امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ویدئو هایی از پرواز گلوبال هاوک  ( زحمت جناب bds110)

• Like 1
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آمریکایی ها ادعا کردن، نسخه RQ-4A سرنگون شده. (پیش تر گفته بودن نسخه MQ-4C Triton )

thumb_RQ-4A.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا 

پهباد گلوبال هاوک آمریکا در نزدیکی تنگه هرمز توسط پدافند سپاه از بین رفت

"https://www.alef.ir/files/post/lg/2019/25/127345.png"

مشخصات پهباد آمریکا

https://donya-e-eqtesad.com/بخش-سایت-خوان-62/3538522-مشخصات-پهپاد-جاسوسی-آمریکا-که-سپاه-سرنگون-کرد-عکس

منطقه زدن پهباد

https://aftabnews.ir/fa/news/595511/سپاه-در-کدام-منطقه-پهپاد-آمریکایی-را-سرنگون-کرد-عکس

• Like 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینفوگرافیکی پهپاد سرنگون‌شده «گلوبال‌هاوک» آمریکا

849c4012-e51a-4934-847e-168c7269b7c5.jpg

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ترامپ  گفته ایران اشتباه بزرگی کرده. 

به نظر من احتمال داره  میخوان حمله تلافی جویانه بکنن. به هر حال باید امریکا اقدامی بکنه وگرنه سرافکندگی زیادی براش داره

نکته بعدی اینکه همینکه پهباد را سپاه سرنگون کرده نه قرارگاه خاتم نشان میده شاید ادعای امریکا درست باشه و تجاوزی صورت نگرفته وگرنه مسئول پدافند کشور قرارگاه خاتم است. احتمالا این سرنگونی در چارچوب تصمیم  سپاه و برای ضربه شست نشان دادن و با برنامه قبلی انجام شده

ویرایش شده در توسط sasasasa
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
19 minutes قبل , sasasasa گفت:

ترامپ  گفته ایران اشتباه بزرگی کرده. 

به نظر من احتمال داره  میخوان حمله تلافی جویانه بکنن. به هر حال باید امریکا اقدامی بکنه وگرنه سرافکندگی زیادی براش داره

نکته بعدی اینکه همینکه پهباد را سپاه سرنگون کرده نه قرارگاه خاتم نشان میده شاید ادعای امریکا درست باشه و تجاوزی صورت نگرفته وگرنه مسئول پدافند کشور قرارگاه خاتم است. احتمالا این سرنگونی در چارچوب تصمیم  سپاه و برای ضربه شست نشان دادن و با برنامه قبلی انجام شده

من خلاف شما فکر می کنم ، شناسایی ، رهگیری ، اخطارهای مکرر  پدافند به پرنده دشمن ، شلیک و سرنگونی پهپاد و از آنطرف تلاش برای بدست آوردن لاشه هماهنگی بالایی را می طلبد . 

در خصوص این خبر لازمه تا عادی تر شدن وضعیت ، مرجع اعلام خبرها یگانه باشد تا اختلاف در جزئیات اعلامی دستمایه بهانه برای دشمن نشود. این شکار از نوع شکار سنتینل است که آماده باش 100 درصد می خواهد . 

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
14 minutes قبل , warjo گفت:

من خلاف شما فکر می کنم ، شناسایی ، رهگیری ، اخطارهای مکرر  پدافند به پرنده دشمن ، شلیک و سرنگونی پهپاد و از آنطرف تلاش برای بدست آوردن لاشه هماهنگی بالایی را می طلبد . 

در خصوص این خبر لازمه تا عادی تر شدن وضعیت ، مرجع اعلام خبرها یگانه باشد تا اختلاف در جزئیات اعلامی دستمایه بهانه برای دشمن نشود. این شکار از نوع شکار سنتینل است که آماده باش 100 درصد می خواهد . 

من نگفتم که اماده باش صد در صد نمی خواهد. اتفاقا من فکر میکنم با برنامه قبلی بوده. من فکر میکنم دلایل شما نظر من رو رد نمی کنه

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 minutes قبل , islfk گفت:

ویدیویی از شکار پهپاد گلوبال هاوک توسط سامانه پدافندی سوم خرداد:

لینک دانلود

فیلم خیلی تبلیغاتی حداقل باید مشخصات رادارو نشون میداد که مشخص بشه کجا هدف گرفته این شکلی که هیچی مشخص نیست باید منتظر روزای دیگه موند تا اطلاعات دقیقتر بیاد

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلمی که پنتاگون از لحظه انهدام گلوبال هاوک منتشر کرده، جالب توجه هست.

یا پهپادشون رو در تمام مسیر تحت نظر داشتند، و یا احتمالا پس از روشن شدن تمام سیستم های هشدار پهپاد به قصد حفاظت پدافندی از گلوبال هاوک وارد عمل شدند. و البته خیلی دیر شده بود.

• Like 2
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم