babak1985

«پیام راشل کوری» ایرانی، پاسخی به «باتل‌فیلد» آمریکایی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='babak1985' timestamp='1389894464' post='359738']
تیزر جدید:

[url="http://www.mostazafin.tv/latest-video/video/1300_%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8"]http://www.mostazafi...یک-انیمیشن-جذاب[/url]
[/quote]
این جنگ جهانی بود؟ یا جنگ بین کهکشانی؟ icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1389283283' post='358243']
به نظرتون این جسد مال کسی هست که یه بولدوزر 49 تنی لهش کرده؟
بوی ماجرای شهادت(!) ندا آقا سلطان به مشام میرسه!
[/quote]

حاجی شما واستا جلو بلدوزر و تکون نخور ... من بیل رو ببرم بالا بعد بیارم پایین بذارم روت ببینیم اینطوری میشی یا نه !
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]کار خیلی خوبیه اما کاش اینقدر اغراق و کثرت نیرو و تجهیزات توش نبود...یه چیز دیگه هم که هست...خیلی امیدوارانه همه موشک های اتمی اسراییل رهگیری شد...انشالله اگر یه روز مورد حمله هسته ای قرار گرفتیم همینطوری بتونیم رهگیری کنیم...[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از نظر من اولین و تنها کار خوبه سینمایی ایرانه!!!در بحث اغراق هم سینما اصولا کاربردش در این زمینه است!!وقتی شما فیلم های روز هالیوود رو می بینی در خیلی جنبه ها اغراق محسوس یا نامحسوس می کنن چه در بعد کوچک نمایی دشمن چه بزرگ نماِیی!چه تجهیزات و....!امیدوارم اولین و آخرین کار خوبمون نباشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='babak1985' timestamp='1389894464' post='359738']
تیزر جدید:

[url="http://www.mostazafin.tv/latest-video/video/1300_%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8"]http://www.mostazafi...یک-انیمیشن-جذاب[/url]
[/quote]

جالب بود. موسیقی متنش موسیقی فیلم Battleship هست. اگه فیلم روز استقلال رو دیده باشید مشاهده این حجم انبوه هواپیماها براتون تعجب برانگیز نیست!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تیزر رو دیدم. خیلی اغراق آمیز و غیرواقعی بود بیشتر برا کودک و نوجوان هستش و برای امیدبخشی اتفاقا عجیب تاثیر داره. چه خوب بود قوای مسلح برای معرفی حرفه‌ای محصولات تولیدیشون از چنین گروههایی کمک میگرفتند مث کلیپهایی که رایتئون تهیه میکند. اگر کسی کانال داره به این دوستان اطلاع بده که بچه‌های این سایت برا مشاوه تخصصی دادن فی سبیل الله حاضر به همکاری هستند.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بايد در ساخت چنين آثاري به اين نکته توجه کرد که اغراق از نوع باليوود(سينماي هند) نشه دروغي که توي هاليووود به شما گفته ميشه طوري بيان ميشه که شما احساس اغراق نمي کنيد ولي همون دروغ توي آثار هندي مضحک ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به شدت با موجودیت صهیونیستها مشکل دارم و امیدوارم که این غاصبها از روی زمین محو شوند ، شاید با نظرات کاربر mohmohammadi20 درباره صهیونیستها مخالف باشیم ولی چون ایشون تابعیت کشوردیگری را داره دلیل نمیشه ایشان را از انتقاد یا پرسش درباره امور جاری ایران{کشورش} نفی کنیم
در ایران نیست ولی ایرانی که هست بنده خدا !
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ssadeghs' timestamp='1389899974' post='359755']
من به شدت با موجودیت صهیونیستها مشکل دارم و امیدوارم که این غاصبها از روی زمین محو شوند ، شاید با نظرات کاربر mohmohammadi20 درباره صهیونیستها مخالف باشیم ولی چون ایشون تابعیت کشوردیگری را داره دلیل نمیشه ایشان را از انتقاد یا پرسش درباره امور جاری ایران{کشورش} نفی کنیم
در ایران نیست ولی ایرانی که هست بنده خدا !
[/quote]
دوست عزیز شما در جریان بحث صورت گرفته بودی؟
اگر نبودی بدون من بودم ... بی پایه ، الکی و هویجوری بود ... البته یک پای بحثش خودم بودم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ظاهرا کار فکری مناسبی صورت نگرفته ...
همین بس که ما برای آینده کشور نیاز به تقویت حس ناسیونالیستی جوانان و مردم داریم نه اینکه بیاییم تصویری از یک ارتش متحد اسلامی ارائه بکنیم که وجود خارجی ندارد !
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]کاش همه چی اونجوری بود که تو این انیمیشن بود...رهگیری موشک های اتمی اسراییل... اون همه هواپیما تو هوا که عین گلادیاتورها به هم پریدن... یا اینکه از ایران یه دفعه رسیدیم اسراییل و بیت المقدس...اونم تانک های ذلفقار(احتمالا از نوع4)به هر حال به این اغراق و اسونی نیست... اسراییل یه روزی فتح میشه انشاالله اما نه به این سبک...[/right]

[right]بحثش پیچیده و طولانی و اخر الزمانی هست....فقط همینقدر بگم که همه شنیدیم وقتی مرگ سفید میرسه و کلی جمعیت زمین میمیرن(یه جور بیماری)و مرگ سرخ میرسه و کلی جمعیت دیگه میمیرن(شاید جنگ اتمی ابر قدرت ها)اون موقع دیگه همه چی مثل الان نیست و میشه پیشروی سپاه شیعه رو هضم کرد...اما با شرایط دنیوی الان پامونو از مرز بزاریم بیرون دیگه واویلاست...و البته اونا هم پاشونو بزارن اینور موشک ای ما تا ته میره تو حلقشون :))[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تیزری جدید از این گروه :

[b][url="http://host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/332/c05aa9c0942c45cb3d8d566f9c4fdd29993838.mp4"][color=#0000ff]انیمیشن ختم ساعر[/color][/url][/b]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1393331819' post='367502']
تیزری جدید از این گروه :

[b][url="http://host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/332/c05aa9c0942c45cb3d8d566f9c4fdd29993838.mp4"][color=#0000ff]انیمیشن ختم ساعر[/color][/url][/b]
[/quote]
فکر میکنم این کلیپ رو چند سال پیش دیده بودم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zeus' timestamp='1389900778' post='359758']
ظاهرا کار فکری مناسبی صورت نگرفته ...
همین بس که ما برای آینده کشور نیاز به [color=#ff0000]تقویت حس ناسیونالیستی جوانان[/color] و مردم داریم نه اینکه بیاییم تصویری از یک [color=#ff0000]ارتش متحد اسلامی ارائه بکنیم که وجود خارجی ندارد[/color] !
[/quote]
اینم حرفی هست برای خودش icon_eek icon_eek icon_eek
ناسیونالیسم در برابر .....؟؟؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1389895296' post='359743']
حاجی شما واستا جلو بلدوزر و تکون نخور ... من بیل رو ببرم بالا بعد بیارم پایین بذارم روت ببینیم اینطوری میشی یا نه !
[/quote]
شما اصلا ميدوني بولدزر چ شكليه ؟

كسي كلش رو نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.