MR9

" هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز "

امتیاز دادن به این موضوع:

38 ارسال ها در این موضوع

سلام
سال قبلی با تمام موضوعات خوب و بد تمام شد . در سال جدید از خداوند متعال خوشی و خیر برای تمام دوستان ، مسلمانان و تمام مردم جهان دارم .
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سال نو همه عزیزان و کاربران میلیتاری مبارک
امیدوارم در سال جدید با از بین رفتن یه سری از حباب ها بازم شاهد ایجاد بستر های اجتماعی برای فیض بردن از حضور دوستان باشیم.
سلامت و پیروز باشید
4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سال نو همگی مبارک، و سالی پر خیر و برکت برای همه آرزومندم.

3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرا رسیدن بهارِ زمین ، سال نو و جشن باستانی نوروز رو به همه عزیزان و مخاطبان انجمن میلیتاری تبریک و شادباش میگم . 

ایشالا همیشه روی لبهاتون خنده و در دل هاتون شادی و اُمید باشه . 

از خداوند سبحان و متعال ، سلامتی ، شادی ، پیروزی و عاقبت به خیری رو برای همه شما خوبان طلب میکنم . 

و یه آرزوی خاص .......... ایشالا خداوند رزق و روزی همه عزیزان رو وسعت بده و وضعیت مالی و اقتصادی همه جوری باشه که دغدغه فکری مال دنیا رو نداشته باشید . 

:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرا رسیدن بهارِ زمین ، سال نو و جشن باستانی نوروز رو به همه عزیزان و مخاطبان انجمن میلیتاری تبریک و شادباش میگم . 

:rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

بنده نیز سال نو را خدمتت مام کاربران میلیتاری عزیز...و.خانواده محترم معززشون تبریک میگم..امیدوارم...سالی خوش ..و.نیکو داشته باشید   :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

و اما جا داره از دوستانی همچون شما..emp..حاج رضوان...یه دنده...mr9.صبور .جناب elo کم پیدا..cheka دوست داشتنی...warjo عزیز..و..چند کاربر دیگه که .{حضور ذهن نداشتم..و امیدوارم عذر بنده را بپذیرند}..واقعا بیش از 90...95 درصد بار علمی خبر رسانی میلیتاری را به دوش کشیدید...تشکر کنم. :applause: .و ارزوی سلامتی روز افزون برایتان داشته باشم.. :rose:  :rose:  :rose:

4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سال نو خدمت همه دوستان میلیتاری تبریک :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عید نوروز باستانی رو به همه میلیتاریست های عزیز تبریک عرض میکنم... باشد که سالی پر بار برای نیروهای مسلح کشورمون باشد ;)
2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

بنده هم ( به نوبه و سهم حودم) آغاز سال جدید رو خدمت همه دوستان عزیز میلتاریست تبریک عرض می کنم.

هر چند سال 95 بخاطر بیماری مادرم ، برای من سال تلخی بود و در واپسین روزهای سال با داغ از دست دادن مادر ، تلخ تر و کمرشکن تر هم شد ،

اما امیدوارم که سال جدید برای همه هموطنانم ( و خصوصا شما دوستان عزیزم در میلیتاری) سالی پر از شادی باشه و ان شاء الله در سال جدید کام و دهان همه دوستان شیرین باشه تا تلخی های سال 95 رو سریعتر به فراموشی بسپارند.

امیدوارم که خدا همه رفتگان سال 95 رو در پناه و جوار امن و آرامش خودش قرار بده و رفتگان این جمع جاشون توی بهشت و در کنار امیر المؤمنین و بی بی دو عالم باشه.

ان شاء الله

11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سال نو خدمت دوستان محترم و مدیریت سایت مبارک باشه - امیدوارم درسال جدید درهمه زمینه ها بویژه اهداف مدنظر مقام معظم رهبری توفیق داشته باشیم و باشید و در زمینه مسائل فردی هم علاوه بر موفقیتهای ظاهری و دنیائی درارتباط با خدا هم موفقتر باشیم و باشد.
3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سال نو مبارك
اميدوارم سالى پر از سلامتى، سرور، سعادت، سرزندگى، سبزى، سرمستى و سخاوت داشته باشيد
و براى همه پدر و مادر ها ارزوى عزت و احترام
همه جوان ها ارزوى خوشبختى و شكوفايى
همه ادم ها ارزوى سلامتى و امنيت
و همه گمراهان ارزوى اميد و هدايت و بخشش ميكنم
و براى همه بچه هاى سايت ارزوى ديدن مواقيت هاى كشور و خودشون رو ميكنم
4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم