jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

سلام

کسی دقت کرد به پست آخری که دادم ؟

الان بحث ارمنستان و آذربایجان مطرح شده براساس شکل و شمایل پهپاد سقوط کرده

اون مستطیل نارنجی رنگ ... مشخصا نشان مشخصی هست برای شناسایی مبدا پهپاد ...

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هرچی بیشتر میگذاره به این نتیجه میرسم که پهپاد خیلی قبل پیش و اصلا در یک جای دیگه سرنگون شده ولی حالا برای بهره برداری رسانه ای علنی شده(ای منفی ها مرا دریابید).

• Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یا حق

بله ادیب جان خیلی وقته که جواب دادیم. این پهپاد رو آذری ها میفرستن بالای سر ارمنستان که رهگیری میشه. ارمنی ها هم از روش ماکت یا کپی می سازن.

http://www.eurasianet.org/node/64172

بعدش یه سال بعد:

http://www.disput.az/?showtopic=353682

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چقدر احتمال داره که این پهباد از یک هواپیمای مسافری یا باربری درون مرز های ما به بیرون لانچ شده باشه ؟ تئوری و عملی ؟ تا حالا این کار مسبوق به سابقه هم بوده ؟

البته  فرضیه جناب ادیب هم که ما داریم یه عکس قدیمی رو میبینم هم به نظره من جالبه و احتیاج به فکر بررسی بیشتری داره

ویرایش شده در توسط yazdan61

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من روز اول یک مساله ای رو گفتم و اونم این بود : تقارن هفته دول تو صنعت دفاعی و ارتباط ش با مراکز هسته ای و اسرائیل و به خصوص اسم سپاه پاسداران !

هنوزم ته دل من معتقد هست که شاید اصولا سیگنال های داخلی داره ! از سپاه به دولت ! چشمک

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یا حق

اون لینکو حقیر چند صفحه قبل تر گذاشته بودم و مفصل هم با اسرائیلی ها در پاکستان دفنس روش بحث شده. ظاهرا یه مدل از خانواده هرمس است که توسط اسرائیل صورت عمومی نمایش داده نشده. دو تا تو ارمنستان سقوط کردن که یکیش پودر شده و دیگری همونی است که تصویرشو گذاشتین. خبرهایی هم از جانب روزنامه های آذربایجانی بوده مبنی بر اینکه پهپادی که در ارمنستان سقوط کرده مقصدش ایران بوده نه ارمنستان.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

شرمنده ندیدم .... بیشتر صفحات و پست ها رو خوندم این قسمت رو ندیده بودم شرمندم !

چاکرتیم :rose:  :applause:  big_hug  :blushing:  :kiss:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و علیکم السلام

شرمنده که فراموش کردم در پست قبلی پاسخ سلام شما را بدم. :kiss:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون عکس ها رو من گذاشته بودم و همونطور که گفته بودم، پهپاد مال ارمن ها نیست و مال اذرباییجانه که اونجا سقوط کرده...

جناب حسین هم در این خصوص توضیحاتی دادند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رهبری قبل از این قضیه موضوع مسلح سازی کرانه باختری رو مطرح کردن و اساسا ما برای اینکار نیاز به بهانه نداریم که بخواییم با اقدامات مسخره برای اینکارمون دلیل بتراشیم .

پاسخ عملی به اقدامات جاسوسی اقدام مبارکیست و میتونه بازدارنده باشه.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر عکسهای منتشر شده صحت داشته باشد با توجه به جثه اش امکان ندارد بتواند مسیری به این طولانی را از مبدا (حالا هر کشور همسایه را که فرض کنید) تا نطنز طی کند و دوباره بخواهد به مبدا اولیه برگردد!

تازه سردار میگفت باکش چون پر بوده وقتی زدیمش آتش گرفت.

من یه حدسی میزنم. :thinking:

شاید حدسم امکان عملیاتی شدن را نداشته باشد و دوستان متخصص باید نظر بدهند که آیا امکان آن وجود دارد یا نه.

حدسم اینه که این پهپاد توسط یکی از هواپیماهای گذری از آسمان ایران در حوالی اصفهان در آسمان از هواپیما رها شده تا عملیات شناسایی را در نطنز انجام داده و فقط مسیر برگشت به یکی از کشورهای همسایه توسط خود پهپاد طی شود، شاید بخاطر همینم بوده که میگن باک  پهپاد پر سوخت بوده :thinking:

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر عکسهای منتشر شده صحت داشته باشد با توجه به جثه اش امکان ندارد بتواند مسیری به این طولانی را از مبدا (حالا هر کشور همسایه را که فرض کنید) تا نطنز طی کند و دوباره بخواهد به مبدا اولیه برگردد!

تازه سردار میگفت باکش چون پر بوده وقتی زدیمش آتش گرفت.

من یه حدسی میزنم. :thinking:

شاید حدسم امکان عملیاتی شدن را نداشته باشد و دوستان متخصص باید نظر بدهند که آیا امکان آن وجود دارد یا نه.

حدسم اینه که این پهپاد توسط یکی از هواپیماهای گذری از آسمان ایران در حوالی اصفهان در آسمان از هواپیما رها شده تا عملیات شناسایی را در نطنز انجام داده و فقط مسیر برگشت به یکی از کشورهای همسایه توسط خود پهپاد طی شود، شاید بخاطر همینم بوده که میگن باک  پهپاد پر سوخت بوده :thinking:

به نام خدا

بله به نظر من جور در میاد و شاید به خاطر همین بوده که تونسته تا حوالی نطنز نفوذ کنه و البته دوستان امکان داره این پهپاد تا نزدیکی های هدف امده نه خیلی نزدیک و با نشستن یک جایی توی این کویر بزرگ سوخت گرفته باشه مثل قضییه داستان طبس این طوری میشه پر بودن باک سوخت رو توجیه کرد اما با سخنان سردار سلامی که فرمودند این پهپاد به محض ورود رهگیری شده این نظر رد میشه                  من که گیج شدم :-(

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چقدر احتمال داره که این پهباد از یک هواپیمای مسافری یا باربری درون مرز های ما به بیرون لانچ شده باشه ؟ تئوری و عملی ؟ تا حالا این کار مسبوق به سابقه هم بوده ؟

البته  فرضیه جناب ادیب هم که ما داریم یه عکس قدیمی رو میبینم هم به نظره من جالبه و احتیاج به فکر بررسی بیشتری داره

از b52 بوده

http://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_D-21

البته فکر کنم دو سه تا پهپاد دیگه هم باشه

البته از این کلیپ ذهنم رسید شاید از هواپیما لانچ کردن

[aparat]oH6Id?[/aparat]

ویرایش شده در توسط bds110
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.