Recommended Posts

icon_cheesygrin

لشكر 92 افتخار اهوازه.............من كه هر وقت از كنارش رد ميشم به وجودش افتخار ميكنم...........اصلا كل بلوارش يه حال و هواي ديگه داره
يه هنرستان اونجا هست كه به اسم سپهبد قرني مزين شده و يه پل جديد كه به اسم صياد شيرازي نام گذاري شده

راستي الان به خاطر اينكه بيشتر پرسنلش از لرستان هستن به اسم لشكر نود و لر مشهور شده icon_eek .............( البته قصد بدي ندارم من خودم 20 سال كنار لر ها زندگي كردم و بهشون تعصب هم دارم و ترانه ي لري و كمانچه لري رو دوست دارم )

من با چهار تا از بازنشسته هاي اين لشكر دوست شدم...........با اينكه جاي پسرشون هستم ولي با هم دوست هستيم.........

قبلا شنيده بودم كه اين لشكر بزرگترين لشكر زرهي خاور ميانه هستش............راست و دروغش رو نميدونم..........ولي اگه كسي خبري در اين مورد داره بگه ممنون ميشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عكس كه مال اهواز نيست ...............نوشته دزفول..............مال اهواز جلوش يه ميدون كوچيك هست....و تانك دم درش هم انگار فرق داره

ببخشيد پشت سر هم پست دادم........الان عكس رو ديدم...........يعني الان لينكش باز شد آخه سرعت ديال آپ اينجوريه ديگه
مسولان سايت منو ببخشن و اين پست رو به پست بالايي بفرستن

با تشكر icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين عكس كه مال اهواز نيست ...............نوشته دزفول..............مال اهواز جلوش يه ميدون كوچيك هست....ر icon_cheesygrin[/quote]
خب برادر من/منم نگفتم که اهواز رفتم گفتم در سفری که به خوزستان داشتم/منظور فقط نوشته ی:لشکر 92 زرهی خوزستان بود شما از بقیش فاکتور بگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز هم بد قولی ... !
من نمیدونم نیروی هوایی با این نمایش ضعف چی رو میخواد ثابت کنه !!! .../.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اشکالی نداره شما به این فکر کنین که در جنگ آینده ی احتمالی نیروی هوایی با توان ناشناخته خیلی بهتره از نیروی هوایی با توان شناخته شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

بله شفق احتمالا يك طرح تحقيقاتي بوده شما درست مي فرماييد

اما من در يكي از همايش ها كه نميدونم براي چي بود ماكت جنگنده اي عجيب رو ديدم
كه عكس آن را آپلود خواهم كرد اين جنگنده بالهايش و ورودي هوا و سكانهاي عقب و بيشتر شمايلش شبيه به اف15 بود لي با اين تفاوت كه تك موتور بود مثل شفق
كسي از اسم و رسم اين پروژه خبر دارد؟
[img]http://hamedkarimi.persiangig.com/mehr1.jpg[/img][/quote]

این هواپیما F-20 هست . این هواپیما غایت ارتقای F-5 محسوب میشه چون در بیشتر اجزاش از جمله موتور و سیستم موشکی و کاکپیت و... تغییرات زیادی انجام شده و قرار بود رقیب F-16 بشه ولی نشد
احتمالا نیروی هوایی می خواد همه F-5 هاش رو یا تبدیل به صاعقه بکنه یا تبدیل به F-20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]

بله شفق احتمالا يك طرح تحقيقاتي بوده شما درست مي فرماييد

اما من در يكي از همايش ها كه نميدونم براي چي بود ماكت جنگنده اي عجيب رو ديدم
كه عكس آن را آپلود خواهم كرد اين جنگنده بالهايش و ورودي هوا و سكانهاي عقب و بيشتر شمايلش شبيه به اف15 بود لي با اين تفاوت كه تك موتور بود مثل شفق
كسي از اسم و رسم اين پروژه خبر دارد؟
[img]http://hamedkarimi.persiangig.com/mehr1.jpg[/img][/quote]

این هواپیما F-20 هست . این هواپیما غایت ارتقای F-5 محسوب میشه چون در بیشتر اجزاش از جمله موتور و سیستم موشکی و کاکپیت و... تغییرات زیادی انجام شده و قرار بود رقیب F-16 بشه ولی نشد
احتمالا نیروی هوایی می خواد همه F-5 هاش رو یا تبدیل به صاعقه بکنه یا تبدیل به F-20[/quote]

ببخشید دوست عزیز این کوتاهتر از اف-۲۰ به نظر میرسه و خیلی سبیه تورنادوی المانی هست درست میگم? icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این هواپیما F-20 هست . این هواپیما غایت ارتقای F-5 محسوب میشه چون در بیشتر اجزاش از جمله موتور و سیستم موشکی و کاکپیت و... تغییرات زیادی انجام شده و قرار بود رقیب F-16 بشه ولی نشد[/quote]

اف 20 هواپیمایی آمریکایی بود، حالا اف 20 چطور می تونه سر از ایران در آورده باشه؟ تازه سکانهای عمودیش هم 2 تا شده؟! در ثانی تفاوتهای این هواپیما با اف 20 خیلی بیشتر از اونی هست که فکر کنید. . .

[quote]ببخشید دوست عزیز این کوتاهتر از اف-۲۰ به نظر میرسه و خیلی سبیه تورنادوی المانی هست درست میگم?[/quote]

بیشتر شبیه این هواپیمای جدید چینی- پاکستانی هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، اميرسرلشكر عطاءالله صالحي فرمانده كل ارتش در حاشيه مراسم دوازدهمين سالگرد شهادت امير سپهبد صياد شيرازي كه صبح امروز (يكشنبه) برگزار شد، گفت: شهيد صياد شيرازي در دفاع مقدس يك نوآوري براي دفاع در رزم ارائه كرد كه باعث توقف دشمن در ابتداي جنگ در مرزها شد.

وي افزود: اين شهيد با ايجاد يك وحدت در ميان نيروهاي مسلح و خلاقيت‌هاي خود باور شكست را در دشمن ايجاد كرد و ما روز شهادت ايشان را سرآغاز هفته ارتش قلمداد كرديم.

فرمانده كل ارتش با اشاره به روز 29 فروردين روز ارتش تصريح كرد: 29 فروردين از يادگارهاي امام است و امروز ارتش ايران همراه با ساير نيروهاي مسلح از نظر توانمندي، خودباوري و اتكا به توليدات بومي قابل مقايسه با اوايل دفاع مقدس نيست. ما در حال حاضر به تمام علوم توليدات بومي در سلاح‌ها دست يافته‌ايم و توانسته‌ايم تهديدات را خنثي و براي دشمن بازدارندگي ايجاد كنيم.

صالحي با اشاره به رژه يگان‌هاي ارتش در روز 29 فروردين گفت: دستاوردهاي جديدي در حوزه دفاعي و نظامي در رژه روز 29 فروردين به نمايش گذاشته مي‌شود.

فرمانده كل ارتش در ادامه با اشاره به دخالت نيروهاي نظامي عربستان در بحرين اظهار داشت: سربازهايي كه به اين كشورها خصوصا بحرين هجوم مي‌برند مزدوران استكبار جهاني هستند كه مسلمانان را دوره مي‌كنند و از جنايات آنها لذت مي‌برند. آنها مزدوران مزد بده هستند يعني از استكبار نه تنها مزدي دريافت نمي‌كنند بلكه براي كارهايشان مزد هم مي‌دهند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001210658

منتقل شد به اخبار نظامی

00Amin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه دوباره می خوان همون چیزای قبلی رو نشون بدن بهتره اصلا نمایشگاه نذارن. چون من اس 300 ایرانی می خوام. :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه دوباره می خوان همون چیزای قبلی رو نشون بدن بهتره اصلا نمایشگاه نذارن. چون من اس 300 ایرانی می خوام. :mrgreen: icon_cheesygrin[/quote]

عزيزم كدوم رنگشو ميخاي؟
بگو يه وقت اشتباهي نمايش نديم icon_cheesygrin

در كل همه سورپرايز خواهيم شد.بهم الهام شده :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه دوباره می خوان همون چیزای قبلی رو نشون بدن بهتره اصلا نمایشگاه نذارن. چون من اس 300 ایرانی می خوام. :mrgreen: icon_cheesygrin[/quote]
من چند وقت پیش دیدم یه چیزی دیدم تو بیابون های شرق تهران اول فکر کردم اس 300 بعد نگاه کردم دیدیم شبیه اون چیزی که من می خوام نیست چیز عجیبی در کل حالا بماند در کجا icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگه دوباره می خوان همون چیزای قبلی رو نشون بدن بهتره اصلا نمایشگاه نذارن. چون من اس 300 ایرانی می خوام. :mrgreen: icon_cheesygrin[/quote]
من چند وقت پیش دیدم یه چیزی دیدم تو بیابون های شرق تهران اول فکر کردم اس 300 بعد نگاه کردم دیدیم شبیه اون چیزی که من می خوام نیست چیز عجیبی در کل حالا بماند در کجا icon_cheesygrin[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

آقا اجازه..... ما بگیم؟.... :mrgreen: :(

شوخی کردم...آقا ، بقول بر و بچ زمان جنگ ،[b][color=indigo] گفتن نگید.....[/color]:( [/b]

یا علی مدد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.