ramtina

جدیدترین تصاویر از اف 16 ایرانی!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با نگاه درست به داشته هاي كم ميشه كاري كرد كه اين ماكت ها بتونه قسمت عمده اي از كار يك اف 16 رو بكنه:

چجوري ؟

- اگر يك نمايشگاه از همين ماكت هاي زيبا ترتيب دهند بسيار جالب خواهد بود و سود خوبي براي ادامه ساخت اينها به توليد كنندگانش پس خواهد داد

- براي توليد فيلم هاي نظامي (مثلا فيلمي كه در آن جنگنده صاعقه ايران چند اف 16 رو منهدم ميكنه) از همين ماكت ها ميشه استفاده كرد! (جلوي پرده آبي فيلم بگيريم ! بعد در آسمان مونتاژش كنيم ! به همين راحتي) خالي بستن حتي در اين سطح در صنعت سينما مجاز است و تبليغات جالبي هم خواهد بود
اگر بشود يك فيلم جنگي در كلاس هاليوود ساخت كه در آن نيروي هوايي ايران با توان موجود آمريكا را شكست ميدهد !‌حداقل از جنگ 33 روزه لبنان ده ها برابر بيشتر رعب و وحشت در دل دشمن و متحدانش مياندازد

- قرار دادن تعداد زيادي ماكت از جنگنده هاي موجود در فرودگاه هاي ساختگي در زمان جنگ باعث سردرگمي و خطاي حمله هاي آفندي دشمن ميشوند كه ميتوان از آنها به عنوان طعمه نيز استفاده نمود

استفاده از صنعت تبليغات و هنر در جنگ هاي صنعتي و تبليغات نظامي امروزي با همين ماكت ها ميسر است.

سلام
آقاي نيو دي بايد بگم ازتون نا اميد شدم!
ولي حالا اين رو داشته باشين!اگه ماكت بوده چرا ماكت چند تا اف-16 رو نساخته و همون يك دونه ي قبليه؟چرا تصوير رنگي نيست؟چرا اون ميراز با يرچم عراقي هست؟چرا دريوش موتور(همون قرمز ها)براش گذاشتن؟مگه ماكت چيزيش مي شه؟چرا ماكت هواييماهاي ديگه رو نساختن؟
اين حرفاي يه يارو بود كه مي خواست نيروي هوايي جمهوري اسلامي ايران را ضعيف جلوه بده!يه ضد انقلابي كه اين روز ها كم هم نيستن!بعدشم چطوري تو دو سه سال اين همه ماكت ساخته؟اصلا ساخت ماكت مگه به درد مي خوره؟ :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عکسها ماکت هست دعوا نکنید دوستان گرامی. یکی فریبرز شمس رو پیدا کنه تا خودش بیاد اعتراف این عکسها ماکت است و بحث تمام شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عكس ها ماكت هستند براي اينكه مطمعن بشيد ميتونيد از سازندشون يعني اقاي فريبرز شمس سوال كنيد ايشون تو سايت سنترال كلوپ و ايرواسپيس حضور دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا دنبال سازندش بگردیم پیدا کردنش کار سختی هست بنظرم دنبال عکاسش بگردیم زوتر به نتیجه میرسیم :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون سازندش نمونه هاي بيشتري هم در اختيارتون ميزاره و كاملا يقين پيدا ميكنيد پيدا كردن ايشون كار سختي نيست تو سنترال كلوپ ايشون حضور دارند فقط بريد و براشون يه پي ام بزاريد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز همونجور که سعید گفت اینا ماکته و همونجور که ایشون و ایران سولجیر اشاره کردند کار اقای فریبز شماس.... فکر کنم تو سایت میلیتاری بیش از صدبار این نکته گفته شده! عکاسش هم فریبز هست!!!! میگی نه؟! برو بگو بهش ببین میگه من عکاس این ماکت ها هستم یا نه با تشکر یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مروده اقای بازرگان تا اونجا که من شنیدم ایشون قراردادها رو لغو کردند(عقیده بر این بود که چه بخواهیم یا نخواهیم امریکا اینا رو بما نمیده هرچند ای کاش قراردادها رو از طرف خودمون فسخ نمیکردیم تا حداقل یه چار تا شعار میداشتیم بدیم!) در کل کمی تا قسمتی اقای بازرگان و دولتش مسبب اون اوائل انقلاب و قراردادهای تسلیحاتی بودند و البته از طرفی امریکا فشار میاورد و از طرفی بنیادگراهای تندرو که میگفتند نباید سلاح های استکبار دست ما باشه! همه شون دست به دست هم داد ..... فعلا که 12 میلیارد دلار نوش جان امریکا شده! یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين عكس ها ماكت هستند براي اينكه مطمعن بشيد ميتونيد از سازندشون يعني اقاي فريبرز شمس سوال كنيد ايشون تو سايت سنترال كلوپ و ايرواسپيس حضور دارند

میشه به انگلیسی بنویسی ؟؟؟؟؟؟؟؟/
ضمنا ماکت کاری رو از پیش نمیبره . ما خودمون باید اقدام کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاكت چه بدرد ما ميخوره كه هي نشونش ميدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آها شايد ميخايم با ماكتا بريم سراغ آمريكاييا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتر دوستان بدونن که قرار بوده یه تعدادی از اف 16 ها تو امریکا وبقیه اش هم تو اصفهان مونتاز بشه .ولی بعد از انقلاب امریکا همه رو به اسرائیل غاصب فروخت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی چی فقط برای اعضا قابل مشاهده است .
اصلا از این سایت هایی که میخوان آدم رو زوری عضو کنن خوشم نمیاد. broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سه کاربر آخری من گزارش کارتونو به مدیر ارشد خواهم داد به چه حقی تاپیکا رو آوردید بالا؟امیدوارم پاسخگو باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.