BattleMaster

مستندي از بالگرد تهاجمي آپاچي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بنده در مورد سودمند بودن یا عدم سودمندی خریدهای اون ملعون ! چیزی عرض کردم ؟ در مورد کافی بودن یا نبودن تعداد کبراها چطور ؟ بازم خدا رو شکر از قول بنده نگفتین که کبرا ها اصن به درد نمیخورن و بعد به همون ایراد بگیرید ...
[size=4]پست بنده تنها شامل سه نکته بود که مایلم دوباره تکرار کنم :[/size]
[size=4]برخلاف نقل قول اون کاربر فقید دوست !! قرار نبود به ازای هر تانک یه کبرا کنار گذاشته بشه .[/size]
[size=4]برخلاف ادعای محمد رضای ملعون خریدها برای رفع تهدید همسایه ی غربی ایران نبود .( و مهمتر آنکه خود محمد رضا چندان دخالتی در نوع خریدها و انتخابشون نداشت .) [/size]
[size=4]و مهم تر اونکه حروم زاده ای که حکومتش پدر منو سه سال توی کمیته ی مشترک و قزل حصار شکنجه کرد و مادرمو پنج بار از سر کلاس درس کشید و با کتک برد ساواک[b] ؛ فقید[/b] نیست ! اصلا فقید نیست !!![/size]
  • Upvote 16
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا شاه كه مرده دوره اش هم تموم شده اما اينكه بگيم هر كاتالوگي جلوش ميزاشتن ميخريد يكم نامرديه ! شاه به عنوان حاكم يه ديكتاتور بود در اين شكي نيست اما ميخواست كشوري اباد و قدرتمند داشته باشه اينكه بگيم چون ديكتاتور بود پس ابله بوده و برده و ... اصلا منطقي نيست در ضمن اين واژه فقيد احتمالا معني مثبتي داره كه جناب سد ممد خوشش نيومده ولي سيد ؛ حرومزاده هم فحش محسوب ميشه شما كه به هر حال روحاني هستيد بايد الگو باشيد!
تا اونجايي كه من ميدونم تو يه مصاحبه خبرنگار ازش پرسيد چرا شما انقدر بالگرد ميخريد گفت از همسايه كوچك غربي من بپرسيد چرا انقدر تانك ميخره و.... خداييش هم اگه نبود كبرا هاي ما در زمان جنگ خيلي مشكل بر ميخورديم همه ميدونن درسته تو فيلم هاي حاجي سيدت رو كشتن ار پي جي تانك ميزنه ولي در دنيا واقعيت اين تاو ها بودن كه موج حملات زرهي صدام رو ميشكستن و اگه نبودن كبرا ها يا نيرو هوايي واقعا به جاي 200 هزار شهيد بايد 1 ميليون شهيد ميداديم و شايد هم بيشتر !
  • Upvote 10
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sedmammad' timestamp='1403037452' post='386655']
بنده در مورد سودمند بودن یا عدم سودمندی خریدهای اون ملعون ! چیزی عرض کردم ؟ در مورد کافی بودن یا نبودن تعداد کبراها چطور ؟ بازم خدا رو شکر از قول بنده نگفتین که کبرا ها اصن به درد نمیخورن و بعد به همون ایراد بگیرید ...
[size=4]پست بنده تنها شامل سه نکته بود که مایلم دوباره تکرار کنم :[/size]
[color=#0000ff][size=4]برخلاف نقل قول اون کاربر فقید دوست !! قرار نبود به ازای هر تانک یه کبرا کنار گذاشته بشه .[/size][/color]
[color=#ff0000][size=4]برخلاف ادعای محمد رضای ملعون خریدها برای رفع تهدید همسایه ی غربی ایران نبود .( و مهمتر آنکه خود محمد رضا چندان دخالتی در نوع خریدها و انتخابشون نداشت .) [/size][/color]
[color=#008000][size=4]و مهم تر اونکه حروم زاده ای که حکومتش پدر منو سه سال توی کمیته ی مشترک و قزل حصار شکنجه کرد و مادرمو پنج بار از سر کلاس درس کشید و با کتک برد ساواک[b] ؛ فقید[/b] نیست ! اصلا فقید نیست !!![/size][/color]
[/quote]

[color=#0000ff]این متاسفانه نقل قولی هست که در سایت های اجتماعی از قبلی فیشبوق و ... باب شده و نقل قول واقعی نیست[/color]
[color=#ff0000]دفاع در مقابل شوروی و هموینطور عراق که از تاکتیک های زرهی شوروی استفاده میکرد تغیربا مثل هم هست و این تجهیزات به درد هر دو کار میخوردند . همونطور که در جنگ هم دیدیم . مطمئن باشید اگه شوروی میومد تو ایران دست نوازش رو سرمون نمیکشید . و کلا کار بدی نیست . در زمان شاه تجهیزات آمریکایی میگرفتیم تا جلو روسیه مقاومت کنیم .[/color]
[color=#ff0000]حالا تجهیزات روسی و چینی میگیریم ( بعدا خودمون ارتقا اش میدیم ) تا جلو آمریکا و ... رو بگیریم . اگه اونموقع کار بدی بود الان هم کار بدی هست[/color]
[color=#008000]بر منکر اش لعنت . ولی کلا پشت سر مورده حرف زدن کار خوبی نیست[/color]
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='sedmammad' timestamp='1403035505' post='386643']
کاربر scavenger :
شاه فقیدتون ! که ایشالا باهم محشور بشین ( بلند بگو آمین ) احیانا اشاره نفرمودن که حدود 200 کبرای خریداری شده ؛ به تعداد تانک های ارتش عراق بود اونوقت ؟؟؟ لطفا در نقل قول از فقید ! تون دقت بیشتری بفرمایید که خدای نکرده اونور یه وقت مدیونشون نشین ...
.............
داستان خرید های زمان دروازه ی تمدن بزرگ ! بارها تعریف شده در اینجا ... خریدها در واقع نتیجه ی لابی کمپانی های بزرگ آرم اینداستری ایالات متحده بود برای اینکه سردمداران ایالات متحده از کدام ناحیه از سوی شوروی احساس خطر کنند و ایران رو که طبق راهبرد دو ستونی نیکسون قرار بود موج اول حملا ت شوروی رو دفع بکنه برطبق اون تجهیز بکنن. محمد رضای ملعون ( که لعنت همه ی مظلومان تاریخ براو بیش باد !) هم این وسط مشنگی بود که هر کاتالوگ رنگی ای که بهش نشون میدادن مثه بچه ها ذوق میکرد و سفارش خرید میداد ...

... حالا شد ؟
[/quote]

آقا شما مثل اینکه با خودت درگیری داری(کلا گریپاژ کردی) نه با جمله من! :laughing: خودت یه بار دیگه بخون چی به هم بافتی! من گفتم فقید یعنی ازدست رفته (فقط لازمه دو کلاس سواد داشتی! :clown: ) مگه بهت فحش ناموسی دادم؟!!! در ضمن محشور شدن با یه وطن پرست خیلی خیلی بهتر از با یک جاهل مثل توست(آمییییییییییییییییین) :chicken:
من خواستم جواب کاملی بهت بدم که دیدم اولا نه ارزشش رو داری و دوم هم اینکه دوستان کامل ترش رو بهت گفتن :winking: ویرایش شده در توسط scavenger
  • Upvote 1
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
یعنی هلاک زمان بندی گل کردن این ادب واخلاق شدم ... این که دقیقا موقع حرف زدن درباره ی محمد رضای خائن آدم کش که روی همه ی سفاکان تاریخ رو سفید کرد ؛ بعضیا یادشون میفته فحش دادن اصولا عیبه ! یا اینکه اصولا پشت سر میت حرف زدن خوب نیست !
..............
کاربر scavenger :
گل پسر! فقید یعنی کسی که فقدانش حس میشه ... یعنی کسی که جای خالیش برای انسان مشهوده . یعنی کسی که برای انسان عزیز بوده . در زبان پارسی و در اطراف ما تا شعاع حدودا هزار کیلومتر که این لغت اینجوری به کار برده میشه ... و اگرواقعا اینجور بوده و فقدان ایشون براتون هنوز حس میشه که جسارتا بنده جدا ازمباحث عقیدتی ؛ با ایشون و همه ی طرفداراشون مشکلات شخصی هم دارم و منتظرم وقتی ام که در پیشگاه الهی باهاشون مخاصمه کنم ...

[quote]
[right]آقا شما مثل اینکه با خودت درگیری داری(کلا گریپاژ کردی) نه با جمله من![/right]
:laughing:

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif] خودت یه بار دیگه بخون چی به هم بافتی! من گفتم فقید یعنی ازدست رفته (فقط لازمه دو کلاس سواد داشتی! [/font][/color][/right]
:clown:

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]) مگه بهت فحش ناموسی دادم؟!!! در ضمن محشور شدن با یه وطن پرست خیلی خیلی بهتر از با یک جاهل مثل توست(آمییییییییییییییییین)[/font][/color][/right]
[/quote]

باشه گل پسر ! ما جاهل ، شما عالم ! فقط جواب بنده رو نفرمودی ... [size=4] فرمودین که اون مقبور ! ( واژه ی صحیح این هست نه فقید !) گفته برای هر یه تانک ؛ یه کبرا گذاشتم کنار ...[/size]
[quote]چون خیالش از بابت زرهی همسایگانش راحته! چون هیچ پخی نیستن! وگرنه یکی از بهترین شکارچی های زرهی بالگردها هستن. به قول شاه فقید که وقتی ازش پرسدین ایران برای چی اینقدر اسلحه میخره گفت: "عراق داره هر روز تانک های جدیدش از روسیه رو تحویل میگیره، عیب نداره، من[color=#ff0000] برای هرکدومش یک کبرا[/color] گذاشتم کنار!" [/quote]
حالا با توجه به فرمایش حضرتعالی مطلوب است : اثبات رابطه ی[b] برابری [/b]میان تعداد کبراهای هوانیروز ایران ( حدود 200) و تعداد تانک های ارتش عراق ( حدود 5000)
و مهم تر ازآن لینک فرمایش فقید! تون درباره ی این [b]برابری[/b] در یک خبرگزاری بر روی کره ی زمین ! ...
[url="http://www.mehrnews.com/detail/News/2138950"][u]پیوند [/u][/url]( تعداد تانک های عراق قبل از جنگ )
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote]
یعنی هلاک زمان بندی گل کردن این ادب واخلاق شدم ... این که دقیقا موقع حرف زدن درباره ی محمد رضای خائن آدم کش که روی همه ی سفاکان تاریخ رو سفید کرد ؛ بعضیا یادشون میفته فحش دادن اصولا عیبه ! یا اینکه اصولا پشت سر میت حرف زدن خوب نیست !
[/quote]

امیدوار ام با من نبوده باشید ، هر چند با منفی تون حدس میزنم که با من بودید
من در کجا فحش دادم که الان بگم یعبه و ندم ؟
کی بی ادب و بی اخلاق بودم که حالا گل کرده باشه ؟
اگه واقعا منظورتون این هست اون وقت من هم منتظر وقتی ام که در پیشگاه الهی باهاتون مخاصمه کنم

[quote]

چون خیالش از بابت زرهی همسایگانش راحته! چون هیچ پخی نیستن! وگرنه یکی از بهترین شکارچی های زرهی بالگردها هستن. به قول شاه فقید که وقتی ازش پرسدین ایران برای چی اینقدر اسلحه میخره گفت: "عراق داره هر روز تانک های جدیدش از روسیه رو تحویل میگیره، عیب نداره، من[color=#ff0000] برای هرکدومش یک کبرا[/color] گذاشتم کنار!"
[/quote]

[quote]
[color=#0000ff]این متاسفانه نقل قولی هست که در سایت های اجتماعی از قبلی فیشبوق و ... باب شده و نقل قول واقعی نیست[/color]
[/quote]
این متن رو خوندین یا فقط دنبال برداشت های خودتون بودید ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='arash666' timestamp='1403089526' post='386758']
امیدوار ام با من نبوده باشید ، هر چند با منفی تون حدس میزنم که با من بودید
من در کجا فحش دادم که الان بگم یعبه و ندم ؟
کی بی ادب و بی اخلاق بودم که حالا گل کرده باشه ؟
اگه واقعا منظورتون این هست اون وقت من هم منتظر وقتی ام که در پیشگاه الهی باهاتون مخاصمه کنم

این متن رو خوندین یا فقط دنبال برداشت های خودتون بودید ؟
[/quote]

حاجی طرف کلن خود درگیری داره و گریپاژ کرده (روحانی؟!!! :clown: )! کسی محلش نمیده بازم میاد پاچه میگیره و بی ادبی میکنه!
اصلا ارزش جواب دادن و تایپ نداره! بزار توی دنیای کوچیکش خوش باشه rolling_on_the_floor
تا منفی دونتون پاره شه raised_eyebrow ویرایش شده در توسط scavenger
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 28 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='scavenger' timestamp='1403089907' post='386759']
حاجی طرف کلن خود درگیری داره و گریپاژ کرده (روحانی؟!!! :clown: )! کسی محلش نمیده بازم میاد پاچه میگیره و بی ادبی میکنه!
اصلا ارزش جواب دادن و تایپ نداره! بزار توی دنیای کوچیکش خوش باشه rolling_on_the_floor
تا منفی دونتون پاره شه raised_eyebrow
[/quote]

اين چه طرز حرف زدنه ؟ منم با بعضي قسمتهاي حرف سيد موافق نبودم بايد بهش توهين كنم ؟ خجالت نميكشي ؟

تا برخورد مديريت قفل شد !
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
آقایان، برادران، سروران ... دوستان ...

باید از خود شرم کنیم که خصم دون پشت مرزهای مان ایستاده و با تمام توان به ما چنگ و دندان نشان می دهد و ما، برادران یک خاک، یک تن و از یک ریشه اینجا به چه کاری مشغول ایم ... ؟

اگر نتوانیم برای دقایقی با محبت و بردباری و تعقل با یکدیگر گفتگو کنیم چه انتظاری از ما می رود که سر این مملکت را به ثریا برسانیم!؟
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از جناب battlemaster

تاپیک بازگشایی شد

دوستان بحث انحرافی رو ادامه ندهند
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.