Recommended Posts

من هم با نظر جناب نپتون موافقم

با توجه به اینکه خودروی رعد در واقع همون خودروی پایه بنز معروف است که به لحاظ کیفیتی واقعا خودروی عالیه میشه این نتیجه گیری رو کرد بسیاری از تجهیزات خودرو و بخصوص جک های هیدرولیکی و شیرهای پنوماتیکی اون المانی باشه که صد البته کیفیت و دوام محصول نهایی رو چند برابر میکنه هیچ اشکالی هم نداره چون هیچ محصولی تو دنیا صنعتی امروز 100 درصد بومی نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='worior' timestamp='1355442847' post='288373']
ایران تور رو نساخته ، فقط با دستکاری در سامانه کنترلی محدودیت برد 12 کیلومتر رو برداشته و به 20 رسونده که اگر اشتباه نکنم این محدودیت نتیجه دانگرید روسی هست ../.

در ضمن برای بروز رسانی و تغییر در تسلیحات روسی ، قطعا به متخصص روسی احتیاج دارید ، البته متخصص زبان روسی ...
[/quote]

در تایید و تکمیل فرمایش جناب ابراهیم عزیز عرض شود که براساس اطلاعات بنده این موشک همانند نمونه های کپی داخلی آلامو- علاوه بر کپی اصل موشک - خود موشک هم دچار ارتقاء شده و با تغییر نوع سوخت موشک سرعت ان به نزدیک 3.8 ماخ و برد آن به حدود 20 کیلومتر در ارتفاع 10 کیلومتر رسیده و حجم مهمات آن هم از 15 به 20 کیلو رسیده است- البته درباره رفع محدودیتهای نرم افزاری هم حق با جناب ابراهیم است
افزایش سرعت و برد موشک از طریق تغییر ترکیب سوخت جدید قبلا در سامانه هاگ ( مرصاد) انجام شده بود و کلا موجب یک مرحله ارتقاء اساسی در کلیه موشکها شد(خدا رو ح شهید تهرانی مقدم را ارتقاء درجه دهد)
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یخدا یکبار از دهنم در رفت گفتم طرح لباس استتارمون woodland نگفتم پلنگی فرماندمون به چنانی باز خواستم کرد که نزدیک بود خودم و خیس کنم icon_cheesygrin بهم گفت تموم اطلاعات نظامی که بلدم و باید رو کاغذ براش بنویسم ، حالا می گی یه سرباز تونسته با غذا بردن واسشون این همه اطلاعات بیاره تو سایت خدا عالمه
[/quote]
یحتمل ایشون خیلی باسواد بودن
وگرنه این قدر سوتی دیدیم تو خدمت و از دوستان نظامی که نا امید شدیم به کل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.military.ir/forums/topic/23140-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87-%d9%87%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ae%d8%b1%d9%87-%db%8c%da%a9-%d8%aa%d8%a7%d9%86%da%a9-%d8%a8%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%b9%da%a9%d8%b3/page__st__105"]http://www.military....س/page__st__105[/url]

پست اول بنده در تاپیک بالا رو مطالعه کنید ( در جواب کسانی که در خصوص بومی سازی رعد حرف زدند ) .......

بنده در این تاپیک عرض کردم از کجا میدونید رعد ساخت ایرانه ؟ دلیل بیارید توان فنی و ......

یکی هم اگه یادم مونده باشه از هاوک حرف زد و بنده قبلا به نقل از جناب سرهنگ مازندرانی که مسئول پروژه نصب هاوک بر روی تامکت بودند نقل کردم که تا کنون رادار موشک هاوک در ایران ساخته نشده ....... مسئولیت حرف با خودشون هست ولی آدم رو به فکر میبره ..... البته یکم قضیه هم پشتش هست که حال نوشتن ندارم .....!

الان که دارم این پست رو مینویسم یه 1 ساعتی میشه که از خوندن تاپیک میگذره و رفتم واسه یه کاری ولی تا جایی که یادم مونده انگار دوستان فکر کردن مهندسی معکوس یعنی همه چی !!!!

خدمت اون دوستانی که فکر میکنند ما با مهندسی معکوس همه کار میکنیم عرض کنم که برادران کافر چینیمون با اون یال و کوپال نتونستن اس 300 رو درست کپی کنند و نتیجش شد HQ-9 پس وای به حال ما ......! :mrgreen:

راستی برادر طاها منبعتون کجاست ؟ ویرایش شده در توسط komando59
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1355477328' post='288418']
[url="http://www.military.ir/forums/topic/23140-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87-%d9%87%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ae%d8%b1%d9%87-%db%8c%da%a9-%d8%aa%d8%a7%d9%86%da%a9-%d8%a8%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%b9%da%a9%d8%b3/page__st__105"]http://www.military....س/page__st__105[/url]

پست اول بنده در تاپیک بالا رو مطالعه کنید ( در جواب کسانی که در خصوص بومی سازی رعد حرف زدند ) .......

بنده در این تاپیک عرض کردم از کجا میدونید رعد ساخت ایرانه ؟ دلیل بیارید توان فنی و ......

یکی هم اگه یادم مونده باشه از هاوک حرف زد و بنده قبلا به نقل از جناب سرهنگ مازندرانی که مسئول پروژه نصب هاوک بر روی تامکت بودند نقل کردم که تا کنون رادار موشک هاوک در ایران ساخته نشده ....... مسئولیت حرف با خودشون هست ولی آدم رو به فکر میبره ..... البته یکم قضیه هم پشتش هست که حال نوشتن ندارم .....!

الان که دارم این پست رو مینویسم یه 1 ساعتی میشه که از خوندن تاپیک میگذره و رفتم واسه یه کاری ولی تا جایی که یادم مونده انگار دوستان فکر کردن مهندسی معکوس یعنی همه چی !!!!

خدمت اون دوستانی که فکر میکنند ما با مهندسی معکوس همه کار میکنیم عرض کنم که برادران کافر چینیمون با اون یال و کوپال نتونستن اس 300 رو درست کپی کنند و نتیجش شد HQ-9 پس وای به حال ما ......! :mrgreen:

راستی برادر طاها منبعتون کجاست ؟
[/quote]

البته جناب مازندرانی در پستهای خودشون در سایت گنج جنگ بارها فرموده اند که سال 78 بازنشسته شده اند و از اون موقع به بعد اطلاعی از اینگونه موارد ندارن. البته من نمیگم که رادار هاوک ساخته شده یا نه چون نمیدونم واقعیت چیه. پس جمله درستتر اینه که بگیم به نقل از سرهنگ مازندرانی تا سال 78 ساخته نشده بوده و از اون به بعد هم کسی مطمئن نیست. رسانه ها میگن شده. شایدم نشده باشه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از جناب
razavisw
اون پست اشتباه کار من بود icon_cheesygrin

پیشنهاد:کلا بهتر نیست کلیه دستاوردها و رونمایی های مربوط به دهه فجر رو در یک تاپیک مرجع ادغام کنیم.
[b] [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر بنده که بهتر است هر سامانه در تاپیکی مجزا آورده شود، چون بعد از مدتی که از تاریخ تاپیک‌ها گذشت، اکثر کاربران به دنبال سامانه‌ها می‌گردند (و نه زمان خاص رونمایی آن) و بدین نحو راحت تر می‌توانند اخبار مربوط به آن محصول رو مرور کنند.

بچه‌های سایت وزارت دفاع داره کارشون بهتر میشه، گزارش تصویری به این کیفیت کم داریم اما از زمان توفان 2 دارم با سایت وزارت دفاع حال می‌کنم.

چرا انقدر سرعت سایت پایین هست!!! بیش از بیست دقیقه طول کشید تا تونستم این تاپیک رو بفرستم!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]این کروتال رو چقدر رونمایی میکنن[/right]

[right]رادارش اسکای گارده؟؟؟؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi42' timestamp='1359283916' post='295947']
عکس چهارم قسمت سیاه پشتش شکسته
[/quote]

به نظر در زمان نصب از اون ارتفاع سقوط کرده و شکسته ، چون اگه دقت کنید تازه رنگ خورده ولی اونجایی که میخ پرچ خورده زخمی شده و رنگش رفته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون رادار کوچیک واسه جیه؟
چرا دوتا موشک روی سیستم می زارند در نمونه اصلی که چهار تا ست؟

اگه دقت کنید عکس چهارمی زیر ریلها بسته شده در بقیه روی اون
در رزمایش هم فقط دوتا بود.

کسی می تونه اون مسا فت یابها و اپتیکها رو مشخص کنه. ویرایش شده در توسط saied2020

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi42' timestamp='1359283916' post='295947']
عکس چهارم قسمت سیاه پشتش شکسته
[/quote]

اتفاقا برای من هم خیلی اون جلب توجه کرد.
واقعا شکسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون قسمت سیاه رنگ عقب چیز مهمی نیست و یک قطعه یک بار مصرف هست که احتمالا از جنس شکننده ساخته شده چون موقع شلیک موشک این بخش شکسته میشه.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر بنده که بهتر است هر سامانه در تاپیکی مجزا آورده شود، چون بعد از مدتی که از تاریخ تاپیک‌ها گذشت، اکثر کاربران به دنبال سامانه‌ها می‌گردند (و نه زمان خاص رونمایی آن) و بدین نحو راحت تر می‌توانند اخبار مربوط به آن محصول رو مرور کنند.[/quote]

بله حق با شماست ،به این نکته توجه نکرده بودم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب این هم از سامانه ای که قرار بود تولید انبوه شه ... حالا منتظر ذ-3/4 و جنگنده و احتمالا نمونه ی پروازی سیمرغ هستیم raised_eyebrow

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.