GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

reuic88ti09x8m0yg699.jpg

محل شهادت سردار سرتیپ حسین همدانی!!!
به نقل از مشرق نیوز

ماشين حاجي در نزديكي خناضر چپ كرده و ايشون به علت جراحات شهيد شدند، نه كميني در كار بوده نه عملياتي در شمال حلب كه كسي بخواد شهيد بشه در اونجا...
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ﺣﻤﻠﻪ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘﻬﺎ ﺑﺮاﻱ ﺗﺼﺮﻑ ﺷﻬﺮﻙ ﻣﻌﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﺰﺩﻳﻜﻲ ﻣﻮﺭﻙ ﺗﺎ اﻳﻦ ﻟﺤﻆﻪ ﺑﻲ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺑﻮﺩﻩ
اﺯ اﻭﻧﻂﺮﻑ اﺭﺗﺶ ﺑﺮاﻱ ﺗﺼﺮﻑ ﻋﻂﺸﺎﻥ ﺩﺭ ﺷﻤﺎﻝ ﻣﻮﺭﻙ ﺩﺭ ﺗﻼﺷﻪ

ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺳﻮﺭﻱ اﺯ ﺁﻏﺎﺯ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ اﺭﺗﺶ ﺑﺮاﻱ ﺷﻜﺴﺘﻦ ﻣﺤﺎﺻﺮﻩ ﻛﻮﻳﺮﺱ ﺧﺒﺮ ﺩاﺩﻩ

ﺩﺭ ﻻﺫﻗﻴﻪ و ﺳﻬﻞ اﻟﻐﺎﺏ ﺿﺪ ﺣﻤﻼﺕ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘﻬﺎ ﺑﺮاﻱ ﺑﺎﺯﭘﺴﮕﻴﺮﻱ ﻧﻘﺎﻁ اﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺘﻪ ﺗﺎ اﻳﻦ ﻟﺤﻆﻪ ﺑﺎ ﺷﻜﺴﺖ ﻣﻮاﺟﻪ ﺷﺪﻩ. ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻋﻠﺖ ﺭﻭ ﺣﻤﻼﺕ ﻫﻮاﮔﺮﺩﻫﺎﻱ ﺭﻭﺳﻲ ﻋﻨﻮاﻥ ﻛﺮﺩﻥ

ﺭﻗﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺣﻤﻼﺕ ﻫﻮاﻳﻲ ﺭﻭﺳﻬﺎ ﻗﺮاﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﺩﻫﻬﺎ ﻋﻀﻮ ﺩاﻋﺶ ﻛﺸﺘﻪ و ﺯﺧﻤﻲ ﺷﺪﻥ
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ماشين حاجي در نزديكي خناضر چپ كرده و ايشون به علت جراحات شهيد شدند، نه كميني در كار بوده نه عملياتي در شمال حلب كه كسي بخواد شهيد بشه در اونجا...

حاج رضوان عزیز . این چیزی که تحولات جهان اسلام  گفته . تا جایی که من می دونم روباط عمومی سپاه در شبکه ی خبر هم این نکته  رو هم تاکید کردن که در کمین نیرو های داعش شهید شدند !!! البته خبر بروز شده باشه که من اطلاع نداشته باشم بحث جداست و من پوزش می طلبم .  ولی خب  فعلا این خبر محکم تر . طی تحولات میدانی دیشب این اتفاق بعید نیست :rose:

ویرایش شده در توسط Navard

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه به علت واژگونی ماشین  شهید شدن دیگه بدتره.

چرا ایشون باید اینطوری از بین ما بره؟؟؟

ویرایش شده در توسط F_35B
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ﺭﻭﺳﻬﺎ ﺭاﻛﺖ اﻧﺪاﺯ TOS ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭ اﺭﺗﺶ ﻗﺮاﺭ ﺩاﺭﻥ
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ﺭﻭﺳﻬﺎ ﺭاﻛﺖ اﻧﺪاﺯ TOS ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭ اﺭﺗﺶ ﻗﺮاﺭ ﺩاﺭﻥ

سامانه TOS 1 در سوریه رویت شد. گفته میشه راکت ها ترموباریک هستن، ولی طبیعتا قابل تایید نیست هنوز.
CQ4h_w8VAAIcSIn.jpg
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اتحادیه اروپا بخش‌هایی از تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه به دلیل اختلافات غرب و مسکو بر سر اوکراین را لغو کرد!!!

منبع: فارس

حالا باید دید این تاکتیک اتحادیه اروپا روی عملکرد روسیه درسوریه تاثیر میذاره یا نه... از این روسهای مذبذب مزاج که همه چی بر میاد!

قبل از شروع تاثیر گذاشته

روسیه ایران و سوریه و هر متحدی که داره رو به یه پول سیاه هم میفروشه و فقط دنبال منفعتیشه

برای کاهش حساسیت دولت های غربی هم لشگر کشی پیاده نظامی بعد از حمله به اوستیای گرجستان نداشته و فقط از نیروی ویژه و یا نیروی مزدور استفاده میکنه

ویرایش شده در توسط javadth
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

hussein-hamdani.gif

أن العميد حسين همداني هو عميد متقاعد يعمل كمستشار في سوريا وقد قتل في حادث سيارة وليس أثناء المعارك وذلك في بلدة خناصر

40782094.jpg

http://www.tawhidarabi.org/?p=190864

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدا رحمتش کنه ولی اگه یک خودروی زرهی مُدرن داشتند ، اینقدر سریع نمی راندند و یا حتی اگه چپ می کردن ، فوت نمی شدند ...

حاج رضوان عزیز . این چیزی که تحولات جهان اسلام  گفته . تا جایی که من می دونم روباط عمومی سپاه در شبکه ی خبر هم این نکته  رو هم تاکید کردن که در کمین نیرو های داعش شهید شدند !!! البته خبر بروز شده باشه که من اطلاع نداشته باشم بحث جداست و من پوزش می طلبم .  ولی خب  فعلا این خبر محکم تر . طی تحولات میدانی دیشب این اتفاق بعید نیست :rose:

اینکه بگن به خاطر چپ کردن ماشین ، شهید شدند ، فاجعه ست ...

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از سامانه tos 1 اگه اشتباه نکنم در درگیری های اخیر حماه استفاده شد . کلیپ راکت باران روستای لطمین :

https://www.youtube.com/watch?v=JELcCMJLS-U

اگه دقت کنید راکت ها از فاصله نزدیک به روستا شلیک میشه . ولی اینکه ترموباریک هست یا نه رو دوستان باید نظر بدن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

hussein-hamdani.gif

أن العميد حسين همداني هو عميد متقاعد يعمل كمستشار في سوريا وقد قتل في حادث سيارة وليس أثناء المعارك وذلك في بلدة خناصر

40782094.jpg

http://www.tawhidarabi.org/?p=190864

ببخشید اون پرچم چه کشوری هست کنار پرچم سوریه؟

و کسی میدونه چرا اونجاست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پرچم فلسطین 

ویرایش شده در توسط alireza36

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حاج رضوان عزیز . این چیزی که تحولات جهان اسلام گفته . تا جایی که من می دونم روباط عمومی سپاه در شبکه ی خبر هم این نکته رو هم تاکید کردن که در کمین نیرو های داعش شهید شدند !!! البته خبر بروز شده باشه که من اطلاع نداشته باشم بحث جداست و من پوزش می طلبم . ولی خب فعلا این خبر محکم تر . طی تحولات میدانی دیشب این اتفاق بعید نیست :rose:

دوست عزيز حرفي كه زدم به نقل از منابع موثقه، نه برادران عزيزمون در پيج تحولات ، ميتونيد باور نكنيد، ولي يادتون باشه از نظر روابط عمومي و شبكه خبر حاج اسماعيل حيدري هم مستند ساز بود!

پرچم حزب بعث
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

85876552440270373521198113763.jpg

arabs.jpg

اطلاعیه سپاه تهران: آماده ایم رو در رو با داعشی ها بجنگیم تا انتقام شهید همدانی را بگیریم  

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حسین همدانی یکشنبه ساعت ۹ صبح در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز، روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای برنامه‌های تشییع و به خاکسپاری پیکر مطهر سردار شهید حسین همدانی را اعلام کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است« با تبریک و تسلیت شهادت سردار سرلشکر پاسدار حسین همدانی حامی مقاومت اسلامی و مدافع حرم به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند پیکر این شهید عزیز پس از انتقال به تهران در روز یکشنبه ۹۴/۷/۱۹ از ساعت ۹ صبح از مقابل حسینیه فاطمه الزهرا (س) سپاه محمدرسول‌الله (ص) تهران بزرگ واقع در میدان سپاه خیابان پادگان ولیعصر (عج) با حضور مقامات کشوری و لشکری و اقشار مختلف شما مردم مومن انقلابی و قدرشناس تشییع خواهد شد.

این اطلاعیه با دعوت از قشرهای مختلف مردم پایتخت برای شرکت در این آیین باشکوه یادآور شده است: پیکر سردار شهید حسین همدانی پس از تشییع باشکوه در تهران به همدان منتقل و در روز دوشنبه مورخ ۹۴/۷/۲۰ مهرماه در این شهر تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

http://www.entekhab.ir/fa/news/229332

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 17 مهر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 17 مهر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

5 تا آشنای نزدیک ... دو تا هم دور !!
-------
پی نوشت ، ژنرال ها می تونند  آِینده ی ملت ها رو تعیین کنند ،  ژنرال ها می تونند مسیر تاریخ بشریت رو عوض کنند ... از دست دادنشون اینقدر ساده نیست ...

توى عصبانيت چيزى ننويس، ناراحتى الان ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.