karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 28 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 28 خرداد 1395 - دلیلی ارایه نشده است

بنابر گفته ی منابع محلی در پی حمله نیروهای سپاه پاسداران استان آذربایجان غربی به گروه از پیشمرگه های حزب دموکرات کُردستان ایران در نزدیکی اشنویه و کشته شدن تعداد  از نیروهای سپاه،سپاه اقدام به توپ باران روستای "قره سقل" کرده و در نتیجه تعدادی از منازل در آتش سوخته و به صورت کامل تخریب شده اند. بر اساس تصاویر منتشر شده حجم خسارات به این روستا بسیار زیاد بوده و برخی خبرهای تایید نشده نیز حکایت از کشته و مجروح شدن شماری از غیرنظامیان این روستا دارد.

بنابر گزارش منابع محلی آمار کشتە و زخمی های نیروهای وابستە بە سپاه پاسداران در درگیری امروز شهر اشنویە از ١١ نفر گذشتە است(به گفته ی برخی منابع 5 کشته و 6 زخمی)،

معاون عملیاتی سپاه اشنویه

http://www.axgig.com/images/14037966524509560589.jpg

http://www.axgig.com/images/71883107833501692097.jpg

http://www.axgig.com/images/22969227470779704725.jpg

http://www.axgig.com/images/61840483574784275762.jpg

http://www.axgig.com/images/18823612244431762569.jpg

• Upvote 1
  • Downvote 27

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شهید صمد بوستانی منظور من هست که جانشین سپاه اشنویه بوده.
خود شهادت ایشون نشون دهنده دو حالته
اگه تو درگیری اولیه شهید شده باشن نشون دهنده اینه که سپاه میدونسته که یه تیمی قراره وارد کشور بشن و به همین خاطر جانشین سپاه شهر برای کمین و گشت و شناسایی رفته
تو حالت دوم هم ایشون تو درگیری ها و کمین های بعدی شهید شدن
از نیروی انتظامی هم تو این عملیات شهید دادیم.

سوای اینکه کار دموکرات ها بوده باشه یا نه این حادثه به اکراد تروریست شمال سوریه مربوط میشه
کما اینکه تو چند روز گذشته یه تیم از پژاک هم به جهنم رفتن.
پژاک بشدت دموکرات ها رو تو فشار گذاشته که اینا کمپ نشین هستن و این ماییم که حامی و نجات دهنده کردستان هستیم و در سه گوشه کردستان یعنی ایران ترکیه و سوریه میجنگیم

دقیقا به همین خاطر که صالح مسلم میره و عراق و تو کردستان عراق بارزانی رو تحت فشار میزاره که با حشد الشعبی درگیر بشه

یادمه یکی از دوستان میگفت فقط کافیه حمایت آمریکا قطع بشه میشن مثل گربه های ملوس جلوی سگ های هار خلیفه این جماعت عادتشون همینه اینا کمی احساس قدرت کنن دور برمیدارن اون از حوادث طوزخورماتو واین از اشنویه....
اینا همیشه میزنن،میکشن،میبرن،آخرش مظلوم نمایی میکنن که مارو دارن تو دنیا نسل کشی میکنن بابا اینا اگه واقعا ملت مظلومی هستن اصلا چرا آمریکا ازشون پشتیبانی میکنه...
اما انصافا قصد اهانت به کردای شریف ایران که واقعا وطنشونو دوست دارن نداشتم..منظور من فقط این گروه های تروریستیه..من دوست کرد زیاد داشتم ملت مهمانواز و مهربونی هستن.
.
.
.
.
پ.ن:من قصدم ایجاد اختلاف بین اقوام نیست فقط دلم میسوزه..اخه همه شاهد بودن اومدن تو روستا های اطراف قامشلی عرب هارو بیرون کردن..بعد طوزخورماتو...الانم ایران!!اگه هم صلاح دونستید بعد مدتی پستو پاک کنید.. ویرایش شده در توسط zoljenah
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنابر گفته ی منابع محلی در پی حمله نیروهای سپاه پاسداران استان آذربایجان غربی به گروه از پیشمرگه های حزب دموکرات کُردستان ایران در نزدیکی اشنویه و کشته شدن تعداد  از نیروهای سپاه،سپاه اقدام به توپ باران روستای "قره سقل" کرده و در نتیجه تعدادی از منازل در آتش سوخته و به صورت کامل تخریب شده اند. بر اساس تصاویر منتشر شده حجم خسارات به این روستا بسیار زیاد بوده و برخی خبرهای تایید نشده نیز حکایت از کشته و مجروح شدن شماری از غیرنظامیان این روستا دارد.

بنابر گزارش منابع محلی آمار کشتە و زخمی های نیروهای وابستە بە سپاه پاسداران در درگیری امروز شهر اشنویە از ١١ نفر گذشتە است(به گفته ی برخی منابع 5 کشته و 6 زخمی)،

معاون عملیاتی سپاه اشنویه

http://www.axgig.com/images/14037966524509560589.jpg

http://www.axgig.com/images/71883107833501692097.jpg

http://www.axgig.com/images/22969227470779704725.jpg

http://www.axgig.com/images/61840483574784275762.jpg

http://www.axgig.com/images/18823612244431762569.jpg

نازه شصتشون...سقط شدن 100 تا از این..اراذل...فدای یه تار موی...عزیزان پاسدار....مردشور..بزرگ کوچیک...هر بی همه چیز..تجزیه طلبو ببرن...

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه تو درگیری اولیه شهید شده باشن نشون دهنده اینه که سپاه میدونسته که یه تیمی قراره وارد کشور بشن و به همین خاطر جانشین سپاه شهر برای کمین و گشت و شناسایی رفته

سوای اینکه کار دموکرات ها بوده باشه یا نه این حادثه به اکراد تروریست شمال سوریه مربوط میشه
پژاک بشدت دموکرات ها رو تو فشار گذاشته که اینا کمپ نشین هستن و این ماییم که حامی و نجات دهنده کردستان هستیم و در سه گوشه کردستان یعنی ایران ترکیه و سوریه میجنگیم

دقیقا به همین خاطر که صالح مسلم میره و عراق و تو کردستان عراق بارزانی رو تحت فشار میزاره که با حشد الشعبی درگیر بشه

درسته. منظورم این بود که آقای حکمت هم تو اشنویه شهید شده و از آشنایان ما بودن. البته تروریست ها تاوان سختی بابت این کارهاشون خواهند پرداخت. کارهایی هم در این راستا انجام خواهد شد که اینجا جای گفتنش نیست.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای نظامی ایران برای تلفات پایین ساخته نشده اند ، این یک توجیه نیست یک واقعیت هست ما در درگیری های خیلی کوچک هم تلفات خواهیم داد چون هیچکدام از الزامات حفظ جان نیرو در ایران به استاندارد تبدیل نشده اند پس دشمن نباید خوشحال از تلفات باشه چون این یک روال هست و اتفاقا به ضرر دشمن ، چون همبستگی ملی را بیش از پیش خواهد کرد و عزم ها برای ریشه کنی هرگونه منافق جدایی طلب رو بیش از پیش

ایران سوریه و عراق نیست که با کمبود نیرو مواجه شود اغلب قریب به اتفاق جمعیت کشور در این موارد پشت سر کشور هست ، منافقان جدایی طلب باید بدانند که عاقبتشان بهتر از منافقین خلق نخواهد بود همه اینها روزگاری سودای خاک و قدرت داشتند اما امروزه به فاضلاب دانی تاریخ و عبرت سایرین تبدیل شده اند 

روزگاری مردم غیور کرد جواب تروریست های  جدایی طلب که خود را با نام منحوس و نجس کورد مینامیدندو در کشتار مردم عادی در کردستان ایران دست از هیچ جنایتی بر نداشتند را دادند و از کشور به بیرون انداختند اینبار اما بنظر میرسد باید ته مانده این حرامیان به سرنوشت پدران خود دچار شوند.

جان ناقابل ما در برابر حفظ تمامیت کشور کف دستمان است این همان نقطه ای ایست که میتواند نقطه اوج ما  و نقطه سقوط شما در فاضلاب دانی تاریخ باشد.

ویرایش شده در توسط TIGERII
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینا مرد مردشون وسط پاش یه چیز دیگه داره که تو دنیا بهش چیز دیگه میگن!!!!

مرد کجا بود بنده خدا!!!

حرومزاده های خاین سگ صفت رو چی به واژه مقدسی به اسم مرد؟ حیووون هم بسرشون زیادیه

باور کن حیون صداشون کنی جماعت دفاع از حقوق حیوانات حتما اعتراض میکننن که به حیوون توهین نکنید

بهتره بهشون توهین نکنیم برادر چون

۱ - مرده‌اند و حسابشان با خدا

۲ - اگر توهین کردیم، منطقمان کمتر شنیده می‌شود

• Upvote 14
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 1 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 1 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است

قرار بوده و من قول دادم که در بحث های قومیتی شرکت نکنم...

ولی دیدی که اقایون به این افراد دارن، به عنوان دید تروریست رو نسبتا میتونم بگم قبول ندارم...

اینها برای رسیدن به هدفی، که بهتر بودن زندگی کردها در ایران و سایر جاها هستش اسلحه دست گرفتن...

اینها ادمن، عاشق میشن، دوست دارن و میخوان که دوست داشته بشن...

اینها هم دوست دارن که بچه ۴ سالشون از سر و کولشون بالا بره و بابا بکنه... دوست دارن که برن بیرون جلوی افتاب ۵۰ درجه زحمت بکشن و برا دختر کوچولوشون بستنی بخرن بیارن خونه تا اون بخوره و بازی کنی و اینا خستگی از تنشون بیرون بره

اینها هم دوست دارن عروسشون یا نوشون رو ببینن و ماچش کنن و بغلش کنن... دوست دارن دامادشون رو ببینن...

ولی از همه اینها می‌گذرن و میرن ک بجنگن برای بدست اوردن یه سری حق و حقوق...

ایا دلیلی که براش می‌جنگن دروغه؟

ایا کرد‌ها زندگی خوب دارن؟ ایا شغل دارن؟ ایا مسئولیت دارن؟ ایا امکانات دارن؟ خیر ندارن

اینها، اگر روزی برنده بشن، به مانند قهرمان‌ها ازشون یاد میشه... بهشون افتخار میشه و اسامی و عکس‌هاشون و خاطراتشون در کتاب‌ها نوشته و خونده میشه...

درسته، تا زمانی که شکست میخورن تروریست و خود فروخته و دارای چیزهای دیگه در بین پاهاشون یا عامل اصلی بدبختی کرد‌ها لقب می‌گیرن... 

اما همه میدونن که این افراد برای مبارزه با چه چیزی دارن میرن کشته میشن...

من از هیچ تروریستی و هیچ اقدامی علیه امنیت یا تمامیت ارضی خاک کشورم حمایت نمی‌کنم... ولی این به این معنی نیست که کسانی که جای شعار دادن سیاسی، اسلحه دست می‌گیرن رو بزدل و ترسو یا تروریست خطاب کنم...

حرفم رو خیلی بد گفتم و احتمالا به خاطرش بن میشم و صدالبته قولی که داده بودم رو هم زیر پا گذاشتم... ولی واقعا و انصافا قابل تحمل نیست دیگه... حرف هایی که اقایون میزنن...

هدف این افراد درسته، راه رسیدنشون به هدف اشتباهه... و من لزوما در خصوص این افراد که در این عملیات کشته شدن حرف نمی‌زنم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شهادت حاج صمد بعد از شهادت حکمت بوده 

خبر میدن اشرار در یکی از روستاها هستن حاج صمد به همراه تعدادی از نیروهاش مثل همیشه پیش قدم میشن چون فرصت نبوده برای رسیدن نیروهای پشتیبانی 

تو روستا درگیر میشن و از خانه ها به سمت اینا شلیک میکردن اول شهید حکمتو با قناصه میزنن به قلبش بعدشم که حاج صمد 

روحشون شاد حیف بود رفتن حاج صمد هنوزم باورم نشده 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.