GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

فیلم منتسب به لحظه انفجار بالگرد سقوط کرده روسی در جبل ترکمان

( تکفیری های تروریست دارن تکبیر میگن در پس زمینه )

مرگ بر اردوغان

o0chetvoi7f1zwdpjzq5.jpg

فیلم

http://s6.picofile.com/file/8224523176/Russian4.mp4.html

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

حواس تون رو از تبلیغات پیرامونی بردارید .... نه حرف دوست نه حرف دشمن رو گوش ندید که هریک  پردازشی دارند و هدفی از بیان سخن .... دوستی داریم که نفوذی هست ... دوستی هم داریم که پیرو رهبری هست ... دشمنی داریم که خونی ما هست ... دشمنی هم داریم که دشمن دشمن ماست و میشه متحد فعلی ما .... همه چیز هست

ولی اگر روزی دیدید استنتاج ذهنی مون  با واقعیات موجود درست درنیومد بفهمیم که باید بریم سراغ ولی امر مسلمین تا بفهمیم چرا با واقعیات استنتاج ما نمی خونه

سلام بر سیدعلی

ممنونم ، یادآوری و تذکر واقعا درست و به حقی بود . :rose: :rose: :rose:

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

ممنونم ، یادآوری و تذکر واقعا درست و به حقی بود . :rose: :rose: :rose:

واقعا نکته درستیه

از دیروز هم که من متحول شدم ، یک سری شروع کردن به من منفی دادن به شکل سریالی

خبر دارم اکثرشون از خارج از کشور وارد سایت میشن و 90 در صدشون از صهیونیست های نفوذی هستند که به جای دوست خودشون رو قالب کردن

مرگ بر صهیونیست ها و اردوغان کثیف

• Upvote 10
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

واقعا نکته درستیه

خبر دارم اکثرشون از خارج از کشور وارد سایت میشن و 90 در صدشون از صهیونیست های نفوذی هستند که به جای دوست خودشون رو قالب کردن

عزیز من اتفاقا من از خارج از کشور وارد میشم!!! اتفاقا الان قطرم!!! بجای توهمات و حماقت های بیجا، حرف حق رو بشنو از بهترینش پیروی کن!!!! دیگه تاریخ رو باید بخونی بفهمی روسیه آینه برگردون بقیه است!!! اگر الان اتحادی هست تاکتیکی باید باشه، نه شما که اینجوری واسه پوتین میکنید، همونقدر حال بهم زنه و باعث میشین آدم حالت استفراغ بهش دست بده!!!!، که انوریا برای اوباما، یک مشت خود باخته که تاریخ که هیچی تا همین 10 سال پیش به اینورم یادشون نمیاد....

چیزایی مثل درود بر روسیه کبیر!!!! پوتین مرد قوی تاریخ!!! از این شرورا، مملکت رو نه خائنین و نه نفوذی ها!!!! که توی همه کشورا هستند، بلکه احمق ها به فنا میدند و نفهم ها، اینو بفهمی دیگه زیاد دنبال نفوذی و خائن نمی گردی!!!!

در مورد اینکار ترکیه، بایست زمان بگذره تا ابعاد ماجرا معلوم بشه، یا اینکه از سر عمد نبوده!!!!

یا اگر عمدی بوده اصلا ترکیه در حدی نیس که خودش بخواد واسه اینچیزا تصمیم بگیره، قطعا با هماهنگی بوده، که باید نشست و صبر کرد منظور نظرشون از اینکار چی بوده.

• Upvote 9
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرم روسا از این به بعد خط قرمز ترکیهرا رعایت میکنند....انصافا اگه ما هواپیمای امریکا رو زده بودیم...نمیگفتید که از اقتدارماست.......  

مرگ بر اردوغان..روسیه .چین ..امریکا...عربستان...غنا...مولداوی........درود بر ایران مستقل و مقتدر..........

نمیشه بی گدار به اب زد....از اون ورم میان مثل نقل نبات دوش پرتاب میدن....اون موقع خر بیار....میل 24 بار کن.............

کردستان تشنه سلاح است! یمن هم همین طور(البته برای حماقت اعراب)! با این حماقتی که امروز اردوغان کرد و در سوریه میکنه  حالا حالاها باید حسابی نگران مناطق کرد نشینش باشه! رقبا که منتظر نمیمونند شما بهشون اجازه بدی از فرصتها کمال استفاده رو می برند :kiss:

ویرایش شده در توسط HHL
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کردستان تشنه سلاح است! یمن هم همین طور(البته برای حماقت اعراب)! با این حماقتی که امروز اردوغان کرد و در سوریه میکنه  حالا حالاها باید حسابی نگران مناطق کرد نشینش باشه! رقبا که منتظر نمیمونند شما بهشون اجازه بدی از فرصتها کمال استفاده رو می برند :kiss:

رسوندن سلاح به کردستان بزرگترین حماقت از سمت ماست!!!! هنوز تلفاتی که پژاک گرفته بماند!!!

فردا پس فردا مثل وحشیا میخوان بریزن تو ایران، به اندازه کافی سلاح دریافت کردن، یمن هم که خود روس قطعنامه صادر کرده، مثل مرد پشت هادی وایستاده!!!!! بیخودی احساساتی نشو، واسه ما در هر حالت خوب نشده

باخت باخت

ویرایش شده در توسط pyaghoubi
  • Upvote 6
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اوضاع داره پیچیده میشه. فیلم منتشر شده از لحظه اصابت موشک تاو به بالگرد روسی که در لاذقیه فرود اضطراری روی یک تپه انجام داده.

اول یک کشور عضو ناتو هواپیمای روسی رو میزنه، بعد هم تروریست ها با موشک تاو آمریکایی یک هلیکوپتر رو میزنن. پوتین قطعا خیلی خوشش نخواهد اومد از این سلسله وقایع.به علاوه اینکه یک گروه ترکمن که از جانب ترکیه حمایت میشه رسما مسئولیت قتل دو خلبان روسی رو بر عهده گرفت.

بنظر میاد هلیکوپتر بدلیل نقص فنی اقدام به فرود اضطراری کرده ، اثری از خدمه هم دور و برش نبود احتمالا هلیکوپتر رو گذاشتن رفتن قبل از شلیک تاو

در کل به اون اندازه اهمییت نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا نکته درستیه

با تحول ...بی تحول ...قدر دان زحمات شما و سایر دوستان هستیم...دوستون داریم.... :rose:  :rose:  :rose:

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رئيس جمهور ترکيه به روسيه درباره حمايت از بشار اسد رئيس جمهور سوريه هشدار داد و با لحني تهديد آميز گفت اگر روس ها دوستي ترکيه را از دست بدهند بيشتر از اين زيان خواهند کرد و سازمان پيمان آتلانتيک شمالي (ناتو) به هرگونه حمله اي پاسخ خواهد داد.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.