Recommended Posts

داعش و اینستاگرام باعث شده کسی مثل ابوعزراییل معروف بشه

مرتیکه تن لش باعث آبروریزی شده

خودش یک مشکل بزرگه. تمام جنایات داعش از فرط شناعت! و گستردگی کم کم عادی شده ولی وقتی در جبهه مقابل که دامنش از این جنس وحشی گراها تا حدود زیادی مبراست یک چنین خطایی سر میزنه دیگه جلوی رسانه های موثر و بی شمار و کاربران منتظر مخالف را نمیشه گرفت. حالا ممکنه روزی صدها کلیپ وحشی گری داعش و النصره و ارتش آزاد را ببینند و حتی در دل تحسین کنند و ولی کافی است چنین خطایی بروز کنه تا روح کانت! و شوپنهاور!! را احضار کنند!! و تبدیل بشند به پروانه های صورتی ای که تا به حال مرگ یک غنچه رز را هم به چشم ندیدند و دلشون از این جنایت لرزیده.

افزون بر اینکه با یک پیش عبارت " حشد الشعبی طرفدار ایران " در همه ناسزاهای عرب و ضد انقلاب و سبز داخلی حتی بدرقه میشه که دیگه در بستن پرونده ایران به نظرشون کفایت میکنه.

بازتاب زیاد و بدی داشت این کلیپ هر چند باز از  منتقدان سرسخت  داخلی نظام هم بودند کسانیکه اتفاقا این خشونت را در مقابل امثال داعش تایید میکنند و اظهار میکنند باید طرفداران داعش هم وحشت را تجربه کنند که بحث ما نیست.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حداکثر برا ۵ دقیقس دردش؟؟؟؟؟

داداش شما ۵ دقیقه خیلیه!! ۱۰ ثانیه دستت رو بگیر رو اتیش  وبعد از ۵ دقیقه "حداکثر درد داره" صحبت بکن....

واقعا تعجب میکنم که از دوستان با سواد یه همچین مطلبی می‌شنویم!!!!

طرف رو دارن می‌سوزونن.... حالا هدفشون هرچی که هست، واقعا یکی از بدترین انواع شکنجه و مرگ هستش‌ :(

در اینکه یکی از شکنجه های بد است شکی نیست ولی در قیاس با شکنجه های مزمن 5 دقیقه زیاد نیست 

البته تا کسی نچشد ( منظور خودم) اثبات ندارد و تنها تقریبی است 

نکته جالب تر این است که چرا نوشته های علمی و فنی من بیش از 10 مثبت نمی گیرند  ولی این نوشته بیش از 30 مثبت گرفته است؟ من در تعجبم

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا جایی که اطلاع دارم، دانشمندان اثبات کردند که زنده سوختن بیشترین دردی هست که انسان میتونه تجربه کنه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تا جایی که اطلاع دارم، دانشمندان اثبات کردند که زنده سوختن بیشترین دردی هست که انسان میتونه تجربه کنه

این دردیه که برای داعشی ها در جهنم همیشگی خواهد بود.

تازه خیلی بدتر از این

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

داعش ساعت 1 بامداد امروز، حمله ای رو به شهر حدیثه و البغدادی شروع کرده که تا ظهر امروز دفع شد. گفته میشه حداقل 30 داعشی توسط ارتش و نیروهای مردمی (که عمدتا از جوانان اهل سنت خود این منطقه هستن) کشته شدن.
البته عکس هایی از جسد ها هم پخش شد که نمیشه منتشرشون کرد.

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://aranews.org/wp-content/uploads/2015/08/11949405_10153614677188872_6793821500395525676_n-620x302.jpg

این لینک فیلم  18+

دانلود کنید

شرمنده نمی خواستم بزارم اما متاسفانه اولش برخورد بد و ناشایست میبینید ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هلاک شدگان داعش

thumb_CNmS0R6WIAA7PhN.jpgthumb_CNwQp0zW8AAeaOU.jpg   thumb_CNYimUqUsAADgO_.jpg

ام 113 باز پس گفته شده از داعش

thumb_CN2Y6DFUEAYZDKL.jpg

تصاویر زیر رو عراقی منتشر کردن .مربوطه به باز سگیری برخی از نقاط در بیجی  منتشر کردن .این تصاویر رو با  تصاویر پست 365 که داعش منتشر کرده مقایسه کنید

http://www.military.ir/forums/topic/29323-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D8%B2-july-2015/page-25

thumb_CNcSvVGW8AEXWQE.jpg  thumb_CNcSvU5WwAAsVi1.jpg

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدایی خیلی همت میخواد جلوی خودتو بگیری و این حرومی ها رو شکنجه ندی من که به شخصه نمیتونم  :-(  :-(  :-(

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عملیات تهاجمی یگان پهباد حزب الله عراق ضد داعش

[aparat]O3nAl?[/aparat]

داداش دمت گرم

این چه مدل پهپادی بود که قدرت شلیک داشت؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عملیات تهاجمی یگان پهباد حزب الله عراق ضد داعش

[aparat]O3nAl?[/aparat]

گمان میکنم فقط داشت ماشین انتهاری رو رهگیری میکرد

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.