deserthawk

پیشنهاد چند سلاح برای نیروهای مسلح

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

احمد جان با تحقیقاتی که کردم به نظر من میشه ماده منفجره سمتکس و سی4 رودر بدنه به کار برد و برای زره دشمن میتونه مرگ بار ترین باشه

شما خمیر نان رو میتونید توی بدنه به کار ببرید؟؟نه...اینا هم تقریبا همین مدل هستند و یا استقامت و یا استواری کافی رو ندارن

استفاده از مواد منفجره تو بدنه خطرناک نیست?
انبار داری و جابجایی واینجورکارا تو زمان سلح.

نه..همونطوری که مواد منفجره رو نگه داری میکنن اینم نگه داری میکنن دیگه...

سی 4 حتی با شلیک مستقیم گلوله بهش منفجر نمیشه ولی رو سمتکس هم شک دارم

این خصوصیت اکثریت مواد منفجره پلاستیکی(فک کنم همینو بهش میگفتن) هست..انفجار با شوک الکتریکی اتفاق میافته(فقط و فقط)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما اگه میخوای اینکارا رو بکنی باید بری با یه دکترای مواد و شیمی و اینا بیای...کار بسیار سختی هست...ولی شدنی مثلا دینامیت که نیتروگلیسرین با خاک قاطی میشه(اصل مطلب اینه کاری به بقیش ندارم)

میشه یه ماده منفجره رو با یه چیزی مخلوط کرد و...

ده گرم چیزی نیست که بخوایم سرش بحث کنیم...اگه کم آورد خودم میرم میندازمش تو کاخ سفید میام...شما نگرانش نباش...

بسم الله الرحمن الرحیم

جنابعالی لطفتون عالیست

ما تمام تلاشمون رو داریم انجام میدیم که یک موقع خاری به پای جنابعالی نرود حالا زحمت حملش تا کاخ سفید اصلا نمیشه (لبخند)

اما در مورد دکترای مواد

باید عرض کنم چون این دوستان ما توی دانشگاه برق بودند بعدشم با مکانیکی ها همخوابگاهی

نتیجه این شد که قشر آشنای برای این عزیزان همشون یا برقیند یا مکانیکی متاسفانه شیمی کار نداریم

در مورد وزن هم باید عرض کنم

جناب warjo

یک نارنجک معرفی کردند 180 گرم

وزن مواد انفجاریش فرمودند 17 گرمه که شما تصور بفرمایید کشندگی دومتری ایجاد میکنه یعنی همون وزن سازه خودش میتونه یک وسیله انفجاری خطرناک باشه

البته باید بیشتر پردازش کنم ان شالله

استفاده از مواد منفجره تو بدنه خطرناک نیست?
انبار داری و جابجایی واینجورکارا تو زمان سلح.

جناب AGM65

اینم فرمایش درستیه

عرض کردم چون تبحر در این زمینه ندارم فقط سئوال پرسیدم ممکنه موادی باشه شایدم نباشه که در حالت انبار داری بی خطر باشد

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این موتور را ببین

http://www.alibaba.com/product-detail/rc-airplane-brushless-outrunner-motor-2828_738749930.html

تراستی حدود 1000 الی 2200 گرم ایجاد میکنه وزن خودش هم 160 گرمه. با چهارتا از اینها قاعدتا میشه یک کواد کوپتر 2 الی 4 کیلوگرمی رو بلند کرد که احتمالا یکی دو کیلو برای هدایت و سلاح به ما ظرفیت میده. بیشتر از کافیه نه؟

قیمتش هم 15-26 دلاره. یعنی زیر 100 هزار تومان. تازه تو تعداد ارزونتر هم میشه حتما

این هم یک موتور با وزن 42 گرم و تراست 720 گرم. با چهارتا از اینها هم یک کواد 1.4 کیلویی رو میشه بلند کرد. قیمت هم 9-10 دلار

http://www.alibaba.com/product-detail/rc-model-airplane-accessory-parts-out_218906054.html

ویرایش شده در توسط Lord-Soldier
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این موتور را ببین

http://www.alibaba.com/product-detail/rc-airplane-brushless-outrunner-motor-2828_738749930.html

تراستی حدود 1000 الی 2200 گرم ایجاد میکنه وزن خودش هم 160 گرمه. با چهارتا از اینها قاعدتا میشه یک کواد کوپتر 2 الی 4 کیلوگرمی رو بلند کرد که احتمالا یکی دو کیلو برای هدایت و سلاح به ما ظرفیت میده. بیشتر از کافیه نه؟

قیمتش هم 15-26 دلاره. یعنی زیر 100 هزار تومان. تازه تو تعداد ارزونتر هم میشه حتما

این هم یک موتور با وزن 42 گرم و تراست 720 گرم. با چهارتا از اینها هم یک کواد 1.4 کیلویی رو میشه بلند کرد. قیمت هم 9-10 دلار

http://www.alibaba.com/product-detail/rc-model-airplane-accessory-parts-out_218906054.html

بسم الله الرحمن الرحیم

با تشکر

بنظرتون برای  5 تا 10 دقیقه پرواز با یکی از این موتورها به  چه وزنی از باتری نیاز هستش ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اینجا یه چیزی بگم...موتور اولی جزو موتور های ضعیف براشلس هست و دومی جزو متوسط رو به بالا(حجم بزرگتر قدرت بیشتری داره در این مورد اما دور موتور مدل کوچکتر بیشتره)

برای باتری هم به نظر من حداقل 3000mah لازمه و 5000mah مناسب تر هست(وزن اینا به سازنده بستگی داره اما زیاد نیست)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اینجا یه چیزی بگم...موتور اولی جزو موتور های ضعیف براشلس هست و دومی جزو متوسط رو به بالا(حجم بزرگتر قدرت بیشتری داره در این مورد اما دور موتور مدل کوچکتر بیشتره)

برای باتری هم به نظر من حداقل 3000mah لازمه و 5000mah مناسب تر هست(وزن اینا به سازنده بستگی داره اما زیاد نیست)

بسم الله الرحمن الرحیم

میشه وزن رو حدودا عددی بفرمایید

ولی با همه اینا اگر 80درصد این نیرو رو هم بتونند ایجاد کنند کلی جلو افتادیم چون ظاهرا خیلی ارزون هستش

مثلا چهار تاش میشه 36 دلار

حالا فرض کنید عمده یا تولید داخلش بشه 20 تا 25 دلار خیلی خوبه بنظرم

حالا طرح دوموتوره یا سه موتورش ارزونتر

البته اگر بزرگواران از قیمت باتری هم اطلاع دارند و وزنش

ممنون میشم بفرمایید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیزم مهندس جان

این باطری را اصلا یادمان نبود

خودش باور بفرمایید کلی از کار است

باطری نیکل کادیومی بسیار عالی و  ارزان است اثر حافظه دارد و وزن بالا و ................................

لیتیوم یون کم حجم است سبک... گران قیمت و................

الان این بحث پیل های الکتریکی یک بخش تحقیقات دارد کلی ادم دارند راجعش تحقیق میکنند

چند وقت پیش هم از محصول جدیدی رونمایی شد راجع به باطری.............

مبحث سولفیشن و نگهداری طولانی مدت هم به کنار......................

مواد منفجره هم تا جایی که حقیر میدانم بسیاری مواد قابلیت این را دارند مثلا بریزید داخل ماهیتابه تفلتن

آبش کنید(مایع) بعد مثلا بریزید داخل

پاشنه پوتین و کفش یا هر شکلی که میخواهید.....

به نظر بنده نقدا" مشکل ما (خودمان را زورکی به شما میچسپانیم) اولا طراحی هواگرد

و مهمتر

طراحی سناریو است

این طرح شما را ادم به هرکس میگوید میبینی بحث بزرگی ایجاد شد

همه کارشان را فراموش کرده اند دارند تز" میدهند

فلان موقیت 

فلان مشکل

فلان توانایی و ...........................

خلاصه اینکه راه درازی در پیش دارید

چرا که اگر مبتکر و مخترع بودن کار اسانی بود

الان همه مان اینجا مخترع بودیم...... big_hug (البته منظور خودم هستم)

سپاس از شما و عزیزان

که فرصت تفکر کردن را برایمان مهیا می کنید :rose:  

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

میشه وزن رو حدودا عددی بفرمایید

ولی با همه اینا اگر 80درصد این نیرو رو هم بتونند ایجاد کنند کلی جلو افتادیم چون ظاهرا خیلی ارزون هستش

مثلا چهار تاش میشه 36 دلار

حالا فرض کنید عمده یا تولید داخلش بشه 20 تا 25 دلار خیلی خوبه بنظرم

حالا طرح دوموتوره یا سه موتورش ارزونتر

البته اگر بزرگواران از قیمت باتری هم اطلاع دارند و وزنش

ممنون میشم بفرمایید

وزن 3000mah مارک Venom(یکی از بهترین ها) 184 گرم(نوعش پلیمر لیتیوم هست یا همون LiPo)

5000mah حدود 480 گرم...

باتری های دیگه هم طرفشون نرید که سنگین تر هستند(البته لیتیوم یون هم خوبه ولی برای پرنده کلا از لیتیوم پلیمر استفاده میشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب warjo
یک نارنجک معرفی کردند 180 گرم
وزن مواد انفجاریش فرمودند 17 گرمه که شما تصور بفرمایید کشندگی دومتری ایجاد میکنه یعنی همون وزن سازه خودش میتونه یک وسیله انفجاری خطرناک باشه
البته باید بیشتر پردازش کنم ان شالله

احمد جان ، يك چيزي گفتم اما خودتم بايد بيشتر مطالعه كني icon_cheesygrin

اين نارنجكه كه 180 گرم وزنشه ، 17 گرم مواد منفجره داره ، 1600 تا تركش ( ساچمه ) با قطر 2 تا 2.3 ميليمتر داره و اگر در فاصله يك متري از سطح زمين و با فاصله 5 متر از صفحه چوبي با ضخامت 20 ميليمتر منفجر بشه ، معدل تعداد تركش ها در متر مربع 3.05 خواهد بود.( مي خوام خدمتت عرض كنم اون 17 گرم ماده منفجره همراه با 1600 تا تركش هست كه ارزش داره  )

نارنجكي مثل اين  340 گرم وزن داره ، 50 گرم ماده منفجره ، حدود 3500 تا تركش با همون قطر  2 تا 2.3 ميليمتر و اگر در فاصله يك متري از سطح زمين و در فاصله 5 متري از يك صفحه چوبي منفجر بشه ، معدل تعداد تركشها در متر مربع 8.1 خواهد بود . اما اين يكي يا وزن 330 گرمي و همون 50 گرم مواد منفجره ، تنها 480 تركش 0.2 گرمي داره كه مي تونه تا 20 متري مؤثر باشه .

يك پارامتري هم در مورد نارنجك  در نظر مي گيرن ، اون هم اينه كه عموما يك سرباز مي تونه نارنجك 250 گرمي را تا فاصله حداكثري  40 متري پرتاب كنه و به ازاي هر 250 گرمي كه به وزن نارنجك اضافه بشه 5 متر از برد پرتاب كسر مي شه . ( مي خوام بگم بايد كواد مورد نظر ما در برد و وزن قابل حمل قابل رقابت با عامل انساني باشه / در دقت كه صد درصد قابل رقابت هست و در قيمت بازنده !  )

وزن 3000mah مارک Venom(یکی از بهترین ها) 184 گرم(نوعش پلیمر لیتیوم هست یا همون LiPo)
5000mah حدود 480 گرم...
باتری های دیگه هم طرفشون نرید که سنگین تر هستند(البته لیتیوم یون هم خوبه ولی برای پرنده کلا از لیتیوم پلیمر استفاده میشه)

توي اين موتورها ، اين ESC چيه ؟ مثلا : ESC:30A
كلا مي تونيد پارامترها را يك توضيحي بديد؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط warjo، 12 آذر 1393 - ??? ??? ???? !
مخفی شده توسط warjo، 12 آذر 1393 - ??? ??? ???? !

5000mah حدود 480 گرم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

كلا مي تونيد پارامترها را يك توضيحي بديد؟

ESC مخفف Electronic speed control هست و اون A هم به نظرم آمپر هست

ولتاژ رو داریم که خودتون میدونید دیگه

مورد خاص دیگه ای من ندیدم به جز قدرتش که با KV نشون داده میشه که قبلا هم گفتم برای به دست آوردن دور موتور مقدار KV داده شده رو در ولتاژ ضرب کنید و دور موتور به دست میاد...

البته من خیلی تخصصی ندارم ولی همینایی که گفتم مهم ترین ها بودن که میتونید درباره شون اطلاعات زیادی پیدا کنید خودتون...

و بقیه چیزهایی هم که نوشته میشه مصرف و یا ابعاد موتور هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد جان ، يك چيزي گفتم اما خودتم بايد بيشتر مطالعه كني icon_cheesygrin

يك پارامتري هم در مورد نارنجك  در نظر مي گيرن ، اون هم اينه كه عموما يك سرباز مي تونه نارنجك 250 گرمي را تا فاصله حداكثري  40 متري پرتاب كنه و به ازاي هر 250 گرمي كه به وزن نارنجك اضافه بشه 5 متر از برد پرتاب كسر مي شه . ( مي خوام بگم بايد كواد مورد نظر ما در برد و وزن قابل حمل قابل رقابت با عامل انساني باشه / در دقت كه صد درصد قابل رقابت هست و در قيمت بازنده !  )

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب warjo

در مورد مطالعه

چشم

اطاعت امر

البته یک نکته ایی هم

بقول علامه میفرمایند خواندن کتاب حی یک چیز دیگرست

وما فعلا داریم از کتب حی استفاده میکنیم

------------------------------------------------------------------

در مورد رقابت هم فرمایشتان کاملا منطقی هستش و اگر نتونه رقابت کنه حذف میشود

البته ما حداقل فاصله را 400 تا 500 قرار دادیم که 10 برابر یک انسان هستش و در مورد دقت هم که قابل قیاس نیست در مورد عملکرد هم اگر ساخته بشه هیچ سلاح امروزی چه دقیق چه نادقیقش قدرت رقابت در انهدام اهداف با این سلاح را نخواهد داشت (البته تئوری اینطوریه در عمل الله اعلم )

ESC مخفف Electronic speed control هست و اون A هم به نظرم آمپر هست

ولتاژ رو داریم که خودتون میدونید دیگه

مورد خاص دیگه ای من ندیدم به جز قدرتش که با KV نشون داده میشه که قبلا هم گفتم برای به دست آوردن دور موتور مقدار KV داده شده رو در ولتاژ ضرب کنید و دور موتور به دست میاد...

البته من خیلی تخصصی ندارم ولی همینایی که گفتم مهم ترین ها بودن که میتونید درباره شون اطلاعات زیادی پیدا کنید خودتون...

و بقیه چیزهایی هم که نوشته میشه مصرف و یا ابعاد موتور هستن

جناب st0p

اگر اطلاعاتی در مورد قیمت این باطری هایی که فرمودید دارید امکانش هست بفرمایید؟

بنظرتان با این باتری ها و اون موتور 9 دلاری چه وزنی را میشود جابجا کرد و چه مدت ؟

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب st0p

اگر اطلاعاتی در مورد قیمت این باطری هایی که فرمودید دارید امکانش هست بفرمایید؟

بنظرتان با این باتری ها و اون موتور 9 دلاری چه وزنی را میشود جابجا کرد و چه مدت ؟

با تشکر

قیمت متفاوت هست اما اونی که من گفتم یکی از بهترین اجناس هست و حدود 35 دلار قیمت دارند اما 18 دلاری هم هست...شما روی 20 دلار حساب باز کنید

موتور 9 دلاری رو من یادم نمیاد...ولی باید نوشته باشه مصرفش چقده که من نمیدونم و....

و باید تست بشه اما با چهار موتور 2200kv فک میکنم حدود 30 دقیقه پرواز کنه...البته من سیستم های الکترونیک و بقیه رو حساب نکردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مبحث سولفیشن و نگهداری طولانی مدت هم به کنار......................

مواد منفجره هم تا جایی که حقیر میدانم بسیاری مواد قابلیت این را دارند مثلا بریزید داخل ماهیتابه تفلتن

آبش کنید(مایع) بعد مثلا بریزید داخل

پاشنه پوتین و کفش یا هر شکلی که میخواهید.....

به نظر بنده نقدا" مشکل ما (خودمان را زورکی به شما میچسپانیم) اولا طراحی هواگرد

و مهمتر

طراحی سناریو است

این طرح شما را ادم به هرکس میگوید میبینی بحث بزرگی ایجاد شد

همه کارشان را فراموش کرده اند دارند تز" میدهند

فلان موقیت 

فلان مشکل

فلان توانایی و ...........................

خلاصه اینکه راه درازی در پیش دارید

چرا که اگر مبتکر و مخترع بودن کار اسانی بود

الان همه مان اینجا مخترع بودیم...... big_hug (البته منظور خودم هستم)

سپاس از شما و عزیزان

که فرصت تفکر کردن را برایمان مهیا می کنید :rose:  

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب قاسملو

یک مسئله مهم همین نگهداری باطری برای مدت طولانی هستش چون توی ذهنم این موشک های ضد هوایی و مسئله باتریشون خیلی پررنگ بود که مخالفین در سوریه الان با باتری موتور سیکلت ظاهرا راهش انداخته بودند (البته در حقیقت نقشه ایی که ما براش کشیدیم طراحی بدنه  باتری به شکلی بوده که امکان استفاده از باتری تجاری داخل بازار باشد و سریع بشه تهیه کرد یعنی باتری جدا از سلاح باشه تا زمان استفاده)

-------------------------------------------

در مورد مواد منفجره در حقیقت ما باد بدانیم که این شکل گرفتن استحکام دارد یا نه

مثل خمیر میماند کمی سخت تر یا مثل پلاستیک فشرده

البته انتظار نمایش فولاد از مواد منفجره را نداریم ولی درحد پلاستیک خوبه

مثلا فرض بفرمایید ای میتوانید با ماده منفجره یک سطل مثل سطل های رنگ  بسازیم به همان مقاومت

اگر نشود باید سازه قرار دهیم و بفرمایش جناب st0p مواد را در اطراف ان قرار دهیم

البته ما برای فاز دوم یعنی عدم امکان مقاومت مواد منفجره طرح داشتیم در حقیقت ما میخواستیم از لوله استفاده کنیم که هم مواد داخلش باشد  هم سازه

و در هنگام انفجار در حقیقت مانند پوسته نارنجک عمل کند و ترکش زایی داشته باشد

-------------------------------------------------

شما لطف دارید که خودتان را از ما میدانید و این برای ما مایه مباهاته

بله طراحی سناریو مهمه

بی سناریو بودن و ضررهاش را تجربه کرده ایم

ربات تمام هوشمند آبیار قارچ

ربات نقشه خوان فرش

سیستم مدیریت هوشمند مصرف برق واحد های بزرگ تهویه جهت کوچک سازی و ماژولار نمودن

و.....

هنوز خیلی ازاین وسایل توی انبار خانه هستش (راستشو بخواهید ما گاراژ بزرگی توی خونه داریم لبخند)

اینه که ایندفعه بقول قدما دست رو داغ کردیم گفتیم اول سناریو دقیق

-----------------------------------------------------------------------

در نهایت از وقت و فکری که قرار میدهید از شما و باقی بزرگواران تشکر میکنم

یک مثال هم از تجربه کاری خودم عرض کنم

میگند کار دنیا بیرونش از سربه توش از پشم

یعنی در نگاه اول خیلی کارها سخت و نشدنی میرسه با پوسته سربی

ولی وقتی وارد قضیه میشیم اون ابهت را دیگر ندارد

قیمت متفاوت هست اما اونی که من گفتم یکی از بهترین اجناس هست و حدود 35 دلار قیمت دارند اما 18 دلاری هم هست...شما روی 20 دلار حساب باز کنید

موتور 9 دلاری رو من یادم نمیاد...ولی باید نوشته باشه مصرفش چقده که من نمیدونم و....

و باید تست بشه اما با چهار موتور 2200kv فک میکنم حدود 30 دقیقه پرواز کنه...البته من سیستم های الکترونیک و بقیه رو حساب نکردم

جناب st0p

برای چهار موتور 35 دلار(فرض همون 20 دلار) ؟

این موتور را عرض کردم

-----------------------------------------------------

این ربات ها هم از بعد میزان صداشون جالبند

ویرایش شده در توسط ahmad1361

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب st0p

برای چهار موتور 35 دلار(فرض همون 20 دلار) ؟

این موتور را عرض کردم

بله...قیمت بدی نیست که...مسئله اینه که روزی هزارتا که نمیخوایم بزنیم...خیلی باشه روزی 10-20 تا که ممکنه به جای این تعداد دستگاه 100-200 دلاری همین تعداد جوون رو از دست بدیم..

و در ضمن شما همون باتری رو با قیمت عمده بخرید میشه حدود 15 دلار(باتری جنس معمولی..چون برای انتحاری هست باید ارزونترین باشه)

اون موتور خودشو بلند کنه خیلی زیاده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.