريه است؟
البته پاسدار حاجی زاده عرض کردند که پهپاد شاهد برای حفاظت مرزها است ولی برخی دوستان طبق معمول به مسخره کردن آن گفته پرداختند. البته راهش نه بهپاد است و نه دوربين ديد در شب. راهش آبادسازی منطقه و برداشتن تبعيض است.
جالبه به ما میگن تو سوريه به شيعيان تجاوز جنسی و تعرض می شود؛ به اينها هم میگن تو سوريه به سنی ها تجاوز جنسی و تعرض می شود! به ما میگن تو سوريه گوشت شيعيان را می خورند؛ به اينها هم ياد دادند که از زمان صفويه شيعيان سر خوردن گوشت سنی ها شمشير کشی و دعوا می کردند => تفرقه بيانداز و حکومت کن. به همين راحتی !!
ممنون از مرتضی به خاطر فيلم که خيلی چيزها را روشن کرد. ویرایش شده در توسط Brave_Heart
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1382818829' post='345791']

منظور !؟
اگر به شهادت رسیدن 17 نفر باعث سقوط مرز می شد الان هیچ کشوری مرزی نداشت.
ان شاالله که ما با قدرت ادامه می دیم و این جا هم مثل سوریه نیست ایران کشوریه که 8 سال با دنیا جنگید و کم نیاورد
اینجا ایرانه برادر من ایران

ان شاالله که با آموزش های حرفه ای و تجهیز کامل نیروها و همچنین برخورد قاطع و کوبنده با اشرار و هر کسی که هم فکرشونه مسئولین مربوطه از وقوع این فجایع جلوگیری کنند
البته هم زمان کارهای فرهنگی و اقتصادی هم باید با قوت بیشتری در این مناطق اجرا بشه
[/quote]
عدم توجه فرماندهان قابل توجه هستش!
چطوری که یک گروه بی پدر و مادر میاد عملیات خالد بن ولید تو مملکت ما راه میاندازه و ۱۷ نفر رو شهید میکنه، اما القاعده با هزاران نفر نیرو و با سالها آموزش در شرایط جنگی نمیتونه یک استان ما رو بگیره؟
منطقی فکر بکنید، من بدبین نیستم و دارم روی واقعیات صحبت میکنم!
اگر یک ماه به جای مواد،گاز سارین وارد کشور بشه چی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان در مورد پهپاد شاهد به این نکته توجه داشته باشند که طبق گفته سردار حاجی زاده تا حالا فقط 2 فروند ساخته شده
مطمئنا انتظار شما این نیست که با این دو تا بشه 2 هزارکیلومتر مرز رو کنترل کرد

اگر تجهیزات ما و قدرت ما فقط نمایشی بود تا الان نه مالی مونده بود برامون نه ناموسی
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1382811470' post='345771']
خدا لعنت کنه این ملت پاکستان (نجسستان) .خدا لعنت کنه این دولت پاکستان (نجسستان) .خدا لعنت کنه این سرزمین پاکستان (نجسستان)را .که به چهار طرفش تروریست صادر میکنه.این لعنها را بی مدرک نفرستادم

لانه اصلی وزادگاه طالبان که مردم مظلوم افغان را بیچاره کرد
لانه اصلی وزادگاه القاعده که ابروی اسلام را برد در سوریه
لانه اصلی وزادگاه سپاه جنگوی که نه شیعیان هموطن خودشون رحم کردن .تازه داستان درگیری بمبئی که یادتون هستد
دولتش هم چندسال پیش (پرویز مشرف) رسما از مرم بنگلادش بدلیل جنایت جنگی عذر خواهی کرد

و اخرینش که در برنامه راز شبکه چهار در ماه رمضان توسط خبرنگار ایرانی که در مزارشریف بودافشا شد .که افرادی که ان 9 کاردار سفارت ایران را به شهادت رساندن گمارده دولت وقت پاکستان(نجسستان )بودند.وهدفشون خراب کردن روابط حسنه ایران وافغانستان وجلو گیری از نفوذ ما بود

وحالا این جنایت
در کلیپی که از استاد رائفی دیدم.این بابا گفت برنامه تکفیری ها در سال 93 راه انداختن موج ترور وانتحار در ایران هست.در خبرها که شنیدید.تاحالا 17-18 انتحاری را خنثی کردند.بنظر میرسه این اغاز ان هدف باشه
یکی از مناطق هدف نا امنی هم شرق کشورع

حال با این اوصاف بهم حق نمیدین که ان کثافتها را لعن کنم؟
خدا سایه امریکائیها رو از سر نجسستان برنداره
الهم اشغل الظالمین بظالمین
[/quote]
عزیز جمع نبند می دونی یکی از نزدیک ترین مردمان به ما همین مردم پاکستان هسنتد این ها در کنار ما خون هم داده اند به خاطر مشتی زامبی که همه را لعن نمی کنند
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
بهترین راه حل به نطر من یک یگان مخصوص یا یک ارگان جدا کلا مثل قرار گاه پدافند به اسم نیروی مخصوص مرزبانی اینا باید اموزشهای مخصوص ببینن تسلیحات و تجهیزات مخصوص داشته باشن نیروهاشون گزینش شده باشن کلا سرباز وظیفه از نیروهاشون حذف بشه مگر نیروی متخصص باشه. دوستان کشوره ما کلا همسایه هایی داره که مرکز تروریسته عراق افغانستان پاکستان من نمیدونم چرا اینقدر شوخی گرفته شده اگه از همین کشورها هرکدام یک تیپ وارد کشور بشه فاتحه مملکت خوندست تازه اینا چریک هم هستن حسابشو کنید تو 3 جبهه مختلف کشور درگیر بشه چه ولبشویی میشه. بخدا اصلا چیزه سختی نیست سالی یه گردان اموزش بدن 8ساله میشه کلا مرزهامونو بیمه کنیم یکم مدیریت میخواد با یکم بودجه علاجه واقعه قبل از وقوع باید کرد.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1382819510' post='345794']
دوستان در مورد پهپاد شاهد به این نکته توجه داشته باشند که طبق گفته سردار حاجی زاده تا حالا فقط 2 فروند ساخته شده
مطمئنا انتظار شما این نیست که با این دو تا بشه 2 هزارکیلومتر مرز رو کنترل کرد

اگر تجهیزات ما و قدرت ما فقط نمایشی بود تا الان نه مالی مونده بود برامون نه ناموسی
[/quote]
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1382819298' post='345793']
عدم توجه فرماندهان قابل توجه هستش!
چطوری که یک گروه بی پدر و مادر میاد عملیات خالد بن ولید تو مملکت ما راه میاندازه و ۱۷ نفر رو شهید میکنه، اما القاعده با هزاران نفر نیرو و با سالها آموزش در شرایط جنگی نمیتونه یک استان ما رو بگیره؟
منطقی فکر بکنید، من بدبین نیستم و دارم روی واقعیات صحبت میکنم!
اگر یک ماه به جای مواد،گاز سارین وارد کشور بشه چی؟
[/quote]

مطمئنا این فاجعه ی تلخ ناشی از بی تدبیری هایی بوده و من هم قصد توجیه اونها رو ندارم
ما از جزئیات این عملیات خبری نداریم و نمی تونم در اون مورد نظری بدم اما به جرأت می گم که این جونور ها به هیچ وجه وجود این که توی ایران بخوان منطقه ای رو بگیرن ندارند جلوی ما فقط می تونند تاکتیک بزن در رو را به کار ببرند که اونهم با توجه بیشتر به مسائلی که در پست قبلیم گفتم قابل کنترل خواهد بود. گیرم که بقول شما گاز سارین آوردن این گاز باید از یه جایی اومده باشه دیگه یا ترکیه یا عربستان یا قطر یا هر قبرستون دیگه ای اونوقته که باید خودشون رو آماده ی ضربات ما بکنند چون حمله ی شیمیایی چیزی نیست که بشه گذشتی روش داشت و مصلحت اندیشی کرد به همین دلیل احتمال اینکه به این گروه ها چنین سلاح هایی برسه کمه و اگر چنین سلاحی هم علیه ما استفاده بشه نمی تونه آنچنان که شما صحبت می کنید تاثیر گذار باشه

یه نکته ای که خیلی ذهن خودم رو مشغول کرده اینه که چرا برخورد قاطعی با پاکستانی ها صورت نمی گیره ؟
نمی خوام بگم باید حمله کنیم و موشک بزنیم و ... اما باید یک کاری کرد تا اونها هم حساب کار بیاد دستشون
حالا کاردارشون رو هم احضار کردیم و یه نامه دادیم بهش آیا واقعا این کار تاثیری روی این بی شرف ها می گذاره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1382812778' post='345778']
عمو -برادر -داداش- عزیز! پاکستان از ریش امریکا و دوستو رفیقاش میترسه که میزاره پهباد هاشون راست راست بیان و برن بزنن نصف غیر نظامیان رو شل و پل کنن این تنها یه گروهک تروریستیه اگه برای نابودیش وارد پاکستان بشیم دیگه نباید با یه گروهکی که تعداد انگلاش به 200 هم نمی رسه روبرو بشیم دیگه بایه ارتش مجهز -قدرتمند و از همه بدتر دارای قدرت هسته ای مواجهیم میدونی این یعنی در این شرایط از دوحالت خارج نیست 1:یا همون اول عذر خواهی میکنیم و به قول معروف میزنیم به چاک پشت سرمونم نگاه نمیکنیم و موقع برگشت عذت ملیمونو زیر پامون خورد میکنیم 2: با پاکستان وارد جنگ میشیم جنگی که هیچ کسی نمی تونه به طور قطعی بگه که چه رخ خواهد داد و چه کسی چیرگی خواهد یافت!؟؟؟
[/quote]
خیلی‌ دوست دارم حرف منطقیتون رو قبول کنم ولی‌ شرمند !
جنس صحبت شما هم از جنس صحبت بعضی‌ مسئولین محافظ کار هست(با عرضه معذرت)
اما به نظر من هیچ اتفاقی‌ نمیفته و آب از آب تکون نخواهد خورد .
قطعاً اگه قرار باشه با نقض حریم زمینی‌ یک کشور جنگی صورت بگیر با چند بار صورت نمیگیره .
و یا اگه صورت بگیر در یه سطح محدود خواهد بود نه اتم ! حتی به لشکر کشی‌ هم نمیرسه از این درگیری‌های مرزی زیاد تو کشور‌های همسایه دیدیم . ضمنا شما خیال می‌کنید از سال ۸۴ تا حالا کم تلفات دادیم ؟ اگه همون ساله ۸۴ ضربتی وارد میشدیم و اشرار رو توی خاک پاکستان تعقیب میکردیم قطعاً تلفات درگیری بین ۲ کشور خیلی‌ کمتر از تلفات قربانیان الان بود ! چه کسانی‌ که شهید نشدند !
و البته هر چی‌ شما بگید با منطق و مذاکره من قبول نمیکنم چون حرف مولا علی‌ برام سنده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی که تجهیزات مناسب برای این بنده خداها ندن ما هم کمی از سوریها نداریم! ۱۷ نفر یا ابوالفضل!!!!! :-(
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]دوستان میتونن لینک مستقیم حمله این حرامیان رو بذارن[/size].....لاقل اسکرین شات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Thundar' timestamp='1382824235' post='345806']
[size=5]دوستان میتونن لینک مستقیم حمله این حرامیان رو بذارن[/size].....لاقل اسکرین شات
[/quote]

مگه لينک آقا مرتضی چه اشکالی داره دوست من؟ حتماً ببينش مخصوصاً سخنرانی آخرش رو! همه درگيری در ظلمات شب است و بعيد می دونم پهپاد هم کاری از دستش بر می اومده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Brave_Heart' timestamp='1382824517' post='345808']
مگه لينک آقا مرتضی چه اشکالی داره دوست من؟ حتماً ببينش مخصوصاً سخنرانی آخرش رو! همه درگيری در ظلمات شب است و بعيد می دونم پهپاد هم کاری از دستش بر می اومده.
[/quote]

[size=5]یوتیوب اصلا برام باز نمیشه[/size] .......اگه میشه جای دیگه اپ کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسانی که نمیتوانند یوتیوب بروند
http://uploadboy.com/csf2oi78njhs.html
مشکلی در دانلود بود خبر کنید
فایل دانلود گردیده و چک شده است
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.