Recommended Posts

کسی میدونه ستاد برگزاری رژه امسال کجاست؟ شماره تلفنوشون چیه؟
من که نتونستم پیدا کنم، اگه کسی اطلاع داره تا قبل از انتهای وقت اداری امروز اطلاع بده ممنون میشم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='M-ATF' timestamp='1348031677' post='272086']
کسی میدونه ستاد برگزاری رژه امسال کجاست؟ شماره تلفنوشون چیه؟
من که نتونستم پیدا کنم، اگه کسی اطلاع داره تا قبل از انتهای وقت اداری امروز اطلاع بده ممنون میشم.
[/quote]

اگه کسی تونست پیدا کنه من بهش جایزه نوبل میدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوشبختانه به لطف یکی از پایگاههای خبری تحلیلی این امکان پیش اومد که برای عکاسی از رژه مجوز بگیرم، ولی متاسفانه من هر چی گشتم نتونستم ستاد برگزاری رژه رو پیدا کنم که نامه نگاری کنم باهاشون که بتونم مجوز کنم!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دوستان تبریک سامانه رعد با موشک طائر 2 هم رونمایی شد و خیالمان از بوک ایرانی هم راحت شد .
گوینده بردش را 50 کیلومتر تا ارتفاع 70 هزار پا اعلام کرد .

لانچر پرتاب 2 فروندی فاتح 110 به نام ذولفقار هم جدید و جالب بود !
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تعدادی رونمایی زیبا بود!
دستشون درد نکنه!
هرچند که اواخرش دوباره مسابقه رالی راه افتاده بود!!!!!!!!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]بله good_luck :rose: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]يك كاميون كشنده كه به‌نظرم جديد بود هم در رژه ديده شد.[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]راستي پس نيرو هوايي (عبور جنگنده‌ها و هواپيماها از مقابل جايگاه) و هوانيروز كجا بودند؟ icon_cheesygrin [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]امسال هم باور-373 را نداشتيم...[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]از پهپادها هم خبري نبود (بنده كه نديدم)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]ولي كلا به نظرم بهتر از قبل برگزار شد.[/font][/size]

[hr]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#800000]لحظاتی پیش در رژه ۳۱ شهریور صورت گرفت
[b]نمایش جدیدترین سامانه پدافند هوایی سپاه با نام «رعد» برای اولین بار[/b][/color]

[color=#0000CD]جدیدترین سامانه پدافند هوایی سپاه پاسداران دقایقی پیش در رژه نیروهای مسلح به نمایش درآمد.[/color]
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، دقایقی پیش همزمان با رژه بزرگ نیروهای مسلح که با حضور رئیس جمهور در جوار حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی در حال برگزاری است جدیدترین سامانه پدافند هوایی سپاه پاسداران با نام رعد به نمایش درآمد. این سامانه پدافندی مجهز به موشک‌های طائر2 می‌تواند اهداف را در فاصله 50کیلومتری و در ارتفاع 75هزار پا مورد هدف قرار دهد. این سامانه چه در داخل طراحی و تولید شده است پیشرفته‌تر از نوع شرقی آن یعنی سامانه بوک است.
تولید و به کارگیری این سامانه می‌تواند توان پدافندی کشور را در بخش‌های مختلفی ارتقاء داده و کامل کند.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#FF8C00]91/06/31[/color][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]منبع:[url="http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910631000168"] خبرگزاری فارس[/url][/font][/size] ویرایش شده در توسط mahdavi3d
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام علیکم
احوال دوستان ؟؟؟
خواهش میکنم از رژه دلگیر نشین و بی خیال اینجور چیزا بشین
به زودی دوستامون که از رژه ها عکس گرفتن میذارن تو سایت و همگی ازش لذت میبریم .
(ولی رژه بسیجی های گلستان ته خنده بود ( خودم حرف خودم رو نقض کردم icon_cheesygrin
راستی یه کامیون کشنده فوق سنگین هم از جلوی جایگاه رد شد که قیافه اش خیلی عجیب بود . کسی میدونه چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من چند کشنده جدید رونمایی شد توی رژه
یکی از اونها که برای حمل دوتایی موشک فاتح بود . یکی دیگه هم کامیون های حمل کننده نفرات ارتش بود . یه چند تای دیگه هم به نظرم جدید بود.
اما واقعا رعد با سامانه هاش زیبا بودن . لذت بردم از دیدنشون icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی نمیشد به رعد یه رنگ درست حسابی بزنند icon_cheesygrin

راستی 1 سوال مگه از بقیه کشور ها هم رژه ما رو میاند ببینند؟! دلیل این کار چیه ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رژه سپاه اصلا جالب نبود
از نیروهایی که با لباس استتار رژه میرفتن هم خبری نبود و در کل یک رژه معمولی در سطح شهرستان بود
نتیجه گیری من : امسال بد تر از پارسال
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death-white' timestamp='1348215038' post='272550']
رژه سپاه اصلا جالب نبود
از نیروهایی که با لباس استتار رژه میرفتن هم خبری نبود و در کل یک رژه معمولی در سطح شهرستان بود
نتیجه گیری من : امسال بد تر از پارسال
[/quote]
دوست عزیز به رژه منظم که امیدی نیست تجهیزات جدیدو دریاب دوست من
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی 1 سوال مگه از بقیه کشور ها هم رژه ما رو میاند ببینند؟! دلیل این کار چیه ؟![/quote]

اونا وابسته های نظامی سفارتخانه های کشورهای خارجی در ایران هستند و اصلا کارشان همین جور چیز هاست !!

یک سامانه راکت انداز با نام رعد هم وجود داشت . همچنین یک سامانه راکت انداز احتمالا 12 تایی نصب شده رو کامیون و یکی هم روی یک خودروی زرهی نصب شده بود .

تصیور برداری مزخرف بود ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل همیشه همه چیز ....... ( عالی ) حیف خوابم که ازش زدم ..... !

با این تفاوت که اون رعد کلا حالمون رو عوض کرد ! تازه خودروی حمالشم خیلی باحال بود ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.