امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عزیز من شما کی خلبان بودی و ما نمیدونستیم؟؟؟؟؟؟
این حرف های شما در حد یک مهندس هوافضا است نه یک خلبان حداقل Cadet .

یه طوری می گید انگار خلبان c-5 galaxy یا انتونوف 225 هستیم icon_cheesygrin

بابا اینجا کلاس های و دوره های 3 ماهه اموزشی خلبان هست که هر کدوم از شما البته اگر سنتون بالای 22 سال هست می تونه فقط با پرداخت 4 هزار دلار کار و طرز استفاده از هواپیما رو فرا بگیره . البته می تونید ادامه بدید ولی کل درس و اموزش کاکپیت در کل در همین 3 ماه تمومه .

البته نه هواپیمای 747 بلکه هواپیما های کوچک مثل کزنا مدل 400 .

در کل این اموزش ها فقط با 4 هواپیما آشنا می شید .

نه دانشگاه هست نه کالج .

و این پرواز ها من بر می گرده به یک سال و 8 ماه پیش .

از اون موقع تا کنون بدلیل پول زیاد برای اجاره هواپیما و ... حتی با گاری هم به قول دوستمون پرواز نکردیم .

اون موقع یک همچین پول درست و حساب یاومده بود دستمون و اونقدر خوب بود که تونستیم بنابر علاقه شخصی توی این کلاس ها ثبت نام کنیم و چقدر هم عالی بود . icon_cheesygrin

نه می خواست بری دانشگاه و ثبت نام و .... و نه اون هم بدبختی .

البته در دانشگاه های هوایی پشت کاکپیت چنان هواپیما هایی می شوننت که واقعا می خوای ......

من الان رشته اصلیم هوا فضا است و طی تحقیقی که من کردم در دانشگاه بنابر علائق خودت حتی آموزش پرواز با هواپیما های سی-17 رو هم بهت می دن .

این هم سایت مربوط که من در این آموزش گاه دوره دیدم icon_cheesygrin :

http://www.aopa.org

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم فیلمی که قولش رو دادم.برید به لینک زیر تا لین دانلود رو بگیرید. http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=45673#45673 قوربون همه ،،،روباه کوچولو :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باسلام خدمت همه دوستان عزيز
ديروز راديو تو اخبارش گفت كه روسيه يك جنگنده جديد سوخو 35 آزمايش كرده آيا كسي از دوستان از چند و چون و مشخصات اين جنگنده خبر داره icon_wink

از قرار دادن مطالب ناقص - تكراري و بدون منبع مشخص آن هم در بخش هاي نامربوط خودداري كنيد.

قفل شد.
STORM

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با سیستم های تغییر بردار رانش روسی خیلی حال میکنم انصافا بی نظیره.
خیلی محاسبات سنگینی داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ناگفته نماند این جنگنده دارای رادار آرایه فاز باند ال هست که قابلیت شناسایی اهداف پنهان کار رو افزایش میده. البته کاربرد دیگه ای که برای اون بیان کردن قابلیت ایجاد اختلال در سیستم ارتباطی لینک 14 (اگر اشتباه نکنم) ناتو که یک لینک ارتباطی امن حساب میشه رو هم داره. رادار آرایه فاز باند ال اون هم در حال ارتقا هست و احتمالا نمونه پیشرفته اون بعنوان یکی از سنسورهای سوخو تی-50 پاکفا استفاده خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا کی گفته F-22 سطح مقطع با این مقدار داره؟! :winking:

36878839458337442524.jpg

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی بزرگه
در مقایسه با اف 35 یا رافائل و تایفون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باز هم به اف-۲۲ نمیرسه ولی جنگنده قابلیه fi_lone_ranger [/quote]
دلیلی نداره با اف 22 مقایسه بشه به علت اینکه اف 22 نسل 5 هست ولی فلنکر نسل 4++، اف 22 رو با پک فا مقایسه می کنند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALFARD' timestamp='1387830232' post='355419']
دلیلی نداره با اف 22 مقایسه بشه به علت اینکه اف 22 نسل 5 هست ولی فلنکر نسل 4++، اف 22 رو با پک فا مقایسه می کنند
[/quote]
پاکفا هم حرفی برای گفتن نداره و فقط ۳ تا اماده شده و اصلا جای درونی تسلیحات نداره و هنوز دارن تستش میکنن و روسها خودشون هنوز تصمیم قطعی برای تولید انبوه پاکفا نگرفتن و جنگ الکترونیک و غیره امریکاییها خیلی جلوترن. درحالی که اف-۲۲ در خط تولید قرار گرفته و الان کاملا عملیاتیه. در زمینه رادار و پنهانکاری غرب خیلی از روسیه جلو هست! روسها هنوز تو کف بلک بیرد SR-71 موندن چه برسه به این کارها.
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پاکفا هم حرفی برای گفتن نداره و فقط ۳ تا اماده شده و اصلا جای درونی تسلیحات نداره و هنوز دارن تستش میکنن و روسها خودشون هنوز تصمیم قطعی برای تولید انبوه پاکفا نگرفتن و جنگ الکترونیک و غیره امریکاییها خیلی جلوترن. درحالی که اف-۲۲ در خط تولید قرار گرفته و الان کاملا عملیاتیه. در زمینه رادار و پنهانکاری غرب خیلی از روسیه جلو هست! روسها هنوز تو کف بلک بیرد SR-71 موندن چه برسه به این کارها.

این جای درونی تسلیحات از اون حرفها بود !

برای اطلاع از تکنولوژی های بکار رفته در پاک فا به تاپیک زیر مراجعه کنید :
http://www.military.ir/forums/topic/16168-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-t-50/
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرف نداره یک سرو گردن از هم رده های خودش جلو هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درسته که من هم معتقدم پاکفا در مقابل رپتور حرف زیادی برای گفتن نداره ولی... !!!اگر یه سرچی تو سایت بکنید حتما تایپیک مخصوص مقایسه ی رپتور با پاکفا رو پیدا میکنید!!!مقایسه ی رپتور و پاکفا اصلا جاش تو این تایپیک نیست !!!!این تایپیک صرفا برای سو-35است و هیچگونه ربطی به دو هوا پیمای دیگر ندارد!!!

لطفا دقت فرمایید!!!

یه سوال: این SAP-14زیادی حجیم و سنگین نیست؟؟؟غلاوه بر اون به نظرم میرسه به تنهایی سطح مقطع راداری سو-35 رو حد اقل یک متر افزایش میده!!!به نظر من به علت همین جایگاه تسلیحاتی بیرونی هیچ نسل چهاری قابلیت مقابله با هواپیما های بسیار رادارگریز مانند رپتور رو نداره!!!!

یه سوال دیگه:چه تعداد از این سو-35تا کنون ساخته شده وچه تعداد در دست ساخته؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته اندازه بزرگه اما خیلی با شکوه هست
اگر می شد از ترکیب قابلیت های هوا به هوای سوخو 35 و هوا به زمین سوخو 34 یک جنگنده جدید درست می کردن اونوقت اروپا می شه اسباب بازی روسیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.