hamed_713

بدون سرنشین ام.کیو-9 ریپر(MQ-9 Reaper )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حامد جان برادر من شما چرا باور می کنی ایشون مارو دست انداخته! icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لیچ عزیز و حامد عزیز هیچ هم دست نیانداختم. شما ها داش رضا رو خیلی دست پایین گرفیتد. دارم روی این پروژه کار می کنم خیلی هم جدی دارم کار می کنم 1-ه پهپاد ما اطلاعاتش رو باید از یه هواپیمای آواکس می گیره پس احتیاجی نیست که روش رادار و این جور چیزا نصب بشه. 2- این پهپاد به صورت چندتایی روی حریم هوایی باید پخش بشوند. یعنی تیم کار بکنند. باید تعداد زیادی بسازیم که بتونه تمام منطقه عملیات رو پوشش بده. 3 روی هر کدوم از اونها هم بسته به ظرفیتشون می تونیم 1 یا 2 تا موشک هوابه هوا بزاریم مثل آآ8. 4- کنترل های زمینی این شبکه پهپاد باید به صورت اتوماتیک اطلاعات اهداف رو از اواکسها و رادارهای زمینی بگیرند و به پهپادها انتقال بدن. 5- پهپادها به صورت اتوماتیک تقسیم وظایف می کنند و می فهمند که بهترین پهپاد برای زدن مثلا هدف شماره 1 کدوم هست. این جوری توی دست و پای همدیگر نمی رن و هر پهپاد فقط یه هدف رو کنترل می کنه. 6 باید چندتا پهپاد زاپاسی داشته باشیم که وقتی هر پهپادی می خواد سوختگیری کنه و فرودبیاد قبلش اونها برن توی آسمون. به هرحال اگه یه اسپانسور خوب پیداکردی ما در خدمتیم. نوکر هر جفتتون رضا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لیچ عزیز و حامد عزیز
هیچ هم دست نیانداختم. شما ها داش رضا رو خیلی دست پایین گرفیتد.
دارم روی این پروژه کار می کنم خیلی هم جدی دارم کار می کنم
1-ه پهپاد ما اطلاعاتش رو باید از یه هواپیمای آواکس می گیره پس احتیاجی نیست که روش رادار و این جور چیزا نصب بشه.
2- این پهپاد به صورت چندتایی روی حریم هوایی باید پخش بشوند. یعنی تیم کار بکنند. باید تعداد زیادی بسازیم که بتونه تمام منطقه عملیات رو پوشش بده.
3 روی هر کدوم از اونها هم بسته به ظرفیتشون می تونیم 1 یا 2 تا موشک هوابه هوا بزاریم مثل آآ8.
4- کنترل های زمینی این شبکه پهپاد باید به صورت اتوماتیک اطلاعات اهداف رو از اواکسها و رادارهای زمینی بگیرند و به پهپادها انتقال بدن.
5- پهپادها به صورت اتوماتیک تقسیم وظایف می کنند و می فهمند که بهترین پهپاد برای زدن مثلا هدف شماره 1 کدوم هست. این جوری توی دست و پای همدیگر نمی رن و هر پهپاد فقط یه هدف رو کنترل می کنه.
6 باید چندتا پهپاد زاپاسی داشته باشیم که وقتی هر پهپادی می خواد سوختگیری کنه و فرودبیاد قبلش اونها برن توی آسمون.
به هرحال اگه یه اسپانسور خوب پیداکردی ما در خدمتیم.
نوکر هر جفتتون رضا

جالب است.
امیدوارم موفق باشید. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لیچ عزیز و حامد عزیز
1-ه پهپاد ما اطلاعاتش رو باید از یه هواپیمای آواکس می گیره پس احتیاجی نیست که روش رادار و این جور چیزا نصب بشه.
2- این پهپاد به صورت چندتایی روی حریم هوایی باید پخش بشوند. یعنی تیم کار بکنند. باید تعداد زیادی بسازیم که بتونه تمام منطقه عملیات رو پوشش بده.
3 روی هر کدوم از اونها هم بسته به ظرفیتشون می تونیم 1 یا 2 تا موشک هوابه هوا بزاریم مثل آآ8.
4- کنترل های زمینی این شبکه پهپاد باید به صورت اتوماتیک اطلاعات اهداف رو از اواکسها و رادارهای زمینی بگیرند و به پهپادها انتقال بدن.
5- پهپادها به صورت اتوماتیک تقسیم وظایف می کنند و می فهمند که بهترین پهپاد برای زدن مثلا هدف شماره 1 کدوم هست. این جوری توی دست و پای همدیگر نمی رن و هر پهپاد فقط یه هدف رو کنترل می کنه.
6 باید چندتا پهپاد زاپاسی داشته باشیم که وقتی هر پهپادی می خواد سوختگیری کنه و فرودبیاد قبلش اونها برن توی آسمون.
نوکر هر جفتتون رضا

برادر دمت گرم! icon_cheesygrin نوکرتم! فقط این پروژه رو به آمریکای جهان خوار نفروش برادر!

موفق باشی! icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان مرسی از ابراز لطفتون به خواست خداوند منان موفق خواهیم شد. به این می گن جنگ شبکه محور. به قول آقا حامد لشکر التکرونیکی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لیچ عزیز و حامد عزیز
نوکر هر جفتتون رضا

براي شروع ايده هاي خيلي مناسبيه.

در يك طراحي اينكه ما بدونيم چه چيزي مي خواهيم و با شناخت كامل از تهديدات براي اون ايجاد پرسش كنيم خيلي مهمه.اونوقت با پاسخ به سوالات مي تونيم ايده هاي مورد نظر رو مطرح كنيم و با تكنولوژيهاي موجود به ساخت اون بپردازيم.

موفق باشي. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی حامد جان بدون شوخی میگم. آمریکا یه پهپاد درست کرده بودکه توی یه آزمایش نظامی تونست خودش هدف رو تشخیص بده و بدون دخالت اپراتور زمینی اون رو منهدم کنه. اسمش الان یادم نیس ولی برایت پیدامی کنم پون به این جور چیزا خیلی علاقه داری. ایده من هم فقط در حد یه شوخیه ولی فکر کنم اگر به قول شما امکان سنجی بشه شاید بشه ازش چیزی دربیاد . ماکه نباید همیشه دنباله رو دیگران باشیم ببینیم اونا چی می سازن. امیدوارم به یه روزی برسیم که در تمام زمینه های علمی پیش رو باشیم. موفق باش رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا رضا اسم پهبادي رو كه ميگي بذار تا يه تاپيك براش ايجاد كنيم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما بايد به مرحله اي بر سيم تا دشمنان ايده حمله از سرشان بيرون بره مثلا شستن اونها از روي زمين يا علي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان. من طرح های اقا رضا رو خوندم و کاملا باهاشون موافقم. البته در ایران که کوه و کوهستان زیاده یه کمکی سخت می شه.در مورد موشکی که می خواین روش نصب کنین بگم که با یه توپ 23 میلیمتری با 500 گلوله به صرفه تره.ولی خوب دقیق نیست.موشک هم اگر میثاق 2 باشه که دیگه خیلی باحال می شه!! البته بستگی به ابعادش داره.و می شه با همین میثاق و پهباد اقا رضا که اسمش گرگه می تونه با توپش به نفرات دشمن و با موشکش به تانک ها و نفر بر ها و سنگر ها حمله کنه. در کل خیلی حال کردم. :lol: به هر حال هر جور کمکی خواستید هم از آچار فرانسه میخ چکش در خدمتیم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسئله اینجاست که این بهپاد ها میتونن قایق های تند روی مارو با اون هلفایری که روش نصبه بزنن و بیشتر عملیات ها رو خنثی کنن باید یه فکری در مورد این کرد icon_wink در مورد اون طرح موشک R60 مناسبه چون با طولی معادل تقریبا 1 متر و وزن 65 کیلوگرم برای اینکار عالی بعلاوه که برد بیشتری نسبت به سایدویندر هم داره دوستان اگر میخوان بسازن من از اول تا آخرش هر کمکی از دستم بر بیاد میکنم چیز سخت و پیچیده ای نیست و واقعا بهش احتیاج داریم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد محاسبات ترمودینامیکی ، دینامیکی ، آیرودینامیکی ، دینامیک گازها ، مقاومت ، محاسبات مهندسی و سیالات ، مواد و غیره تا حد ممکن در خدمت هستم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابک جان اگه من اختراعی به ثبت برسونم تو ساختش میتونم روت حساب کنم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حالا شدیم 3 نفر. :mrgreen: فقط مونده اقا رضا که جواب بده ببینیم هنوز پیگیر طرحش هست یا نه. دوستان فقط تو کار محاسبه نمی تونم کمک کنم.دلیلش بماند ولی توی تفکر و طرح هایی که روش قراره سوار بشه و همینطور ابعاد و کارایی ها و سوخت و از این قبیل در خدمتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.