TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

برای اونایی که تمسخر میکنن واقعا متاسفم
هر کشوری سقوط میکنه جنگندش
حالا دوستمون میگه چرا امریکا کم سقوط میکنه عزیز من تکنولژی کجا رو با کجا مقایسه میکنی همین روسیه در همه زمینه ها امسال ترکونده پس بگیم دیگه روسیه تمومه اقاجان شاید واقعا اموزشی باشه شما خبری داری جنگندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ انسانی از نیروی هوایی ما خبری نداره غیر از فرمانده هان کاش یکیشون فامیلم بود اما...............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپیما اموزشی از نوع S5 بوده
مطمئن بشید فرمانده توی همچین شرایطی دروغ(مصلحتی ) نمیگه چون هواپیما وسط تبریز افتاده و به زودی فیلم ها و عکس هاش در میاد و مشخص میشه که نظامی بوده یا اموزشی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=indigo]دوستان عزيز من درسته يك سري حقايق در اين بين مطرحه
ولي خوب اين سقوط هاي تاسف بار به كجا بر ميگرده ؟؟

شما بايد لعنت به استكبار آمريكا بفرستيد يا نيروي قانع و قهرمان و مظلوم هوايي رو به تمسخر بگيرين؟؟!!!!

واقع جاي تاسف داره از اين همه ضعف بصيرت- آب به آسياب دشمن نريزين و محكم باشين- نهاجا داره رزمايش به اين وسعت برگزار ميكنه كه بگه مي تونيم بدون اينكه منت كسي رو بكشيم سر پا باايستيم .حالا بعضي ها مشوق نيستن كه هيچ حتي انتقاد سازنده هم بلد نيستن انجام بدن /فقط و فقط تمسخر جاهلانه!!

[quote]
متاسفانه بي نظمي و بي عرضگي در اركان ديگر به ارتش هم كشيده شده
با اين وضعيت دنبال جنگ هم هستن!!!!!!!!
[/quote]

نه عزيز من چرا دنبال جنگ باشن - ايران دشمن خارجي ميخواد چه كار - همين داخل همه تبر به دست دارن ريشه ها رو ميزنند!!

باز هم ميگم- اشتباه نكنيم- اگر هواپيماي مسافربري - ترابري- نظامي و . . . بي كيفيت و نا ايمن هست دليلش ضعف خلبان - ضعف سيستم مديريت - ضعف نظام ج اسلامي - ضعف شخص X , Y و . . . نيست .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب برادر زشته دیگه وسط رزمایش هواپیما بخاطر مشکل فنی سقوط کنه مردم از خودشون میپرسن اینها فردا میخوان از کشور دفاع کنن به نظر من باید یک بودجه ی عظیم به این عرصه اختصاص داده بشه حالا میدونم گفتنش اسونه ولی اخر باید از یکجا شروع کینم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام...من همين الان از محل حادثه اومدم . اونطور كه از مردم و كارگران شهرداري و باغبان هايي كه در ميدان آذربايجان پرسيدم گفتن كه هواپيما پس از تيك آف از باند 12 چپ سقوط ميكنه . ارتفاع هواپيما خيلي كم بوده و به ميله هاي پرچم ميدون هم برخورد كرده بود كه كاملا مشخص بود . سپس در گوشه ميدون سقوط ميكنه . خلبانان اونطور كه ميگفتن دو نفر بودن و موفق به ايجكت شدن و دست يكي از خلبان ها هم دچار آسيب شده . ميگفتن چترشون هم سوخته بود . افرادي كه اونجا بودن ميگفتن موقع برخورد صداي وحشتناك انفجار همه مردم رو ترسونده بود. ظاهرا از باغبون ها و چند نفر خانم ها كه در ميدون بودن زخمي شدن . لاشه هواپيما كه كاملا سوخته بود با تريلي به داخل پايگاه برده شده . عكس هارو تا دقايقي ديگر تقديم خواهم كرد.
از SINA_A300 از کاربران aerospacetalk.ir

و واقعا برای بعضی از کاربران متاسفم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا تو رو خدا مسولین یه فکری بحال این نیروی هوایی بکنند داره تلف میشه :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]پروژه جديد تاسف براي كاربران كليد خورد .[/b]
الان يكي يكي بياين و واسه كاربران تاسف بخوريد .
آقا هواپيما داره سقوط ميكنه ديگه . كاربران هم حرص ميخورن داداش .
من ميگم اگه تاسفي هست بايد واسه نيروي هوايي خورد نه واسه كاربران .
ساعت پرواز هر خلبان به پايين ترين زمان ممكن كاهش داده شده تا عمر هواپيماها كمتر از اين نشه . اما بازم سقوط ميكنه .
ميدنم تحريميم و از اين حرفها . اما همين الان پخش زنده از پايگاه تبريز يه مصاحبه پخش شد كه حتي يه اشاره كوچيك هم به اتفاق رخ داده نشد . خب چرا اينقدر مخفي كاري ميكنن .
اونوقت وقتي يكي با هواپيماي ملخي تو فلان جاي جهان ميخوره زمين همه خبرشو منتشر ميكنن اما ما . . . !
بي خيال . منم واسه كابران متاسفم (خواستم از قافله تاسف خوران جا نمونم) :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه ربطی به ناموس و جانم فدای ایران داره! بندهه ای خدا بیش از ۴۰ سال عمر کردن! بیچاره اون جوانها که سالهادرس میخونن یهو چندتا فرمانده میندازنشون تو این حلبیها میفرستن برا عملیات در دنیای اخرت :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حالا این S5 چی هست؟[/quote]
اشتباه تایپی بوده منظورشونf-5بودمهم اینه که صاعقه نبود...
یه اعتراض به مدیران ارشد سایت :? :هرکس که هر مزخرفی تو سایت می نویسه تا تعداد پستش بالا بره بعد با یه تقاضای ساده مدیر بخش میشه شایسته سایت با این سابقه با همچین اعضای محترم نیست :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سقوط همیشه هست و طبیعی به قول یکی از دوستان ۳ تا اف ۲۰ تایگر شارک شاختن ۲ تاش سقوط کرد و یا همین روسیه و آمریکا اما باید اظهار تاسف کنم ان شا الله ما به جایی برسیم که از این موضوعات رو شاهد نباشیم.
ولی دوستان کمی خوددار باشید همیشه اول بزارید ببینیم قضیه چی بوده یه عده متوهم نفهم میان توی اینترنت و از بد روزگار همیشه هم به عنوان منابع موثق اطلاعات شناخته میشن و همه هم ادعا دارن و سریع میاد می نویسه اف ۵ بوده و توی اینترنت هم می پیچه .همه شروع کردن به فحش و بد بیراه ولی حالا شد اس ۵.

اما جناب مولتک اولا گاف های شما داره از حد خارج میشه و دوم ببخشید دیر این پست شما رو دیدم جوابتون رو در تاپیک خلیج فارس دادیم و از رو نرفتین و در تاپیک نقشه ایران هم جواب علمی جدید رو بهتون دادم و هر عقل سالمی پست های بنده رو بخونه(مخصوصا این آخری) میفهمه قضیه چیه و آیا دروغ مصلحتی هست و یا واقعیت علمی و فنی .
اما این پست آخری اون حرف برای زمانی هست که من دروغی هم گفته باشم ولی نگفتم و مورداستفاده شما به عنوان یک ابزار برای توهین پس رعایت کن چون من در متلک پرانی و توهین همچین دست بنویس خوبی دارم .
من فعلا وقت ندارم توی همه تاپیک ها دنبال شما بیفتم و حسابی از گاف های شما نمونه براداری کنم ولی این روند کمبود زمان داره از بین میره و درآینده نزدیک وقتم آزاد خواهد شد اون زمان اینقدر وقت دارم تا تمام پست های شما رو بند به بند جواب بدم تا دوستان قضاوت کنن من دروغ مصلحتی می گم و یا شما خیلی عالمین و حق و جاش مشخص میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خلبان زنده باشن انشالله .هواپیما به جهنم! سقوط همه جا هست یک نمونش روسیه چند وقت پیش ولی در کشور ما به دلیل فرسودگی موارد بیشتری رو شاهد هستیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انگار همین چند روز پیش بود که یک میگ 31 روسیه سقوط کرد و خلبان هاش هم مردن اونا که دیگه مشکل تحریم و ... ندارند؟- همه روز سیاه هوائی آمریکا رو هم که یادشونه که b1 , چند تا هواپیمای دیگه سقوط کردن- زیاد نباید انتظار داشت- الحمدلله که خلبانها سالمند- به نظر من این اتفاقها در ظاهر خوب نیتند اما باعث میشوند یکم توجه به سرمایه گذاری تو نیروی هوائی بیشتر بشه-امیدواریمم دیگه پیش نیاد- (تو مانورها همیشه تلفات جزئی از پیشفرضهاست و نمیشه کلا صفر بشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.